روانشناس کالیفرنیا

0

روانشناس کالیفرنیا • بهترین مشاور خانواده و ازدواج کالیفرنیا • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در کالیفرنیا

ZSany - Advertise With Us Today!

همانطور که می‌دانید مهاجرت دلایل بسیار زیادی دارد. بسیاری از افراد به دلیل بیماری، ادامه تحصیل، شغل بهتر، زندگی بهتر وغیره ترجیح می‌دهند از خانواده و وطن خود دل بکنند و به یک کشور بیگانه مهاجرت کنند.

لیست روانشناس کالیفرنیا

حال در این بین افرادی هستند که بعد از مهاجرت دچار مشکلات روحی و افسردگی می‌شوند و نمی‌توانند با این مسئله کنار بیایند. اینجاست که باید به فکر راه حلی برای درمان افسردگی و تنهایی خود باشند. زیرا جدی نگرفتن افسردگی ممکن است اثرات ناخوشایندی را به وجود آورد و در بعضی از مواقع آسیب‌های جدی به فرد وارد کند.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که شما باید انجام دهید یافتن یک روانشناس ماهر است که بتواند افسردگی شما را درمان کند. در این مقاله قصد داریم که به شما در جست و جوی بهترین روانشناس ایرانی در کالیفرنیا کمک کنیم.

بهترین روانشناس ایرانی در کالیفرنیا را بشناسید

قبل از هر چیز بهتر است کمی درباره کالیفرنیا اطلاعات به دست آورید. همانطور که در جریان هستید کالیفرنیا یکی از پر جمعیت‌ترین ایالت‌های آمریکا محسوب می‌شود. به بیانی دیگر از هر نژاد و فرهنگی که فکرش را بکنید در این ایالت وجود دارد.

به همین دلیل دور از انتظار نیست که وضعیت روحی افراد در مواجه با این حجم از چندگانگی‌های فرهنگی به هم بریزد و دچار افسردگی شود. به خصوص افراد ایرانی که به تازگی به این ایالت مهاجرت کرده‌اند و به تنهایی زندگی می‌کنند در معرض خطر جدی‌تری قرار دارند.

روانشناسان زیادی در کالیفرنیا مشغول به فعالیت هستند، اما برای یک مهاجر ایرانی یافتن روانشناسی ایرانی زبان مهم‌ترین مسئله خواهد بود. زیرا گفت و گو با یک ایرانی که می‌تواند شما را به خوبی درک کند و با فرهنگ و اخلاقیاتتان آشنا است نتیجه بهتری را به دنبال دارد.

یک روانشناس خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

با توجه به اینکه تعداد روانشناسان در سراسر کالیفرنیا زیاد است شاید یافتن بهترین آن‌ها که از قضا ایرانی نیز باشد کمی مشکل به نظر برسد. در این بخش ویژگی‌هایی را از روانشناسان خوب به شما معرفی خواهیم کرد که کمک زیادی به شما می‌کند.

برگزاری کنفرانس‌های جهانی

معمولا روانشناسانی که در کار خود بهترین هستند در سراسر دنیا کنفرانس‌های زیادی برگزار می‌کنند که شرکت کننده‌های فراوانی دارد. این موفقیت تنها برای تعدادی از روانشناسان به وجود می‌آید و یافتن نام آن‌ها کار چندان سختی نیست.

کار در بهترین کلینیک‌ها و تدریس دانشگاهی

همانطور که می‌دانید جایگاه‌های ویژه تنها متعلق به افرادی است که در کار خود حرفه‌ای هستند. این موضوع برای روانشناسان نیز صدق می‌کند. اگر روانشناسی در کار خود بی‌رقیب باشد از طرف بهترین دانشگاه‌ها و کلینیک‌ها به همکاری دعوت می‌شود.

از این رو افراد می‌توانن  با مراجعه به کلینیک‌های مشهور کالیفرنیا به راحتی زمانی برای مشاوره دریافت کنند و با بهترین روانشناس کار درمانی خود را آغاز نمایند.

حوصله و صبر زیاد

هنگامی که با نام بهترین روانشناس ایرانی در کالیفرنیا آشنا شدید، دور از انتظار نیست که تعداد مراجعه کنندگان در مطب او زیاد باشد. از این رو روانشناس باید بتواند در برابر مراجعه کنندگان بی‌شماری که در طول روز دارد صبور باشد.

گوش داد با دقت زیاد به درد و دل‌های بیماران و پاسخ به سوالات آن‌ها نشانه صبوری روانشناس است و باعث جذب مراجعه کنندگان بیشتر می‌شود. زیرا برای بیماران اهمیت دارد که روانشناس با دقت زیاد به حرف‌های آن‌ها گوش کند و راه حلی برای از بین بردن مشکلات به آن‌ها ارائه دهد.

مدیریت زمان

درست است که تعداد مراجعه کنندگان یک روانشناس حرفه‌ای زیاد است، اما باید مدیریت زمانی صورت بگیرد که حق دیگران ضایع نشود. یعنی روانشناس باید بتواند به درستی زمان را برای هر ویزیت مدیریت کند و از بی‌نظمی‌های احتمالی جلوگیری نماید.

اگر روانشناسی برای یکی از مراجعه کنندگان بیشتر و برای دیگری وقت کمتری بگذارد حق افراد ضایع می‌شود. بنابراین تعیین یک زمان مشخص برای همه افراد از این مسئله جلوگیری می‌کند و از شلوغی بیش از حد مطب نیز کاسته می‌شود.

زیرا با تعیین این وقت قبلی تعداد مراجعه کنندگان در روز مشخص خواهد شود و هر فرد در زمان تعیین شده مراجعه می‌کند.

برقراری ارتباط

هنگامی که فرد به روانشناس مراجعه می‌کند قطعا نمی‌تواند حرف‌ها و مشکلات خود را به راحتی با اطرافیانش درمیان بگذارد. حال روانشناس با روشی کاملا حرفه‌ای با بیمار ارتباط برقرار می‌کند. طوریکه بیمار ناخودآگاه مشکلات خود را با روانشناس در میان می‌گذارد و از او راهنمایی دریافت خواهد کرد.

درصورتیکه برقراری ارتباط به درستی انجام نشود بیمار نمی‌تواند مشکلات خود را بیان کند و کار روانشناس در این مواقع بسیار سخت است.

توجه به حالات بیمار و تشخیص بیماری

در بسیاری از مواقع پیش می‌آید که روانشناس از طریق حالات روحی و جسمی که بیمار دارد می‌تواند بیماری او را تشخیص دهد. برای مثال حرکات مداوم پاها که به صورت ضربه‌های پی در پی و کوچک وارد می‌شود نشانه از استرس بالای فرد دارد.

بهترین روانشناس ایرانی در کالیفرنیا در اولین اقدام خود سعی می‌کند که استرس فرد را کاهش دهد و پس از آن به دیگر مشکلات فردی بپردازد.

داشتن دانش بالا

علم روانشناسی شاخه‌های بسیار زیادی دارد که هر روزه درحال پیشرفت است. روانشناسان معمولا مطالعات زیادی انجام می‌دهند و سعی می‌کنند که علم خود را افزایش دهند و به علم اندک خود اکتفا نکنند. این مسئله پیشرفت زیادی را برای ان‌ها به دنبال خواهد داشت.

اهمیت به درمان

یک روانشناس حرفه‌ای در طول روز کاری خود تنها به درمان بیشتر بیماران فکر می‌کند و اهمیتی به میزان درآمد خود نمی‌دهد. از این رو می‌توان گفت که یک روانشناس خوب باید دارای وجدان کاری بالایی باشد و به پول فکر نکند. تنها مساله قابل اهمیت درمان بیشتر بیماران خواهد بود.

کلام آخر

همانطور که گفته شد بهترین روانشناس ایرانی در کالیفرنیا باید بتواند بیماران خود را به درستی درمان کند و صبر و تحمل زیادی داشته باشد. صبوری برای یک روانشناس مهم‌ترین ویژگی خواهد بود که شما با یک جلسه مراجعه به راحتی می‌توانی به این خصلت پی ببرید.

در صورتیکه صبوری را در روانشناس مشاهده نکردید از انتخاب خود دست بردارید و به سراغ گزینه‌های بهتری بروید. زیرا روانشناسی که وقت کافی برای بیماران خود قرار ندهد با مشکل مواجه خواهد شد و نمی‌تواند بیماران خود را درمان کند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.