روان‌شناس ایرانی در لس آنجلس

0

روانشناس ایرانی در لس آنجلس • بهترین مشاور خانواده و ازدواج لس آنجلس • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در لس آنجلس

ZSany - Advertise With Us Today!

یکی از مهم‌ترین موارد یافتن یک روان شناس خوب در طول زندگی خواهد بود. این موضوع برای یافتن بهترین روان شناس ایرانی در لس آنجلس حساس‌تر نیز خواهد شد.

لیست روان‌شناس ایرانی در لس آنجلس

سلامت روان غالباً دیده نمی‌شود، بنابراین غالباً به عنوان یک مسئله جسمانی مانند شکستگی دست، مورد توجه قرار نمی‌گیرد یا جدی گرفته نمی‌شود. هنگامی که سلامت روانی شما کمی ناراحت می‌شود، می‌تواند نشانه خوبی برای مراجعه به روان شناس باشد. علی‌رغم ننگ مراجعه به روان‌شناس، مراجعه به وی مزایای زیادی نیز دارد.

در ادامه به بهترین ویژگی‌های این روان شناس می‌پردازیم.

چرا به بهترین روان‌شناس ایرانی در لس آنجلس نیاز داریم؟

شما نیازمند به یک پزشک ماهر خواهید بود تا بتواند به بهترین نحوه و به راحتی شما را نسبت به موارد مختلف روحی که به سراغ شما می‌آید، بیمه کند و زندگی راحتی را داشته باشید.

یک ایرانی می‌تواند شما را بهتر نسبت به دیگران در این زمینه درک کند و از نظر عاطفی شما احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

ویژگی‌های ملاقات با بهترین روان‌شناس ایرانی در لس آنجلس

یک فضای امن است

از مزایای واقعی مراجعه به روان شناس داشتن جایی امن برای رهایی احساسات شما است. برخلاف دفتر خاطرات، آنها می‌توانند توصیه کنند، اما در فضایی کاملاً محرمانه. یک محیط امن و محرمانه برای بحث در مورد آنچه شما را آزار می‌دهد. یک مخاطب عینی، یعنی کسی که این کار را می‌کند. شرایطی بسیار آرمانی برای شما در این موقعیت رقم خواهد خورد.

به کاهش افسردگی کمک می‌کند

افسردگی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های روانی در جهان است. این بیش از اندوه ناشی از شکست یا دوره عزاداری پس از از دست دادن یکی از عزیزان است. این بدبختی مزمن است که مانع کیفیت زندگی فرد می‌شود. افسردگی اغلب شامل مشکلات خواب، تغییر اشتها و احساس گناه یا بی تفاوتی است.

درمان می‌تواند به افرادی که دارای این علائم هستند کمک کند. درمان روان درمانی افسردگی متکی به اعتماد و حمایت عاطفی است. یک درمانگر مؤثر، شرایط راحت و خصوصی را برای بهبود شرایط در اختیار افراد قرار می‌دهد. پزشک و بیمار با هم دلایل و راه حل‌های احتمالی نگرانی‌های خود را بررسی می‌کنند.

درمانگران به افراد افسرده کمک می‌کنند تا شیوه‌های جدیدی برای تفکر و واکنش نشان دهند. درمان می‌تواند به افراد این امکان را بدهد که به عزیزان و فعالیت‌هایی که بیشتر به آنها اهمیت می‌دهند بازگردند.

انواع افسردگی وجود دارد که متخصصان اغلب آنها را درمان می‌کنند:

 • اختلال افسردگی اساسی دارای علایمی است که به اندازه کافی بر زندگی روزمره تأثیر می‌گذارد. این رایج‌ترین نوع افسردگی تشخیص داده شده است.
 • اختلال عاطفی فصلی افراد را در ماه‌های سرد سال تحت تأثیر قرار می‌دهد.
 • دیستیمیا که به آن اختلال افسردگی مداوم نیز گفته می‌شود، حداقل دو سال طول می‌کشد. علائم آن خفیف‌تر از علائم اختلال افسردگی اساسی است.

به اضطراب تسلط یابید

اضطراب شایع‌ترین وضعیت سلامت روانی است که در ایالات متحده مشاهده می‌شود. تقریباً نیمی از افرادی که مبتلا به افسردگی هستند نیز نوعی اضطراب را تجربه می‌کنند.

اضطراب با استرس گاه به گاه همه افراد متفاوت است. اضطراب بالینی یک علامت مداوم و مزمن است. افراد مبتلا به اضطراب بیشتر اوقات خود را در معرض تهدید قرار می‌دهند. آنها ممکن است انتظار داشته باشند که اتفاق بدی خواهد افتاد، حتی اگر شواهدی برای این ترس وجود نداشته باشد.

این حالت به راحتی می‌تواند عوارض اجتماعی ایجاد کند. برخی با اضطراب برای کنترل احساسات تلاش می‌کنند. آنها می‌توانند بیش از حد خودآگاه یا اجتنابی شوند.

روان درمانی می‌تواند به افراد مبتلا به اضطراب کمک کند تا قطب نمای خود را در زندگی بازیابی کنند. فرد می‌تواند با شناسایی علل زمینه‌ای، موضعی را برای احساسات خود فراهم کند. آنها می‌توانند به جای فلج شدن از ترس، احساسات خود را درک کنند، آنها را بپذیرند و به سمت اهداف خود پیشرفت واقعی کنند.

مانند افسردگی، اضطراب می‌تواند به اشکال مختلف ظاهر شود، از جمله آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • اضطراب عمومی با اضطراب شدید و مداوم مشخص می‌شود. نگرانی‌ها اغلب با نگرانی نامتناسب به نظر می‌رسند.
 • اضطراب اجتماعی شامل سطوح بالای استرس در محیط‌های اجتماعی است. این می‌تواند روابط را باز داشته و انزوای را تشویق کند.
 • فوبیا، ترس‌های غیر معمول و شدید از یک محیط، موقعیت یا جسمی است. افراد مبتلا به فوبیا برای جلوگیری از عوامل محرک خود دست از تلاش برمی دارند.
 • موتیسم، یک هراس اجتماعی است که بیشتر در کودکان مشاهده می‌شود. کودکان مبتلا به جهش انتخابی توانایی صحبت کردن را دارند. با این حال، آنها صحبت کردن را در شرایط اجتماعی خارج از خانه دشوار می‌دانند.

کمک به کاهش وسواس اجباری

وسواس افکار مداوم و ناخواسته هستند. معمولاً وسواس‌ها بر روی موضوع یا هدف خاصی ثابت می‌شوند. اجبارها رفتارهای غیرمنطقی مکرر هستند که افراد احساس می‌کنند باید انجام دهند. افراد اغلب برای رهایی از استرس ناشی از وسواس اجباری این کار را انجام می‌دهند.

یک متخصص بهداشت روان به افراد مبتلا به این شرایط کمک می‌کند تا رفتارهای خود را به طور عینی بررسی کنند. آنها الگوهای فکری منفی یک فرد را آشکار می‌کنند و جایگزین‌های موثری برای اجبارها ارائه می‌دهند. با کمک، افراد می‌توانند چرخه ناراحتی خود را بشکنند.

شرایط وسواسی و اجباری درمان شده توسط متخصصان سلامت روان عبارت‌اند از:

 • اختلال وسواس جبری (OCD) شامل مراسم تکراری است. افرادی که مبتلا به OCD هستند اگر این مراسم را انجام ندهند اضطراب شدیدی را تجربه می‌کنند.
 • اختلال بدشکلی بدن باعث می‌شود افراد بر عیوب درک شده در ظاهر فیزیکی خود تمرکز کنند.
 • احتکار شامل جمع آوری مقدار زیادی اشیاء است. بی نظمی فضای نامتناسب در خانه را اشغال می‌کند و کیفیت زندگی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

کمک به روابط

روان درمانی همچنین می‌تواند به افراد در بهبود روابط کمک کند. متخصصان بهداشت روانی بر کمک به مردم جهت بازکردن خطوط ارتباطی جدید با یکدیگر تمرکز می‌کنند. مردم از این روش درمانی برای به دست آوردن دیدگاه در مورد مشکلات روابطی که به وجود می‌آید استفاده می‌کنند.

آنها همچنین می‌توانند از درمان پیشگیرانه استفاده کنند هنگامی که می‌دانند مشکل در افق است. در میان انواع درمان برای روابط که معمولاً دنبال می‌شود:

 • خانواده درمانی می‌تواند شامل زوجین و کودکان شود. هدف کلی آن بهبود روابط پرورش است.
 • مشاوره ازدواج تمرکز دارد.
 • رابطه همسر بین دو شریک هدف آن حل تعارض و تقویت پیوند زوجین است.
 • شما سزاوار حمایت هستید

سخن آخر

روان درمانی و یافتن بهترین روان شناس ایرانی در لس آنجلس می‌تواند به افراد کمک کند با طیف گسترده‌ای از تجربیات کنار بیایند. هر کس بخواهد اهداف زندگی را تعیین کند یا روابط سالم برقرار کند، همه می‌توانند از مزایای درمان برخوردار شوند. برای دریافت حمایت نیازی به بحران ناتوان کننده نیست.

اگر افراد در مورد سلامت روان خود فعال باشند، می‌توانند از بروز نگرانی‌های خود در یک مشکل بزرگ جلوگیری کنند. درمان می‌تواند علائم را تسکین داده و کیفیت زندگی فرد را بازگرداند. این می‌تواند به مردم کمک کند یاد بگیرند چگونه دوباره خودشان باشند. هر کس چالش‌های احساسی دارد. در دنیای امروز، راه‌حل‌ها برای افراد بیشتر از همیشه در دسترس است. هیچ کس نیازی به رنج کشیدن به تنهایی ندارد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.