روان شناس ایرانی در سن دیگو

0

روانشناس ایرانی در سن دیگو • بهترین مشاور خانواده و ازدواج سن دیگو • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در سن دیگو

ZSany - Advertise With Us Today!

وقتی به درمان فکر می‌کنید، ممکن است یک فرایند شدید و ارعاب کننده را برای افرادی که با بیماری‌های روانی دست و پنجه نرم می‌کنند، در نظر بگیرید. اما شیوه‌ها و روش‌های بی شماری برای درمان وجود دارد، به این معنی که چیزی برای هرکسی وجود دارد. یافتن بهترین روان شناس ایرانی در سن دیگو اولین گام خواهد بود.

لیست روان شناس ایرانی در سن دیگو

در حقیقت، تعداد افرادی که بیش از آنچه فکر می‌کنید از درمان سود می‌برند وجود دارد. این روش‌های بیان شده توسط روان شناسان می‌تواند به شما کمک کند یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید. درمان ابزارهایی را ترویج می‌کند که می‌تواند رابطه شما را با خود و مغز شما بهبود بخشد، چیزی که همه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

در ادامه سعی می‌کنیم جنبه‌های گوناگونی از درمان را بیان کنیم.

چرا به بهترین روان شناس ایرانی در سن دیگو نیاز داریم؟

شما برای انجام خدمات روان درمانی به بهترین فرد نیاز خواهید داشت تا بتواند علاوه بر مشکلات روحی، یک یار قابل اتکا برای شما باشد. شما با استفاده از بهترین روان شناس خواهید توانست که اقدام به بررسی موضوعات گوناگون کنید و با اجرای آن به نتایج قابل قبول دست پیدا کنید. شما در این مسیر کاملاً موفق خواهید بود.

یک فرد ایرانی با خلقیات شما بیشتر آشنا است و شما را دررسیدن به این اهداف راحت‌تر یاری می‌رساند.

مزیت‌های کار با بهترین روان شناس ایرانی در سن دیگو

درمان می‌تواند به شما کمک کند تا عاشقانه دیوانه‌وار عاشق خود شوید و به نوبه خود شما را به یک آهنربای روابط سالم تبدیل کند. برخی از جنبه‌های مثبت به شرح زیر خواهد بود.

در مورد مشکلات خود با هدف صحبت کنید

وقتی در مورد مشکلات خود با شخصی که به او اعتماد دارید صحبت می‌کنید، احتمالاً نوعی مشارکت در آن خواهد داشت.

با این حال، یک درمانگر هیچ تصور از پیش تعیین شده‌ای در مورد شما و هیچ شخصی ندارد. می‌توانید به آنها اعتماد کنید که اسرار شما را حفظ کرده و به شما اجازه می‌دهند آزادانه صحبت کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا حد امکان نظر عینی داشته باشید.

با افکار خوب، زندگی شما عالی باشد

درمان همیشه نباید در مورد موارد منفی باشد. در بسیاری از موارد، صحبت در مورد روابط و مواردی در زندگی شما که قبلاً شما را خوشحال می‌کند، می‌تواند به شما این امکان را بدهد که حتی با آنها شادتر باشید.

درمان، یک منطقه خالی از قضاوت را فراهم می‌کند، به طوری که می‌توانید در مورد مسائل کوچکی که ممکن است در روابط سالم داشته باشید صحبت کنید و یاد بگیرید که راحت‌تر بر آنها غلبه کنید.

انتخاب درست تصمیمات بزرگ زندگی

برای برخی، درمان، یک سفر مادام العمر است. برای دیگران، درمان به عنوان راهنمای برخی آب‌های سخت است. شاید شما فقط به شخصی نیاز دارید که در تصمیم گیری در مورد کار، رابطه یا سلامتتان به شما کمک کند. داشتن گوش همدل در این مواقع تنها می‌تواند کمک کننده باشد.

همه ما در برهه‌ای از زندگی خود با مشکلاتی روبرو می‌شویم، اعم از جدایی بد، شرایط کاری استرس‌زا یا مشکلات خانوادگی. گفتگو با فردی که در مدیریت احساسات و حل مشکلات آموزش دیده است می‌تواند در این سناریوها بسیار مفید باشد.

بیان سالم داشته باشید

ارتباط، به ویژه با افرادی که با آنها نزدیک هستید، همیشه مهارت مهمی نیست. حتی افرادی که خود را مضطرب نمی‌دانند، می‌توانند در این زمینه مبارزه کنند.

درمان یک محیط عالی برای بیان آزادانه خود است و سپس مهارت‌هایی را برای تبدیل این افکار خام به ارتباط موثر بیاموزید.

صحبت آسان در مورد موارد ناراحت کننده

برای بسیاری، داشتن احساس ناراحت کننده یا برخورد با موقعیت‌های دشوار باعث خواهد شد آنها بخواهند فرار کنند و مخفی شوند. درمان فقط شامل بحث در مورد برخی موارد ناخوشایند احتمالی و نشستن واقعی با آن نیست. شما می‌توانید آن را هضم و با یک برخورد معقول با آن روبرو شوید.

ناراحتی و برخورد کاملاً منطقی

این روش‌های درمانی به بیمار اجازه می‌دهد تا شرایط ناراحت کننده را تحمل کند و یاد بگیرد که چگونه احساسات را در محیط‌های آشفته و به طور کلی تنظیم کند.

این موضوع می‌تواند از بسیاری از پیش آمدهای دیگر که ممکن است برای شما پیش بیاید، جلوگیری کند و به شما این دید را بدهد که در پس این اتفاقات چه خواهد گذشت.

ایجاد روابط بهتر

اگر در زندگی خود روابطی دارید که دوست دارید بهبود یافته، عمیق‌تر یا دگرگون شده باشد، درمان، مکانی عالی برای کسب مهارت برای انجام این کار است. فردی که تحت درمان قرار می‌گیرد می‌تواند اعتماد، شفافیت مناسب را ایجاد کند و در تمام روابط زندگی خود محدودیت ایجاد کند.

شناسایی الگوهای شخصی

نگاه کردن عینی به تصمیمات خود و مشاهده الگوها در آنها بسیار دشوار است. اما هنگامی که یک درمانگر شما را بهتر بشناسد، می‌تواند الگوهای تفکر شما را شناسایی کرده و آنها را برای شما توضیح دهد.

هنگامی که بیشتر با الگوهای شخصی خود و نحوه نگرش به مسائل ارتباط برقرار می‌کنید، به احتمال زیاد آنها را در زندگی واقعی شناسایی کرده و برای پایان دادن به الگوهای منفی تلاش می‌کنید. شما توانسته اید تمایلات خود را برای عمل یا تفکر به روش خاصی تشخیص دهید و می‌توانید ببینید.

وقتی این کار را انجام می‌دهید، این بینش به شما امکان می‌دهد در لحظه خود را بررسی کنید و امکان رفتار متفاوت را ارائه می‌دهد.

تنها نیستید

در پایان روز، هرگز آزار دهنده نیست که بدانید کسی را دارید که از شما حمایت می‌کند و همیشه برای گوش دادن به شما خواهد بود.

رابطه درمان گر برخلاف هر دوستی، بر این اساس است که کسی در کنار شماست و نیازی به پس دادن و مراقبت از او ندارید. در درمان، برای کمک به شما در درک رفتار و عکس العمل های خود، حتی زمانی که شنیدن آن دشوار است، ککمکی بسیار مهم خواهد بود. درمان گر می‌خواهد به شما در دستیابی به اهداف خود کمک کند، کیفیت زندگی و روابط شما را بهبود بخشد و از شما در موارد ضخیم یا نازک حمایت کند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.