رستوران در فلوریدا

0

رستوران در فلوریدا • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های فلوریدا + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

شکی در این نیست که غذا‌های ایرانی هوش از سر هر انسانی می‌برد. به همین دلیل است که بسیاری از مردم جهان حاضرند تنها برای تکرار لذت غذاخوردن به رستوران‌های ایرانی بروند. محبوبیت برخی از غذا‌های ایرانی در میان خارجی‌ها به ویژه ایالات متحده آمریکا موجب شده تا در سال‌جاری نشریه تلگراف و همچنین food republic  فهرستی از چندین غذای ایرانی خوشمزه و محبوب در میان مردم جهان را منتشر کند.

لیست رستوران فلوریدا

حال که صحبت از غذای ایرانی و رستوران‌های ایرانی در خارج از کشور به میان آمد بهتر است بدانید که در میان شلوغی های ایالت فلوریدای آمریکا رستورانی دنج در فضای دلنشین با همان سبک و شیوه ایرانی خود نمایی کرده و هر رهگذری اعم از ایرانی و خارجی را به سمت خود جذب می‌کند.

با ما در این مقاله همراه شوید که علاوه بر آشنایی با این ایالت اطلاعات سودمندی از ویژگی‌های بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا کسب کنید.

درباره ایالت فلوریدا چه می‌دانید؟

ایالت فلوریدا یکی از ایالت‌های جنوب شرقی کشور آمریکا به حساب می‌آید که پایتخت آن شهر تالاهاسی است. این ایالت در مرز غربی خود با خلیج مکزیک، در مرز شرقی با اقیانوس اطلس و در مرز جنوبی با تنگه فلوریدا هم‌مرز است. جالب است بدانید که ایالت فلوریدا در مرز شمالی خود با ایالات آلاباما و جورجیا نیز همسایه است.

فلوریدا در رتبه‌بندی ایالات آمریکا بیست و دومین ایالت به شمار می‌آید. این رتبه‌بندی از لحاظ وسعت و جمعیت انجام می‌شود.

اگر بخواهیم جمعیت این ایالت را مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که این ایالت حدود 20 میلیون جمعیت را در مساحت 170 هزار کیلومترمربع جای داده است. نکته جالب توجه درباره این ایالت اشتیاق فراوان مردم به استفاده از غذاهای رستورانی است، به طوری که هزینه خورد و خوراک مردمان این ایالت در مقایسه با کل ایالات آمریکا بیشتر است.

مجموع عوامل محیطی و همینطور شرایط مناسب اقتصادی و اقلیمی باعث شده که این ایالت به یکی از قطب‌های جذب مهاجر خصوصا از منطقه غرب آسیا تبدیل شود. مجموع این عوامل دست به دست یکدیگر داده‌اند که وجود بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

مهم ترین مولفه‌ها در استقبال زیاد از بهترین رستوران ایرانی در فوریدا

طبیعتا هر موفقیتی بدون تلاش و برنامه‌ریزی به دست نمی‌آید، به عبارتی نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود. از این رو بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا با رعایت یکسری نکات و همچنین دارا بودن ویژگی‌های منحصر به فرد مشتریان زیادی را از سراسر ایالت فلوریدا جذب کرده است.

میز و صندلی های رستورانی

آنچه که به عنوان یک مولفه در کیفیت رستوران‌ها تاثیر می‌گذارد، انتخاب میز و صندلی‌های رستورانی است. همین میز و صندلی است که در فضای بهترین رستوران ایرانی در دلاور رنگ و بوی سنتی و حال و هوای گرم و صمیمی ایرانی را به مراجعه‌کنندگان منتقل می‌کند.

رومیزی و پرده

جهت آشنایی مردم جهان با فرهنگ و هنر ایرانی از صنایع دستی ایرانی در تهیه رومیزی‌های ترمه‌ای استفاده شده است که تاثیر شگرف آن در فضا احساس می‌شود.

گلکاری و تزئینات داخلی

استفاده از گلدان، شمعدانی‌های قدیمی، آویزهای قدیمی، گلیم و چرتکه روی میز پیشخوان، تابلوهای قدیمی، لوسترهای سنتی و از این قبیل موارد حس نوستالژیک را به مشتریان ایرانی منتقل می‌کند.

طریقه پذیرایی به شیوه ایرانی

از گذشته تا امروز مهمان‌نوازی ایرانیان زبانزد خاص و عام بوده است. به همین دلیل در بهترین رستوران ایرانی دلاور سعی شده با رعایت ادب و مشتری‌مداری هرچه بیشتر به این موضوع پرداخته شود. زیرا همه ما می‌دانیم که این موارد به چه اندازه در جذب مشتری تاثیرگذار است.

منو رستوران

در بهترین رستوران ایرانی در دلاور از گنجاندن غذاهای فرنگی در منو پرهیز شده است؛ چون اینجا، جای غذاهای اصیل ایرانی با کیفیت است.

موسیقی زنده

در بهترین رستوران ایرانی در دلاور موسیقی زنده با سبک ایرانی پخش می شود. این موسیقی هم برای اهالی دلاور مهیج و هم برای ایرانیان لذت‌بخش است.

اهمیت رستوران ایرانی در آمریکا به عنوان نماینده سرزمین غذاهای لذیذ

مهارت آشپزهای ایرانی و طعم غذاهای سنتی ایران همیشه زبانزد مردم سراسر دنیا بوده و علاوه بر غذاهای سنتی ایرانی که در اقصی نقاط کشور طبخ می‌شود، بیشتر شهرها و روستاها نیز غذاهای محلی و خاص شهر خود را دارند. به همین دلیل، تنوع مواد اولیه برای تهیه غذای ایرانی بسیار بالاست و باعث جذب مشتریان خارجی و ایرانی شده است.

فرهنگ تغذیه ایرانی با وجود تنوع بالا ظرفیت بالقوه‌ای برای شناساندن فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله ایران به جهانیان در سراسر گیتی دارد. حال مهم‌ترین پیامرسان که می‌تواند در انتقال این فرهنگ به مردم سایر نقاط جهان شود رستوران‌های ایرانی در سراسر جهان است.

بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا با اعمال بهترین کیفیت در پخت و توزیع غذای ایرانی و رضایت مشتریان سعی در ایجاد فضای صمیمی و گرم برای ایرانیان مقیم آمریکا به ویژه ایالت فلوریدا و همچنین مردم آمریکا دارد.

تنوع غذایی و طعم دلپذیر غذاهای بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا

با توجه به وجود قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در ایران طبیعتا علاوه بر غذاهای اصلی و معروف تنوع های غذایی گسترده‌ای در نواحی محلی دیده می‌شود. بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا در تلاش است که با احترام به سلایق مشتریان از بیشترین تنوع غذایی در لیست منوی خود بهره ببرد.

در میان انواع غذاهای اصیل و عمده ایرانی چند غذا به عنوان محبوب‌ترین غذاها از دید مشتریان به خصوص خارجی‌ها شناخته شده است. این غذاها هیچ وقت از محبوبیتش بین ایرانیان و خارجی‌ها کم نمی‌شود. این غذاها عبارتند از:

  • کباب‌ها و ششلیک؛
  • خورش‌های کلاسیک مثل: فسنجان، قورمه سبزی، قیمه سیب زمینی، زرشک پلو و باقالی پلو و آش رشته.

همانطور که پیشتر گفته شد در منوی بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا غذاهای محلی نیز دیده می‌شود. به عنوان مثال، غذاهای محلی شمال ایران همچون میرزاقاسمی، مرغ فسنجان یا مرغ لاکو، باقلاخوروش (خورش باقلی)، تورش تره، آلو مسما و باقلاقاتق در منو موجود هستند.

همچنین از دیگر غذاهای محلی که در بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا عرضه می‌شود به قیمه نثار، آش دوغ و شله مشهدی اشاره کرد. در این رستوران با تجربه طعم لذیذ غذاها خاطره و فضای نواحی مختلف ایران در ذهن مشتری خصوصا ایرانیان نقش خواهد بست.

کلام آخر

این روزها با وجود پتانسیل‌های قوی و تکنولوژی‌هایی که در سرتاسر جهان وجود دارد، عده بسیاری هستند که مهاجرت را انتخاب می‌کنند. بسیاری از ایرانیان برای ادامه کار یا تحصیل اقدام به گرفتن ویزا و رفتن به آمریکا می‌کنند، اما حال و هوا، عطر و طعم غذاهای ایرانی باعث دلتنگی مهاجرین می‌شود.

بهترین رستوران ایرانی در فلوریدا باعث شده که ایرانیان مقیم فلوریدا که دل‌تنگ غذاهای ایرانی می‌شوند خوردن این غذاها برای آن‌ها تبدیل به آرزو نشود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.