مشاور املاک ایرانی در مونترال

مشاور املاک ایرانی در مونترال • مشاوران و مشاور های فارسی زبان مونترال • خرید، فروش، اجاره ملک با بهترین قیمت

مشاور املاک مونترال - عسل جامی

مراجعه به مشاوران املاک در سراسر دنیا روند خرید و فروش ملک و خانه را سرعت می‌بخشد. زیرا این افراد با اطلاعات جامع و تخصصی خود بهترین راهنمایی و مشاوره را برای رسیدن به اهداف خریدار و مشتری به او ارائه می‌دهند. بدون شک بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال فردی است که از لحاظ جنبه‌های شخصیتی، علمی و مهارتی در حد بالایی قرار داشته باشد و افراد بسیاری او را امین و مورد اعتماد بدانند.

لیست مشاور املاک ایرانی در مونترال

ایرانیان مقیم مونترال در ایالت کالیفرنیا برای سرعت بخشیدن در روند خرید و فروش املاک خود بهتر است به دنبال بهترین مشاوران املاک ایرانی باشند. زیرا این افراد زبان و فرهنگ یکسانی دارند و راحت‌تر با یکدیگر گفت و گو می‌کنند. همچنین حس همدلی آنان با یکدیگر بیشتر است و این امر معامله سودمندی را برای طرفین رقم می‌زند.

ویژگی‌های بهترین مشاور املاک ایرانی باید نشان‌دهنده شخصیت مثبت و اجتماعی او باشد. زیرا مشاورین املاک با افراد بسیاری در ارتباط هستند و اجتماعی نبودن آنها، موجب نارضایتی مشتری می‌شود. به همین منظور آنان باید در ابتدا روی ویژگی‌های شخصیتی خود مانور دهند، سپس به ارتقای علمی و مهارت‌های خود در این زمینه همت گمارند.

برای درک بهتر این مطلب، در ادامه شما را با این ویژگی‌ها و وظایف بهترین مشاوران املاک در مونترال آشنا می‌کنیم.

چگونه به بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال تبدیل شویم؟

مشاور املاک مونترال - ژیلا افشار

قبل از ورود به این حرفه، باید از خود بپرسید که بهترین مشاور املاک کیست، چه مهارت‌های دارد و مهمترین وظیفه او چیست؟ برای پاسخ منطقی به این سؤالات، در ابتدا باید یک تعریف کلی از این حرفه در ذهن خود داشته باشید. از دید بسیاری از افراد، فردی که توانایی ثبت قراردادهای بزرگ و زیادی را همراه با جلب رضایت مشتری دارد، به‌عنوان بهترین مشاور املاک شناخته می‌شود.

در واقع فردی که به‌عنوان مشاور املاک به فعالیت مشغول است، باید بداند که نیاز و خواسته مشتری بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد و باید با در نظر گرفتن شرایط و هزینه‌های او معامله را انجام دهد. افرادی که شایستگی لازم برای ورود به این حرفه را دارند، باید از جهات زیر مورد تایید مشتریان قرار گیرند:

  • اخلاق و شخصیت
  • دانش، تخصص و علم به روز
  • مهارت‌های عملی و گفتاری لازم

در واقع افرادی که در این سه زمینه قادر به جلب رضایت مشتری نباشند، جزو بهترین‌ها در این حرفه شناخته نمی‌شوند.

مشاور املاک مونترال - آرش شکور

بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال چه وظیفه‌ای دارد؟

هر فردی که به‌عنوان مشاور املاک به فعالیت مشغول است باید در ابتدا به وظایف خود آگاهی کامل داشته باشد. در غیر این صورت در روند قانونی تغییر مالکیت اسناد و مدارک مشکلات بسیاری ایجاد می‌شود.

مشاوران املاک در حیطه خرید، فروش  و اجاره ملک، و خانه فعال هستند. در واقع این افراد به‌عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده قرار می‌گیرند و با صحبت‌های دوجانبه خود، معامله را انجام می‌دهند. در ادامه برخی از مهمترین وظایف مشاوران املاک را عنوان می‌کنیم.

تشکیل جلسات دو‌طرفه بین خریدار و فروشنده

بدون شک برای انجام معامله باید طرفین قرارداد حضور داشته باشند. قبل از به ثمر رسیدن معاملات، مشاور املاک باید جلسات حضوری متعددی را بین خریدار و فروشنده برقرار کند که آنها را به یک تفاهم مشترک برساند. قطعاً قیمت‌های مدنظر فروشنده با خریدار متفاوت است. از این رو بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال باید با گفت و گوی عادلانه، قیمت مناسبی را پیشنهاد دهد.

کارشناسی ملک و قیمت گذاری

یکی از مهمترین وظایف مشاوران املاک، قیمت گذاری روی زمین یا ملک مورد نظر است. این افراد باید از اطلاعات و اخبار به روز در زمینه مسکن و بازار آن اطلاع داشته باشند که با نظر کارشناسانه خود، قیمت مناسبی را پیشنهاد دهند.

تهیه قول نامه اجاره یا خرید و فروش

بعد از انجام گفت و گو و به توافق رسیدن طرفین، باید قرارداد قانونی منعقد شود. آماده سازی این قرارداد از جمله وظایف یک مشاور املاک حرفه‌ای است. قولنامه مورد نظر باید به امضای طرفین و شاهدان برسد و با مهر مشاور املاک برای ثبت به سازمان‌های ذیربط ارجاع داده شود.

پیگیری سند در سازمان ثبت اسناد

برای تغییر سند مالکیت از فروشنده به خریدار روند قانونی پیچیده‌ای طی می‌شود که تمامی این مسیر باید توسط مشاورین املاک پیگیری شود. مراجعه به شهرداری، سازمان دارایی و اسناد رسمی کشور جزو وظایف بهترین مشاور املاک ایرانی در شهر مونترال است.

بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال چه خصوصیاتی دارد؟

ZSany - Advertise With Us Today!

خصوصیات اخلاقی و کاری مشاوران املاک باید در راستای یکدیگر باشند. در واقع بهترین‌ها در این حرفه با عمل خود شناخته می‌شوند. از این رو در ادامه به بررسی برخی از مهمترین خصوصیات و ویژگی‌های یک مشاور املاک حرفه‌ای و مورد اعتماد می‌پردازیم.

نظم و دقت در انجام معامله

یکی از مهمترین ویژگی‌های اخلاقی که مشاور املاک خوب را از بد جدا می‌کند، نظم و دقت او در انجام معامله است. این افراد باید پیگیری‌های لازم را از خریدار یا فروشنده انجام دهند و با تعیین وقت ملاقات برای صحبت در مورد هزینه‌ها و شرایط ملک، آنها را با یکدیگر روبرو کنند.

از جمله موارد دیگری که به دقت بالای مشاور املاک نیاز دارد، جزئیات ذکر شده در قرارداد است. این جزئیات باید به‌طور دقیق برای مشتری بازگو شوند که شک و شبهه‌ای در خصوص معامله وجود نداشته باشد.

اطلاع از اخبار بازار مسکن و نوسانات آن

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال، اطلاعات آنان در خصوص بازار مسکن است. این اطلاعات با عضویت در سایت‌های مربوط به این حوزه و ارتباط با شبکه افراد فعال و موفق در بازار مسکن، به مشاوران املاک می‌رسد.

بهترین‌ها در زمینه مشاوره املاک باید دایره ارتباطات خود را وسیع کنند و با کسب اطلاعات به روز از قوانین جدید مسکن و نوسانات قیمت املاک در این حوزه، به بهترین شکل ممکن به خریداران و فروشندگان مشاوره دهند.

امانتداری

از جمله خصوصیات مهم دیگر بهترین مشاوران املاک ایرانی، امانتداری او است. زیرا این افراد واسطه‌ای بین خریدار و فروشنده هستند که هزینه معامله را از خریدار دریافت می‌کنند و به فروشنده انتقال می‌دهند. در برخی از مواقع تا اتمام معامله، این هزینه‌ها به‌عنوان امانت نزد مشاور املاک نگه داشته می‌شود.

اگر این افراد خصوصیت امانتداری را در خود پرورش ندهند، اعتماد مشتری را از دست خواهند داد. به همین دلیل در زمان انتخاب بهترین‌ها در این حوزه باید از ویژگی امانتداری این افراد مطمئن شد.

در نتیجه

بدون شک خرید و فروش املاک بدون وجود بهترین مشاور املاک ایرانی در مونترال امکان‌پذیر نیست. زیرا این افراد از نظر قانونی مجوزهای لازم را برای عقد قرارداد بین مالک و خریدار کسب کرده‌اند و علاوه بر آن از تخصص و مهارت این کار نیز  بهره‌مند هستند.

این افراد با ویژگی‌های اخلاقی عالی خود مشتری را جذب می‌کنند و سپس با مشاوره حرفه‌ای که ارائه می‌دهند، او را برای خرید یا فروش ملک و خانه ترغیب می‌کنند. بعد از توافق طرفین، قرارداد و قولنامه قانونی توسط مشاوران املاک حرفه‌ای به ثبت می‌رسد و باقی امور اداری این کار نیز توسط آنان پیگیری می‌شود.

 

EXT LINKS:

?Why Join Montreal Agents

Comments are closed.