روانشناس کلگری

0

روانشناس کلگری • بهترین مشاور خانواده و ازدواج کلگری • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در کلگری

ZSany - Advertise With Us Today!

شاید شما نیز از آن دسته افرادی بودید که از کودکی هوس مهاجرت به کانادا را در سر می‌پروراندید و اکنون در کلگری زندگی می‌کنید؛ اما آیا مهاجرت آسیب‌های روحی به شما رسانده است؟ آیا به دنبال بهترین روانشناس ایرانی در کلگری می‌گردید؟ آیا روابط شما با شکست روبه‌رو شده است؟ نگران نباشید؛ زیرا ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که دریافت راهنمایی از روانشناس چه کمک‌های مؤثری را به شما می‌کند.

لیست روانشناس کلگری

کلگری یکی از شهرهای بزرگ استان آلبرتاست که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر بزرگ یکی از قطب‌های اقتصادی کانادا محسوب می‌شود. ازاین‌رو مهاجران زیادی در آن زندگی می‌کنند. با این حساب یافتن روانشناسی ماهر و باتجربه کار دشواری نخواهد بود؛ اما برخی از افراد تصور می‌کنند که تنها اشخاصی که مشکلات حاد روحی دارند باید به روانشناس مراجعه کنند. درصورتی‌که کار روانشناس راهنمایی در تمامی اصول زندگی است. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری را در این زمینه به دست آورید، در ادامه همراه ما باشید.

شایع‌ترین دلایل مراجعه به بهترین روانشناس ایرانی در کلگری چیست؟

درگذشته مردم احساس می‌کردند که برای مراجعه به روانشناس باید منتظر اتفاق یا حادثه عجیب‌وغریبی باشند! خوشبختانه از آن مدت‌های زیادی گذشته است؛ هرچند که همچنان برخی از افراد فکر می‌کنند هیچ دلیل برای مراجعه به روان‌درمانگر وجود ندارد و باید تا زمان موعود منتظر بمانند!

امروزه سطح آگاهی مردم نسبت به توانایی و کمک‌های مؤثری که روانشناس می‌تواند به آن ها بکند، بیشتر شده است. ازاین‌رو تعداد مراجعین روانشناسان نیز روزبه‌روز رو به افزایش است. اگر بخواهیم با شما روراست باشیم، همه ما در طول زندگی نیاز به روانشناسی باتجربه و ماهر داریم. درواقع اگر بخواهید منتظر زمان موعود برای مراجعه به روان‌درمانگر باشید، تنها وقت خود را تلف کرده‌اید؛ زیرا آن زمان خاص و عجیب‌وغریب نخواهد رسید.

دلایلی مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود اشخاص مختلف به روانشناس مراجعه کنند. به‌عنوان‌مثال برخی از افراد برای درمان یک مشکل یا بیماری خاص از روان‌درمانگر کمک می‌خواهند و برخی دیگر تمایل دارند با کمک روانشناس از راه درست و سریع به هدف خود در زندگی برسند. با این حساب برای استفاده از توانایی‌های بهترین روانشناس ایرانی در کلگری نیازی به رسیدن زمان خاص یا مشکل ویژه‌ای نیست.

به‌طورکلی به کمک روانشناس می‌توانید در فضایی امن به شناخت بهتر خود و ازبین‌بردن رنج‌ها و ناامیدی‌های گذشته بپردازید. همچنین اطمینان می‌یابید که وجود روانشناس در زندگی تأثیر مثبتی می‌گذارد. به همین دلیل قصد داریم در این قسمت برخی از رایج‌ترین دلایلی که افراد به روان‌درمانگر مراجعه می‌کنند را شرح دهیم.

کمک به موضوعی خاص در سلامت روح و روان

آیا واقعاً از موضوعی روانی رنج می‌برید یا تنها تصور آن را دارید؟ در بعضی از موارد واقعاً اتفاق خاصی در زندگی نیفتاده است؛ اما گاهی آن‌قدر به نکات منفی اطراف خود فکر می‌کنیم که روح و روان خود را تحت تأثیر قرار می‌دهیم. بهترین روانشناس ایرانی در کلگری قادر است با استفاده از ابزارهای روانشناسی به مدیریت بهتر علائم مشکلات روحی در شما بپردازد و ریشه‌های آن را پیدا کند.

گاهی اوقات یک رویداد، تجمع خبرهای بد یا احساسات بیان نشده در انسان باعث بروز مشکلات روحی می‌شود و در برخی از موارد تعیین دقیق نقطه شروع تمامی این مشکلات نیز دشوار است. اما ناراحت نباشید؛ زیرا در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، درمان توسط روانشناس و ابزارهای آن به مدیریت بهتر علائم شما کمک می‌کند. همچنین به‌مرور ریشه مسائل و مشکلات به کمک روان‌درمانگر پیدا می‌شود و در نهایت درمان و بهبودی واقعی شما اتفاق خواهد افتاد.

کمک به حل مشکلات موجود در روابط

آیا در رابطه فعلی خود با مشکلاتی روبه‌رو شده‌اید؟ آیا مجرد هستید و بارهاوبارها در الگوهای یکسان و اشتباهی در رابطه گیر افتاده‌اید؟ آیا احساس می‌کنید هرگز اطرافیانتان حمایت لازم را از شما ندارند؟ ما به شما توصیه می‌کنیم که نزد بهترین روانشناس ایرانی در کلگری بروید و از او راهنمایی بخواهید.

به‌طورکلی توانایی برقراری رابطه با دیگران و ایجاد ارتباطی مؤثر و سالم برای داشتن زندگی عاطفی و روانی ما حیاتی است. طبق آمار به‌دست‌آمده اگر در روابط خود مشکل داشته باشیم، بدون شک در نقاط مختلف زندگی نیز با مشکلاتی روبه‌رو خواهیم شد.

در طول درمان با روان‌درمانگر از کودکی تا زندگی امروزتان مورد بررسی قرار می‌گیرد. درواقع در طول درمان متوجه می‌شوید که چه عواملی مانع ایجاد رابطه سالم در شما می‌شوند. به همین دلیل به‌تدریج قادر خواهید بود به اشتباهات خود پی ببرید و در ایجاد رابطه بهتر بکوشید.

جالب است بدانید برخی از افراد در زندگی احساس “پوچی” می‌کنند. شاید برای این افراد زندگی آن‌طور که توقع داشته‌اند، پیش نرفته است یا شاید به تمام آرزوهای خود رسیده باشند، اما در آخر به این نتیجه برسند که این‌همه تلاش برای چه بود؟

توجه داشته باشید که هیچ‌وقت برای تغییر در مسیر زندگی دیر نخواهد بود. به کمک درمانگر می‌توانید مواردی که واقعاً برای شما اهمیت دارند را کشف کنید و زندگی پر از معنا و مفهومی را بسازید. ناگفته نماند در طول جلسات مشاوره می‌آموزید که چگونه با افراد جدید در کلگری آشنا شوید و خود را بااخلاق، فرهنگ و آداب‌ورسوم آن ها وفق دهید.

سخن آخر

شاید بگویید تمامی نکاتی را که در این مقاله بیان کردیم، بتوانید با کمک یک دوست یا اعضای خانواده نیز به دست آورید و دیگر نیازی به مراجعه به بهترین روانشناس ایرانی در کلگری نداشته باشید؛ اما باید بگوییم که شاید به اشتراک گذاشتن عواطف و احساسات و کمک‌گرفتن از اعضای خانواده و دوستان کار بسیار خوبی باشد، اما کار با درمانگر موضوع متفاوتی است.

درواقع روانشناسان کاملاً بی‌طرف عمل می‌کنند و تمامی تمرکز آن ها روی شما و مشکلاتتان است. به‌طورکلی روانشناسان دیدگاه عینی و منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند؛ یعنی در طول درمان احساسات شخصی خود را هرگز دخیل نمی‌کنند و بر حواشی کاری ندارند.

بهتر است بدانید که روانشناسان سال‌ها در حال آموزش و یادگیری هستند که شرایط انسان‌ها را درک کرده و به‌گونه‌ای به شما کمک می‌کنند که از دست دوستان خارج است. باید بگوییم که آن ها به‌سرعت تمامی قسمت‌هایی که شما را از زندگی و هدفتان دور کرده است، پیدا می‌کنند و راه‌حل‌های مناسبی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.