روانشناس ایرانی در کنتیکت

0

روانشناس ایرانی در کنتیکت • بهترین مشاور خانواده و ازدواج کنتیکت • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در کنتیکت

ZSany - Advertise With Us Today!

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است زندگی ما را تغییر دهد. به‌عنوان‌مثال مهاجرت یکی از عواملی است که سود و زیان‌های مختلفی دارد. درواقع اگر پس از مهاجرت با مشکلات روحی مختلفی روبه‌رو شده‌اید و به دنبال راهی برای درمان آن ها هستید، ما در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت را بیابید.

لیست روانشناس ایرانی در کنتیکت

هنگامی که سرما می‌خوریم یا به بیماری‌های دیگری دچار می‌شویم، دراسرع‌وقت به پزشک مراجعه می‌کنیم که هرچه سریع‌تر بیماری ما درمان شود؛ زیرا در صورت طولانی شدن روند درمان امکان دارد از کار بیکار شویم؛ اما خیلی کم پیش می‌آید که برای درمان مشکلات روحی به روانشناس مراجعه کنیم؛ با اینکه بیماری‌های روحی در صورت تشدید و ادامه‌دار شدن می‌توانند زندگی ما و حتی اطرافیانمان را به دردسر بزرگی بی اندازد. با این حساب پیش از گیرافتادن در این مرداب، پیشنهاد می‌دهیم در ادامه همراه ما باشید.

چه زمانی به بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت مراجعه کنیم؟

در هرجای دنیا که زندگی می‌کنیم، با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شویم؛ درواقع هیچ زندگی بدون چالش وجود ندارد. بااین‌حال در برخی موارد به‌قدری اتفاقات زندگی چالش‌برانگیز و طاقت‌فرسا هستند که تحمل آن ها بسیار سخت می‌شود.

زمانی که به سمت کنتیکت مهاجرت کردید، ممکن است کوله باری از خاطرات خود را در ایران جا گذاشته باشید. این تنهایی باعث بروز افسردگی و اضطراب‌های گوناگونی در شهری غریبه می‌شود. خواه مرگ یکی از عزیزان در ایران که از او دور هستید رخ بدهد یا اینکه دچار اضطراب شدیدی شوید، باید بدانید که بیشتر مشکلاتی که در زندگی رخ می‌دهند، با دریافت کمک از روانشناس ماهر و باتجربه قابل‌حل هستند؛ بنابراین اگر به هر یک از موارد زیر روبه‌رو هستید، به بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت مراجعه کنید و به درمان خود بپردازید.

ناگفته نماند برای یافتن روانشناس ماهر می‌توانید از اینترنت، سایت‌های خبری، مراکز درمانی، دوستان و آشنایان، همکاران یا حتی پزشکان دیگر کمک بگیرید.

مرگ یا ازدست‌دادن عزیزان

مرگ بخش اجتناب‌ناپذیر زندگی است؛ به‌قول‌معروف مرگ مانند شتری است که دیر یا زود درب خانه هرکسی می‌خوابد؛ بنابراین هرچقدر هم که کنار آمدن با این موضوع سخت و دشوار باشد، باید آن را بپذیریم.

هر فردی با مرگ یکی از عزیزانش همچون خانواده و دوستان یا حتی حیوانات خانگی به‌گونه‌ای متفاوت عمل می‌کند. عزاداری برای فقدان کسی که دوستش داریم، کاملاً طبیعی است و به گونه‌های مختلفی برپا می‌شود؛ اما اجتناب از واقعیت مشکلات طولانی‌مدت زیادی را به وجود می‌آورد.

اگر این اتفاق برای شما افتاده است، با کمک بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت قادر هستید راه‌های مناسبی را برای کنار آمدن با مرگ نزدیکان خود پیدا کنید.

استرس و اضطراب بیش از اندازه

دنیای امروزی به‌گونه‌ای شده است که همه چیز استرس‌زاست. درواقع بسیاری از موقعیت‌های زندگی همچون مصاحبه شغلی تا روابط خانوادگی باعث ایجاد استرس و اضطراب فراوان در انسان‌ها شده است. طبق آمار به‌دست‌آمده استرس و اضطراب طولانی‌مدت در صورت عدم درمان منجر به افسردگی، انزوای اجتماعی و مشکلات مختلفی می‌شود.

بنابراین اگر به دلیل مهاجرت دچار استرس شده‌اید یا اینکه برای یافتن شغل جدید نگران هستید، باید استرس زیاد را به کمک روانشناس از خود دور کنید. درواقع روانشناس ماهر قادر است با یافتن منبع و علت مشکلات شما و راه‌های مناسب برای غلبه به استرس‌ها اضطراب را از شما دور کند.

افسردگی

افسردگی از دیگر مشکلاتی است که به کمک بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت قابل‌درمان است. به‌طورکلی احساسات بیش از اندازه همچون شادی زیاد یا غم فراوان از علائم افسردگی هستند. این بیماری یکی از اختلالات رایج در سلامت در بین تمامی مردم جهان است که در آن بیمار علاقه خود را نسبت به بیشتر مسائل زندگی از دست می‌دهد؛ دچار خستگی می‌شود و در مدیریت احساسات خود دچار مشکل است.

برای درمان این بیماری اغلب روانشناسان پیشنهاد می‌دهند که افکار منفی را از خود دور کنید. در برخی موارد نیز روانشناس شما را به روانپزشک ارجاع می‌دهد که با دریافت دارو دروند درمان بهتر شود. افسردگی یکی از مشکلات بیشتر مهاجران است که به دلیل تنهایی، دوری از خانواده و وارد شدن به شهری که زبان بیگانه‌ای دارد، رخ می‌دهد؛ بنابراین نگرانی‌های خود را دور بریزید، ما در کنارتان هستیم که زندگی دوباره را به شما هدیه دهیم.

فوبیا

آیا از ارتفاع می‌ترسید؟ آیا نسبت به تاریکی، تنهایی یا حتی برخی از حیوانات ترس بیش از اندازه‌ای دارید؟ آیا احساس می‌کنید نباید مهاجرت می‌کردید؟ بدون شک شما فوبیا دارید و باید به روانشناس مراجعه کنید.

طبق آمارهای به‌دست‌آمده ترس از ارتفاع، عنکبوت، تاریکی و غیره از فوبیاهای شایع هستند؛ اما برخی از ترس‌های غیرمعمول ممکن است زندگی شما را مختل کند. به‌عنوان‌مثال ترس از غذا خوردن امکان دارد شما را با مشکلات جدی سلامتی دچار کند؛ زیرا برخی از افراد می‌ترسند غذا آلوده باشد و مریض شوند؛ این ترس بسیار خطرناک است و باید درمان شود.

به کمک بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت قادر هستید بر فوبیا (ترس از بسیاری چیزها) یا فوبیو فوبیا (ترس از ترس) غلبه کنید و زندگی خود را از نو بسازید.

مسائل خانوادگی و روابط ناسالم

روابط خانوادگی، شخصی، کاری یا دوستانه همگی دارای فراز و نشیب‌های گوناگونی هستند. درواقع در برخی از موارد روابط می‌توانند بهترین اتفاق زندگی باشند یا اینکه به منبعی از استرس و اضطراب تبدیل شوند. دریافت کمک از روانشناس به‌صورت خصوصی یا کارگاه‌های آموزشی به رفع مشکلاتی که حتی در قوی‌ترین روابط ایجاد می‌شود، بسیار مؤثر است.

سخن آخر

افسردگی، ترس، اضطراب، روابط ناسالم، مشاجره‌های خانوادگی، موقعیت شغلی، مهاجرت و دیگر موارد مشابه باعث بروز اتفاقاتی در زندگی می‌شوند. تحمل برخی از این موارد بسیار طاقت‌فرساست. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم با دریافت کمک از بهترین روانشناس ایرانی در کنتیکت هرچه سریع‌تر مشکلات خود را رفع کنید و به زندگی طبیعی بازگردید.

در این مقاله به شما آموختیم که چه زمان نیاز به مراجعه به روانشناس دارید. این اشخاص با گوش‌دادن به حرف‌های شما راه‌حل‌های درمانی را ارائه خواهند داد که بسیار مؤثر هستند. در برخی از موارد نیز اگر مشکلات باعث بروز حال بسیار بد و رفتارهای غیرارادی توسط شما شده باشد، روانشناس شما را به روانپزشک ارجاع می‌دهد که درمان دارو بیماری کنترل شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.