روانشناس ایرانی در کالاباساس

0

روانشناس ایرانی در کالاباساس • بهترین مشاور خانواده و ازدواج کالاباساس • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در کالاباساس

ZSany - Advertise With Us Today!

در دنیای امروزی که میزان استرس‌ها و اضطراب­ها به اوج خود رسیده است و سبک زندگی دیگر همانند گذشته به‌سادگی و بی­دغدغه نیست، روان‌شناس و روان‌شناسی نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کند. هنگامی‌که از روان و ذهن انسان صحبت می‌کنیم، باید به پیچیدگی و رمز و رازهایی که ذهن و روان انسان دارد نیز اشاره کنیم. این پیچیدگی سبب شده است تا امروزه روان‌شناسی دچار تغییر و تحولات بسیاری شود. به‌طوری‌که درگذشته یک نفر مسئولیت درمان و تجویز دارو و حل تمامی مشکلات روان و ذهن انسان­ها را داشته است؛ اما امروزه با پیشرفت علم و نفوذ روان‌شناسی در جامعه، انواع گرایش­ها و علوم در حوزه روان‌شناسی به وجود آمده است که هرکدام یک وظیفه­ای دارند و برای یک گروه خاص به کار می‌آید. در ایالت متحده آمریکا و به‌طور خاص در شهر کالاباساس که شهری کوچک در کلان‌شهر لس‌آنجلس و در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، یافتن روان‌پزشک ایرانی نیازمند دانستن و اطلاعات مهمی در خصوص خود روان‌شناس است. با ما در این مقاله همراه باشید تا بهترین روان‌شناس ایرانی در کالاباساس را بررسی کنیم.

لیست روانشناس ایرانی در کالاباساس

مهم‌ترین خصوصیات روان‌شناس

هنگامی که اسم روان‌شناس بر زبان‌ها می‌آید با توجه داشته باشیم که روان‌شناس می‌تواند نجات‌دهنده زندگی ما و در عین حال از بین برنده آرامش زندگی ما باشد. حالت اول در صورتی رخ می‌دهد که بهترین درمان را برای چالش­های روان و اعصاب ما بیابد و حالت دوم در صورت تشخیص اشتباه از جانب او رخ می‌دهد. تبعاتی که تشخیص اشتباه در علم روان‌شناسی دارد می‌تواند نتایج بسیار بد و دردناکی را از نظر ذهنی و روحی برای شما به وجود آورد. درنتیجه قبل از آنکه بخواهیم بهترین روان‌شناس ایرانی در کالاباساس را بیابیم باید مهم‌ترین خصوصیاتی که یک روان‌شناس باید آن­ها را داشته باشد را بشناسیم.

امین بودن و رازنگهدار

از مهم­ترین ویژگی‌هایی که یک روان‌شناس باید داشته باشد، امین بودن و نگهداری رمز و رازهای بیمار است؛ زیرا این احتمال وجود دارد که بیمار از مشکلی رنج ببرد که دیگران از آن بی‌اطلاع هستند و در صورت دانستن آن، مشکلات و چالش­های جدیدی برای بیمار به وجود می­آید. در نتیجه امین بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های یک روان‌شناس خوب است که باید با پرس‌وجو از دیگران و بررسی سوابق آن روان‌شناس به آن پی ببرید.

داشتن علم و آگاهی

هنگامی که شما به یک روان‌شناس مراجعه می‌کنید، آن روان‌شناس باید از جدیدترین علم و روش­های درمانی برخوردار باشد تا بتواند بهترین درمان را برای شما در نظر بگیرد. درنتیجه برخورداری از علم و آگاهی از ویژگی‌های مهمی است که یک روان‌شناس خور در کالاباساس باید از آن برخوردار باشد. این علم و آگاهی از تحقیقات متعدد و به­روز بودن به دست می­آید که بایستی روان­شناسی را انتخاب کنید که از تحصیلات خوب و معقولی برخوردار باشد.

نصیحت و دستور مستقیم ندهد

هنگامی‌که ما از روان‌شناس خوب صحبت می‌کنیم، منظورمان فردی است که علاوه بر همدردی و گوش دادن به تمام مشکلات و چالش­های ما در حوزه درمان، از نصیحت خودداری کند و دستور مستقیم ندهد. بلکه با آرامش تمام شیوه­هایی را به بیمار بیاموزد که بهترین نتایج را در بردارد. چنین رفتاری نه تنها فایده­ای برای بیمار ندارد بلکه سبب بدتر شدن بیماری او و به بیراهه رفتن مسیر درمان او می‌شود.

درمان یا درآمدزایی

از دیگر ویژگی‌های بسیار مهمی که یک روان‌شناس خوب باید داشته باشد، حس اعتمادی است که به بیمار می‌دهد و این احساس را نیز در او به وجود می‌آورد که به دنبال حل مشکل و چالش بیمار است و نه درآمدزایی. امروزه به دلیل مراجعه بسیار بیشتر بیماران به روان‌شناس نسبت به گذشته، این تفکر در عامه مردم وجود دارد که روان‌شناسان صرفاً به دنبال کسب درآمد هستند. چنین احساسی را تنها خود روان‌شناس می‌تواند از بین ببرد.

سریع‌ترین راه برای یافتن بهترین روان‌شناس ایرانی در کالاباساس

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بسیاری از روان‌شناسان از وب­سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خاص خود برخوردار هستند که سبب شده است ارتباط مردم و بیماران با آن‌ها بسیار کوتاه­تر و راحت‌تر از قبل گردد. شما می‌توانید با استفاده از این روش­های جدید و یافتن وب­سایت یا شبکه اجتماعی، بهترین روان‌شناس ایرانی در کالاباساس را بیابید و زمان ملاقاتی را با او هماهنگ کنید. نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید آن است که در صورتی که به‌صورت دوره­ای به ملاقات یک روان‌شناس بروید و تنها برای حل چالش و بیماری به او مراجعه نکنید، سبب می­شود دیگر برای هماهنگ کردن زمان ملاقات دچار چالش نشوید؛ زیرا بسیاری از روان‌شناسانی که از سابقه خوبی برخوردار هستند و مشهور نیز هستند، زمان ملاقات محدودی دارند و ممکن است در طولانی­­مدت به شما وقت ملاقات بدهند. لذا به این نکته در هنگام گرفتن زمان ملاقات باید توجه داشته باشید.

صادق باشیم

روان‌شناس زمانی می‌تواند صفت خوب و بهترین بگیرد و می­تواند بهترین درمان را برای چالش و مشکل شما داشته باشید که شما نیز درنهایت صداقت و کمال با او رفتار کنید و تمام مواردی که احساس می­­کنید در صورت بیان به حل مشکل شما کمک می­کند، به او بگویید. زمانی که روان‌شناس از جزئیات یک مسئله آگاه نباشد نمی‌تواند بسیاری از راه‌حل­هایی که برای شما مفید است را برای درمان شما بیابد و دچار سردرگمی می­شود. درنتیجه شما نیز فکر‌ می‌کنید که آن روان‌شناس از علم کافی برخوردار نیست و نمی‌توان حلال مشکلات شما باشد. صداقت یک اصل مهم در درمان است و تنها با صداقت است که می­توانید به بهترین دست­ یابید.

آخرین کلام

برای آنکه بتوانیم بهترین روان‌شناس ایرانی در کالاباساس را شناسایی کنیم، باید در ابتدا بر ویژگی‌های مهمی که یک روان‌شناس باید داشته باشد تا بتوان عنوان بهترین روان‌شناس را بر او گذاشت، بشناسیم و بر اساس آن‌ها به دنبال یک روان‌شناس خوب بگردیم. عدم توجه به چنین ویژگی‌هایی تنها یک انتخاب بد برای ما باقی می‌گذارد که نتیجه آن درمان نشدن، به وجود آمدن چالش­های بسیار، افزایش شدت بیماری و دیگر مسائل منفی را به دنبال دارد. شهر کالاباساس با توجه به جمعیت کم و سطح درآمد خوبی که مردم آن برخوردار هستند، دارای خدمات بهداشتی و درمانی بسیار با کیفیتی نیز می­باشد و در این خصوص نگرانی شامل حال شما برای یافتن و انتخاب یک روان‌شناس خوب نمی‌شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.