روانشناس لاگونا هیلز

0

روانشناس لاگونا هیلز • بهترین مشاور خانواده و ازدواج لاگونا هیلز • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در لاگونا هیلز

ZSany - Advertise With Us Today!

در برهه‌ای از زندگی، هر یک از ما ممکن است احساس غرق شدگی کنیم و برای حل مشکلاتمان به کمک نیاز داشته باشیم. مشکلاتی مربوط به ازدواج یا رابطه، وضعیت خانوادگی یا روبه رو شدن با مسائلی مانند از دست دادن شغل، مرگ یکی از عزیزان، افسردگی، استرس یا مصرف مواد مخدر و حتی مسائل مربوط به مهاجرت و زندگی در کشوری دیگر. چنین آسیب‌ها و استرس‌هایی در زندگی روزمره می‌تواند به طور قابل توجهی ناتوان کننده باشد.

لیست روانشناس لاگونا هیلز

اگر یک ایرانی ساکن منطقه لاگونا هیلز هستید و برای برطرف کردن احساسات یا مشکلاتی که خارج از کنترل شما هستند به کمک یک متخصص نیاز دارید، در این مقاله با ما همراه باشید. نکاتی که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود، می‌تواند به شما در انتخاب بهترین روانشناس ایرانی در لاگونا هیلز و روش‌های درمانی مناسب کمک کند.

لاگونا هیلز

لاگونا هیلز یک منطقه مسکونی در ایالات متحده آمریکا است که در شهرستان اورنج کانتی، کالیفرنیا واقع شده است. نام آن به مجاورت آن با دره لاگونا و ساحل بسیار قدیمی لاگونا اشاره دارد. این شهر بین مقاصد اصلی گردشگری لس آنجلس و سن دیه گو قرار گرفته است که آن را به یک ایستگاه مشترک برای مسافران قسمت‌های بالایی و پایینی کالیفرنیای جنوبی تبدیل می‌کند. از این رو جزو یکی از پرطرفدارترین نقاط برای زندگی برای ایرانیان مقیم کالیفرنا نیز می‌باشد.

چه زمانی باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

در صورت داشتن هر یک از موارد زیر بهتر است برای دریافت مشاوره به یک روانشناس مراجعه کنید:

 • آیا احساس درماندگی و ناراحتی شدید و طولانی مدت می‌کنید و با وجود تلاش‌ها و کمک خانواده و دوستان مشکلات شما برطرف نمی‌شوند؟
 • آیا انجام فعالیت‌های روزمره برای شما مشکل است؟ برای مثال، نمی‌توانید در محل کار تمرکز کنید و در نتیجه عملکرد شغلی شما دچار مشکل می‌شود.
 • آیا بیش از حد نگران هستید، و انتظار بدترین حالت را دارید؟
 • آیا اقدامات شما برای خود یا دیگران مضر است؟ به عنوان مثال، بیش از حد الکل یا مواد مخدر مصرف می‌کنید.
 • بیش از اندازه پرخاشگر هستید؟

روانشناس کیست و روان درمانی چیست؟

روانشناسانی که در روان درمانی و سایر اشکال درمانِ روانشناختی، تخصص دارند، متخصصانی آموزش دیده در زمینه رفتارهای انسانی، ارزیابی سلامت روان، تشخیص، درمان و تغییر رفتار هستند. روانشناسان با بیماران برای تغییر احساسات و نگرش‌هایشان کار می‌کنند و به آن‌ها در ایجاد الگوهای رفتاری سالم‌تر و موثرتر کمک می‌کنند.

روانشناسان از روش‌های معتبر علمی استفاده می‌کنند تا به مردم در تغییر افکار‌، احساسات و رفتار خود کمک کنند. روان درمانی تلاش مشترک بین فرد و روانشناس است. با ایجاد محیطی امن برای بیمار روانشناس این امکان را برای بیمار ایجاد می‌کند تا بتواند به صورت علنی و آشکارا راجع به نگرانی‌ها و احساساتش صحبت کند. حفظ حریم خصوصی برای روانشناسان از اهمیت بالایی برخوردار است.

چگونه بهترین روانشناس ایرانی را در لاگونا هیلز پیدا کنیم؟

برای یافتن یک روانشناس، از پزشک خود یا یک متخصص بهداشت دیگر راهنمایی بخواهید. می‌توانید با انجمن روانشناسی منطقه یا ایالت خود تماس بگیرید. با گروه روانشناسی دانشگاه یا کالج منطقه خود نیز می‌توانید مشورت کنید. از خانواده و دوستان بپرسید. با مرکز سلامت روان جامعه منطقه خود تماس بگیرید.

هنگام انتخاب باید به چه چیزی توجه کرد؟

روانشناسان و مراجعان هر دو با هم برای حل مشکل کار می‌کنند. هماهنگ بودن مهم است. اکثر روانشناسان معتقدند که یک عامل مهم در تعیین روانشناس، بعد از آنکه اعتبار و صلاحیت تخصصی او مشخص شد، میزان راحتی شما با آن روانشناس است. داشتن رابطه خوب با روانشناس بسیار مهم است. کسی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی و امنیت می‌کنید. داشتن یک رابطه خوب باعث می‌شود تا بتوانید در مورد موضوعات حساس صحبت کنید.

یک روانشناس خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک روانشناس خوب در زمینه  کاری خود شایسته است و درمان با کیفیت ارائه می‌دهد. به گفته انجمن روانشناسی آمریکا یک روانشناس خوب ویژگی‌هایی دارد که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود. برای یافتن بهترین روانشناس ایرانی در لاگونا هیلز این موارد را در نظر داشته باشید.

 • در برخورد با بیماران همواره موارد زیر را در نظر می‌گیرد:
 • خصوصیات اخلاقی و شخصیتی بیمار
 • ارزش‌های منحصر به فرد بیمار
 • موقعیت فرد
 • اهداف شخصی بیمار
 • یک روانشناس باید دوره‌های آموزشی و دانشگاهی مورد نیاز را گذرانده باشد و همچنین مجوزهای مربوطه را اخذ کرده باشد.
 • در برخی از ایالت‌های آمریکا ممکن است اعتبارنامه‌های خاصی مورد نیاز باشد. این نکته‌ای است که قبل از انتخاب روانشناس باید بررسی شود، زیرا ممکن است صلاحیت آن‌ها در سطح منطقه‌ای معتبر نباشد.

مواردی که باید هنگام انتخاب روانشناس مدنظر قرار دهیم

روانشناسی که برای یک فرد به خوبی عمل کرده است و نتیجه خوبی داشته است ممکن است برای شخصی دیگر نتیجه مشابهی نداشته باشد. هنگام انتخاب بهترین روانشناس ایرانی در لاگونا هیلز، عوامل حرفه‌ای و شخصی وجود دارد که افراد باید به آن‌ها توجه کنند. یک روانشناس موثر قادر خواهد بود با نیازهای شخصی فرد، از جمله مشکلات او و همچنین روش درمان، به خوبی کار کند.

رویکردهای متفاوتی وجود دارد که یک روانشناس بسته به موضوع می‌تواند از آن استفاده کند. یک روانشناس ممکن است از راهکار مشاوره به تنهایی استفاده کند یا روش‌های دیگری مانند دارو یا هیپنوتیزم درمانی را همزمان در پیش بگیرد. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که روانشناسان نمی‌توانند در همه ایالت‌ها دارو تجویز کنند. شرایط درمان را برای منطقه لاگونا هیلز حتما بررسی کنید.

هزینه ها

هزینه‌های درمان بسته به محیط مراقبت‌های بهداشتی و عواملی مانند بیمه متفاوت است. برخی از شرکت‌های بیمه هزینه‌های درمان سلامت روان را پوشش می‌دهند. مهم است که بیمه نامه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا هزینه‌های درمان روانشناسی را در بر می‌گیرد یا خیر.

سخن آخر

انتخاب بهترین روانشناس در لاگونا هیلز یک تصمیم بزرگ است زیرا کار با یک فرد مناسب می‌تواند بخش مهمی از بازیابی زندگی و حفظ سلامتی شما باشد. هنگامی که می‌فهمید چه عواملی بر موفقیت درمان تأثیر می‌گذارد و می‌دانید به دنبال چه چیزی باشید، انتخاب روانشناس می‌تواند اولین قدم مثبت و سازنده در راه رسیدن به سلامت روان بهتر باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.