وکیل مهاجرت در واشینگتن

وکیل مهاجرت در واشینگتن • بهترین وکلای مهاجرت واشینگتن • وکلای ایرانی

مردم زیادی در اقصی نقاط جهان با رویای آزادی و امکانات بی‌پایان به آمریکا مهاجرت می‏کنند. در سالیان متمادی، ایالات متحده بهترین مقصد برای بسیاری از مردم در سراسر جهان بوده است. به ندرت کشور دیگری مانند آمریکا وجود دارد که جمعیت آن از مهاجرانش تشکیل شده باشد. با این حال، برای ورود به این کشور، بسیاری از موارد باید مورد توجه مهاجران قرار گیرد.

لیست وکیل مهاجرت در واشینگتن

هر ساله هزاران نفر متقاضی مهاجرت به آمریکا هستند. سوالی که مطرح است اینکهت که آیا به تنهایی و بدون نیاز به وکیل قادر به انجام امور مهاجرتی خود هستید؟

تصمیم‌گیری در مورد اینکه در کدام منطقه از ایالت واشینگتن سکونت پیدا کنید، تصمیم آسانی نیست. این قضیه درکنار سایر مسائل و مشکلات امور مهاجرتی و همچنین اطلاعات ناکافی درباره مقصد خود یاری بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن را می‏طلبد. وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند شانس زندگی در ایالات متحده را از دست ندهید.

در این مقاله که به بررسی شرایط اقامتی در ایالت واشینگتن و حرفه وکلای مهاجرتی پرداخته‏ایم، امید است که کمک شایانی به شما کرده باشیم.

بررسی ایالت واشینگتن و شرایط زندگی در آن

ایالت واشینگتن، ایالتی در شمال غربی آمریکا است که از غرب با اقیانوس آرام، از شمال با استان بریتیش کلمبیا کانادا، از جنوب با ایالت اورگن و از شرق با ایالت آیداهو هم مرز است. پایتخت آن اولمپیا و شهرهای مهم آن اسپوکین و سیاتل هستند که شهر سیاتل ششمین شهر بزرگ ایالات متحده از نظر جمعیت محسوب می‏شود. این ایالت در سال ۱۸۸۹ به عنوان چهل و دومین ایالت آمریکا ثبت شده است.

نام این ایالت از نام یکی از رئیس‌جمهوران سابق ایالات متحده، جرج واشینگتن، گرفته شده است و این ایالت تنها ایالتی است که نام یک رئیس‌جمهور را به همراه دارد.

اهالی ایالت واشینگتن و شمال غربی ایالات متحده خود را اهل واشینگتن معرفی می‌کنند؛ اما آنچه که باعث اشتباه شده تشابه اسمی بین این ایالت و شهر اهالی واشینگتن دی. سی پایتخت ایالات متحده است. از این رو به کسی که اهل ایالت واشینگتن باشد، واشینگتنین گفته می‏شود.

واشینگتن از نظر پهناوری رتبه ۱۸ و از نظر جمعیت رتبه ۱۳ را در بین سایر ایالت‌ها دارد. حدود ۶۰ درصد از جمعیت واشینگتن در منطقه متروپلیس سیاتل زندگی می‌کنند. پس از کالیفرنیا واشینگتن دومین ایالت از نظر جمعیت در غرب ایالات متحده است.

وضعیت اقتصادی و بیکاری

نرخ تولید ناخالص داخلی در ایالت واشینگتن برابر با 412906 میلیارد دلار بوده که قابل مقایسه با تولید ناخالص کشور اتریش بوده است.

از لحاظ اقتصادی این ایالت یکی از ایالت‌های قوی در حوزه اقتصادی ایالات متحده است، به نحوی که رتبه سوم را در بین سایر ایالات دارد.

نرخ بیکاری در ایالت واشنگتن از سال 2013 رو به فزونی نهاده و دلیل آن قرارگیری شرکت‌های مهم آمریکا از جمله صنایع هواپیماسازی و دفاعی، گوگل، مایکروسافت و…. و وجود بنادر و صنایع دریانوردی در این ایالت است.

اگرچه آمریکایی‌ها به این نکته اذعان دارند که از نظر هزینه ایالت واشینگتن ایالت گرانی است، اما سطح درآمد بالای مردم در این ایالت قابل توجه است.

وضعیت تحصیلی و مراکز آموزشی

ایالت واشینگتن از نظر علمی یکی از 10 ایالت موفق آمریکاست. از مراکز مهم دانشگاهی در این ایالت عبارتند از: آزمایشگاه ملی شمال غربی یاسیفیک، دانشگاه واشینگتن در شهر سیاتل و دانشگاه ایالتی واشینگتن.

مهم‌ترین دانشگاه در ایالت واشینگتن دانشگاه واشینگتن است که یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان است. این دانشگاه در رتبه بندی جهانی رتبه 26 را دارد و همین مسئله باعث جذب دانشجو از سراسر جهان شده است.

دانشگاه ایالتی واشینگتن نیز از بهترین دانشگاه‏ها در منطقه غرب ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود.

دلایل نیاز به وکیل مهاجرت برای اقامت در واشینگتن

قوانین مهاجرتی در همه جای دنیا در حال تغییر است. از این‏رو وکیل مهاجرت که همواره با مهاجران ارتباط داشته و با اطلاع از چالش‌ها و پیچیدگی‌های قانونی سعی در به‏روز کردن اطلاعات خود دارد در این مسئله راهنمای خوبی است.

آمریکا کشوری است که به علت مهاجرپذیر بودن با تصویب سیاست‌های مهاجرتی و ایجاد شرایط متنوع از جمله: لاتاری و ویزاهای مختلف ظرفیت‌های جذب مسافران از اقصی نقاط جهان را پدید آورده است.

به همین دلیل کسانی که قصد مهاجرت و اقامت در ایالت واشینگتن یا سایر ایالت‌ها خصوصا در منطقه غرب آمریکا را دارند، در ابتدا باید بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن را برای خود انتخاب کنند.

بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن با شناسایی موانعی که بر سر راه یک متقاضی مهاجرت قرار دارد، به وی در مورد چگونگی انجام اقدامات قانونی برای حل مشکلات و پیچیدگی‌های قانونی احتمالی را مشاوره می‏دهد.

از دیگر موارد نیاز به وکیل کمک به افرادی است که در تست‌ها و مصاحبه‌های ماموران کنسولی و مهاجرتی مورد ارزیابی قرار دارند. همچنین در مورد فرآیند اخذ اقامت در آمریکا، بورسیه‎های تحصیلی و حتی در زمینه ثبت شرکت در ایالات متحده آمریکا و موارد دیگر از این قبیل نیز به موکل خود مشاوره می‌دهد.

بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن با تجربه خود و روابط خوبی که با ادارات دولتی در امور مهاجرتی و برون مرزی دارد، روند رسیدگی به پرونده مهاجرت را برای شما بسیار تسریع می‏کند. البته مسلما جدای از مشکلات حقوقی و اداری شما برای انجام کارهایتان، یا باید خودتان بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشید یا باید یک مترجم هم استخدام کنید تا بتواند پلی بین شما و ادارات باشد اما با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن برای شما امکان برقراری ارتباط با ادارات مربوطه را فراهم می‌آورد تا بدون دغدغه بتوانید فرآیند مهاجرت خود را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید.

مولفه‌های لازم برای وکیل مهاجرت حرفه‌ای

حال که مزایای استفاده از وکیل مهاجرت را فراگرفتید، باید بدانید که یک وکیل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین فاکتور داشتن مجوز و پروانه فعالیت در سطح بین المللی است؛ یعنی مجوزهای لازم و قانونی برای فعالیت در کشور مبدا و مقصد را داشته باشد.

اگر قصد دارید به ایالت واشینگتن مهاجرت کنید به یاد داشته باشید که وکیل شما در آن ایالت دفتر حقوقی و پایگاهی ثابت داشته باشد.

با وکلای کشور مقصد روابط قانونی داشته باشد، چراکه ارتباط او با وکلای بین المللی سبب تقویت اطلاعات، حفظ ارتباطات، آگاهی از اخبار بین المللی و همچنین تغییرات قوانین مهاجرتی کشورها می‌شود.

مسلط به قوانین کشورهایی که در آن‌ها فعالیت می‌کند بوده و به امور بین المللی و مناسبات سیاسی آن کشور آگاهی داشته باشد.

ممکن است وکیل به یکسری از مسائل شخصی شما نیاز داشته باشد از این‏رو باید رازهای موکل خود را حفظ کرده و اسرار زندگی موکلان را تحت هیچ شرایطی افشا نکند. همچنین در بررسی‌های خود دقت داشته باشید که آیا ادب و حسن معاشرت را به عنوان اساسی‌ترین مولفه در روابط اداری رعایت می‌کند یا نه؟

‫با داشتن بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن فرآیند مهاجرت شما از ابتدا تا انتها بسیار سریع و کاملا قانونی طی می‌شود و هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند. ‌‌

چگونه بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن را پیدا کنید؟

اگر شما در پی یافتن بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن هستید و این مسئله شما را سردرگم کرده، در مورد این موضوع صبوری خرج دهید؛ زیرا همه اهداف و آینده شما تحت تاثیر این انتخاب قرار دارد.

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه وکیل مورد نظر شما ویژگی‌هایی را که ذکر کردیم دارد یا خیر؟ با موکلین قبلی آنها ارتباط برقرار کنید و موفقیت‌های آنها را در پرونده‌های مهاجرتی مختلف ملاحظه کنید.

وکلای مهاجرتی ایرانی در ایالت واشینگتن

یکی از مسائل عمده سیاست خارجی در جهان روابط سیاسی دو کشور ایران و آمریکاست که این مسئله قوانین مهاجرتی و شرایط متقاضیان را تحت‌الشعاع قرار داده است.

در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ممنوعیت‌های مهاجرتی شدیدی برای ایرانیان و اتباع چند کشور دیگر اعمال شد که مشکلات عدیده‌ای را برای اتباع این کشورها ایجاد کرد. با اینکه در حال حاضر شرایط برای مهاجرت به آمریکا آسان شده و به شکل قبل بازگشته است، اما هنوز مشکلات زیادی بر سر راه مهاجرین ایرانی قرار دارد که آینده آن‌ها را دستخوش تغییرات می‌کند.

به همین منظور استفاده از وکیل ایرانی که بهترین وکیل مهاجرت در واشینگتن باشد، به علت اشتراکات ملی و فرهنگی برای ایرانیانی که قصد مهاجرت و اقامت در ایالت واشینگتن را دارند حائز اهمیت است.

Comments are closed.