وکیل مهاجرت ورمانت

وکیل مهاجرت ورمانت • بهترین وکلای مهاجرت ورمانت • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

سیاست‏های مهاجرتی مشخص می‌کند که چه کسی ممکن است به عنوان یک کارگر موقت، دانشجو، پناهنده یا اقامت دائم به تابعیت جدید ایالات متحده آمریکا درآید یا وارد کشور شود. دولت فدرال مسئول تنظیم و اجرای بیشتر سیاست‏های مهاجرتی است.

لیست وکیل مهاجرت ورمانت

در همین حال، ایالت‌ها نقش مهم و حیاتی را بر عهده می‌گیرند. آن‌ها قوانین تکمیلی خود را وضع می‌کنند و سیاست‏های مهاجرتی را تعیین می کنند یا تعامل بین آژانس های دولتی مرتبط و همتایان فدرال را هدایت می‏کنند.

با توجه به قوانین مهاجرتی سخت‌گیرانه ایالات متحده آمریکا  و پیچیدگی‏های این قوانین مناسب ترین راه برای اقامت در این کشور، تماس با بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت است. وکیل مهاجرت در ورمانت فردی است که مسلط به حل چالش‌های موجود در پرونده‌های مهاجرتی باشد.

با مطالعه این مقاله بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت را انتخاب کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید، با ما همراه باشید.

آشنایی با ایالت ورمانت و پتانسیل‌های جذب مهاجر در این ایالت

برای مهاجرت به هر مقصدی که انتخاب می‌کنید به ویژه ایالت ورمانت داشتن اطلاعات در مورد آن منطقه، خصوصا در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت کمک شایانی به شما می‏کند.

وجه تسمیه ایالت ورمانت از دو کلمه فرانسوی Vert (به معنی سبز) و Mon (به معنی کوهستان) به دلیل طبیعت زیبای این منطقه بوده است.

ورمانت یکی از شش ایالت واقع در منطقه نیوانگلند در شمال شرق ایالات متحده آمریکا است. این ایالت از جنوب با ایالت ماساچوست، از شرق با نیوهمپشایر، از غرب با ایالت نیویورک و از شمال با ایالت کبک در کشور کانادا هم مرز است.

مساحت تقریبی ایالت ورمانت در حدود بیست و پنج هزار کیلومترمربع و جمعیتی بالغ بر ششصد و نه هزار نفر دارد. پایتخت این ایالت شهر مونتپلیر (Montpelier) و بزرگ‌ترین شهر آن برلینگتون نام دارد. ایالت ورمانت از

لحاظ اقلیمی تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد و برفی دارد و دمای هوا در فصل زمستان در بعضی ساعات تا 37 درجه سانتیگراد پایین صفر می‏آید و دمای تابستان به ندرت از 32 درجه سانتیگراد بالا می‏رود. روزهای دلپذیر تابستان در این ایالت اغلب پس از شب خنک می‏شوند.

اقتصاد ورمانت به شدت به بخش خدمات و کشاورزی متکی است، به نحوی که بزرگ‏ترین تولیدکننده شیره درخت افرا در کشور آمریکا محسوب می‏شود. در مقایسه با سایر ایالت‏ها نرخ بیکاری پایینی داشته و تولید ناخالص داخلی متوسطی دارد.

ورمانت با جمعیتی حدود ۶۲۳۹۸۹ نفردر سال ۲۰۱۹ دومین ایالت کم جمعیت آمریکا محسوب می‏شود. پایتخت این ایالت شهر مونتپلیر (Montpelier) کم جمعیت ترین پایتخت در ایالات متحده آمریکا به حساب می‏آید.

از دیگرپتانسیل‌های مهاجرپذیر بودن این ایالت امنیت آن است به طوری که در ژانویه ۲۰۱۶ این ایالت به عنوان امن‌ترین ایالت رتبه بندی شده است. همچنین این ایالت در رتبه‌بندی سلامت و بهداشت عمومی کشور آمریکا در سال 2014 در رتبه دوم قرار گرفته بود.

مراکز دانشگاهی و وضعیت علمی ایالت ورمانت

از دیگر ویژگی‌های جذب مهاجر ایالت ورمانت، وضعیت علمی و دانشگاهی است. این ایالت به دلیل دارا بودن کالج‌ها و دانشگاه‌های بسیار، هشتمین ایالت در میان تمام ایالت‌های آمریکا بوده و متقاضیان زیادی برای تحصیل از جامعه ایالات متحده آمریکا و همچنین اقصی نقاط جهان دارد.

بهترین مدارس و دانشگاه‌های ورمانت نیز در شهر برلینگتون واقع شده است. دیگر مراکز علمی این ایالت عبارتنداز کالج میدل بری، کالج بنینگتون، کالج سینت مایکل، کالج مارل برو و دانشگاه ورمانت.

همین امر باعث بالارفتن میزان فارغ التحصیلان رشته حقوق و افزایش وکلا در این ایالت شده و این موضوع به شما در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت کمک قابل توجهی می‏کند.

میزان هزینه زندگی و اقامت در ایالت ورمانت

همان‌طور که می‏دانید هزینه‏های زندگی و اقامت در ایالت‌های آمریکا متفاوت است، حتی در شهرهای یک ایالت هم هزینه‏ها تفاوت دارد.

در ورمانت منطقه چیتندن (Chittenden) که شهر برلینگتون در آن واقع شده است، بالاترین میزان هزینه را داردکه این میزان از متوسط همین هزینه در دیگر ایالت‏های این کشور بیشتر است. در همین حال منطقه اورلینز (Orleans) در این ایالت کمترین نرخ هزینه را به دنبال دارد.

وکلای مهاجرتی در ایالت ورمانت چه وظایفی را به عهده دارند؟

همان‌گونه که مستحضرید وکلای مهاجرتی عمدتا وظایف و اهدافی را دنبال می‏کنند، اما همه این وظایف به شرایط اجتماعی و محیط منطقه محل فعالیت بستگی دارد.

بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت بیشتر در حوزه کاری تابعیت، اخراج، ویزای دائمی یا کارت سبز و ویزاهای موقت فعالیت دارد.

تابعیت

در حالی که بیشتر شهروندان ایالات متحده به صورت تابعیتی متولد می‌شوند، اما دیگران از طریق فرایند اداری برای اخذ تابعیت اقدام می‏كنند. برای درخواست تابعیت، فرد باید حداقل 5 سال از زندگی خود را در اقامتگاه قانونی دائمی در ایالات متحده آمریکا گذرانده باشد و باید ویژگی اخلاقی خوبی از خود نشان دهد. در صورت داشتن پرونده مربوط به امور تابعیتی  در ایالات متحده بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت، به شما در روند تابعیت کمک می‏کند.

اخراج

وقتی دولت ایالات متحده برای حذف یک فردی که در خارج از آمریکا متولد شده  اقدام کند اخراج نامیده می‏شود. دلایل اخراج شامل جرایم کیفری، شرکت و دخالت غیرقانونی و تقلبی در انتخابات آمریکا، جعل اسناد و نگرانی‏های امنیتی است. در صورت تهدید به اخراج، این وکلای مهاجرتی هستند که بادفاع و پیگیری پرونده، شما را از نگرانی و دغدغه خارج می‌کنند.

ویزای دائمی یا کارت سبز

با داشتن ویزای دائمی یا گرین کارت دولت ایالات متحده به فرد اجازه می‏دهد برای مدت طولانی در خاک آمریکا زندگی کند. اقدام جهت امور اداری گرین کارت، به علت پیچیدگی‌های خاص خود، کمک بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت را می طلبد که در روند اخذ گرین کارت، شما را راهنمایی کنند.

ویزاهای موقت

ویزاهای موقت به عنوان ویزاهای غیر مهاجرتی نیز شناخته می‌شوند. این نوع ویزا معمولا برای تبادل دانشجو، بازرگانان ملاقات کننده، اعضای مطبوعات و خبرنگاران خارجی و کارگران در مشاغل خاص صادر می‏شود.  این ویزا متقاضیان بیشتری نسبت به سایر ویزاها دارد، اما ویزاهای موقت با تاریخ انقضا برطرف می‏شوند و اقامت بیش از حد در کشور مقصد شما را دچار مشکل قانونی می‏کند.

 ارتباط سیاست‌های مهاجرتی با وکلای مهاجرتی

سیاست مهاجرتی دولت ایالات متحده بر میزان مهاجرپذیری و دادن تابعیت به متقاضیان تاثیر به‌سزایی دارد. در این میان ایالت‌ها هم با وضع قوانین تکمیلی و ایجاد تعامل میان سیاست‌های دولت مرکزی با ظرفیت‌های ایالتی در شکل‌دهی اهداف مهاجرتی نقش عمده‏ای ایفا می‏کنند.

با این حال برخی از حوزه‌های قضایی وجود دارد که سیاست‌های عدم همکاری با اجرای قانون مهاجرت فدرال را در پیش گرفته‌اند. با این حال انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت کمک شایانی در این زمینه به متقاضیان می‌کند.

با توجه به این که طبق گفته کمیسیاری عالی پناهندگان سازمان ملل 65 میلیون نفر در سراسر جهان، عمدتا به دلیل جنگ و آزار و اذیت، آواره یا خانه‌های خود را ترک کردند. مقاله اکتبر 2015 در نیویورک تایمز وضعیت را بحران مهاجرت گسترده عنوان کرد، که منجر به درخواست ایالات متحده برای کمک به پناهندگان در یافتن خانه در جوامع با ثبات‌تر شد.

از طرفی مهاجران باید بتوانند به خدمات عمومی از جمله برنامه‌های مراقبت‎های بهداشتی، تحصیل در دانشگاه‌های ایالتی و گواهینامه رانندگی دسترسی داشته باشند که با موانع حقوقی همراه است. همین مسئله بر انتخاب وکیل مهاجرت تاثیر عمده‌ای گذاشته است که مجموع این شرایط مستلزم انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت است.

نحوه اعتماد به وکیل مهاجرت و جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی

حتما برای شما پیش آمده که برای انتخاب یک وکیل حرفه‌ای از نزدیکان خود یا از طریق سایت‌های اینترنتی به جست‌وجو بپردازید، اما به راستی چگونه می‏توان به ویژه در امور مهاجرتی در ایالت ورمانت بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت را انتخاب کرد؟ در ادامه همین مطلب به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

یک وکیل حرفه‌ای به کار و دانش خود اعتماد داشته و بدون نیاز به اقدامات پیچیده و غیرمرتبط با پرونده امور موکل را تا رسیدن به نتیجه دلخواه دنبال می‏کند.

همچنین بهتر است که در ملاقات‌های خود از دارا بودن مجوزهای قانونی اطمینان حاصل کرده و سابقه او در پرونده‌های مرتبط را پیگیری کنید.

مجموع این اقدامات می‌تواند باعث جلب اعتماد شما به وکیلتان شده و باعث پیشرفت در کارهای شما شود. ماحصل کلام اینکه فریب اشخاص سودجو و کلاهبردار را نخورید و قبل از سپردن اسناد و پرونده‌های مهم خود به اشخاص از وکیل بودن و قدرت کار آن‌ها اطمینان پیدا کنید.

مزیت انتخاب وکیل مهاجرت ایرانی در ورمانت

در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ورمانت اگر شما از کشور ایران به ورمانت آمریکا مهاجرت کرده‌اید توصیه می‏شود یک وکیل ایرانی در ورمانت انتخاب کنید.

اگر وکیل یا مشاور شما به ویژه در امور مهاجرتی هم‌وطن و هم‌زبان شماست، احساس راحتی و صمیمیت بیشتری در روند انجام کار دارید که این مسئله به پیشرفت کار شما کمک می‏کند.

Comments are closed.