وکیل مهاجرت در هاوایی

وکیل مهاجرت در هاوایی • بهترین وکلای مهاجرت هاوایی • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

زمانی که  می‌خواهید مهاجرت کنید، اتفاقاتی برای شما به وجود خواهد آمد که نمی‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اگر به خصوص شما برای رفتن به یکی از ایالت‌های آمریکا قصد داشته باشید. شما بهترین وکیل مهاجرت در هاوایی را برای تسریع در امورتان خواهید داشت.

لیست وکیل مهاجرت در هاوایی

هاوایی یک ایالت کاملاً گرمسیری با موقعیتی بسیار توریستی است. شما در این منطقه می‌توانید از انواع تفریحات با اشتغال‌های گوناگون بهره‌مند شوید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

به هاوایی از نزدیک نگاه کنیم

این ایالت که لقب ایالت آلوها را دارد. این لقب به‌خاطر نحوه ساختار ایالت و میوه معروف آن است. شعار این ایالت زندگانی با راستی ادامه می‌یابد، است. این شعار در راستای صداقت و برقراری ارتباط کاملاً خالصانه در روابط است.

این ایالت به عنوان تنها شش ایالت اکثریت اقلیت، دارای تنها کثرت آمریکایی آسیایی و آمریکایی، بزرگ‌ترین جامعه بودایی خود و بیشترین نسبت افراد چند نژادی است. در نتیجه، این یک گلدان ذوب بی نظیر از فرهنگ‌های جنوب شرقی آسیا، آسیای شرقی و آمریکای شمالی است، علاوه بر میراث بومی هاوایی که جلوه خاصی دارد

برگی از تاریخ هاوایی

هاوایی مدتی بین 124 تا 1120 توسط پولنیزی‌ها مستقر شد و تعداد زیادی از رؤسای مستقل را در خود جای داد. در سال 1778 ، جیمز کوک، کاوشگر انگلیسی اولین غیر پلینزی شناخته شده‌ای بود که به مجمع الجزایر رسید. اندکی پس از آن هجوم کاوشگران، بازرگانان و نهنگ شکارهای اروپایی و آمریکایی وارد شدند و بیماری‌هایی را معرفی کردند که جامعه بومی را نابود کرد.

هاوایی در سال 1810 به پادشاهی متحد و شناخته شده بین‌المللی تبدیل شد و تا زمانی که تاجران غربی سلطنت را در سال 1893 سرنگون کردند، در استقلال باقی ماند. این هاوایی در سال 1898 به الحاق ایالات متحده منجر شد. هاوایی در 7 دسامبر 1941 توسط ژاپن مورد حمله قرار گرفت که این امر اهمیت جهانی و تاریخی را برای آن به ارمغان آورد.

به ورود قاطع آمریکا به جنگ جهانی دوم کمک کرد. هاوایی جدیدترین ایالتی است که در 21 آگوست 1959 به اتحادیه پیوست. در سال 1993، دولت ایالات متحده به دلیل نقش خود در سرنگونی دولت هاوایی که باعث جنبش حاکمیت هاوایی شد، رسماً عذرخواهی کرد.

از 50 ایالت ایالات متحده، هاوایی هشتمین منطقه از نظر کوچک‌ترین منطقه و یازدهمین کم جمعیت‌ترین کشور است، اما با داشتن 1.4 میلیون نفر در رتبه سیزدهم از نظر تراکم جمعیت قرار دارد. دو سوم جمعیت در اوهو، مرکز پایتخت ایالت و بزرگ‌ترین شهر، هونولولو زندگی می‌کنند. هاوایی به دلیل موقعیت مرکزی آن در اقیانوس آرام و بیش از دو قرن مهاجرت، از متنوع‌ترین ایالت‌های این کشور است. این کشور به عنوان تنها شش ایالت اکثریت اقلیت، دارای تنها کثرت آمریکایی آسیایی – آمریکایی، بزرگ‌ترین جامعه بودایی خود و بیشترین نسبت افراد چند نژادی است. در نتیجه، این یک گلدان ذوب بی نظیر از فرهنگ‌های جنوب شرقی آسیا، آسیای شرقی و آمریکای شمالی است، علاوه بر میراث بومی هاوایی که جلوه خاصی دارد.

زمینه‌های اقتصادی و قابل توجه در هاوایی

از لحاظ تاریخی تحت سلطه اقتصاد کاشت قرار دارد، هاوایی به دلیل خاک حاصلخیز و آب و هوای منحصر به فرد گرمسیری در ایالات متحده، همچنان یک صادرکننده عمده کشاورزی است. اقتصاد آن از اواسط قرن بیستم به تدریج متنوع شده است، گردشگری و دفاع نظامی به دو بخش بزرگ تبدیل شده‌اند.

این ایالت با چشم‌اندازهای متنوع طبیعی، آب و هوای گرم استوایی، فراوانی سواحل عمومی، محیط اقیانوسی، آتشفشان‌های فعال و آسمان‌های پاک در جزیره بزرگ، جهانگردان، موج سواران و دانشمندان از سراسر جهان را به خود جذب می‌کند. هاوایی میزبان ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده، بزرگ‌ترین فرمانده نیروی دریایی جهان و همچنین 75000 کارمند وزارت دفاع است.

اگرچه انزوای نسبی آن یکی از بالاترین هزینه‌های زندگی کشور را در پی دارد، هاوایی سومین ایالت ثروتمند است. هونولولو در چندین شاخص زیست پذیری جهان عملکرد خوبی دارد.

بیش از هر شهر آمریکایی در شاخص جهانی زندگی  در رتبه 22 از 140 شهر جهان قرار دارد. چندین فرد مشهور آمریکایی در هاوایی متولد و بزرگ شدند، از، له باراک اوباما، چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده که اهل هونولولو بود.

جغرافیای هاوایی

ایالتی در ایالات متحده غربی است که در اقیانوس آرام واقع شده و حدود 2000 مایل (3200 کیلومتر) از سرزمین اصلی ایالات متحده فاصله دارد. این ایالت تنها ایالت خارج از آمریکای شمالی است.

تنها ایالتی که به طور کامل از جزایر تشکیل شده و استوایی است. هاوایی همچنین یکی از معدود ایالت‌های ایالات متحده است که زمانی کشوری مستقل بوده است.

هاوایی تقریباً مجمع الجزایر هاوایی را شامل می‌شود که شامل 137 جزیره آتشفشانی به طول 1500 مایل (2400 کیلومتر) که از نظر فیزیولوژیکی و قوم شناسی بخشی از منطقه پلینزی اقیانوسیه هستند. در نتیجه خط ساحلی اقیانوس این ایالت با حدود 750 مایل (1،210 کیلومتر) چهارمین طول ایالات متحده است.

برای جلوگیری از سردرگمی با ایالت یا مجمع الجزایر، اغلب “جزیره بزرگ” یا “جزیره هاوایی” نامیده می‌شود. هاوایی که به نام آن ایالت نام‌گذاری شده است. جزایر خالی از سکنه شمال غربی هاوایی بیشتر بنای یادبود ملی دریایی Papahānaumokuākea را تشکیل می‌دهند، بزرگ‌ترین منطقه حفاظت شده کشور و سومین منطقه بزرگ جهان است.

چرا به وکیل مهاجرت در هاوایی نیاز داریم؟

شما برای مهاجرت به هاوایی که منطقه‌ای کاملاً گران‌قیمت است، قطعاً نیازمند وکیل خواهید بود. رفتن به آمریکا برای ایرانیان به صورت خود به خودی کاملا سخت است. قوانین دست و پا گیر و تحریم‌ها عواملی بسیار جدی هستند. شما برای عبور از این مشکلات نیازمند پولی بسیار زیاد خواهید بود که در بسیاری موارد جواب نیز نمی‌دهد.

دوندگی بالا که باعث می‌شود شما را از اقدام کاملاً منصرف کند. خرج غیر معقولانه، فارغ از دارایی، باعث پسرفت شما می‌شود. این آغاز سفری با معضلات خاص خود است. یک وکیل صرفاً سهولت دهنده کارهای شما نیست. وکیل در طول مراحل کاملاً شما را راهنمایی می‌کند و باعث آرامش خاطر شما خواهد شد. مدیریت هزینه اقدامی دیگر از او است که مانع از بالارفتن هزینه‌ها و فشار بیش از حد به شما می‌شود.

شما با یک وکیل خوب می‌توانید به راحتی مهاجرت کنید و به آینده امیدوار باشید.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در هاوایی چیست؟

در موضوع مهاجرت بررسی نکات ساده اما خاص باعث می‌شود که شما بتوانید به راحتی از مشکلات موجود بر بیایید. ویژگی مثبت به معنی حق وکالت کم یا زیاد نیست، بلکه به معنای رسیدن به مقصود با آرامش همراه آن است. شما برای مهاجرت در اول راه بسیار گیج خواهید شد. توانایی روشنگریی و آگاه سازی، نکته‌ای بسیار مهم و کارآمد است که باید مد نظر گرفته شود.

نقشه راه مشخص باشد و شما به هیچ وجه احساس عدم توانایی فرد در حل مشکل را نداشته باشید. از پیچیدگی‌های آمریکا به طور کامل آشنا باشد. این فرد باید کاملاً شرایط سنجی کند و با قوانین این ایالت آگاه باشد. از جو و شرایط موجود در دادگاه‌ها و ادارات آن اطلاع و علم کافی دارد.

در وهله دوم رزومه کاری فرد بسیار مهم است. بررسی و پیگیری نحوه عملکرد فرد یک قضیه بسیار مهم در تشخیص نحوه عملکرد فرد خواهد بود. موفقیت‌ها و شکست‌ها و نسبت آن‌ها یک نکته مهم در هنگام انتخاب است.

ویژگی‌های بهترین وکیل ایرانی مهاجرت در هاوایی

یک وکیل مهاجرت ایرانی، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد تا بتوان به او اطلاعات خود را سپرد.

 • تسلط به موقعیت مکانی به طور کامل،
 • تسلط به زبان انگلیسی با ارائه مدرک بین‌المللی،
 • آگاهی نسبت به قوانین هاوایی،
 • دارا بودن مدرک وکالت بین‌المللی و مورد قبول هاوایی،
 • عدم شکایت با موضوع مهاجرت از وکیل،
 • دارا بودن دفتر وکالت به نام خود و به نام مهاجرت،
 • دارا بودن یک نام خوب در بین افراد این حوزه،
 • آشنایی به قوانین مهاجرت و ایالت.

این موارد برشی کوچک از ویژگی‌های موکل ایرانی است. لطفاً در هنگام برخورد با مسائل گوناگون از اهالی باتجربه‌تر جهت اطمینان یا انتخاب وکیل بهره‌مند شوید. دانش در کنار تجربه الزامی است.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

یک وکیل خوب در بستر اینترنت معرفی می‌شود، اما صرفاً نباید به آن از این طریق اعتماد کرد. در وهله اول باید به صورت رسمی و از ثبت وکلا پیگیر سوابق وکیل مد نظر بشوید. بیان این سوابق و انطباق آن‌ها با نظرات فرد باعث می‌شود، شما به اعتماد اولیه دست پیدا کنید.

در وهله دوم باید تحقیقات میدانی کنید تا بوانید از روند کاری فرد اطلاع یابید. مرحله آخر بررسی هزینه با توجه به نوع کار فرد است که شما را به درجه‌ای از اعتماد می‌رساند که می‌توانید امور را به وی بسپارید.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در هاوایی

برای رفتن به منطقه‌ای همچون هاوایی شما به یک ویل خوب نیاز دارید. حق وکالت عددی است که صرفاً بر اساس کارکرد نیست. کیفیت کار و مدت زمان ارائه کار از عوامل دیگر است.

شما در صورتی که پرونده ناقص‌تری داشته باشید، کار سخت‌تر و هزینه‌ها افزایش می‌یابد. اقدام در حوزه کار یا تحصیل مواردی دیگر است که هزینه شما را دستخوش تغییر خواهد کرد. پیچیدگی تفریحی و کاری بیشتر است و مدت زمان و انرژی بیشتری را نیازمند است.

همه این موارد باعث می‌شود یک وکیل هزینه‌ای بالاتر بگیرد. مطرح بودن و به نام بودن نیز عاملی دیگر در این قیمت‌گذاری است.

این حوزه بدون تعرفه است و هرکس بر اساس میزان کار هزینه‌ای را به صورت شخصی بیان می‌کند.

نکاتی برای جلوگیری از کلاهبرداری

شما هیچ‌گاه نمی‌توانید به صورت حقیقی یا مجاز به طور کامل به یک وکیل اعتماد کنید، مگر موارد زیر را انجام دهید. این موارد تضمین و محکم کاری برای اجرای یک عملکرد مطلوب است.

 • داشتن یک سند قرارداد کاملاً رسمی و معتبر،
 • ارائه تضمین جهت برگشت پول در صورت عدم اجرای تعهدات،
 • داشتن دفتر وکالت،
 • پرداخت به صورت درصدی و عدم پرداخت یکجا،
 • عدم قراردادن کد ملی و مشخصات بانکی در فرم اولیه.

بهتر است قبل آنکه اقدام به عقد قرارداد کنید، از عدم داشتن شکایت مشابه با زمینه مهاجرت وی، اطمینان حاصل کنید.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در هاوایی

اگر به دنبال رسیدن به مهاجرت به هاوایی هستید، لازم است با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در هاوایی، تلاش خود را شروع کنید. وکیل کارکشته می‌تواند باعث موفقیت شما در گرفتن ویزا شود. آرامشی که وکیل در طول روند به شما می‌دهد، باعث انسجام تفکر و مقدمه‌چینی شما برای کارها و اهداف مد نظر در آینده نزدیک است.

Comments are closed.