وکیل مهاجرت در اکلاهما

0

وکیل مهاجرت در اکلاهما • بهترین وکلای مهاجرت اکلاهما • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

مهاجر پذیر بودن ایالات متحده آمریکا باعث شده  افرادی که به آمریکا مهاجرت می کنند مکمل نیروی کار بومی محسوب شوند و از طریق نوآوری و کارآفرینی بهره‏وری عمومی و در نتیجه تولید ناخالص را افزایش بدهند.

در این میان ایالت اکلاهما به دلیل وجود شرایط مطلوب اقلیمی و وجود دانشگاه‏ها و مراکز علمی مهم بیش از سایر ایالت‏ها مورد توجه مردم اقصی نقاط جهان قرار گرفته است.

با این حال اگر شما قصد مهاجرت به آمریکا و اقامت در ایالت‏های آن به ویژه اکلاهما را دارید، باید به این نکته توجه کنیدکه برای امور اداری و تابعیتی خود به یک وکیل و مشاور امور مهاجرتی نیاز دارید.

لیست وکیل مهاجرت در اکلاهما

انتخاب وکیل امری شخصی است، اما با این وجود ممکن‏است شما با درنظر گرفتن مولفه هایی مانند: تسلط علمی، مهارت، تجربه کافی، اعتماد و هزینه از خانواده و دوستان بخواهید که بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما را به شما معرفی کنند.

در این مقاله قصد داریم با بررسی شرایط بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما و ویژگی‌های این ایالت جهت اقامت و مهاجرت به شما کمک شایانی در زمینه انتخابتان داشته باشیم.

معرفی اجمالی ایالت اکلاهما و شهرهای آن

اکلاهما از ایالت‌های آمریکا است که پایتخت و شهر مهم آن اکلاهما سیتی، و شهر مهم دیگر آن تولسا است. این ایالت یکی از بزرگترین ایالات در آمریکا است. این ایالت جایی است که گاومیش ها در دشت های آن پرسه می زنند و سکوهای نفتی ثروت را پمپاژ می کنند.

در شهرهای آن هوای کاملاً تصفیه شده ای وجود داردکه بر اساس عواید حاصل از نفت از رونق ویژه ای برخوردار است و همچنین وجود موزه‏های مدرن، گالری‏های هنرهای بین المللی و باغ‏های مجلل همگی فضای زیبا و جذابی را به این ایالت بخشیده اند.

اکلاهما در یک دوراهی منحصر به فرد قرار دارد نه فقط به این دلیل که در مرکز ایالات متحده آمریکا واقع شده است، بلکه به دلیل مخلوطی جذاب از تاریخ غرب، فرهنگ بومی آمریکا و جذابیت‏های اصیل جنوب است. اکلاهما بیشترین جمعیت بومی آمریکا را در خود جای داده است.

دانشگاه اکلاهما که از معروف ترین دانشگاه های ایالات متحده آمریکاست در سال 1890 تاسیس شد و از آن زمان به یک پردیس 3000 هکتاری تبدیل شده است که مرکز علوم درمانی هم در آن قرار دارد.

همچنین در سال ۲۰۱۲، این ایالت تولید ناخالص داخلی برابر با ۱۷۳۱۴۶ میلیارد دلار داشت، که بیش از تولید ناخالص داخلی کشور قطر بود. برای آگاهی از شرایط مهاجرت به اکلاهما و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما با ما همراه باشید.

هزینه ‏های زندگی در اکلاهما

باتوجه به این که ایالات متحده کشور گرانی است و شما برای زندگی در آمریکا باید به لحاظ درآمدی شرایط مناسبی داشته باشید که بتوانید هزینه های اقامت و مالیات خود را پرداخت کنید اطلاع از هزینه های ایالتی که تصمیم به اقامت در آن را دارید با استفاده از بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما به شما در مدیریت هزینه کمک خواهد کرد. در زیر هزینه‌های زندگی‌ در اکلاهما را به طور نسبی‌ آمده است:

  • کرایه یک آپارتمان ۱ خوابه در جای متوسط حدود $1۵۶۰؛
    • آپارتمان ۲ خوابه در جای متوسط حدود $2۷۰۰؛
  • ۳ منزل سه خوابه ۱۵۰۰ در منطقه خوب بین $۱۳۰۰ – $۱۴۰۰؛
  • هزینه متوسط غذا برای یک نفر حدود $۱۸۰ در ماه؛
  • بهای مواد قضایی‌ در اینجا نسبت به تگزاس حدود ۵% کمتر است؛
  • هزینه گاز طبیعی و بنزین به لطف داشتن ذخایر غنی‌ گاز نسبت به ایالت‌های دیگر بسیار پایین‏تر است؛

خصوصیات بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما

با عنایت به اینکه روشهای زیادی وجود دارد که قانون مهاجرت بر یک فرد واحد و همچنین یک شرکت بزرگ تأثیر بگذارد، اکثر وکلا در طول کار خود با موکلانی مواجه می شوند که به مشاوره در خصوص قانون مهاجرت نیاز دارند.

این مهم است که بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما نه تنها نحوه حل و فصل مسائل مهاجرت برای موکلان را بفهمد، بلکه همچنین بداند چه مسائلی وجود دارد که وکیل را برای حل مسئله بیشتر درگیر کند.

قانون مهاجرت بسیار گسترده و پیچیده است و برای بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما مهم است که درک اساسی از موضوعات اصلی آن داشته باشد، از جمله اینکه دولت فدرال چقدر قدرت در قوانین و سیاست های مهاجرت دارد.

همچنین بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما باید به انواع ویزاها آشنا باشد و بر قوانین و مقررات این حوزه به خوبی تسلط داشته باشد.

بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما زندگی خود را وقف حمایت از حقوق هر فردی می کنند که وکالت او را پذیرفته است. اعم از کار در مورد امور مهاجرت، درخواست ویزا، اقامت دائم یا دفاع از حقوق افراد متولد خارجی که در حال حاضر در ایالات متحده اقامت دارند، استخدام وکیل مهاجرت واجد شرایط در هنگام گذر از سیاست پیچیده مهاجرت امری ضروری است.

وکیل مهاجرت بهتر است با شرکت هایی که به دنبال آوردن استعدادهای خارجی به ایالات متحده هستند مشورت کنند که در قوانین و اسناد مورد نیاز به او کمک کنند.

مانند سایر زمینه ها، کلاهبرداری هایی نیز در این زمینه وجود دارد افرادی که به دنبال یک وکیل مهاجرت واجد شرایط هستند، باید مطمئن شوند که آن ها در عمل به قانون مهاجرت ایالات متحده واجد شرایط هستند. بسیاری از افرادی که خود را به عنوان وکیل مهاجرت معرفی می کنند، در ازای دریافت هزینه هیچ کمکی نمی کنند و سپس جعلی بودن آنها ثابت می شود.

از دیگر ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما می توان به: اشتیاق برای شغل، دلسوزی برای موکل، مهارت‏های ارتباطی عالی، تمایل به گوش دادن، تسلط به قانون، توانایی نوشتن قوی، خلاقیت، قضاوت خوب و استقامت اشاره کرد.

بنابراین، با ارزیابی ویژگی ها و صلاحیت ها، جستجوی خود را در مورد بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما آغاز کنید.

فواید داشتن یک وکیل مهاجرت خوب

همانطور که هرکسی که مهاجرت را تجربه کرده به شما خواهد گفت، گشت و گذار در هر حوزه ای از قانون مهاجرت کاری نیست که بخواهید به تنهایی انجام دهید. یک پروسه اداری گسترده همراه با مهاجرت وجود دارد که حتی شهروندان طبیعی آمریکا نیز با آن دست و پنجه نرم می کنند، چه رسد به مهاجران از کشورهای دیگر.

حقیقت در مورد مهاجرت ایالات متحده این است که بسیاری از مهاجران درمورد هر آنچه که از آنها خواسته می شود در طول فرآیند روشن نیستند و این عدم اطلاعات مانعی برای ورود به کشور و اقامت قانونی در آنجا می شود.

ثبت مدارک صحیح بخش مهمی از مراحل اخذ ویزا، اقامت در ایالات متحده و نهایی کردن ازدواج با یک مهاجر است. این مدارک معمولاً گسترده و پیچیده است و بدون کمک یک متخصص، فرصت های زیادی برای اشتباه وجود دارد که تمام برنامه شما را برای همیشه غرق می‏کند.

بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما مراحل صحیح درخواست مجوز کار، پروانه ازدواج و تابعیت را بدون اشتباهاتی که باعث می شود شانس شما برای دریافت این اسناد مهم از بین برود، طی می‏کند.

یکی از مهمترین مزایای استخدام وکیل مهاجرت که نسبت به سایر امور ملموس است یک وکیل خوب در امور مهاجرت در تمام مانورهای رویه ای لازم برای رساندن شما به مکان مورد نظر متخصص است.

شاید بتوانید به تنهایی از پس این فرایند برآیید اما این احتمال وجود دارد که در برنامه های مختلف خود چیزی کم داشته باشید که آنها را در سیستم نظارتی پیچیده متصل کند یا باعث شود کاملاً رد شوند. چرا آینده خود را به قمار واگذار می کنید؟

بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما حتی پس از اخذ ویزای کار یا اقامت دائم در آمریکا هم کار دارد، مهاجران هنوز قوانین خاصی دارند که فقط در مورد آنها اعمال می شود. اگر در طول مدت حضور در کشور از این قوانین پیروی نکنید ، می توانید قبل از انقضا ویزا یا پس از کسب اقامت دائم ، از کشور اخراج شوید. یک وکیل مهاجرت به درک این قوانین کمک کند که وضعیت خود را به عنوان یک مهاجر دارای اقامت در ایالات متحده به خطر نیندازید. یک وکیل می تواند به شما در یافتن یک شغل حقوقی کمک کند.

یک وکیل مهاجرت در روند تعامل جستجوی فرصت های شغلی به شما کمک کند. به عنوان یک مهاجر، احتمالاً با تمام ابزارهای موجود برای آمریکایی ها برای یافتن شغل آشنا نیستید. خوشبختانه برای شما ، وکیل مهاجرت شما احتمالاً چنین است ، یا حداقل می تواند شما را به استخدام و استخدام منابع راهنمایی کند.

اکثر افرادی که مهاجرت می‏کنند در تلاش برای رسیدن به رویای دریافت تابعیت آمریکایی هستند. بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما این رویا را برای هزاران مهاجر به واقعیت تبدیل کرده است و سفر خود را برای تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده تکمیل کرده است.

وکیل مهاجرت ایرانی در اکلاهما

مسئله مهاجرت رابطه مستقیمی با مناسبات سیاسی بین کشورها دارد. حال با توجه به مهاجرت شهروندان ایرانی به ایالات متحده آمریکا وجود وکیل ایرانی به عنوان کارشناس و مشاور امور مهاجرتی قابل توجه است.

اگر شهروندان ایرانی قصد مهاجرت و اقامت در ایالت اکلاهما را داشته باشند با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما که ایرانی بوده با تسلط به قوانین ایران و آمریکا می تواند به شما در امور مهاجرتی کمک شایانی کند.

کلام آخر

همان طورکه اشاره کردیم، کلاهبرداری در امر مهاجرت بسیار زیاد اتفاق می افتد. اقدامات غیر قانونی افراد سودجو باعث ورود ضرر و زیان های بسیاری به مهاجرین شده است، اما انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما از ورود مشکلات و موانع به مسیر مهاجرتیتان جلوگیری به عمل می آورد.

به طور کلی داشتن یک وکیل مهاجرت توانمند، از جمله مواردی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. امید است با توجه به مواردی که در خصوص ویژگی‏ها و مزایای داشتن وکیل مهاجرت بیان شد، بهترین وکیل مهاجرت در اکلاهما را پیدا کنید و با پیگیری پرونده مهاجرتی شما فراز و نشیب ها و چالش های احتمالی برطرف شود.

 

EXT LINKS:

Iranian Immigration Lawyer in Oklahoma | وکیل مهاجرت در اکلاهما

?Why Join Oklahoma Immigration Lawyers

Leave A Reply

Your email address will not be published.