وکیل مهاجرت در آریزونا

0

وکیل مهاجرت در آریزونا • بهترین وکلای مهاجرت آریزونا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

ایالت آریزونا یکی از زیباترین ایالات کشور آمریکاست که با تمام داشتن امکانات رفاهی و تفریحی برای زندگی، تحصیل و کار محیط مناسبی برای پیشرفت دارد. اخذ ویزا و مهاجرت به آمریکا سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد. ایالت آریزونا نیز به دلیل قوانین خاص ایالتی، محدودیت‌هایی برای پذیرش مهاجران دارد.

لیست وکیل مهاجرت در آریزونا

اگر ایالت آریزونا را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید دانستن و رعایت تمام این قوانین از طرف شما الزامیست. طبیعتا به تنهایی قادر به انجام امور مربوط به مهاجرت و کسب مجوزهای ایالتی آریزونا نخواهید بود، پس مراجعه و مشاوره با یک وکیل حرفه‌ای که به تمام امور حقوقی و اداری ایالتی و کشوری آشنا باشد برای شما امری ضروری است.

مطمئنا شما هم مایل هستید از بهترین و مطمئن‌ترین وکیل مهاجرت در آریزونا کمک بگیرید که از حسن انجام کارهای خود مطمئن باشید.

در ادامه به بررسی شرایط بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا و ویژگی‌های این ایالت می‌پردازیم.

آشنایی با ایالت آریزونا

ایالت آریزونا (Arizona) چهل و هشتمین ایالت آمریکا است و در جنوب‌غربی و بخش کوهستانی ایالات متحده آمریکا قرار دارد. مرکز این ایالت شهر فینیکس (Phoenix) بوده و از جنوب با مکزیک، از شمال با یوتا، از شرق با نیومکزیکو و از غرب با نوادا مرز مشترک دارد.

وسعت این ایالت به صورت تقریبی 296000 مترمربع و جمعیت آن حدود 6.560.000 نفر است. این ایالت از لحاظ جمعیت در رتبه ششم پرجمعیت‌ترین ایالات آمریکا قرار می‌گیرد.

ایالت آریزونا از ایالت‌های فعال آمریکاست و رقم تولید ناخالصی بالایی دارد.

به دلیل مجاورت با صحرای موهاوی (Mohave) آب و هوای این ایالت گرم و خشک است. اما نیمه شمالی این ایالت به دلیل قرار گرفتن در فلات کلرادو پوشیده از جنگل‌های وسیع کاج و صنوبر است.

در قسمت مرکزی و جنوبی آریزونا آب و هوا خشک است و تابستان‌های گرم و زمستان معتدل را به دنبال دارد، اما در قسمت شمالی به دلیل وجود فلات و پوشش گیاهی شامل آب و هوای معتدل به همراه زمستان‌های سرد می‌شود.

آریزونا از لحاظ خدمات درمانی، عمومی و تحصیلی از جایگاه بالایی برخوردار است و می‌تواند انتخاب مناسبی برای مهاجرت باشد.

برای آگاهی از شرایط مهاجرت به آریزونا و یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

چرا به وکیل مهاجرت در آریزونا نیاز داریم؟

مهاجرت به آمریکا امری پیچیده و زمان‌بر است. برای انجام این امر تخصصی، داشتن وکیل مهاجرت امری ضروری تلقی می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید هرساله متقاضیان زیادی از سراسر دنیا برای مهاجرت به ایالات متحده آمریکا اقدام می‌کنند. در این موارد مشاوره با وکیل مهاجرت بهترین گزینه پیش‌رو است.

اگر شما هم ایالت آریزونا را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید ضروریست برای کاهش زمان فرآیند مهاجرت و بالا بردن شانس اخذ ویزا با بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا در ارتباط باشید.

مهم است ابتدا دلیل مهاجرت خود را مشخص کنید، تحصیلی، کاری یا غیره. برای هر کدام از دلایل فوق نیاز دارید پروسه ایالتی و دولتی را برای اخذ اجازه ورود به آمریکا و اخذ ویزای مورد نظر بگذرانید، این کار جز از وکلای متبحر که به تمام قوانین دولتی و ایالتی آشنایی دارند برنمی‌آید.

دولت ایالات متحده آمریکا قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای ورود مهاجرین و اقامت در این کشور وضع کرده است و آشنایی با تمام این قوانین امر پیچیده و مهمی است که از عهده هر فردی برنمی‌آید.

پس بهتر است برای صرفه‌جویی در وقت و کسب نتیجه مطلوب، بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا را برگزینید.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا چیست؟

وکلای زیادی در سراسر آمریکا و ایالت آریزونا حضور دارند. اما برای شما که به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا هستید، دانستن چند نکته ضروری است. این موارد به شما در یافتن بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در آریزونا متناسب با رزومه‌ای که دارید کمک می‌کند.

توجه داشته باشید تسلط وکلای مهاجرت به قانون کشور مبدا و مقصد امری بسیار مهم و تعیین کننده است، پس بهتر است مدرک تحصیلی وکیل مورد نظر را بررسی کنید. وکیل مهاجرت خوب باید دانش‌آموخته رشته حقوق بین‌الملل باشد که به تمام قوانین تسلط داشته باشد.

در ادامه حتما گواهی عضویت وکیل در کانون وکلای آمریکا را بررسی کنید. با عضویت وکیل در این انجمن، ضمن برخورداری از مزایای مختلف ارتباط با وکلای دیگر آمریکایی نیز مقدور بوده و اطلاعات قانونی و حقوقی وی استناد بهتر و دقیق‌تری دارد.

رزومه هر وکیل به درصد عملکرد وی بستگی دارد، باید ببینید که تا چه میزان پرونده موفق در کارنامه کاری وکیل موردنظر شما وجود دارد.

تمام این موارد اطلاعاتی هستند که باید از وکیل خود طلب کنید. در اختیار گذاشتن این اطلاعات مانع قانونی ندارد و وکیل مورد نظر شما باید این اطلاعات را در اختیارتان قرار دهد.

علاوه بر تمام موارد بالا، از محل دفتر وکالت، شماره وکالت، شماره ثبت شرکت (در صورت استفاده از شرکت برای انجام کارهای مهاجرت) و شماره عضویت وکیل در انجمن وکلای آمریکا استعلام تهیه کنید.

رعایت تمام موارد بالا به شما در پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا کمک خواهد کرد.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

انتخاب یک وکیل به عنوان واسطه و مسئول برای انجام کارهای مهاجرت به معنی صدور مجوز برای وی در امور حقوقی و دسترسی به اطلاعات شخصی و پرسنلی شماست. به همین دلیل باید توجه داشته باشید فردی که برای این کار انتخاب می‌کنید در کار خود وجدان داشته و اصول وکالت را زیر پا نگذارد.

یکی از روش‌های خوب و مطمئن برای پیدا کردن وکیل مورد اعتماد پرس‌وجو از آشنایان و دوستان است، کسانی‌که به واسطه یک وکیل مهاجرت کرده‌اند تمام پروسه حقوقی و مهاجرتی را گذرانده‌اند. بنابراین می‌توانند به رازداری و قابل اعتماد بودن وکیل خود شهادت دهند.

اما اگر این امکان برای شما وجود ندارد یا از اطرافیان شما شخصی به خارج مهاجرت نکرده است، می‌توانید با بررسی وبسایت یا صفحات اجتماعی وکیل مورد نظر خود، بازخورد و نظرات مردم و کسانی که به واسطه وی مهاجرت کرده‌اند را بررسی کنید.

توجه داشته باشید رازداری و قابل اعتماد بودن یکی از شروط و اولویت‌های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا است.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا

با بررسی پرونده کسانی‌که اقدام به مهاجرت کرده‌اند، خواهید دید هزینه‌ها برای افراد مختلف متفاوت بوده است.

در واقع هزینه مهاجرت شما به عوامل مختلفی وابسته است. برخی از این موارد ثابت بوده و برخی دیگر متغیر هستند و شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید.

  • قیمت ارز
  • هزینه بررسی پرونده در کشور مقصد
  • سطح رزومه
  • هزینه وکالت
  • هزینه ویزا و امور اداری در کشور مبدا و مقصد

مواردی که در بالا ذکر شد هزینه نهایی شما برای مهاجرت را تعیین می‌کنند.

به دلیل این‌که قصد مهاجرت به آمریکا را دارید باید قیمت روزانه دلار آمریکا (USD) را در نظر داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید قیمت ارز به‌خصوص دلار آمریکا روزانه تغییر می‌کند. پس حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که به مشکل برنخورید.

برای بررسی پرونده درخواست شما در آمریکا و تعیین وضعیت حقوقی اقامت شما، دادرسی‌ها و بررسی‌های مختلفی انجام می‌شود. این امر در آمریکا شامل هزینه‌هایی می‌شود. طبیعیست هرچقدر پرونده شما زودتر تعیین تکلیف شود هزینه شما کمتر خواهد بود.

یکی از مواردی که در مهاجرت به آمریکا بسیار موثر است، رزومه فردی شماست. این موضوع مشخص می‌کند که حضور شما در ایالات متحده به چه میزان برای این کشور مفید خواهد بود. استناد به رزومه توسط وکیل شما برای اخذ ویزا و اقامت امری بدیهی است، پس می‌توان انتظار داشت هرچه رزومه قوی‌تری داشته باشید هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

هنگامی‌که برای مهاجرت اقدام می‌کنید، برای حضور در آمریکا نیاز به ویزا دارید. این ویزا بر اساس درخواست شما صادر می‌شود: تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و غیره. هر کدام از این مواردی که نام برده شد شامل هزینه متفاوتی می شوند که باید بپردازید.

در نهایت، هنگامی که برای انجام امور خود به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا هستید باید بدانید انجام کارها با کمترین ریسک و بالاترین کیفیت شامل دستمزد و حقوق می‌شود. این رقم برای شما به تمام موارد ذکرشده در بالا بستگی دارد. هرچه میزان پیگیری و دوندگی وکیل کمتر باشد، حق وکالت شما نیز کمتر خواهد بود. اما این امر چیزی نیست که آن را نادید بگیرید.

نکاتی برای پیشگیری از کلاهبرداری

انتخاب وکیل مطمئن برای مهاجرت امری حساس است. این کار مستقیما در آینده و سرنوشت شما تاثیرگذار خواهد بود، پس لازم است برای انتخاب وکیل مهاجرت با صبر و حوصله عمل کنید و شتاب‌زده فریب تبلیغات عده‌ای سودجو را نخورید.

فرایند مهاجرت شامل پروسه‌ای سخت و پیچیده است و جز از وکلای بین‌المللی و مسلط به حقوق و قوانین از عهده کسی برنمی‌آید.

تبلیغاتی که گاها مشاهده می‌کنید و فردی مدعی انجام کارهای مهاجرت در مدتی کم و با هزینه‌ای اندک می‌شود، چیزی جز دام برای فریب شما و بالاکشیدن پول شما نیست!

در این مورد سعی کنید با صبر و حوصله به بررسی دقیق رزومه و مدرک وکیل مورد نظر خود بپردازید و از تمام مواردی که ادعای فرد وکیل را ثابت می‌کند، استعلام رسمی تهیه کنید. با رعایت موارد فوق می‌توانید ریسک کلاهبرداری را به حداقل برسانید و بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا را برای مهاجرت پیدا کنید.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا

در این نوشتار سعی شد با بررسی نکات مختلف برای انتخاب یک وکیل خوب، به شما برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا کمک شود. توجه داشته باشید بدیهی‌ترین توانایی یک وکیل تسلط به امور حقوقی و قوانین کشورهای کبدا و مقصد است. پس بهتر است در این مورد دقت کافی داشته باشید.

شما می‌توانید با رعایت و توجه به موارد ذکر شده در این مطلب، بهترین وکیل مهاجرت در آریزونا را پیدا کنید و پرسش‌های خود را در باب مهاجرت و اخذ ویزا به روش‌های مختلف مطرح کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.