وکیل مهاجرت در ارواین

0

وکیل مهاجرت در ارواین • بهترین وکلای مهاجرت ارواین • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

شاید در ذهن شما سوالاتی پیش آمده که بهترین شهر برای مهاجرت و اقامت در آمریکا کدام است؟ این مهم‌ترین سوالی است که برای کسانی که قصد مهاجرت به ایالات متحده را دارند، پیش می‌آید.

مساله‌ی مهاجرت به آمریکا از دیرباز دغدغه‌ی بسیاری از افرادی است که بنا به ‌دلایلی تصمیم به ‌ترک وطن خود گرفته‌اند. این تصمیم می‌تواند از روی اجبار، از روی نیاز، یا حتی از روی میل به ‌داشتن یک زندگی با کیفیت بالاتر یا دلایل متفاوت‌تری داشته باشد. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تصمیم گرفته‌اید از دیار و وطن خود دور شده و به ‌یک کشور دیگر مهاجرت کنید، به‌ احتمال زیاد دلایل قانع کننده‌ای برای خود دارید.

لیست وکیل مهاجرت در ارواین

بنا به ‌هر دلیلی که تصمیم به ‌مهاجرت گرفته باشید، باید بدانید که مهاجرت و شروع یک زندگی تازه، هماهنگی با قوانین و شرایط کشور مقصد خصوصا ایالات متحده مکان جدید کار آسانی نخواهد بود. به ویژه این مسئله زندگی شما، آینده شغلی و اقتصادی و زندگی خانواده‌ شما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

در این میان اگر انتخاب شما شهر ارواین ایالت کالیفرنیاست، پیشنهاد مشاورین استفاده از بهترین وکیل مهاجرت در ارواین است.

اطلاعات اجمالی درباره شهر ارواین

شهر ارواین در اورنج کانتی و میان نیوپورت بیچ و توستین واقع شده‌است. ارواین از شمال با توستین ، از شمال غربی سانتا آنا، از شرق با دریاچه جنگل، از جنوب شرقی با تپه های لاگونا و لاگونا وودز، از غرب با کاستا مسا و از جنوب غربی با ساحل نیوپورت همسایه است. ارواین همچنین در شمال در زمینهای آزاد مرز کوچکی با شهرستان اورنج دارد.

ارواین یک شهر ساحلی نسبتا بزرگ واقع در ایالت کالیفرنیا با جمعیت 266,122 نفر و دارای 33 محله است. ارواین شانزدهمین شهر بزرگ در کالیفرنیا است. این شهر قومیت های متنوعی را در خود جای داده است.

افرادی که در ارواین زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان ارواین سفید پوست یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در این ناحیه انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و ایرانی هستند، به طوری که 3 درصد از جمعیت این شهر را ایرانی ها تشکیل داده اند.

رایج ترین زبان که در ارواین صحبت می شود انگلیسی است. زبان های مهم دیگر عبارتند از: چینی و کره ای و جامعه آماری مهاجران این شهر38.97% است

شهر ارواین تعدادی از شرکتها و دانشگاه ها به ویژه در بخشهای فناوری را در خود جای داده است. مهم ترین مراکز علمی و پژوهشی این شهر عبارتند از: موسسه آموزش عالی از جمله دانشگاه کالیفرنیا ارواین ، دانشگاه کنکوردیا، کالج ارواین ولی، مرکز اورنج کانتی، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و پردیس های دانشگاه ایالتی کالیفرنیا. از شرکت های مهمی که در این شهر واقع شده می توان ازتوشیبا آمریکا الکترونیک نام برد.

اطلاعات گردشگری ارواین از طریق برنامه ای که توسط اتاق بازرگانی اجرا می شود، هماهنگ می شود. این برنامه اطلاعاتی در مورد ارواین به عنوان محلی برای تعطیلات و به عنوان مقصدی برای جلسات، رویدادها و سایر اقدامات تجاری ارائه می دهد. ارواین به عنوان یکی از شهرهای برتر کسب و کارهای نوپا و به عبارتی استارتاپ رتبه بندی شده است و اقتصاد قوی و سریع آن ها به رشد این شهر کمک کرده است که ارواین و اورنج کانتی به عنوان یکی از ده بازار برتر کسب و کار با رشد سریع قرار گیرد.

همچنین در بسیاری از موارد شرکت های فیلمسازی در آمریکا از ارواین به عنوان لوکیشن پروژه های سینمایی نیز استفاده می کنند.

مهم ترین مشکلات مهاجرت که به وکیل مهاجرت نیاز پیدا می کنیم

امروزه در جامعه آمریکا بسیاری از افراد از کشورهای فقیر، محروم، جنگ زده یا شرایط اقتصادی پایین میزان بالای مهاجرت را به‌ خود اختصاص داده‌اند.

تمام افرادی که تصمیم به اقامت در آمریکا می‌گیرند به‌ دنبال شرایط زندگی بهتر نسبت به کشور خود با ویژگی‌های سطح بالا و همینطور درآمد مناسب، تحصیلات خوب وشرایط ایده آل و عالی دارند. به ‌شما توصیه می‌کنیم در صورتی که تصمیم به ‌مهاجرت گرفته‌اید یا در شرف مهاجرت هستید، با بهترین وکیل مهاجرت در ارواین مشورت کنید و از فرصت‌ها، قوانین و شرایط موجود در آن کشور با خبر باشید.

قوانین آمریکا که بر پایه نظام حقوقی کامن لاو common law استوار شده حقوق و آزادی های فردی را برای مهاجرین تضمین می کند، اما یکسری پیچیدگی های خاص قانونی را به همراه دارد، به نحوی که در امور مهاجرتی وجود یک وکیل مهاجرت احساس می شود.  

همچنین به دلیل شرایط خاص شهر ارواین و روانه شدن سیل مشتاقان جهت اقامت در این شهر همین امر باعث وجود وکلای متعدد مهاجرت در این شهر شده است.

بهترین وکیل مهاجرت در ارواین فردی است که مسلط به حل یک سری مشکلات موجود در پرونده های مهاجرتی باشد از جمله:

موانع مهاجرتی به دلیل بودن تبعه کشور خاص یا همچنین مثلا مهاجر سوء پیشینه کیفری داشته باشد.

وکیل یا مشاور مهاجرتی حرفه ای در شهری که قصد اقامت دارید به عنوان مثال ارواین با استفاده از ساز وکار قانونی در روند مهاجرتی می تواند مثمر ثمر واقع شود.

ویژگی های یک وکیل مهاجرت در حوزه مهاجرت به ایالات متحده آمریکا

افرادی که تمایل دارند به آمریکا مهاجرت کنند و قصد اقامت در شهر ارواین کالیفرنیا را دارند برای امور خود و کسب موفقیت مسیر پر تلاشی پیش رو دارند، اما بهترین وکیل مهاجرت در ارواین با به کارگیری همه دانش و تجربه خود این مسیر را تبدیل به مسیری آسان می کند. اما یکسری شرایط و شاخص برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ارواین وجود دارد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • مهم ترین ویژگی که برای وکیل مهاجرت لازم و ضروری است این است که خود را از لحاظ علمی به روز نگه دارد و صرفاً به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد؛
 • ممکن است موکل مجبور شود برخی از اسرار محرمانه خود را با وکیل در میان بگذارد در اینجا وکیل باید رازدار بوده و اسرار موکل را نزد خود به امانت نگه دارد؛
 • پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب همراه با دروغگویی؛
 • بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد میکند؛
 • روابط عمومی و فن بیان قوی داشته باشد؛

نحوه یافتن وکیل مهاجرت مورد اعتماد

امروزه فضای مجازی و محیط وب کارها را آسان کرده با جست وجوی ساده لیستی از بهترین وکلا در اختیار شما قرار می گیرد.

همچنین می توانید با پرس و جو از نزدیکان بابت بهترین وکیل مهاجرت در ارواین به تحقیق بپردازید. سوابق وکیل مهاجرت یکی از مهم‌ترین دلایل خواهد بود که شما در پرونده خود پیروز شوید. آنچه که بیشتر در این زمینه مهم است دارا بودن رزومه قوی وکیل است.

همانطور که مستحضرید پیشینه کاری وکیل و تسلط علمی نسبت به قوانین ایالات متحده آمریکا و توجه به شرایط شهر ارواین در روند پرونده مهاجرتی تاثیر مثبتی دارد.

بنابراین یکی از روش‏های انتخاب وکیل مهاجرت خوب و مورد اعتماد از طریق دوستان و آشنایانی است که پروسه مهاجرت خود را با موفقیت پشت سر گذاشته‏اند که در صورت رضایت، بهتر است شما هم با همان وکیل مهاجرت وارد مذاکره شوید.

یکی دیگر از روش‏های جلب اعتماد به بهترین وکیل مهاجرت در ارواین فعالیت در فضای مجازی و مورد پرسش و پاسخ قرار گرفتن وی است. شما در این فضا به تسلط علمی او پی برده و از اعتماد لازم برخوردار ‏شوید و در صورت نیاز و قصد در امر مهاجرت اقدامات لازم را اتخاذ کنید.

راهکارهایی جهت جلوگیری از مواجه با افراد سودجو و کلاهبردار

همانطور که پیشتر بیان شد فضای مجازی با همه جنبه های مثبتی که دارد، اما گاهی اقات باعث می شود که افراد سود جو سوء استفاده کرده و اقدام به جعل عنوان کنند. شما با به کار گیری چند راهکار می توانید نسبت به وکیل خود شناخت پیدا کنید.

 • اطلاع از حسن سابقه و پیروزی در پرونده های مشابه
 • مبلغ حق الوکاله
 • مدت زمان اعلامی و مقایسه با مدت زمان انجام گرفته در پروندههای قبلی
 • بررسی صلاحیت و مجوزهای قانونی
 • سکونت  اقامت در شهر ارواین
 • تسلط علمی و بهره مندی ازدانش کافی در مورد قوانین مهاجرتی
 • شما را در جریان برنامه و پیشرفت کار مهاجرت قرار دهد؛
 • اطلاعات شما را محرمانه نگه دارد؛
 • مطابق با قوانین مهاجرت کار، شما را پیش ببرد؛
 • مدارک لازم را برای شما تهیه کنند و یا شما را در جریان نیاز به تهیه مدارک قرار دهد؛

شما باید تمام جوانب را بسنجید و اطمینان از صحت عملکرد وکیل خود به دست آورید، به این ترتیب می‌توانید به آسانی کارهای مهاجرت خود را به بهترین وکیل مهاجرت در ارواین بسپارید.

نقش بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ارواین

همانطور که گفته شد 3 درصد جمعیت شهر ارواین را ایرانیان تشکیل می دهند که این نشان از افزایش مهاجرت ایرانی ها به این شهر دارد.

طبیعتا وجود یک وکیل ایرانی در این شهر به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در ارواین باعث سرعت بخشیدن در امور مهاجرتی شهروندان شده و هم باعث اطمینان خاطر آن ها می شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.