وکیل مهاجرت در آلاباما

0

وکیل مهاجرت در آلاباما • بهترین وکلای مهاجرت آلاباما • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

آلاباما، ایالت استیل و آهن، یکی از ایالت‌های آمریکا در جنوب غربی این کشور است. این ایالت با جمعیتی در حدود 8 میلیون نفر، یکی از زیباترین مقاصد مهاجرتی و گردشگری به شمار می‌رود.

لیست وکیل مهاجرت در آلاباما

اگر قصد مهاجرت به Alabama را دارید، وکیل مناسب راه پیش روی شما را هموارتر خواهد کرد. بنابراین با گذر از این مقاله شانس یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما را از دست ندهید.

آشنایی با ایالت آلاباما

Alabama با نماد اختصاری Al بیست و دومین ایالت آمریکا بوده و شهر مونتگمری مرکز آن است. این ایالت با جمعیتی بالغ بر 5 میلون نفر و مساحتی در حدود 135764 کیلومتر مربع، بزرگ‌ترین تامین‌کننده استیل و آهن در آمریکا به شمار می‌رود.

ایالت آلاباما در شمال به کوهستان و رود تنسی و در جنوب به رودخانه می‌سی‌سی‌پی منتهی می‌شود. به همین دلیل آب و هوای آن نیمه گرمسیری بوده و دمای آن به طور متوسط 18 درجه سانتی‌گراد است.

بیش از نیمی از مردم آلاباما مسیحی بوده و به طور مداوم به کلیسا می‌روند. همچنین اولین ایالتی که کریسمس را به عنوان تعطیلات رسمی اعلام کرد، آلاباما بود. به همین دلیل Alabama ایالتی مذهبی به شمار می‌رود. به علاوه افرادی از ادیان دیگر همچون اسلام، یهودیت، هندو و بودایی نیز در این ایالت زندگی می‌کنند.

ایالت Al نام خود را از رودخانه آلاباما گرفته و با نام‌هایی همچون ایالت سهره اروپایی، ایالت پنبه و قلب دیکسی نیز شناخته می‌شود.

جالب است بدانید نرخ بیکاری در آلاباما تنها 3.6 درصد است. بنابراین اگر در زمینه خودرو، شیمی، فناوری اطلاعات، جنگلداری یا هوافضا تبحر دارید، Alabama گزینه خوبی برای مهاجرت شما خواهد بود.

چرا به وکیل مهاجرت در آلاباما نیزا داریم؟

برای مهاجرت بهتر است از بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما کمک بگیرید. اما چرا به وکیل نیاز دارید؟

 1. وکیل مهاجرت با تمامی قوانین و مقررات مربوط به ایالت آشناست؛
 2. تخصص لازم برای انجام تمامی مراحل مهاجرت را دارد؛
 3. امکان تشکیل پرونده و پیگیری امور شما در آلاباما برای او به سادگی فراهم است؛
 4. وکیل با داشتن مجوزهای لازم، به طور قانونی تمامی مراحل مهاجرت شما را انجام خواهد داد؛
 5. او قادر به دریافت ویزای شما در کوتاه‌ترین زمان است؛
 6. کمک گرفتن از وکیل در کاهش هزینه‌های شما تاثیر بسیاری دارد.

به این صورت، وکیل نقش به سزایی در پیشبرد اهداف آینده شما خواهد داشت. چرا که با تمام فوت و فن کار آشناست و در کوتاه‌ترین زمان و بدون هیچ مشکلی راه را برای شما هموار خواهد کرد.

او تمامی مراحل قانونی را می‌شناسد و با توجه به شرایط شما بهترین راه اقدام برای مهاجرت، با کمترین احتمال شکست را به شما معرفی می‌کند.

همچنین در صورت نیاز به هرگونه مشاوره، وکیل در خدمت شما است. او به شما در پر کردن فرم‌های متعدد یاری می‌رساند و جایی برای نقص و خطا باقی نخواهد گذاشت.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما چیست؟

برای مهاجرت شما باید بهترین وکیل را اتخاذ کنید، مهم‌ترین دلیل آن حساسیت روند اداری و مراحل قانونی کار است. حال یک وکیل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • یک وکیل خوب پیش از هر چیز با تمامی شرایط اقتصادی، سیاسی و مهاجرتی هر دو کشور آشنایی دارد؛
 • او تمامی روش‌های مهاجرت را می‌شناسد و بر آن‌ها تسلط دارد؛
 • وکیل مهاجرت با تمامی شرایط زندگی در شهرهای مختلف ایالت آلاباما آشناست و بهترین شهر برای اقامت را به شما معرفی می‌کند؛
 • او با شناخت تمامی مراحل اداری و مهاجرتی، روند مهاجرت شما را به خوبی و در سریع‌ترین زمان پیگیری می‌کند.
 • بهترین وکیل کسی است که با وکلای شما در کشور دیگر در ارتباط باشد و به طور مداوم با اشتراک اطلاعات لازمه، روند کار را بدون مشکل پیش ببرد.

با در نظر گرفتن این موارد، بهتر است پیش از استخدام وکیل نسبت به بررسی پرونده‌های پیشین او اقدام کنید. وکیلی را برگزینید که سابقه کاری بالاتر و پرونده‌های موفقیت‌آمیز بیشتری در رزومه کاری خود داشته باشد.

اما دقت کنید یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما همیشه آسان نیست.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

اگر قصد دارید از وکیلی کاربلد در آلاباما برای مهاجرت خود استفاده کنید، یک نکته دیگر را نیز باید در نظر بگیرید؛ چگونه وکیلی قابل اعتماد پیدا کنیم؟

به یاد داشته باشید که هرگز فریب تبلیغات را نخورید. برای یافتن وکیل پیش از هر چیز باید به خوبی تحقیق کنید.

اولین نکته این است که تنها افرادی می‌توانند در زمینه وکالت مهاجرت فعالیت کنند که در رشته حقوق بین‌الملل تحصیل کرده باشند.

یک وکیل کار درست دارای دفتری حقوقی با شماره ثبتی است. برای جلب اعتماد مشتری، وکیل شماره ثبت دفتر خود را به راحتی در اختیارتان قرار می‌دهد و شما می‌توانید اعتبار آن را بررسی کنید.

او باید دارای مجوز کار و پروانه فعالیت باشد. در غیر این صورت تمامی کارهای شما غیرقانونی به پیش خواهند رفت و علاوه بر احتمال کلاهبرداری، امکان ایجاد مشکل در روند مهاجرت شما وجود دارد.

دقت کنید وکیلی می‌تواند نسبت به کارهای شما اقدام کند که در هر دو کشور مبدا و مقصد دارای مجوز کار باشد. بنابراین نسبت به استعلام اطلاعات او از هر دو کشور حتما اقدام کنید.

همچنین، برای یافتن وکیلی کاربلد با مجوز رسمی و دفتر ثبتی، می‌توانید از طریق وب سایت و صفحات آن‌ها در شبکه‌های مجازی اقدام کنید. یک وکیل خوب برای جذب مشتری، اطلاعات لازم همچون رزومه کاری خویش را در صفحات خود قرار می‌دهد.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما

هزینه استخدام وکیل مهاجرت به موارد بسیاری بستگی دارد.

پیش از هر چیز بنا به تغییر روزانه قیمت دلار، هزینه‌های مهاجرت شما روزانه تغییر خواهند کرد. به این ترتیب هزینه وکیل نیز بسته به زمان اقدام شما متفاوت خواهد بود؛ به ویژه اگر وکیل شما در آلاباما باشد و در ابتدا بر سر پرداخت با دلار توافق کرده باشید.

نکته دوم نوع مهاجرت شماست. مهاجرت شما می‌تواند از راه‌های متفاوتی همچون کاری، تحصیلی، خرید ملک یا سرمایه‌گذاری باشد. حق الزحمه وکیل با توجه به نوع مهاجرت شما متفاوت خواهد بود.

سوم، شرایط پرونده شما است. درصورتی‌که شرایط شما برای مهاجرت بسیار ایده‌آل باشد، حق وکالت کمتر خواهد بود، چرا که زحمت کمتری به دنبال دارد و شانس موفقیت بسیار بیشتر است. در مقابل، پرونده‌ای ضعیف، نیاز به پشت سر گذاشتن روندی دشوار دارد که این نیز هزینه‌ای مطابق با زحمت خود را طلب خواهد داشت.

در نهایت مدت زمان صرف شده طی روند مهاجرت شما، بر دستمزد وکیل نیز تاثیرگذار است. هرچه روند مهاجرت شما سریع‌تر به پیش رود، دستمزد کمتر خواهد بود. اما این نکته را به یاد داشته باشید در صورتی‌که شما بخواهید بسیار سریع و به صورت فوری اقدام کنید، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

نکاتی برای پیشگیری از کلاهبرداری

حین اقدام به مهاجرت حتما تمامی مراحل را به صورت قانونی انجام دهید. اگر از یک وکیل یا دفتر مهاجرتی اقدام می‌کنید حتما به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما باشید.

پس از یافتن وکیل خود، نسبت به تایید صحت اطلاعات او اقدام کنید که در دام کلاهبرداران نیوفتید.

هرگز پیش از تایید هویت وکیل مهاجرت، اطلاعات خود را در اختیار او قرار ندهید.

به علاوه تمامی پرداخت‌ها را از طریق قانونی و به شماره حساب‌های مراجع قانونی بپردازید. به هیچ عنوان برای انجام کارهای خود به شماره‌های ناشناس هزینه‌ای واریز نکنید.

به طور مداوم با وکیل خود در تماس باشید و پیگیری لازم را جهت انجام درست و به موقع تمامی مراحل انجام دهید.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما

اگر قصد مهاجرت به ایالت آلاباما را دارید، کمک گرفتن از وکیلی کاربلد به شما در انجام قانونی امور در کوتاه‌ترین زمان کمک بسیاری می‌کند. وکیل مهاجرت با تمامی مراحل کار آشناست و مجوزهای مربوطه برای اقدامات خود را دارد.

اما دقت کنید فریب کلاهبرداران را نخورید. پیش از انتخاب وکیل، به دنبال فردی قابل اعتماد باشید. پس از آن نکات مهم برای پیشگیری از کلاهبرداری را فراموش نکنید.

به این ترتیب با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاباما شانس موفقیت شما برای مهاجرت بیشتر خواهد شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.