وکیل مهاجرت اورگن

0

وکیل مهاجرت اورگن • بهترین وکلای مهاجرت اورگن • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

اورگن ویژگی‌هایی دارد که بسیاری از افراد را به مهاجرت به این ایالت ترغیب می‌کند. اما اقدام به مهاجرت مشکلاتی دارد که باید برای رسیدن به این هدف نهایی از افراد متخصصی مانند وکلای مهاجرت استفاده کرد. در این بین انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن بزرگترین چالشی به شمار می‌رود که متقاضی با آن روبرو است.

لیست وکیل مهاجرت اورگن

معیارهای مختلفی برای این انتخاب وجود دارد و همچنین راه‌های گوناگونی که وکیل انتخابی خود را مورد ارزیابی قرار دهید و از تصمیم خود مطمئن شوید. از این رو در این مقاله به بررسی معیارهای انتخاب وکیل خوب و ویژگی‌های این شهر شگفت‌انگیز می‌پردازیم.

آشنایی با ایالت اورگن

اورگن ( Oregon)یکی از ایالت‌های واقع در غرب آمریکا است که در کنار اقیانوس آرام قرار دارد. در شمال با ایالت‌ واشنگتن و در جنوب با ایالت‌های کالیفرنیا و نوادا و در شرق با ایالت آیداهو مرزهای مشترک دارد.

پایتخت این ایالت شهری به نام سیلم (Salem )است و شهرهای مهم آن پورتلند ( Portland)و یوجین (Eugene) هستند. مساحت آن 255026 کیلومترمربع و حدودا بالای 3970239 نفر جمعیت دارد.

در ادامه برخی از ویژگی‌های ایالت اورگن را شرح داده‌ایم. این ویژگی‌ها هر کسی را به فکر انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن به منظور درخواست مهاجرت به این ایالت می‌اندازد.

جاذبه‌های اورگن

اورگن پارک‌های ملی بسیاری دارد و از این حیث بهره زیادی از جاذبه‌های طبیعی خود برده‌است. برخی از این پارک‌های ملی شامل پارک ملی کریتر لیک، جنگل ملی مالهور، ویلامت و دیشوت می‌شوند.

همچنین از زیباترین جاذبه‌های گردشگری پورتلند پارک ژاپنی پورتلند به شمار می‌رود که برای طراحی آن از باغ‌های ژاپنی الهام گرفته شده‌است. این باغ سالانه بیش از 5 هزار نفر را به خود جلب می‌کند.

تحصیل در اورگن

برخی از معتبرترین دانشگاه‌های اورگن عبارتند از:

  • دانشگاه ایالتی اورگن
  • دانشگاه اورگن
  • دانشگاه بهداشت و علوم اورگن
  • دانشگاه ایالتی پورتلند

اورگن نهمین ایالت بزرگ آمریکا محسوب می‌شود و بیش از 50 کالج و دانشگاه از جمله 7 داشنگاه دولتی در آن قرار دارد. با توجه به این میزان از امکانات تحصیلی، جامعه تحصیل‌کرده پورتلند نسبت به کل ایالت متحده آمریکا درصد بالایی را به خود اختصاص داده‌اند.

در این بین افراد مختلفی از سراسر دنیا برای بهره‌مندی از این امکانات به منظور تحصیل به پورتلند مهاجرت می‌کنند. آن‌ها برای اتخاذ ویزای مهاجرت خود از بهترین وکیل مهاجرت در اورگن بهره می‌برند.

بافت شهری و حمل‌و‌نقل عمومی در اورگن

همانطور که بیان شد، پورتلند شهری با فرهنگ‌ها و قومیت‌های مختلف است. اغلب ساکنان آن سفیدپوست یا آسیایی هستند. مهمترین ساکنین پورتلند را افرادی که از انگلیس، ایتالیا، ایرلند و نروژ به اورگن مهاجرت کرده‌اند، تشکیل می‌دهند.

حمل‌ونقل عمومی در این ایالت مسئله‌ای حل شده است و بسیاری از مردم از اتوبوس برای جابجایی در سطح شهرهای اورگن استفاده می‌کنند.

چرا به وکیل مهاجرت در اوگن نیاز داریم؟

بهترین وکلای مهاجراتی کسانی هستند که در زمینه کار حقوقی شما باتجربه، آگاه و دلسوز باشند. وکیل مهاجرت شما در این مورد با شما صحبت خواهد کرد که موقعیت کلی شما را درک کند.

مراقب شرکت‌هایی که از دستیار حقوقی یا غیر وکیل استفاده می‌کنند، باشید. این کار آن‌ها نه تنها غیرقانونی است، بلکه فقط وکلای دادگستری مشاوره‌های درست و اصولی به شما می‌دهند. در این مورد هوشیار باشید که مشاوره نادرست آینده شما در ایالت متحده به خطر می‌اندازد.

روند مهاجرت به طور کلی به زمان، تلاش و توجه خستگی‌ناپذیر به جزئیات نیاز دارد. این روند فرآیندی مشترک شامل همکاری و ارتباط مداوم بین شما و تیم وکلای مهاجرت شما است. بنابراین لازم است که بهترین وکیل مهاجرت در اورگن را برای تسریع در روند پرونده انتخاب کرد.

از این رو نیاز است  که قبل از اینکه وکیل مهاجرت استخدام کنید، یاد بگیرید که چه معیارهایی وکیل مهاجرت خوب را از دیگران متمایز می‌کند.

معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن چیست؟

وکیل خوب معیارهایی دارد که باید در هنگام انتخاب وکیل به آن موارد دقت کرد. در ادامه برخی از این معیارها را شرح داده‌ایم.

  1. وکیل خوب مهاجرت منحصرا در قانون مهاجرت تخصص دارد و از تجربه‌ای گسترده در این زمینه برخوردار است. قانون مهاجرت بسیار پیچیده است و به طور خارق‌العاده‌ای جزئیات زیادی را دربرمی‌گیرد. بنابراین وکیل باید در این زمینه خبره باشد. حتی اگر پرونده شما ساده است، احتمالا تمایل دارید که بهترین وکیل مهاجرت را در اختیار داشته باشید که شانس تصویب پرونده خود را افزایش دهید.
  2. وکلای مهاجرت معمولا به صورت تیمی کار می‌کنند. بنابراین وقتی شما وکیل مهاجرت استخدام می‌کنید، یک فرد را برنمی‌گزینید، بلکه از تیم حرفه‌ای حقوقی بهره می‌برید. داشتن تیم حقوقی بااستعداد و باتجربه که با هم کار می‌کنند، برای این تیم الهام‌بخش خواهد بود و به وکیل اجازه می‌دهد که با هزاران مسئله مختلف مهاجرتی آشنا شود و به آن‌ها رسیدگی کند.

بهترین وکیل مهاجرت در اورگن نیز به صورت تیمی روی پرونده‌های خود به صورت تیمی فعالیت می‌کنند و پرونده‌های موفقیت‌آمیزی را به سرانجام رسانده‌اند.

  1. وکیل مهاجرت خوب در جامعه شناخته شده و مورد احترام است. قانون مهاجرت حوزه‌ای بسیار تخصصی به شمار می‌رود. قبل از استخدام وکیل مهاجرت تحقیقات خود را انجام دهید که بفهمید، وکیل شما عضو محترمی در جامعه حرفه‌ای وکالت هست یا خیر. همچنین مدارک وکیل مهاجرت خود را بررسی کنید و در مورد سوابق وی تحقیق به عمل آورید. سایت‌هایی نیز برای بررسی سوابق وکلا و همچنین نظرات مراجعین سابق آن‌ها وجود دارد.

چه انتظاراتی باید از وکیل مهاجرت خود داشته باشید؟

زمانی که برای اولین بار به دفتر وکیل مهاجرت مراجعه می‌کنید، به نحوه ارتباط کارکنان آنجا و خود وکیل توجه داشته باشید. آیا آن‌ها صمیمی و دوستانه هستند و به نظر می‌رسد که واقعا می‌خواهند به شما کمک کنند؟

وکیل شما باید با قانون امور مهاجرت آشنایی کامل داشته باشد و از دانش لازم برای  پاسخ به همه سوالات و نگرانی‌های شما برخوردار باشد. مشاوره باید هر چه زودتر و بعد از دریافت هرگونه مدارک لازم انجام شود.

در کل روابط بین کارکنان دفتر حقوقی باید حرفه‌ای باشد و توانایی کار به صورت تیمی را داشته باشند. محیط کاری دوستانه و تاکید واقعی بر کار گروهی ارزش فوق‌العاده‌ای برای مراجعین دارد و معیاری مهم برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن به حساب می‌آید.

بعد از اینکه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کردید، او باید دردسترس موکل خود باشد. به سوالات موکل پاسخ داده و مرحله به مرحله روند کار را برای او توضیح دهد.

لازم به ذکر است که غالبا شرکت های حقوقی از دستیار حقوقی برای مدیریت پرونده‌های خود استفاده می‌کنند. حتی در این صورت، وکیل مهاجرت شما کسی است که درنهایت مسئول پرونده شما به شمار می‌رود.

راهی مطمئن برای انتخاب وکیل مهاجرت ایرانی در اورگن

همانطور که بیان شد، برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن راه‌های زیادی وجود دارد. باید قبل از استخدام سوابق تحصیلی و کاری وکلای مختلف را بررسی کرد.

وبسایت محلی ایالت اورگن لیستی از تمام شکایات و نقض‌های قانونی که وکیلی داشته باشد، را در خود ذخیره کرده است که برای بررسی سوابق وکیل موردنظر خود از آن استفاده کنید.

انجمن وکلای مهاجرت آمریکا منبع خوب بعد برای بررسی شما به شمار می‌رود. این سازمان، سازمانی حرفه‌ای در زمینه مهاجرت است و به شما توصیه‌هایی در مورد وکلای مهاجرت از جلمه وکلای ایرانی فعال در اورگن ارائه می‌دهد.

همچنین برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن از جمله وکلای ایرانی به سایت‌هایی که مدرک و رزومه این وکلا ثبت شده‌است، مراجعه کنید. در این سایت‌ها با مطالعه نظرات سایر مراجعین آن‌ها و سرانجام پرونده‌های مراجعین مختلفی که این وکلا روی آن‌ها کار کرده‌اند، در انتخاب خود دقت بیشتری به خرج دهید.

کلام آخر

شهرهای بزرگ با امکانات وسیع همیشه موردعلاقه افراد زیادی برای مهاجرت و سکونت هستند. شهرهای اورگن نیز در این خصوص سرآمد بسیاری از شهرهای دنیا قرار دارند. اما باید این را بدانید که مهاجرت هیچ گاه آسان نیست و مراحل مختلفی دارد که از عهده فرد متقاضی به خصوص اگر دانشی در این زمینه نداشته باشد، خارج است.

از این رو انتخاب وکیل خوب بسیار مهم است و حتی می‌شود گفت که نقشی حیاتی در ادامه مسیر زندگی فرد دارد. معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در اورگن وجود دارد که متقاضی باید به آن‌ها توجه داشته باشد.

در این مقاله علاوه بر برشمردن برخی از ویژگی‌های این شهر، معیارهای لازم برای انتخاب بهترین وکیل را به منظور کمک به خوانندگان گرامی شرح داده‌ایم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.