رستوران در کنتاکی

0

رستوران در کنتاکی • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های کنتاکی + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

آیا به دنبال بهترین رستوران ایرانی در کنتاکی می‌گردید؟ چقدر دلتان برای غذاهای اصیل ایرانی با آن رنگ و لعاب بی‌نظیر تنگ شده است؟ آیا می‌دانید در رستوران‌های ایرانی موسیقی اصیل و جذاب به طور زنده پخش می‌شود؟ شاید جالب باشد بدانید که رستوران‌های ایرانی در سراسر دنیا یکی از محبوب‌ترین رستوران‌ها به شمار می‌روند؛ زیرا محیطی دلنشین، گرم و صمیمی دارند که هر فردی را به سمت خود می‌کشاند. برای آنکه یکی از بهترین رستوران‌های کنتاکی را پیدا کنید، در ادامه همراه ما باشید.

لیست رستوران کنتاکی

در هر جای دنیا که باشید خوردن غذاهای ایرانی شما را به وجد می‌آورد؛ زیرا اغلب این غذاها بسیار خوشمزه، خوش‌عطر و چشم‌نواز هستند. به همین دلیل در ایالات آمریکا نیز رستوران‌های ایرانی به‌وفور به چشم می‌خورند. درواقع یکی از مواردی که باعث رفع دلتنگی در شهر و کشوری دیگر می‌شود، سفارش غذاهای وطنی است.

بهترین رستوران ایرانی در کنتاکی چه ویژگی هایی دارد؟

کنتاکی ایالتی در آمریکای جنوبی است و به‌عنوان پانزدهمین ایالتی شناخته می‌شود که به آمریکا ملحق شده است. این ایالت بالای 4 میلیون نفر جمعیت دارد. شهر اصلی این ایالت فرانکفورت است و افراد زیادی از این کشور به دنیا معرفی شده‌اند. به‌ عنوان‌ مثال محمدعلی کلی یا کلنل هارلند ساندرز از افرا مشهور این ایالت هستند.

شاید زمانی که با کوله باری از خاطرات به کنتاکی مهاجرت کردید، تصورش را هم نمی‌کردید که تا این حد دلتان برای غذاها و رستوران‌های ایرانی تنگ شود. اغلب رستوران‌های ایرانی در این شهر میزبان افراد خارجی نیز هستند؛ زیرا فضای بهداشتی، تمیز، سنتی و جذاب رستوران‌های ایرانی آن را با رستوران‌های مدرن خارجی کمی متفاوت‌تر کرده است.

تمامی کارکنان رستوران‌های ایرانی با صمیمیت خاصی به استقبال مشتریان می‌روند؛ به گونه‌ای که یکی از اعضای خانواده خود را دیده‌اند. با این حساب با رفتن به بهترین رستوران ایرانی در کنتاکی کمی رفع دلتنگی خواهید کرد.

رستوران‌های ایرانی دکوراسیون‌های متنوعی نیز دارند. در برخی از موارد این رستوران‌ها دارای دکوری سنتی هستند که با رومیزی‌های ترمه، نیمکت، حوضچه و حتی سماور و استکان‌های کمر باریک تزئین شده‌اند. در برخی از موارد نیز این رستوران‌ها حالتی مدرن دارند با رستوران‌های خارجی در حال رقابت هستند.

اغلب در رستوران‌های سنتی ایرانی غذاهای خورشتی مانند خورشت قیمه، قرمه سبزی، فسنجان و غیره طبخ می‌شود. همچنین در رستوران‌های مدرن ایرانی در کنتاکی انواع کباب به مشتریان عرضه می‌شود. بنابراین با توجه به سلیقه یا هوس خود می‌توانید به یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در این ایالت بروید. در ادامه برخی دیگر از ویژگی‌های این رستوران‌ها را شرح می‌دهیم.

پخش موسیقی زنده در بهترین رستوران‌های ایرانی

یکی از ویژگی‌های جالب رستوران‌های ایرانی پخش موسیقی زنده ایرانی به سبک‌های مختلف در آن است. درواقع موسیقی ایرانی سبک‌های مختلفی دارد. در برخی از رستوران‌ها متناسب با غذایی که در آن‌ها طبخ شده، موسیقی سنتی و محلی نیز پخش می‌شود. درواقع خواننده و نوازندگان به همراه سازهای متنوع خود مانند تنبک، دف، تنبور و دیگر سازهای سنتی ایرانی در گوشه‌ای از رستوران نشسته‌اند و مشغول نواختن قطعه ایرانی هستند.

در برخی دیگر از رستوران‌های ایرانی که سبکی مدرن دارند، موسیقی پاپ ایرانی پخش می‌شود. اغلب خوانندگان این موسیقی‌ها جوانان ایرانی هستند که در کنار نواختن گیتار، کاخن و دیگر سازهای مدرن و کلاسیک به پذیرایی از مهمانان می‌پردازند. با این حساب با رفتن به بهترین رستوران ایرانی در کنتاکی علاوه‌بر اینکه غذای اصیل ایرانی را میل می‌کنید، قادر هستید ساعت خوشی را نیز برای خود و خانواده فراهم کنید.

طبخ غذاهای تازه و سالم در رستوران‌های ایرانی

یکی دیگر از ویژگی‌های رستوران‌های ایرانی در کنتاکی طبخ انواع غذای سالم و تازه در آن‌هاست. با توجه‌ به اینکه بیشتر غذاهای ایرانی از برنج، گوشت و سبزیجات تهیه می‌شوند، مواد اولیه تازه در آن‌ها حرف اول را می‌زند.

همانطور که می‌دانید برنج ایرانی یکی از خوشمزه‌ترین و خوش‌عطرترین برنج‌های دنیاست که حتی افراد خارجی نیز با آن آشنا هستند. به همین دلیل در بهترین رستوران‌های ایرانی انواع با کیفیت برنج ایرانی خریداری و طبخ می‌شود. گوشت و مرغ نیز یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه غذاهای ایرانی است که باید تازه و سالم باشند. اغلب این اقلام کشتار روز هستند؛ به همین دلیل طعم کباب و جوجه کباب‌های ایرانی بسیار لذیذ و خاطره‌انگیز است.

پیشنهاد می‌دهیم اگر فرزندان شما در کنتاکی متولد شده‌اند و به خوردن غذاهای فست‌وفودی خارجی عادت کرده‌اند، آن‌ها را در تعطیلات آخر هفته به بهترین رستوران ایرانی در کنتاکی ببرید. بدون شک با خوردن کباب‌های ایرانی عاشق آن‌ها خواهند شد و دیگر به سراغ فست‌فود نمی‌روند. همچنین با خوردن غذاهای ایرانی خیالتان از سلامت خود و فرزندانتان راحت خواهد بود.

سخن آخر

دوری از وطن و دلتنگی برای خانواده سخت است؛ اما بهتر است کمی این دلتنگی را با رفتن به بهترین رستوران ایرانی در کنتاکی رفع کنید. در این مقاله برخی از ویژگی‌های رستوران‌های ایرانی را شرح دادیم. اغلب این رستوران‌ها دارای دکوراسیون‌های جذابی هستند که متناسب با غذایی که در آن‌ها طبخ می‌شود، طراحی می‌شوند. رستوران‌های سنتی در کنتاکی دارای دکوراسیونی اصیل و ایرانی هستند که در آن‌ها سماور و استکان‌های کمر باریک به چشم می‌خورد. همچنین موسیقی زنده ایرانی نیز به در این رستوران‌ها پخش می‌شود.

در مقابل رستوران‌های ایرانی که سبکی مدرن دارند، به عرضه انواع کباب‌های خوشمزه و لذیذ ایرانی می‌پردازند. همچنین موسیقی پاپ ایرانی به همراه سازهای کلاسیک همچون پیانو و گیتار در این رستوران‌ها پخش می‌شود. اگر قصد دارید سلامت خود و فرزندانتان را تضمین کنید، به رستوران‌های ایرانی بروید و از خوردن غذاهای سالم و تازه لذت ببرید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.