روانشناس نیوجرسی

روانشناس نیوجرسی • بهترین مشاور خانواده و ازدواج نیوجرسی • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در نیوجرسی

ZSany - Advertise With Us Today!

روانشناسی در واقع مطالعه ذهن و رفتار انسان‌ها و تأثیر عوامل محیطی و فشارهای اجتماعی بر افراد است. این رشته از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا مشکلات روانی شدید در نهایت منجر به مشکلات جسمی خواهد شد.

لیست روانشناس نیوجرسی

از همین رو متخصصان روانشناسی همواره توصیه می‌کنند که هرگز علائم کوچک اختلالات روانی را دست کم نگیرید و در اسرع وقت به روانشناس حرفه‌ای مراجعه کنید. یکی از این علائم که اغلب مردم آن را جدی نمی‌گیرند دلتنگی است که ممکن است با افسردگی حاد پایان یابد.

موضوع دلتنگی برای مهاجرین ایرانی ساکن در کشورهای دیگر بسیار بیشتر مشکل ساز است. به همین دلیل در این متن به بررسی بهترین روانشناس ایرانی در نیوجرسی می‌پردازیم. اگر ساکن این ایالت هستید با ما همراه شوید.

نگاهی اجمالی به نیوجرسی، ایالتی  در شمال شرقی آمریکا

نیوجرسی یکی از 50 ایالت اصلی آمریکا است که در منطقه میانه آتلانتیک و در قسمت شمال شرقی این کشور واقع شده است. این ایالت از شمال با نیویورک، از شرق با اقیانوس اطلس، از جنوب شرقی با رودخانه دلاور و از غرب با پنسیلوانیا و از جنوب غربی با ایالت دلاور هم‌مرز است.

نیوجرسی چهارمین ایالت کوچک در آمریکا است. در سال 2019 ، اداره سرشماری ایالات متحده جمعیت نیوجرسی را 8882190  نفر محاسبه کرد. این تعداد شامل نژادهای مختلف از جمله سفیدپوستان، سیاه پوستان، آسیایی، بومی هاوایی و سایر بومیان جزایر اقیانوس آرام است.

نیوجرسی به North Jersey ، Central Jersey و South Jersey تقسیم می‌شود و دارای دو نوع آب و هوا است. به گونه ای که مناطق جنوبی، مرکزی و شمال شرقی این ایالت آب و هوای مرطوب نیمه‌گرمسیری هستند، در حالی که شمال غربی دارای آب و هوای مرطوب قاره‌ای است و به دلیل ارتفاع بالاتر دمای بسیار سردتری دارد.

اگر از امکانات رفاهی و شرایط زندگی در این شهر بخواهید بدانید، باید بگوییم که نیوجرسی ایالتی صنعتی بوده و از لحاظ درآمد خانوار، دومین ایالت ثروتمند آمریکا است. علی رغم تمام امکانات زندگی در این ایالت برای مهاجرین کمی متفاوت است.

دوری از خانواده و دوستان، مشکلات معیشتی و شغلی در کشوری با فرهنگ و رسوم بیگانه گاهی دغدغهای ذهنی ساکنین ایرانی را افزایش داده و موجب بروز مشکلات روحی می شود. که هر گونه بی توجهی ممکن است باعث افسردگی حاد شود.

بنابراین وجود بهترین روانشناس ایرانی در نیوجرسی امری مهم است.

روانشناسان در چه زمینه ای می توانند به شما کمک کنند؟

افراد ممکن است به دلایل مختلف به روانشناس نیاز پیدا کنند. گاهی ممکن است افسردگی دلیل مراجعه به روانشناس باشد، در حالی برخی افراد به دلیل مشکلات کوتاه مدت مانند اندوه به روانشناس مراجعه می‌کنند؛ اما به طور کلی در صورت وجود هر یک از مشکلات زیر می‌توانید به روانشناس مراجعه کنید.

  • فشار روحی
  • بی‌خوابی
  • مشکلات خانوادگی
  • مسائل عاطفی
  • مشکلات رابطه
  • اعتیاد
  • مسائل شغلی

چرا باید به روانشناسان ایرانی مراجعه کنیم؟

هر روانشناسی برای اینکه به بهترین نحو به مراجعین خود کمک کند باید مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خصوصیات را داشته باشد. روانشناسان ایرانی به دلیل عملکرد حرفه‌ای بودن برای کمک به افراد مبتلا به اختلالات روانی مختلف مانند افسردگی، هراس، بی خوابی، اختلالات ذهنی، اعتیاد، مشکلات زوجین و روابط خانوادگی شهرت یافته‌اند.

این روانشناسان از چندین دانشگاه مشهور در سراسر جهان فارغ التحصیل شده‌اند، و برخی در حال تدریس و ارائه دروس روانشناسی در جامعه دانشگاهی هستند. علاوه‌براین، روانشناسان ایرانی برخوردی دلسوزانه، وظیفه شناس، صبور، باهوش بوده و بر آنند که وظایف خود را در این زمینه به نحو احسن به انجام برسانند.

بنابراین، هنگام نیاز به مراجعه به روانشناس ممکن است در انتخاب بهترین روانشناس ایرانی در نیوجرسی کمی سردرگم شوید؛ اما ما برای شما راه حلی ساده داریم. به عنوان مثال، ایرانیانی که در نیوجرسی زندگی می‌کنند بهتر است به روانشناسان ایرانی مراجعه کنند که بتواند به زبان فارسی صحبت کند. چرا که در این صورت، درک بیشتری بین روانشناس و مراجعه‌کننده ایجاد شده و اعتماد بیشتری نیز شکل خواهد گرفت.

چگونه می توان بهترین روانشناس ایرانی در نیوجرسی را یافت؟

انتخاب روانشناس بستگی به نوع مشکل و ترجیحات فردی خود دارد؛ اما به طور کلی هر فردی باید به دنبال روانشناسی واجد شرایط و با تجربه در زمینه روانشناسی باشد که با او راحت بتواند مشکلات خود را در میان بگذارد.

وظیفه هر روانشناسی این است که به افرادی که دارای شرایط روحی نامساعدی بوده و همچنین از برخی چالش‌های پیش رو در زندگی رنج می‌برند، کمک کنند.

در واقع روانشناس نوعی پزشک است که در زمینه چالش‌های سلامت روان تخصص دارد. روانشناسان از تجربه و مهارت های فردی در زمینه علوم رفتاری و عصبی استفاده می‌کنند که به مردم کمک کنند که دلیل تفکر، احساس یا رفتار اشتباه خود را تشخیص دهند.

 

از آنجایی که روانشناسان به دنبال یافتن علت یا محرک اصلی هستند. بنابراین می‌توانند به فرد کمک کنند تا مشکلات خود را حل کرده و در صورت نیاز رفتارهای خود را تغییر دهد. روانشناسان با افراد و مسائل مختلفی سرو کار دارند به همین دلیل برخی از آن‌ها تخصصی عمل کرده و برخی نیز برای رفع مشکلات عمومی افراد تحصیل کرده‌اند.

بنابراین بسته به نوع مشکل خود می‌توانید بهترین روانشناس ایرانی در نیوجرسی را بیابید.

 سخن آخر

به طور کلی روانشناسان با هدف کمک به افراد در جهت بهبود کیفیت زندگی وارد این رشته تحصیلی می‌شوند. چرا که گاهی مشکلات روحی و روانی به طرز عجیبی تمام جنبه‌های زندگی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. خوشبختانه هر مشکلی راه حلی دارد.

بهترین راه‌حل نیز برای درمان مشکلات روحی مانند افسردگی و اضطراب مراجعه به روانشناس است. ممکن است در ابتدا بر این باور باشید که برای کسی که در ایالتی مانند نیوجرسی زندگی می‌کند پیدا کردن روانشناس چندان ساده نخواهد بود.

خوشبختانه در این ایالت، تعداد زیادی از ایرانیان در رشته روانشناسی تحصیل کرده و سپس در نیوجرسی آغاز به کار کرده‌اند. بنابراین می‌توانید به بهترین روانشناس ایرانی در نیوجرسی مراجعه کنید.

Comments are closed.