روانشناس نوادا

روانشناس نوادا • بهترین مشاور خانواده و ازدواج نوادا • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در نوادا

ZSany - Advertise With Us Today!

هنگامی که در حل مشکلات و احساسات روانی خود دچار مشکل شده‌اید و کنترل مسائل از دست شما خارج شده است، دریافت کمک از بهترین روانشناس ایرانی در نوادا که دوره‌های لازم روانشناسی را دیده است و مجوز لازم را دارد، پیشنهاد می‌شود.

لیست روانشناس نوادا

نوادا یکی از ایالت‌های آمریکایی است که بالغ بر 3 میلیون نفر جمعیت دارد. ازآنجایی‌که ایالت متحده همواره موردپسند بیشتر مردم جهان بوده است، در این شهر نیز ایرانیانی زندگی می‌کنند. البته ناگفته نماند که این شهر نسبتاً بیابانی جاذبه توریستی زیادی دارد، به همین دلیل ایرانیان را به سمت خود کشانده است.

اکنون که در ایالتی غریبه زندگی می‌کنید، شاید از خانواده خود دور باشید و همین موضوع منجر به افسردگی و حال بد شما شده باشد. مشورت با روانشناس ماهر یکی از بهترین ایده‌های موجود است که می‌تواند رخوت و خستگی را از شما دور کند. اغلب روان‌درمانگرها با ارائه راه‌حل‌های مناسب متناسب با حال بیمار، او را در رفع موانع موجود در مسیر شغلی، زندگی و روابط کمک می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید چگونه بهترین روانشناس شهر را پیدا کنید، در ادامه همراه ما باشید.

چرا باید پیش بهترین روانشناس ایرانی در نوادا برویم؟

هر یک از ما در برهه‌ای از زندگی خود ممکن است احساس غرق شدن کنیم و برای حل مشکلاتمان به کمک نیاز داشته باشیم. طبق گزارش مؤسسه ملی بهداشت و روان آمریکا بیش از 30 میلیون نفر از مردم این ایالت برای مقابله با احساسات و مشکلاتی که خارج از کنترل آن ها شده است، به کمک نیاز دارند. برخی از مواردی که روانشناسان قادر به راهنمایی ما هستند را در زیر نام می‌بریم:

 • ازدواج و رابطه؛
 • وضعیت خانوادگی؛
 • وضعیت شغلی؛
 • مرگ یکی از عزیزان؛
 • افسردگی؛
 • استرس و اضطراب؛
 • فوبیا؛
 • مصرف مواد مخدر.

به‌طورکلی زیان‌ها و استرس‌هایی که در طول زندگی به انسان وارد شده گاهی باعث ناتوانی بیش از حد آدمی می‌شود. به همین دلیل بهترین راه‌حل دریافت کمک از روانشناسان است که باعث می‌شوند زندگی شادتر و سالم‌تری داشته باشیم؛ اما چه زمانی به بهترین روانشناس ایرانی در نوادا مراجعه کنیم؟

 • اگر احساس ناراحتی و درماندگی شدید و طولانی‌مدت می‌کنید و به نظر نمی‌رسد مشکلاتتان با کمک‌های خانواده و دوستان به پایان برسند؛
 • اگر انجام فعالیت‌های روزمره برای شما دشوار شده است؛ به‌عنوان‌مثال شما قادر نیستید تمرکز کافی را در محل کار داشته باشید و عملکرد شغلی شما پایین آمده است؛
 • اگر بیش از حد نگران هستید؛ انتظار بدترین اتفاقات را دارید و همواره فکر می‌کنید در خطر هستید؛
 • اگر اقداماتی خطرناک علیه خود و دیگران انجام می‌دهید؛ مانند مصرف مواد مخدر و الکل؛
 • اگر بیش از حد پرخاشگر شده‌اید.

در صورت مواجهه با هر یک از موارد بالا بهتر است به روان‌درمانگر مراجعه کنید.

چگونه بهترین روانشناس نوادا را پیدا کنیم؟

برای یافتن بهترین روانشناس ایرانی در نوادا موارد زیر می‌تواند به شما کمک کند:

 • از پزشکتان یا دیگر متخصص‌های بهداشت راهنمایی بگیرید؛
 • با انجمن روانشناسی محلی یا ایالتی نوادا تماس برقرار کنید؛
 • با گروه روانشناسی دانشگاه یا کالج محلی خود مشورت کنید؛
 • از خانواده، دوستان و همکاران خود بپرسید؛
 • با مرکز سلامت روان جامعه منطقه خود تماس بگیرید؛
 • از مسئولان کلیسا یا مساجدی که می‌شناسید، سؤال بپرسید.

پس از اینکه بهترین روانشناس را طبق تحقیقاتی که انجام دادید، پیدا کردید، باید نکاتی را مدنظر قرار دهید. در نظر داشته باشید روانشناس و مراجعه‌کننده با یکدیگر کار می‌کنند! درواقع عامل مهمی که تعیین می‌کند آیا روانشناس انتخابی مناسب است یا خیر، میزان راحتی شما با اوست. با این حساب برقراری رابطه خوب و صمیمی با روانشناس بسیار مهم است.

آیا مراجعه به روانشناس به من کمک می‌کند؟

بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده در دانشگاه استنفورد برخی از روان‌درمانی‌ها می‌توانند به طور مؤثر به جنگ افسردگی، اضطراب و علائم آن ها همچون درد، خستگی و حالت تهوع برود. به یاد داشته باشید که سلامت عاطفی و جسمی با یکدیگر در ارتباط هستند؛ بنابراین مراجعه به بهترین روانشناس ایرانی در نوادا سلامت کلی شما را تضمین می‌کند.

شواهد قانع‌کننده‌ای وجود دارند که نشان می‌دهند افرادی که حداقل چند جلسه با روانشناس داشته‌اند، نسبت به افرادی که مشکلات عاطفی آن ها بدون درمان مانده‌اند، حال بسیار بهتری دارند. مطالعه‌ای در امریکا نشان می‌دهد که بیش از 50 درصد از افراد پس از 8 جلسه مشاوره به طور چشمگیری بهبود یافته‌اند؛ درحالی‌که 75 درصد از مراجعان تحت درمان تا پایان 6 ماه بهبود خواهند یافت.

چگونه متوجه شویم که درمان مؤثر است؟

پیشنهاد می‌دهیم اگر می‌خواهید روند درمان خود را به طور واضح مشاهده کنید، در شروع درمان اهدافی را با روانشناس خود تعیین کنید. شاید در این میان به دنبال رفع ناامیدی و افسردگی خود باشید یا اینکه قصد غلبه بر ترس‌های زندگی را داشته باشید؛ بهتر است بدانید که برای رسیدن به هدف باید زمان بیشتری نسبت به دیگران بگذارید؛ بنابراین ناامید نشوید و به راه خود ادامه دهید.

اگر در طول درمان با بهترین روانشناس ایرانی در نوادا احساس آرامش و امیدواری می‌کنید، نشانه خوبی است. به‌طورکلی بیشتر افراد در طول درمان احساسات مختلفی را تجربه می‌کنند. درواقع برخی از افراد از بیان مشکلات و تجربیات دردناک خود احساس بدی دارند؛ اما اگر در طول درمان احساس امیدواری کردید، نشانه مثبتی است؛ زیرا این حس به شما می‌گوید که در حال بررسی افکار و رفتار خود هستید.

ناگفته نماند روانشناسان به‌عنوان فردی بی‌طرف، آموزش‌دیده و باتجربه عمل می‌کنند. این افراد به مراجعان کمک می‌کنند که از منابع موجود برای مقابله با مشکلات خود بهره بگیرند. به‌عنوان‌مثال شاید دوری از وطن، یافتن شغل جدید، وفق پیداکردن با مردم جدید با فرهنگی گوناگون و تحمل تنهایی و دوری از خانواده چالشی را برای شما ایجاد کرده باشد. ازآنجایی‌که روانشناسان ایرانی نیز شاید تجربه مشابه ای با شما داشته باشند، بهترین کمک را به شما خواهند کرد.

سخن آخر

گریه، بی‌خوابی، بی‌اشتهایی، ناامیدی، افسردگی و دیگر موارد مشابه از جمله عواملی هستند که هنگام مهاجرت به سراغ برخی از افراد می‌آیند. برای آنکه این چالش‌ها و مشکلات را از خود دور کنید، باید به بهترین روانشناس ایرانی در نوادا مراجعه کنید.

ما در این مقاله بیان کردیم که چگونه بهترین روانشناس را پیدا کنید و پس از یافتن این شخص چه نکاتی را در نظر بگیرید. بدون شک روان‌درمانگرها تأثیر بسیار خوبی در زندگی شما خواهند گذاشت و سلامت جسمی و عاطفی شما را تضمین خواهند کرد.

Comments are closed.