روانشناس میسیسیپی

روانشناس میسیسیپی • بهترین مشاور خانواده و ازدواج میسیسیپی • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در میسیسیپی

ZSany - Advertise With Us Today!

سلامت روان آن‌قدر اهمیت دارد که شما برای رفع مشکلات فکری خود نمی‌توانید به هرکسی اعتماد کنید. اگر از وطن خود دور باشید انتخب روانشناس مناسب از قبل هم سخت‌تر خواهد شد. اما اگر به شما بگوییم در خارج از کشور –مثلا در کشور آمریکا که جمعیت مهاجران ایرانی زیادی دارد- هم می‌توان روانشناس ایرانی پیدا کرد چه؟

لیست روانشناس میسیسیپی

در این مقاله بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی را به شما معرفی می‌کنیم. اگر نمی‌دانید چگونه باید یک روانشناس حرفه ای را تشخیص دهید و روانشناسان ایرانی در میسیسیپی چه خدماتی را به بیماران ارائه می‌دهند، با ما همراه باشید.

بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی و مراکز درمانی آن

بورد تخصصی روانشناسی آمریکا بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی را دارد. شعار این سازمان «محافظت از زندگی، سلامتی، داشته‌ها و رفاه عمومی» شهروندان میسیسیپی است.

بورد روانشناسی میسیسیپی در تلاش است «استفاده های غیرمجاز، فاقد صلاحیت و نادرست از علم روانشناسی» را ریشه کن کند. این هدف تنها با استفاده از چند روش ممکن می شود:

  • آموزش درست
  • برگزاری آزمون برای انتخاب افراد منتخب
  • تداوم آموزش و به روز کردن اطلاعات
  • پیگیری شکایت‌های بیماران
  • مجازات روانشناسان خاطی بر اساس قوانین

به دلیل این سخت گیری ها میسیسیپی دارای بهترین مراکز روانشناسی و بهترین پزشکان روانشناسی است و در این زمینه دستاوردهای زیادی دارد.

دانشگاه های روانشناسی در میسیسیپی

دانشگاه میسیسیپی یکی از بهترین دانشکده‌های روانشناسی را دارد. این دانشکده و مرکز خدمات درمانی روانشناسی آن دارای امکانات متعددی است. دانشکده روانشناسی میسیسیپی روی ارائه رویکردهای جدید آموزشی، روانشناختی و بهبود سلامت عمومی روان در جامعه تمرکز دارد.

مرکز درمانی این دانشکده فارق از نژاد، طبقه اجتماعی و سطح مالی به تمامی شهروندان میسیسپی خدمات روانشناسی ارائه می‌دهد.

هدف این مرکز فراهم کردن خدماتی بی‌نقص و به‌صرفه برای جامعه میسیسیپی است. تحقیقات روانشناسی در مرکز روانشناسی میسیسپی بر پایه ارائه رویکردهای درمانی نوین بوده و ماهرترین روانشناسان را برای نسل‌های آینده تحویل جامعه می‌دهد.

مرکز روانشناسی دانشگاه میسیسیپی جمعی از متخصصان روانشناسی از جمله بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی را در یک مرکز جمع کرده است.

خصوصیت‌های بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی

روانشناسی شغل بسیار حساسی است. پزشکان روانشناس با فکر و ذهن مردم سر و کار دارند و باید مشکلات روانی را درمان کنند. برای همین آن‌ها باید علاوه بر داشتن تخصص علمی، ویژگی‌های اخلاقی خاصی را هم داشته باشند. یک روانشناس خوب این خصوصیت‌ها را دارد:

تحلیلگر خوبی است

روانشناسان برای درمان بیماری‌های ذهنی باید توانایی تجزیه و تحلیل داشته باشند آن‌ها گاهی با پرونده‌های سختی رو به رو می‌شوند.

برای درمان بیماری‌های سخت روانشناس باید ابتدا نشانه‌های بیماری را در بیمار بررسی کند، سپس با استفاده از علم و تجربه خود و همچنین منابع موجود در باره نشانه‌ها مطالعه کند. در آخر او باید داده‌های به‌دست آمده را کنار همم بگذارد و تجزیه و تحلیل کند. با انجام این مراحل می‌توان به نتیجه مورد نظر رسید.

گاهی این مراحل برای درمان بیمار کافی نیستند، در این صورت پزشک باید از خانواده بیمار هم کمک بگیرد و حتی پیشینه بیماری‌های روانی را در خانواده او بررسی کند.

در برقراری ارتباط مهارت دارد

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که هر روانشناسی باید داشته باشد، توانایی ارتباط برقرار کردن است. روانشناسان باید بتوانند در محیط حرفه‌ای با همه افراد ارتباطی قوی برقرار کنند. فرقی ندارد طرف مقابل بیمار، همکار یا از کارکنان مطب باشد. تنها با شکل دادن ارتباط مناسب می‌توانم همکاری را به بهترین نحو ممکن ادامه داد.

همه چیز را مشاهده می‌کند

روانشناسی فقط محدود به شنونده بودن نمی‌شود. روانشناسان علاوه بر شنونده خوب باید بیننده خوبی هم باشند. بخش بزرگی از روند تشخیص مشکلات ذهنی با مشاهده کردن رفتارهای بیمار و اطرافیان او ممکن می‌شود. برای تشخیص بیماری، روانشناس باید با دقت واکنش‌های بیمار، حالت صورت، رفتارها و زبان بدن او را زیر نظر بگیرد.

توانایی حل مسئله دارد

گاهی اوقات خانواده‌ها و افراد از حل مشکلات خود عاجز می‌شوند؛ در این صورت آن‌ها از روانشناس برای حل مسائلشان کمک می‌گیرند. برای همین روانشناسان باید مهارت حل مسئله داشته باشند. بسیاری از اوقات راه‌حل مشکل بسیار ساده است، فقط برای رسیدن به آن راه‌حل باید خلاقیت و هوش به خرج داد.

قابل اعتماد است

مهم‌ترین مسئله برای افرادی که به بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی مراجعه می‌کنند مسئله اعتماد است. هیچ‌کس دوست ندارد سفره دل خود را پیش فردی غیرقابل اعتماد باز کند. پزشک روانشناس باید تلاش کند محیط آرامش‌بخشی را برای بیمار خود به وجود آورد؛ تنها در این صورت بیمار به او اعتماد می‌کند و رابطه صادقانه‌ای بین آن‌ها شکل می‌گیرد.

صبر و تحمل زیادی دارد

مشکلات روانی مثل سرماخوردگی نیستند که با خوردن قرص در عرض چند روز بهبود پیدا کنند. گاهی پزشکان با مشکلات عمیقی رو به می‌شوند که درمانشان بسیار زمان بر است. روانشناس در تمام دوره درمان باید با صبر و حوصله بیمار را همراهی کند.

گاهی درمان آن‌طور که باید جواب نمی‌دهد؛ در این موقعیت پزشک روانشناس مجبور می‌شود از رویکرد درمانی متفاوتی استفاده کند. او باید تا پایان درمان با صبر خود به بیمار آرامش دهد و از او قطع امید نکند.

سخن آخر

پیدا کردن بهترین روانشناس ایرانی در میسیسیپی با وجود امکانات، مراکز درمانی و دانشکده‌های روانشناسی معتبر کار سختی نیست. دانشگاه میسیسپی دارای بهترین کادر آموزشی در رشته روانشناسی است و هر ساله روانشناسان ایرانی زیادی از این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند. با وجود بورد روانشناسی میسیسیپی فرآیند درمان به بهترین شکل انجام خواهد شد.

برای انتخاب روانشناس مورد نظر خود خصوصیت‌های اخلاقی بهترین روانشناسان را بدانید، در نتیجه مطمئن باشید بهترین گزینه را انتخاب خواهید کرد.

Comments are closed.