روانشناس ایرانی در فرزنو

0

روانشناس ایرانی در فرزنو • بهترین مشاور خانواده و ازدواج فرزنو • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در فرزنو

ZSany - Advertise With Us Today!

هنگامی که تصمیم به مهاجرت می‌گیرید، باید به آسیب‌های بعد از آن نیز فکر کنید. بسیاری از افراد پس از مهاجرت دچار آسیب‌های روحی و روانی می‌شوند که خود نیز از آن آگاهی ندارند. از این رو ممکن است که جان خود را به خطر بیاندازند بدون اینکه کنترلی بر رفتارهای خود داشته باشند.

لیست روانشناس ایرانی در فرزنو

اینجاست که وجود یک روانشناس به شما کمک می‌کند که از بحران‌های روحی احتمالی به سرعت عبور کنید و زندگی خوبی داشته باشید. بهترین روانشناس ایرانی در فرزنو وظیفه دارد که بیماران خود را به بهترین شکل ممکن درمان کند و آن‌ها را از آسیب‌های احتمالی دور نگه دارد.

قبل از اینکه برای مهاجرت اقدام کنید به فکر یافتن یک روانشناس خوب باشید که بعد از مهاجرت مشکلی پیش نیاید. در ادامه به شما کمک خواهیم کرد که انتخاب درستی در رابطه با یافتن روانشناس حرفه داشته باشید.

با فرزنو آشنا شوید

همانطور که میدانید یکی از بهترین ایالت‌های آمریکا، کالیفرنیا نام دارد که ایرانیان بسیاری در آنجا زندگی می‌کنند. حال این ایالت دارای چندین شهر است که یکی از آن‌ها فرزنو خواهد بود. در این شهر مانند تمام شهر‌های کالیفرنیا شرایط زندگی به یک صورت خواهد بود.

در کشور‌های بیگانه در صورتیکه آشنایی نداشته باشید زندگی کمی سخت می‌شود. زیرا روابط آن‌ها مانند ایرانیان گرم و صمیمی نخواهد بود. از طرفی نیز باید مراقب روابط خود با دیگران باشید. زیرا از هر فرهنگ و کشوری در آمریکا وجود دارد.

برای یافتن بهترین روانشناس ایرانی در فرزنو به چه نکاتی توجه کنیم؟

با توجه به اینکه تعداد روانشناسان ایرانی در کشور‌های خارجی بسیار زیاد است، شاید یافتن بهترین آن‌ها کمی سخت به نظر برسد. از این رو در ادامه نکات مهمی را در اختیارتان قرار خواهیم داد که به شما کمک می‌کند انتخاب درستی داشته باشید.

شنونده خوب

مهم‌ترین ویژگی یک روانشناس این است که برای درد و دل‌ها و مشکلات بیمارانش شنونده خوبی باشد. یعنی به طور مداوم صحبت آن‌ها را قطع نکند و دقت لازم را درباره سخنان آن‌ها داشته باشد. دقت در حرف‌های بیماران می‌تواند به یافتن راه حل مناسب نیز کمک کند.

همچنین با تحلیل و بررسی صحبت‌های مراجعه کنندگان شاید نشانه‌ای از یک ویژگی درونی فرد نیز ظاهر شود که تاکنون مورد توجه نبوده است. بنابراین روانشناسان موفق می‌دانند که برای مراجعه کنندگان خود باید شنونده خوبی باشند.

مدیریت زمان

درست است که تعداد مراجعه کنندگان یک روانشناس حرفه‌ای زیاد است، اما باید مدیریت زمانی صورت بگیرد که حق دیگران ضایع نشود. یعنی روانشناس باید بتواند به درستی زمان را برای هر ویزیت مدیریت کند و از بی‌نظمی‌های احتمالی جلوگیری نماید.

اگر روانشناسی برای یکی از مراجعه کنندگان بیشتر و برای دیگری وقت کمتری بگذارد حق افراد ضایع می‌شود. بنابراین تعیین یک زمان مشخص برای همه افراد از این مسئله جلوگیری می‌کند و از شلوغی بیش از حد مطب نیز کاسته می‌شود.

کنترل خشم درونی

همه افراد در زندگی شخصی خود دارای مشکلاتی هستن که شاید نتوانند خشم خود را کنترل کنند. فرقی ندارد که دکتر باشید یا یک فرد معمولی. به هر حال مشکلات در زندگی همه یافت می‌شود، اما این مسئله درباره روانشناسان کمی فرق می‌کند.

بهترین روانشناس ایرانی در فرزنو باید قدرت کنترل خشم خود را داشته باشد و ناراحتی قبلی او روی کارش تاثیر نگذارد. اگر روانشناس به راحتی از کوره در برود و نتواند خشمش را کنترل کند، هیچ تفاوتی با فرد عادی ندارد و حتی باید از همکارانش برای کنترل عصبانیت خود کمک بگیرد.

اعتماد به نفس و قدرت بیان بالا

قطعا کسی که اعتماد به نفس و قدرت بیان بالایی ندارد نمی‌تواند در کار روانشناسی یا مشاوره موفق باشد. زیرا قدرت بیان شما باید طوری باشد که بیماران را به خود جذب کند و نشانه از اعتماد به نفس بالای شما باشد.

روانشناسی که در وحله اول اعتماد به نفس خوبی نداشته باشد چگونه می‌تواند با بیماران خود ارتباط برقرار کند و به آن‌ها در حل مشکلات کمک کند. در نتیجه اگر فکر می‌کنید به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارید به سراغ این شغل نروید.

گرچه اعتماد به نفس در همه امور حرف اول را می‌زمند، اما در کار روانشناسی مهم‌ترین مسئله برای روانشناس محسوب خواهد شد.

روانشناس باید توانایی ارتباط با دیگران را تقویت کند

توانایی مهم دیگری که روانشناسان موفق از آن بهره‌مند هستند ایجاد ارتباط با دیگران و مراجعه کنندگان خود است. بسیاری از بیمارانی که به روانشناس مراجعه می‌کنند نمی‌توانند با دیگران و اطرافیان خود ارتباط داشته باشند. به بیانی دیگر دارای شخصیتی خجالتی و گوشه یر خواهند بود.

معمولا برقراری ارتباط با اینگونه افراد سخت است. زیرا به راحتی اعتماد نمی‌کنند و از حصاری که به دور خود کشیده‌اند بیرون نمی‌آیند. اینجاست که یک روانشناس حرفه‌ای با برقراری ارتباطی قوی این افراد را وادار به صحبت می‌کند و آن‌ها را نا خودآگاه از حصار تنهایی بیرون می‌کشد.

این توانایی انقدر قوی خواهد بود که بیمار بدون هیچ احساس فشار یا اجباری دوست دارد که با روانشناس خود ارتباط برقرار کند و او را در جریان مشکلات قرار دهد.

توجه به حالات بیمار و تشخیص بیماری

تشخیص بیماری‌های روحی در برخی از افراد بسیار سخت خواهد بود. یک روانشناس حرفه‌ای باید توانایی تشخیص از روی صحبت ها، رفتارها بسیار کوچک و حالات افراد را افزایش دهد که به راحتی بتواند به بیماران کمک کند.

در بسیاری از مواقع پیش می‌آید که روانشناس از طریق حالات روحی و جسمی که بیمار دارد می‌تواند بیماری او را تشخیص دهد. برای مثال حرکات مداوم پاها که به صورت ضربه‌های پی در پی و کوچک وارد می‌شود نشانه از استرس بالای فرد دارد.

اهمیت به درمان و پیگیری بیماران

یک روانشناس حرفه‌ای در طول روز کاری خود تنها به درمان بیشتر بیماران فکر می‌کند و اهمیتی به میزان درآمد خود نمی‌دهد. از این رو می‌توان گفت که یک روانشناس خوب باید دارای وجدان کاری بالایی باشد و به پول فکر نکند. تنها مسئله قابل اهمیت درمان بیشتر بیماران خواهد بود.

همچنین پیگیری وضعیت روحی بیمار به آن‌ها یادآوری می‌کند که برای یک روانشناس چیزی مهم‌تر از سلامت بیمارانش نخواهد بود. بنابراین خود نیز به سلامتی روح اهمیت می‌دهند و جلسات مشاوره را با اشتیاق بیشتری دنبال خواهند کرد.

سخن آخر

یافتن بهترین روانشناس ایرانی در فرزنو کار چندان سختی نیست. اگر می‌خواهید که بعد از مهاجرت مشکلی نداشته باشید، بهتر است قبل از مهاجرت فکری برای یافتن یک روانشناس حرفه‌ای کنید. اینگونه خیالتان راحت خواهد بود که پس از مهاجرت تحت کنترل و درمان قرار خواهید گرفت.

Leave A Reply

Your email address will not be published.