روانشناس بورلی‌هیلز

0

روانشناس بورلی‌هیلز • بهترین مشاور خانواده و ازدواج بورلی‌هیلز • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در بورلی‌هیلز

ZSany - Advertise With Us Today!

در گذشته یکی از شغل­هایی که کمتر به آن توجه می‌شد و حتی حاشیه­های بسیاری برای آن وجود داشت، روانشناس و روانشناسی بود. با قبول آنکه در گذشته همانند امروز انواع بیماری‌های روانی و اختلالات عصبی وجود نداشته و به طور کلی بشر کمتر دچار چالش­های روحی و روانی بود، اما وجود روانشناس در جامعه بسیار مهم و با اهمیت بود. امروزه که با تسخیر تکنولوژی و نفوذ فناوری در زندگی بشر، بیماری­های روحی و اختلالات عصبی و فکری نیز بیشتر شده است، روانشناسان نقش بسیار مهمی را در جامعه ایفا می­کنند. آیا می­دانید در گران­ قیمت­ترین شهر ایالات­متحده آمریکا، بورلی‌هیلز، بهترین روانشناس ایرانی کیست؟ چگونه در شهری که مشهورترین بازیگران هالیوود و خوانندگان زندگی می­کنند، می­توان روانشناسی را یافت که بتواند تمام چالش‌های اعصاب و روان شما را حل کند؟ با ما باشید تا در این مقاله بهترین روانشناس ایرانی در بورلی‌هیلز را بیابیم.

لیست روانشناس بورلی‌هیلز

گران‌ترین شهرها

هنگامی که صحبت از زندگی لوکس و گران قیمت­ می­شود. صحبت از خانه­های چند هزار متری و ماشین­های خاصی که تنها چند عدد از آن­ها در دنیا وجود دارد، می­شود. بدون شک شهر زیبای بورلی‌هیلز در کلان­شهر لس‌آنجلس و در ایالت کالیفرنیای آمریکا، انتخاب ما است. این شهر که در سرشماری سال 2010 جمعیتی در حدود 34000 نفر جمعیت داشته است، جمعیت بسیاری از ایرانیان را نیز در خود جای داده است. به همین دلیل یافتن پزشک، دندان‌پزشک، روانشناس و هر فرد دیگری در حوزه بهداشت و درمان در بورلی‌هیلز کار چندان سختی نیست.

روانشناس کیست؟

از نظر لغوی و معنای واژه روانشناس، باید به شخصی اشاره کنیم که با استفاده از روش­های علمی و پژوهشی به مطالعه رفتار، روان و فرایند­های ذهنی در بشر می‌پردازد. روانشناس شخصی است که شاید در بدترین موقعیت‌های زندگی تنها با گفتن چند جمله بتواند شما را بسیار آرام کند. کسی که مساله­ای که سال­ها به آن توجه نداشته‌اید و ریشه چالش­های روانی شما بوده است را بهتان یادآروری می‌کند و کمکتان می‌کند چگونه از پس از آن چالش برآیید. در شهر بورلی‌هیلز یافتن روانشناس ایرانی نیازمند شناخت انواع روانشناسی است که به آن نیاز دارید.

بهترین روانشناس کیست؟

قبل از آنکه به دنبال بهترین روانشناس در شهر بورلی‌هیلز باشیم، باید انواع روانشناس را بشناسیم و از این موضوع آگاهی و اطلاع داشته باشیم که کدام­یک از این افراد می­توانند در مواقع بحرانی و هنگامی که به مکشلات اعصاب و روان برمی­خوریم، می­توانند به ما بهترین کمک و درمان را برسانند. زیرا انتخاب اشتباه در ارتباط با روانشناس، چیزی جز هدر زمان، پول و بدتر شدن شرایط اعصاب و روان شما را در پی ندارد. انواع روانشناس که حیطه فعالیت و تخصص هر کدام با یکدیگر متفاوت است و بایستی آن­ها را بشناسیم عبارت­اند از:

 • روانشناس هوانوردی
 • روان­‌شناس زیستی
 • روانشناس بالینی
 • روانشناس شناختی
 • روان­شناس جامعه
 • روان­شناس تطبیقی
 • روانشناس مشاور
 • روان­شناس بین‌ فرهنگی
 • روان شناس رشد
 • روان­شناس مصرف‌کننده
 • روانشناس تربیتی
 • روان شناس مهندسی
 • روان شناس محیط
 • روانشناس قانونی
 • روانشناس سلامت
 • روانشناس سازمانی
 • روان­شناس نظامی
 • روانشناس شخصیت
 • روان شناس مدرسه
 • روانشناس اجتماعی

کدام روانشناس حلال مشکلات من است؟

در شهر بورلی‌هیلز با توجه به تعدد ایرانیان و جمعیت بالایی که ایرانیان در این شهر دارند، یافتن روان‌شناس ایرانی از طریق جست­وجو در اینترنت، پرس‌وجو از دوستان و سایر ایرانیان امکان‌پذیر است. اما آنچه مهم است نوع روانشناسی است که می‌تواند به شما کمک کند. اینکه کدام از روانشناسانی که معرفی شده­اند، می‌توانند به شما کمک کنند، بستگی به میزان اختلال، محیطی که از آن دچار دچار اختلال روان شده‌اید و پارامتر­های دیگری بستگی داشته باشد. درنتیجه نوع روانشناسی که شما به آن مراجعه می‌کنید بستگی بسیاری به خود شما و شرایط به وجود آمدن چالش­های اعصاب و روان شما دارد.

تفاوت روانشناس با روان‌پزشک

یکی از مهم‌ترین و بیشترین سوالاتی که مردم درباره روان‌شناس و روان‌پزشک می‌پرسیند، تفاوت این دو شغل با یکدیگر و تفاوت نوع خدمات و درمانی است که هر کدام از این دو می‌توانند به شما ارائه دهند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که به طور کلی روان‌شناس درمان و مشاوره از طریف کلام، رفتار و سایر مواردی از این قبیل به درمان شما می‌پردازد و روش درمان او از طریق کلام و گفتار و رفتار است. اما روان‌پزشک علاوه بر این موارد قابلیت تجویز دارو و درمان بیماری‌ها با استفاده از دارو را نیز دارد.

آیا روان‌شناس می‌تواند تمام مشکلات من را حل کند؟

به طور کلی وظیفه روان‌شناس کمک به شما از نظر رفتار و درمان چالش­های رفتاری شما است که شما نیز همانند او وظایفی دارید. آنچه شما باید انجام دهید و جز وظایف شما به شمار می‌آید همکاری کردن با روان‌شناس، تشریح صادقانه وضعیت خود، انجام تمام آنچه روان‌شناس به شما می‌گوید، می­باشد. اگر تمام این موارد را به طور دقیق انجام دهید، آنگاه به بهترین وضعیت درمانی خود دست پیدا می‌کنید و چالش­های اعصاب و روان شما نیز برطرف می‌شود.

چگونه به روان‌شناس نیاز پیدا می‌کنیم؟

زندگی امروزه با توجه افزایش جمعیت، نفوذ فناوری در زندگی شخصی، افزایش شبکه­های اجتماعی، برقراری ارتباط بسیار سریع با دیگران و تمام مواردی که در عین فوایدی که دارند، اضطراب و استرس را نیز به زندگی ما وارد کرده‌اند. چنین استرس و اضطرابی چیزی جز چالش­ها و بیماری‌های اعصاب و روان که برای ما به وجود می­آید و تاثیر بسیار بدی در دیگر جنبه­های زندگی ما دارد، به همراه ندارد. در چنین مواقعی وجود روان‌شناس و مراجعه به آن می­تواند به حل این چالش­ها کمک بسیار بکند. مراجعه به روان‌شناس حتما نیازی به وجود درد و چالش اعصاب و روان ندارد، بلکه به صورت دوره‌ای بایستی به یک روان‌شناس مراجعه کرد و ناگفته­های خود را با او در میان گذاشت.

کلام آخر

امروزه یافتن روان‌شناس  و مراجعه به او دیگر همانند گذشته از حاشیه و سختی برخوردار نیست و عامه مردم وجود و اهمیت روان‌شناس را در زندگی درک کرده‌اند. دلیل آن هم استرس­ها و اضطراب­هایی است که امروزه بیش از گذشته در زندگی مردم جریان دارد. زندگی در شهر بورلی‌هیلز که جمعیت ایرانی قابل توجهی نیز دارد، این امکان را به شما می­دهد تا به راحتی بهترین روان‌شناس ایرانی در بورلی‌هیلز را با یک جست­وجوی ساده در دنیای اینترنت بیابید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.