دکتر ایندیانا

0

دکتر ایندیانا • دکترهای فارسی زبان ایندیانا • پزشکان ایندیانا

ZSany - Advertise With Us Today!

اکثر مردم پزشک خوب را از طریق پرس و جو از دوستان و آشنایان پیدا می‌کنند. چنین روشی صحیح است و در گذشته نیز بسیار مثبت ظاهر شده است.

اما امروزه با پیشرفت فناوری، یافتن پزشک و به طور کلی خدمات درمانی بسیار آسان‌تر و حرفه‌ای‌تر تبدیل شده است. به این دلیل که تنها کافی است نام پزشکی که به آن نیاز دارید را در فضای مجازی یا اینترنت وارد کنید و دنیایی از اطلاعات رو به رو شوید.

لیست پزشک ایندیانا

در صورتی که نام پزشک را نمی‌دانید یا به طور کلی پزشکی را برای درمان بیماری خود نمی‌شناسید‌، می‌تواند با جست‌وجوی پزشکان مرتبط با بیماری خود در نزدکی محل زندگی‌تان به هدف خود برسید.

بهترین پزشک ایرانی در ایندیانا را باید با در نظر داشتن و اطلاع از ویژگی‌های یک پزشک خوب انتخاب کنید. با همراه باشید تا در این مقاله به بررسی بهتری پزشک ایرانی بپردازیم و این موضوع را بررسی کنیم که پزشک خوب دارای چه ویژگی‌هایی است.

اهمیت به این ویژگی‌ها و توجه به آن‌ها، بهترین نتیجه را برای شما در پی خواهد داشت  و می‌توانید با اطمینان کامل روند درمانی خود را آغاز کنید.

تعیین کنید که به چه نوع پزشکی نیاز دارید

شاید این نکته سبب تعجب شما شود که چگونه بسیاری از متخصصان با توجه به به علت بیماری، سعی در درمان آن دارند.

اما نکته مهم در این خصوص این است که اگر درمان توسط پزشکی صورت گیرد که متخصص نوع بیماری شما نیست، شاید آن درمان موقتی باشد یا نتیجه عکس دهد و مشکل و بیماری شما را شدت بخشد.

برای مثال “درد کمر” را در نظر بگیرید. آیا برای ارزیابی علائم خود باید به پزشک مراقبت‌های اولیه، ارتوپد، جراح مغز و اعصاب، متخصص بیهوشی، روماتولوژیست یا متخصص توانبخشی مراجعه کنید؟

تمامی افرادی که در اینجا نام برده شد، هر کدام دارای یک ویژگی خاصی هستند و می‌توانند برخی از بیماری‌ها را به طور تخصصی درمان کنند.

در این مثال باید توجه داشته باشید که انتخاب پزشک مخصوص شما بستگی به علت درد کمر شما دارد که ممکن است این علت هنوز برای شما مشخص نباشد.

اولین قدم برای یافتن یک پزشک خوب این است که بفهمید کدام پزشک برای تشخیص بالقوه شما مناسب است. پرش از متخصصی به متخصص دیگر می‌تواند برای شما هزینه بسیاری در بر داشته باشد.

بنابراین اگر مطمئن نیستید که کدام نوع پزشک در درمان بیماری شما تخصص دارد، ابتدا با پزشک مراقبت‌های اولیه یا پزشک عمومی روند درمانی خود را آغاز کنید.

پزشکان عمومی با توجه به عنوانی که دارند به صورت عمومی و نه تخصصی به درمان بیماری‌ها می‌پردازند و می‌توانند بهترین گزینه برای شما جهت آغاز روند درمان تخصصی باشد. یافتن بهترین پزشک ایرانی در ایندیانا را بررسی پزشک عمومی آغاز کنید.

همچنین اگر می‌خواهید در مورد علائم خود از یک وب‌سایت آنلاین مخصوص خدمات بهداشت و درمان بپرسید یا دریابید که کدام متخصص برای شما مناسب‌تر است، خدمات مشاوره آنلاین پزشکی بسیاری امروزه در وب‌سایت‌های اینترنتی قابل دریافت است.

در این خصوص کافی است، مورد بیماری خود را با توجه به پزشکانی که در خصوص آن تخصص دارند، جست‌وجو کنید. بسیاری از این وب‌سایت‌ها به صورت شبانه‌روزی فعالیت دارند و می‌توانند در زمان کوتاهی پاسخگوی شما باشند.

لیستی از تمام پزشکان (تخصص مورد نیاز) در منطقه خود تهیه کنید

تهیه لیستی از پزشکان منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید سبب می‌شود بتوانید به راحتی در جستجوی آنلاین در پایگاه‌های داده پزشک‌یاب، پزشک مورد نیاز خود را بیابید.

همچنین این لیست به شما کمک می‌کند تا در شرایط اورژانسی، بهترین و نزدکی‌ترین پزشک را بیابید. تهیه چنین لیستی برای افرادی که سابقه عمل جراحی داشته‌اند یا از بیماری خاصی رنج می‎برند که باید تحت نظر پزشک باشند و همچنین برای مادران باردار، امری ضروری و حیاتی است.

انتخاب‌های آنلاین محدود را بر اساس ترجیحات خود تعیین کنید

برای آنکه بتوانید بهترین پزشک ایرانی را بیابید، باید ترجیحاتی که برای یافتن پزشک به آن نیاز است را برای خود اولویت‎‌بندی کرده و آن‌ها را مشخص کنید. برخی از این ترجیحات برای یافتن بهترین پزشک ایرانی به شرح زیر است:

 • وابستگی پزشک به بیمارستان
 • محل‌(های) دفتر یا مطب درمانی پزشک
 • سابقه تحصیلی پزشک
 • علایق تخصصی پزشک
 • زبانی که آن پزشک به آن صحبت می‌کند
 • سابقه کار و عمل جراحی
 • جنسیت پزشک
 • انواع بیمه‌هایی که توسط پزشک پذیرفته می‌شود
 • وجود و دسترسی آسان به رزومه (اغلب در وب سایت بیمارستان وابسته) پزشک
 • بررسی نظرات بیماران در خصوص پزشک
 • اطمینان از این موضوع که پزشک بیماران جدید را می‌پذیرد یا خیر

بررسی پیشینه آنلاین از انتخاب‌های پزشک خود انجام دهید

تأیید مجوز هیئت مدیره از انجمن تخصصی پزشکی آمریکا (ABMS) از جمله مواردی است که در خصوص پیشینه پزشکی که انتخاب کرده‌اید باید انجام دهید.

انجام چنین کاری دشوار نیست و به طور کلی تمامی پزشکان این مجوز را در مطب خود در معرض نمایش قرار داده‌اند.

همچنین در صورتی که به پزشک مخصوص بیماری‌های خاص مراجعه نموده‌اید، انجام این بررسی از جمله موارد ضروری و مهم است و در صورتی که پزشک این مجوز را نداشته باشد می‌تواند روند درمان شما را به خطر بیاندازد و دشواری‌های بسیار زیادی برای شما به وجود آورد.

امروزه به راحتی می‌توانید با جست‌وجو در اینترنت وضعیت و اعتبار پزشکی که به آن مراجعه می‌کنید را بیابید و درمان خود را با اطمینان کامل آغاز کنید.

در صورتی که پزشک دارای این مجوز نباشد و به طبابت مشغول باشد، این عمل غیر قانونی بوده و مراجعه به چنین پزشکی علاوه بر آسیب به سلامتی شما، از نظر قانونی نیز چالش‌های بسیاری برایتان به وجود می‌آورد.

Source kevinmd
Leave A Reply

Your email address will not be published.