مشاور املاک ایرانی در گلندل

0

مشاور املاک ایرانی در گلندل • مشاوران و مشاور های فارسی زبان گلندل • خرید، فروش، اجاره ملک با بهترین قیمت

ZSany - Advertise With Us Today!

برای اینکه بتوانید بهترین مشاور املاک ایرانی در گلندل را پیدا کنید باید اقداماتی را انجام دهید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. با این کار قادر هستید که در بهترین شرایط ممکن انتخاب خود را انجام دهید.

لیست مشاور املاک ایرانی در گلندل

خرید یا فروش خانه ممکن است بزرگ‌ترین معامله مالی باشد که انجام داده‌اید، به همین دلیل استخدام متخصص املاک مناسب برای دستیابی به بهترین معامله بسیار مهم است. در اینجا هدف چگونگی یافتن نماینده مناسب، برای انتخاب خریدار خانه یا جستجوی ملک برای فروش است.

راه‌های یافتن بهترین مشاور املاک ایرانی در گلندل

اگرچه پرس و جو رایج‌ترین راه برای یافتن متخصص املاک است، اما راه‌های دیگری نیز برای ارتباط با نمایندگان وجود دارد که می‌توانند به شما کمک کنند.

در ابتدای جستجو، برنامه‌ای با جدول زمانی ایجاد کنید. به ‌عنوان ‌مثال، می‌توانید نام نماینده‌ها را لیست کنید، سپس در موردشان تحقیق کنید و برای مصاحبه به سه مورد بسنده کنید.

نمایندگان املاک دارای مجوز از ایالت هستند و باید پس از گذراندن حداقل دوره آموزشی، در امتحان مجوز قبول شوند. نمایندگان همچنین می‌توانند کارگزاران املاک شوند، به این معنی که آموزش سطح بالاتری را فراگرفته‌اند و امتحان گواهینامه کارگزار را گذرانده‌اند.

بسیاری از نمایندگان و دلالان به نام Realtors شناخته می‌شوند، به این معنی که آنها اعضای انجمن ملی املاک و مستغلات هستند. این افراد ملزم به رعایت قوانین اخلاقی Realtor هستند، به این معنی که مشتریان در صورت عدم رعایت قوانین اخلاقی می‌توانند نمایندگان خود را به انجمن مسکن محلی گزارش دهند.

مکان‌هایی برای شناخت بهترین مشاور املاک ایرانی در گلندل

شبکه شخصی به گفته NAR ، حدود 40 درصد از فروشندگان خانگی نمایندگی خود را از طریق صحبت با افرادی که به خوبی می‌شناسند، از جمله همکاران و همسایگانی که اخیراً با یک نماینده کارکرده‌اند، پیدا می‌کنند. استفاده از شبکه‌های اجتماعی را نیز فراموش نکنید.

سابقه هر نماینده را در بسترهای رسانه‌های اجتماعی مرور کنید. همچنین، محله خود را زیر و رو کنید تا ببینید که کدام یک از املاک و شرکت‌ها خانه‌های خود را فهرست کرده‌اند و در خانه‌ها حضور پیدا کنید تا بتوانید شخصاً با آنان ملاقات کنید.

منابع ارجاع رسمی بررسی اتاق بازرگانی در محلی که قصد خرید یا فروش آن را دارید می‌تواند راه خوبی برای یافتن نمایندگان فعال در جوامع محلی خود باشد. می‌توانید اعضای NAR را از طریق فرم Find a Realtor انجمن یا جستجویی بر اساس جغرافیا پیدا کنید.

یکی دیگر از گزینه‌ها این است که با شرکت‌های کارگزاری املاک تماس بگیرید و یا املاک شناخته شده در سطح ملی یا برند مستقل که دارای حضور و شهرت قوی محلی است را انتخاب کنید.

با نماینده ارجاع تماس بگیرید. اگر به دنبال ملک خارج از ایالت هستید و نیاز به استخدام نمایندگی در منطقه دارید، اما امکانات کافی برای پیدا کردن نمایندگی مناسب را ندارید، استفاده از خدمات مشاور املاک ایده آل است.

7 چیزی که باید در مورد نماینده جستجو کرد

هنگامی که نام چندین مشاور را جمع آوری کردید، هنگام محدود کردن باید ویژگی‌های خاصی را در نظر بگیرید. در اینجا هفت مورد اصلی که باید هنگام استخدام مشاور املاک مورد توجه قرار گیرد، آورده شده است.

1. تجربه

NAR می‌گوید که اعضای Realtors به ​​طور متوسط ​​هشت سال در این زمینه کار می‌کنند، بنابراین نباید در یافتن نمایندگان مجرب مشکل زیادی داشته باشید.

2. گواهینامه‌های مربوطه

بسیاری از گواهینامه‌های املاک و مستغلات ارائه شده توسط NAR منجر به تعیین نام نماینده خریدار معتبر و نماینده فروشنده می‌شود. این موارد نشان می‌دهد که نماینده تحصیلات و آموزش‌های بیشتری را دنبال کرده است. افراد مسن که به دنبال فروش یا خرید هستند از همکاری با متخصص املاک سالمندان سود خواهند برد.

3. دانش محلی

نماینده‌ای که منطقه را می‌شناسد می‌تواند بهترین قیمت را بر اساس روندهای اخیر، مانند اینکه آیا قیمت‌ها در ماه‌های اخیر در محله شما بالا یا پایین رفته است، راهنمایی کند. همچنین می‌توانند کمک کنند که بفهمید کدام شهرها و محله‌ها بر اساس اولویت‌هایتان مانند نزدیک بودن به مدارس قوی، مغازه‌ها یا جاذبه‌های تفریحی بهتر است، خرید کنید.

4. بازاریابی و مهارت‌های فنی

نماینده فهرست باید بداند چگونه می‌تواند اولین تأثیر را به صورت آنلاین برجای بگذارد، زیرا اکثر مردم عملاً قبل از اینکه از ملکی برای فروش دیدن کنند، در اینترنت جستجو می‌کنند. عکس‌ها، ویدئوها و نوشته‌های توصیفی باید در فهرست برجسته باشند که در سایت‌های متعددی مانند وب سایت کارگزاری و سایت‌های املاک و مستغلات ارسال می‌شود. همچنین، به نماینده خریداری نیاز دارید که بتواند خانه‌های تازه ثبت شده را در اسرع وقت، پیدا کند.

5. در دسترس بودن

هنگامی که با تلفن تماس می‌گیرید یا پیام می‌دهید، نماینده‌ای که تمام وقت کار می‌کند و بیش از حد مشغله ندارد، در دسترس خواهد بود و می‌تواند به محض ورود به بازار، بازدیدهای لحظه آخری را از خانه‌ها ترتیب دهد.

وقتی با نمایندگان مصاحبه می‌کنید، دریابید که آیا مایل‌ هستند زمان کافی را برای رفع نیازهایتان شما اختصاص دهند یا خیر.

6. سطح توجه شخصی

باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید با نماینده فردی یا تیمی از دو یا چند نماینده کار کنید. در حالت ایده آل، تیم نمایندگی در طول فرایند به صورت مشارکتی کار خواهد کرد و در صورت نیاز در دسترس خواهد بود. بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند که نماینده فردی بهترین است، زیرا ترجیح می‌دهند با 1 نفر که در هر مرحله از راه با آنان همکاری می‌کند، رابطه برقرار کنند.

7. تعهد و قراردادها

هنگام استخدام نماینده فهرست، باید یک قرارداد فهرست امضا کنید که معمولاً دو الی شش ماه طول می‌کشد. کمیسیون‌ها می‌توانند متفاوت باشند، اما معمولاً حدود 5 تا 6 درصد از قیمت خرید هستند و نیمی از مبلغ به نماینده خریدار تعلق می‌گیرد.

با در نظر گرفتن تمامی موارد بیان شده حال بهتر است که به انتخاب بپردازید و بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.

 

EXT LINKS:

?Why Join Glendale Agents

Leave A Reply

Your email address will not be published.