وکیل مهاجرت در سانفرانسیسکو

0

وکیل مهاجرت در سانفرانسیسکو • بهترین وکلای مهاجرت سانفرانسیسکو • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

یکی از دغدغه‌های اکثر افرادی که مهاجرت کرده‌اند یا قصد مهاجرت دارند، پیدا کردن وکیل مهاجرت است که بتواند از عهده امور مهاجرتی آن ها بربیاید و چالش‌های پیش رو در این مسیر را پیش‌بینی و به رفع آن‌ها کمک کند. از طرفی افرادی که قصد مهاجرت به یکی از شهرهای آمریکا را دارند به خوبی می‌دانند که برای گرفتن ویزای اقامت در این شهرها نیاز به آشنایی با شرایط زندگی و هزینه‌های زندگی در آن دارند.

لیست وکیل مهاجرت در سانفرانسیسکو

سانفرانسیسکو یکی از ایالت‌های این کشور با شرایط فوق العاده برای زندگی است. در این مقاله ضمن معرفی این ایالت، شما را با ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در سانفرانسیکو نیز بیشتر آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

سانفرانسیسکو و شرایط زندگی در آن را بیشتر بشناسید

سانفرانسیسکو شانزدهمین شهر پرجمعیت ایالت متحده و چهارمین شهر پرجمعیت در کالیفرنیا است. طبق آمار سال 2019 این شهر جمعیتی برابر 881549 نفر دارد. مساحت سانفرانسیسکو حدود 121 کیلومتر مربع است و از لحاظ مؤقعیت جغرافیایی در قسمت شمالی شبه جزیره سانفرانسیکو قرار دارد. این شهر از لحاظ تراکم جمعیت، دومین شهر متراکم در آمریکا است.

سانفرانسیسکو یکی از شهرهای مهاجرپذیر آمریکا است. اولین مهاجرین وارد شده به این ایالت، اسپانیایی‌هایی بودند که در سال 1776 در آن ساکن شدند. تپه‌های بلند و زیبای این شهر بر جذابیت آن برای جذب مهاجرین و توریست‌ها از کشورهای مختلف جهان افزوده است. ارتفاع بعضی از این تپه‌ها به  30 متر نیز می رسد.

اوشن بیچ و بیکر بیچ از سواحل پلاژ این ایالت است که به دلیل جریان‌های اقیانوس بسیار سرد بوده و برای شنا کردن مناسب نمی‌باشد. از مکان‌های جذاب دیگر این شهر برای گردشگران، اسکله ماهیگیران آن است که شهرتی جهانی دارد.

از دیگر جاذبه های گردشگری سانفرانسیسکو، کاخ هنرهای زیبا، پل گلدن گیت، جزیره آلکاترازبرج سوترو، محله چینی‌ها، موزه هنرهای معاصر سان فرانسیسکو و برج هرمی ترنس آمریکا است. هر سال توریست‌های بسیاری از اقصی نقاط جهان برای بازدید از این محل ها راهی سانفرانسیکو می‌شوند.

از محله‌های این شهر اگر بخواهید بدانید، پالو آلتو محله اعیان‌نشین این ایالت است. محله نورت بیچ با اقلیت ایتالیایی است که رستوران‌های ایتالیایی بسیاری در آن وجود دارد. اگر به غذاهای ایتالیایی علاقه دارید این شهر فرصت خوبی است. در شمال پارک گلدن گیت محله ریچموند و در جنوب آن سانست از محله‌های شلوغ و پر رفت‌و‌آمد این شهر هستند.

آب و هوای سانفرانسیسکو مدیترانه ای است؛ اما به دلیل جریان‌های هوای خلیج نزدیک آن تابستان‌هایی خنک و زمستانی معتدل و مرطوب دارد.

شرایط آب و هوایی مناسب در کنار شرایط مطلوب زندگی، باعث شده است این ایالت به شهری مهاجرپذیر تبدیل شود.

مراکز دانشگاهی سانفرانسیسکو

در این شهر دانشگاههای بسیاری وجود دارد. از جمله این دانشگاهها، دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو،  دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو، دانشگاه سان فرانسیسکو، دانشگاه گلدن گیت، دانشگاه حقوق کالیفرنیا را می‌توان نام برد. با توجه به سطح علمی بالای این دانشگاهها، تحصیل در این دانشگاهها آرزوی هر کسی است.

برای مشاوره راجع به شرایط پذیرش دانشجو در این دانشگاهها می‌توانید با بهترین وکیل مهاجرت در سانفرانسیسکو تماس بگیرید.

چرا باید وکیل مهاجرت در سانفرانسیسکو داشته باشید؟

بر خلاف تصورات، مهاجرت به آمریکا و گرفتن اقامت آن بدون داشتن اطلاعات کافی و تحقیقات میسر نخواهد بود. راههای مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد؛ اما انتخاب این روش‌ها بستگی به شرایط شما و قوانین مهاجرتی آمریکا دارد.

تسلط وکیل مهاجرت به قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف  و شرایط اخذ ویزا در این کشورها، تآثیر به‌سزایی در پیشروی امور مهاجرتی شما خواهد داشت. علاوه براین، با داشتن وکیل مهاجرت قابل‌اعتماد، هزینه‌ها و خطرات احتمالی کمتر خواهد شد.

ویژگی هایی که هر وکیل مهاجرت باید داشته باشد

وکیل مهاجرت در واقع وکیلی است که امور مربوط به مهاجرت را برعهده گرفته و با راهنمایی‌های مؤثر تلاش می‌کند که بهترین راه را برای مهاجرت موکل خود پیشنهاد کند، اما وکیل مهاجرت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که بتواند از عهده انجام کارهای مهاجرتی موکل خود بربیاید؟ برخی از این ویژگی ها در زیر آورده شده است.

  • قابل‌اعتماد و مسئولیت‌پذیر
  • دارای مدرک دانشگاهی و مجوزهای قانونی در سطح بین الملی
  • دارای دانش و تجربه کافی در زمینه امور مهاجرتی
  • سابقه مؤفقیت در پرونده های پیشین خود
  • ارائه بهترین روش برای مهاجرت به موکل خود
  • داشتن دفتر وکالت رسمی و معتبر
  • آشنایی کامل با قوانین مهاجرتی و پستی بلندی‌های آن
  • دارای ارتباطات مؤثر با سفارت‌خانه های کشورهای مختلف

وکیل های مهاجرت چه وظایفی دارند؟

به دلیل پیچیدگی بسیار در قوانین مهاجرتی، بدون داشتن وکیل مهاجرت ممکن است افراد دچار سردرگمی شده و نتوانند مسیر درستی برای تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری در آن کشور مقصد انتخاب کنند. گاهی نیز ممکن است بعضی از افراد تصمیم بگیرند که به صورت مستقل و بدون کمک وکیل مهاجرت اقدام به مهاجرت کنند.

اما به دلیل ناآگاهی از امور مهاجرتی،کارهای خود را ناقص انجام داده و باعث می‌شوند روند مهاجرت بسیار کند پیش برود. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات بهتر است از افراد خبره مشاوره گرفت. وکیل‌های مهاجرت به دلیل تحصیلات تخصصی در این زمینه می‌توانند راهنمایی‌های صحیح را ارائه دهند.

علاوه براین، وکیل مهاجرت در مواردی از جمله، گرفتن گرین کارت، درخواست ویزا و تابعیت و همچنین درخواست اشتغال در کشور مقصد می‌توانند به شما کمک کنند.

راهنمایی وکیل مهاجرت ایرانی در سانفرانسیسکو

برای پیدا کردن بهترین وکیل می‌توانید از طریق افرادی که قبلا مهاجرت کرده‌اند، اقدام کنید. جالب است بدانید که وکیل‌های مهاجرت ایرانی بسیاری در سانفرانسیسکو ساکن هستند که می‌توانید از راهنمایی‌های آن ها استفاده کنید.

در انتخاب وکیل مهاجرت توجه داشته باشید که وکیلی که هم زبان شما باشد درک بهتری از شما و مشکلاتتان خواهد داشت، در نتیجه با خیال راحت می‌توانید امور مهاجرت خود را به او بسپارید.

سخن آخر

مهاجرت به آمریکا رؤیایی است که هر فردی آرزوی رسیدن به آن را دارد؛ اما مشکلات متعددی در مسیر مهاجرت ممکن است پیش بیاید یا اینکه فرد اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت نداشته باشد. در این جاست که وجود وکیل مهاجرت با تجربه بسیار مؤثر خواهد بود.

وکیل‌های مهاجرت اقتضای شغلشان است که از قوانین و مقررات مهاجرتی کشورهای مختلف آگاه باشند، به همین دلیل می‌توانند ضمن پیشنهاد بهترین روش برای مهاجرت، در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل بعدی شما را هدایت کنند.

با داشتن بهترین وکیل مهاجرت در سانفرانسیسکو با انتخاب بهترین روش مهاجرتی تحقق رؤیای خود را در کمترین زمان می‌بینید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.