وکیل مهاجرت در جورجیا

2

وکیل مهاجرت در جورجیا • بهترین وکلای مهاجرت جورجیا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

اگر شما به جمع‌بندی برای مهاجرت به ایالت جورجیا رسیده باشید، شما نیازمند بهترین وکیل مهاجرت در جورجیا برای تسریع در امورتان خواهید بود. این ایالت که در مناطق آمریکا است، بدون وجود یک وکیل امکان‌پذیر نخواهد بود.

لیست وکیل مهاجرت در جورجیا

جورجیا یک ایالت کاملاً گرمسیری با موقعیتی نیمه سیاسی است. این ایالت با توجه به موقعیت جغرافیایی، یک منطقه نیمه پرطرف‌دار در بین جهانیان است.

به جورجیا از نزدیک نگاه کنیم

جورجیا که بر اساس نام پادشاه دوم انگلستان، جورج نام‌گذاری شده است. این شهر به پادشاه جنوب معروف است. این ایالت دارای سه شعار خرد، عدالت، توازن همواره تلاش کرده است، پیشرو باشد. جورجیا از نظر مساحت بیست و چهارمین منطقه و هشتمین جمعیت از 50 ایالت کشور آمریکا خواهد بود. داشتن جمعیتی معادل 10،711،908 نفر است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن شهر بتا است.

آتلانتا که یک شهر جهانی در این ایالت است، با تخمین جمعیت بیش از 6 میلیون نفر در سال، نهمین کلان‌شهر پرجمعیت ایالات متحده است و حدود 57 درصد از کل جمعیت جورجیا را شامل می‌شود.

برگی از تاریخ جورجیا

در سال 1733 به عنوان ایالت جورجیا تأسیس شد و در سال 1752 به مستعمره سلطنتی تبدیل شد، آخرین و جنوبی‌ترین سیزده مستعمره اصلی بود که تأسیس شد.

مستعمره جورجیا به نام پادشاه جورج دوم بریتانیا نام‌گذاری شد و منطقه‌ای از کارولینای جنوبی به فلوریدا اسپانیا و غرب تا لوئیزیانای فرانسه در رودخانه می‌سی‌سی‌پی را تحت پوشش خود قرارداد.

در 1788، جورجیا به چهارمین ایالت تصویب قانون اساسی ایالات متحده تبدیل شد. بعد از مدتی غرب جورجیا تقسیم شد و قلمرو می‌سی‌سی‌پی را تشکیل داد که بعداً به عنوان ایالات آلاباما و می‌سی‌سی‌پی پذیرفته شد. در شروع دهه اول قرن 19 جدایی خود از اتحادیه را اعلام کرد و یکی از هفت کشور اصلی کنفدراسیون بود.

پس از جنگ داخلی، آخرین ایالتی بود که به اتحادیه پیوست. در دوران پس از بازسازی، اقتصاد جورجیا دگرگون شد و گروهی از سیاستمداران، بازرگانان و روزنامه نگاران برجسته با شعار “جنوب جدید” برای آشتی بخشی، صنعتی شدن و برتری سفیدها برای اقتصادی بهتر حمایت کردند. در طول قرن 20 ، چندین گرجی، به ویژه مارتین لوتر کینگ، رهبران برجسته جنبش حقوق مدنی بودند. از سال 1945، جورجیا شاهد رشد قابل توجه جمعیت به عنوان بخشی از پدیده گسترده‌تر کمربند خورشید بوده است. 14 از این ایالت در میان 100 ایالت با رشد سریع قرار دارند.

جغرافیای جورجیا

ایالتی در منطقه جنوب شرقی ایالات متحده است که از شمال با تنسی و کارولینای شمالی همسایه است. جورجیا از شمال شرقی توسط کارولینای جنوبی، جنوب شرقی در کنار اقیانوس اطلس، از طرف جنوب توسط فلوریدا و غرب با آلاباما همسایه است.

جورجیا با تنوع چشم‌اندازها، گیاهان و جانوران تعریف می‌شود. شمالی‌ترین مناطق این ایالت شامل کوه‌های Blue Ridge، بخشی از سیستم بزرگ کوه Appalachian است. بلندترین نقطه جورجیا Brasstown Bald با 4784 فوت (1458 متر) بالاتر از سطح دریا و کمترین آن اقیانوس اطلس است.

به استثنای برخی مناطق مرتفع در Blue Ridge، کل ایالت دارای آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب است. از بین ایالت‌های کاملاً شرقی رود می‌سی‌سی‌پی، جورجیا بزرگ‌ترین منطقه در زمین است.

زمینه‌های اقتصادی و قابل توجه در جورجیا

محصولات عمده در صنایع معدنی شامل انواع رس، سنگ، ماسه و خاک رس پالیگورسکیت است که به عنوان آتاپولژیت شناخته می‌شود.

این ایلت اکثر مردم سفیدپوست هستند و درصد کمی سیاه پوست هستند. شبکه خبری CNN در این شهر است. در این ایالت شبکه خبری CNN وجود دارد. میزان افراد سفیدپوست در این شهر بسیار بیشتر از افراد سیاه پوست است.

مؤسسه فناوری جورجیا در رشته‌های فنی مهندسی دارای اعتبار بسیار بالایی دارد. دانشگاه اموری (Emory) نیز در رشته‌های مدیریت، علوم انسانی، و علوم پزشکی در سطح کشور بسیار شناخته شده است. از دیگر دانشگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دانشگاه اموری،
 • دانشگاه جورجیا،
 • انستیتو تکنولوژی جورجیا،
 • دانشگاه ایالتی جورجیا،
 • کتابخانه و موزه جیمی کارتر.

چرا به وکیل مهاجرت در جورجیا نیاز داریم؟

شما برای مهاجرت به جورجیا که منطقه‌ای کاملاً اقتصادی با تردد بسیاری از افراد مشهور است، نیازمند یک وکیل خواهید بود. آمریکا با توجه به حساسیت‌های موجود به پاسپورت ایرانی و ایرانیان بسیار سخت خواهد بود.

قوانین ایالت جورجیا برای کسانی که می‌خواهند به آن ورود پیدا کنند، بسیار پیچیده است. قوانین ایالتی با توجه به تغییر جمعیت هرازگاهی دچار تغییرات می‌شود.

با توجه به تغییرات قوانین شهری در این ایالت دوندگی‌ها افزایش می‌یابد. دوندگی که باعث می‌شود، شما بیش از اندازه نیاز به تلاش داشته باشید برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید. این آغازی برای یک سفر با مشکلات جدید خود است. مخارج زیاد آن، ممکن است سر به فلک بکشد، اگر شما اطلاعات کافی بابت نحوه پرداخت‌های مختلف نداشته باشید.

عدم آشنایی با درگاه‌های پرداختی نیز معضلی جدی‌تر است که بیش از هر زمانی شما را به وکیل نیازمند می‌کند. مشکل در ویزا به خصوص در هنگام اشتغال در جورجیا ممکن است مورد دیگری باشد که شما را نیازمند یک وکیل مناسب و کاربلد بکند.

یک وکیل هم به جیب شما فکر خواهد کرد، هم مانع از کلافگی و دوندگی بیش از حد شما خواهد شد.

، قطعاً نیازمند وکیل خواهید بود. رفتن به آمریکا برای ایرانیان به صورت خود به خودی کاملاً سخت است. قوانین دست و پا گیر و تحریم‌ها عواملی بسیار جدی هستند. شما برای عبور از این مشکلات نیازمند پولی بسیار زیاد خواهید بود که در بسیاری موارد جواب نیز نمی‌دهد.

دوندگی بالا که باعث می‌شود شما را از اقدام کاملاً منصرف کند. خرج غیر معقولانه، فارغ از دارایی، باعث پسرفت شما می‌شود. این آغاز سفری با معضلات خاص خود است.

یک وکیل صرفاً سهولت دهنده کارهای شما نیست. وکیل در طول مراحل کاملاً شما را راهنمایی می‌کند و باعث آرامش خاطر شما خواهد شد. مدیریت هزینه اقدامی دیگر از او است که مانع از بالارفتن هزینه‌ها و فشار بیش از حد به شما می‌شود.

شما با یک وکیل خوب می‌توانید به راحتی مهاجرت کنید و به آینده خود را بسازید.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در جورجیا چیست؟

در موضوع مهاجرت شما باید نکاتی را رعایت کنید تا به راحتی یک وکیل خوب را از یک وکیل غیر ماهر سوا سازید. بایستی فردی که انتخاب می‌کنید، کاملاً آگاه به فرایند مهاجرت باشد. در وهله دوم این فرد باید برای شما توانایی حل مسئله را داشته باشد. باید این فرد با قوانین ایالتی جورجیا آشنا باشد و از روند قانونی این شهرها اطلاع داشته باشد.

مرحله پایانی بررسی رزومه کاری فرد خواهد بود که بسیار مهم است. بررسی و پیگیری نحوه عملکرد فرد یک قضیه بسیار مهم در تشخیص نحوه عملکرد وکیل خواهد بود.

ویژگی‌های بهترین وکیل ایرانی مهاجرت در جورجیا

یک وکیل مهاجرت ایرانی، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد تا شما بتوانید به راحتی با او همکاری کنید.

 • تسلط جغرافیایی به منطقه،
 • تسلط به زبان انگلیسی با مدرک بین‌المللی معتبر،
 • آگاهی نسبت به قوانین جورجیا،
 • داشتن مدرک وکالت بین‌المللی و مورد قبول جورجیا،
 • عدم شکایت با موضوع مهاجرت از وکیل،
 • دارا بودن دفتر وکالت به نام وکیل و داشتن مجوز کار در حوزه مهاجرت،
 • خوش نامی،
 • آشنایی به قوانین مهاجرت و ایالت.

این موارد به عنوان گزینه‌های اولیه واجب برای یک وکیل ایرانی خواهد بود. در کنار این موارد داشتن زبان بسیار مسلط و فن بیان خوب نکاتی دیگر برای اعتماد به او است.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

وکیل قابل اعتماد باید در کنار داشتن ویژگی‌های فردی از شاخصه‌هایی برخوردار باشد تا بتوان به عنوان یک مسئول جهت انجام امور کاری مهاجرت شما به او اعتماد کرد. فضای مجازی بستری برای آشنایی اولیه است.

صرفاً به سخنان وکلا نمی‌توان اعتماد کرد. شما برای اعتماد کردن به چیزی فراتر از یک تکه کاغذ به عنوان قرارداد نیاز دارید. تحقیقات میدانی و پرسش بابت نحوه کیفیت وکیل اولین گام مؤثر خواهد بود. در مرحله بعدی شما می‌توانید به راحتی اقدام به بررسی سوابق وکالت فرد کنید.

بررسی روند مهاجرت به جورجیا و دریافت اطلاعات از طرق مختلف نیز راه دیگر در جهت اعتمادسازی است. از وکلایی که دفاتر ثبت رسمی دارند، مشاوره بگیرید و انتخاب کنید.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در جورجیا

برای رفتن به منطقه‌ای همچون جورجیا شما به یک وکیل خوب نیاز دارید. حق وکالت صرفاً یک عدد با یک تعرفه مشخص نیست. پارامترهای گوناگون در شکل‌گیری آن نقش دارند. برخی از این فاکتورها به شرح زیر خواهد بود.

 • شما در صورتی که پرونده ناقص‌تری داشته باشید، کار سخت‌تر و هزینه‌ها افزایش می‌یابد،
 • اقدام در حوزه کار یا تحصیل باشد،
 • پیچیدگی در حوزه کاری یا درسی مدنظر،
 • مدت زمان با توجه به عجله داشتن موکل،
 • به نام بودن وکیل مورد نظر.

این حوزه بدون تعرفه است و هرکس بر اساس میزان کار هزینه‌ای را به صورت شخصی بیان می‌کند. هزینه‌ها همواره بیان‌کننده خوب یا بد بودن وکلا نیستند.

نکاتی برای جلوگیری از کلاهبرداری

شما می‌بایست برای جلوگیری از کلاهبرداری با موضوع مهاجرت توسط برخی افراد که خود را وکیل می‌نامند، برخی اقدامات را به شرح زیر انجام دهید.

 • داشتن یک سند قرارداد کاملاً رسمی و معتبر،
 • ارائه تضمین در صورت عدم اجرای تعهدات،
 • ثبت دفتر وکالت و ثبت وکالت در حوزه،
 • پرداخت به صورت درصدی و متناسب با کارکرد،
 • عدم در اختیار قرار دادن اطلاعات اصلی مانند شماره ملی قبل از قرارداد.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در جورجیا

اگر به دنبال رسیدن به رؤیای مهاجرتی خود هستید، لازم است با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در جورجیا، آغاز به سفر کنید. وکیل کارکشته می‌تواند باعث موفقیت شما در گرفتن ویزا شود. یک وکیل تمام کارهای مهاجرتی شما را انجام خواهد داد و استرس مهاجرت را از روی دوش شما برداشته خواهد داشت.

EXT LINKS:

Iranian Immigration Lawyer in Georgia | وکیل مهاجرت در جورجیا

?Why Join Georgia Immigration Lawyers

2 Comments
 1. fatemeh says

  i have qustion for visa pealese call me

 2. fatemeh says

  من فاطمه شکوهی هستم و سوالاتی دارم در مورد ویزای ازدواج ممنون میشم باهام تماس بگیری

Leave A Reply

Your email address will not be published.