رستوران در ورمانت

رستوران در ورمانت • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های ورمانت + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

یکی از لذت‌های هر سفری، خوردن غذاهای محلی است که جذابیت سفر را بیشتر می‌کند. رستوران‌های ایرانی با تنوع غذایی فوق‌العاده، انتخابی شگفت‌انگیز برای گردشگران ایرانی و خارجی هستند. مهارت آشپز ایرانی در کنار تنوع غذاهای سنتی و محلی، در تمام دنیا مشهور است.

لیست رستوران ورمانت

با توجه به حضور ایرانیان در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، رستوران‌های ایرانی بسیاری در ایالت‌های مختلف این کشور تأسیس شده است. بهترین رستوران ایرانی در ورمانت نیز راه‌اندازی شده است و همه روزه ایرانیان بسیاری به یاد وطن در این رستوران‌ها غذا می‌خورند.

برای آشنایی بیشتر با ایالت ورمانت و رستوران‌های ایرانی آن با ما همراه شوید.

ورمانت ایالتی با طبیعت بی نظیر

ورمانت ایالتی در منطقه نیوانگلند آمریکا است و کم‌جمعیت‌ترین ایالت این کشور است. ایالت ورمانت، از لحاظ مؤقعیت جغرافیایی از جنوب با ماساچوست، از شرق با نیوهمشایر، از غرب با نیویورک و از شمال با کبک کانادا هم‌مرز است. پایتخت این ایالت نیز مونپلیه است.

ورمانت بزرگترین تولیدکننده شیره درخت افرا در کشور آمریکا است و بخش عظیمی از تولیدات این ایالت را شیره افرا تشکیل  می‌دهد.  این ایالت در سال 2016 به عنوان امن‌ترین ایالت آمریکا نام‌گذاری شد. ورمانت با نام کوهستان سبز نیز مشهور است. نام‌گذاری ورمانت به این نام به دلیل طبیعت زیبای آن است که باعث جلب‌توجه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا شده است.

این ایالت نرخ بیکاری بسیاری پایینی دارد. همچنین میزان درآمد در آن بسیار بالا است. بنابراین انتخاب مناسبی برای کسانی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند. شهرهای تاریخی، کوهستان‌ها، دریا و دریاچه‌های این ایالت محیطی فوق‌العاده برای مسافران فراهم آورده است.

با توجه به جاذبه‌های این کشور برای گردشگران، مکان‌های تفریحی و رستوران‌های بسیاری در این ایالت راه‌اندازی شده است. ایرانیانی که به غذاهای ایرانی علاقه دارند، می‌توانند در بهترین رستوران ایرانی در ورمانت انواع غذاهای ایرانی را نوش جان کنند.

تنوع رستوران در ایالت ورمانت

ترکیب شرایط مطلوب زندگی با زیبایی طبیعی و روستایی منطقه، ورمانت را به مقصدی برای گردشگران تبدیل کرده است. علاوه بر رستوران‌های محلی در مکان‌های تفریحی این ایالت، فست‌فودها و رستوران‌های مجلل بسیاری در نقاط مختلف آن تأسیس شده است.

همچنین به دلیل مهاجرینی که از کشورهای مختلف به این شهر آمده‌اند رستوران‌های محلی کشورهای مختلف نیز در این ایالت وجود دارد. از جمله این رستوران‌ها، رستوران‌های ایرانی است که در شهرهای مختلف آن قابل‌دسترسی است.

سرو انواع غذاهای محلی در رستوران های ایرانی ورمانت

یکی از جذاب‌ترین بخش های سفر به هر کشوری، خوردن غذا در بهترین رستوران‌های آن کشور است. لذت خوردن غذاهای محلی ایرانی در بهترین رستوران ایرانی در ورمانت این جذابیت را بیشتر نیز خواهد کرد. در رستوران‌های ایرانی این ایالت انواع غذاهای محلی سرو می‌شود. برخی از این غذاها شامل موارد زیر می شود.

قلیه ماهی، غذای محلی خوزستان

یکی از پرطرفدارترین غذاهای محلی جنوبی، قلیه ماهی است که طعم لذیذ این غذا به دلیل ماهی، سبزی‌های معطر و تمبر هندی استفاده در آن است. ترکیب طعم تند و ترش این غذا هر کسی را شگفت‌زده می‌کند، چه برسد به فردی ایرانی که سال‌هاست از کشور خود دور بوده است.

باقالاقاتق، غذای محلی شمالی

از هر کسی راجع به غذاهای شمالی بپرسید، قبل از هرچیزی به باقالا قاتق اشاره خواهد کرد. این غذای شمالی ترکیبی از سیر و باقالی و سبزی تازه است که جزء جدایی‌ناپذیر رستوران‌های شمالی است. این غذای شمالی هم به عنوان پیش غذا و هم غذای اصلی با برنج در بهترین رستوران ایرانی در ورمانت در کنار سایر غذاهای محلی سرو می‌شود.

میرزاقاسمی، طعم بی نظیر غذاهای ایرانی

میرزاقاسمی یکی دیگر از غذاهای پرطرفدار شمالی است. ترکیب بادنجان‌کبابی، گوجه‌فرنگی، سیر و تخم‌مرغ در  این غذای فوق‌العاده، آن را به غذایی محبوب تبدیل کرده است. این غذای محلی را با نان و برنج می‌توانید نوش جان کنید. با توجه به محبوبیت فراوان این غذا در منو بهترین رستوران ایرانی در ورمانت نیز میرزاقاسمی وجود دارد و می‌توانید این غذا را سفارش داده و از طعم بی‌نظیر آن لذت ببرید.

کوفته تبریزی، غذایی از خطه آذربایجان

کوفته یکی از غذاهای بین‌المللی است؛ اما کوفته تبریزی جایگاهی متفاوت از لحاظ طعم دارد. این غذا یکی از غذاهای مجلسی تبریزی‌ها است و در اندازه متوسط تا بزرگ پخته می‌شود. محال است به تبریز رفته باشید و این غذای خوشمزه را نچشیده باشید. در رستوران ایرانی در ورمانت نیز می‌توانید این غذای فوق‌العاده را در کنار خانواده به یاد خاطرات وطن صرف کنید.

آش رشته، ترکیبی بی نظیر از سبزی های تازه

محال است ایرانی باشید و آش‌رشته دوست نداشته باشید. توریست‌های خارجی نیز هر بار با خوردن این آش بی‌نظیر شگفت‌زده می‌شوند. ترکیب سبزی‌های تازه با حبوبات در این آش باعث خلق طعمی فوق‌العاده می‌شود.

پیاز داغ، سیر داغ و نعنا داغ کنار این آش، در کنار کشک باعث جذابیت بیشتر آن شده است. آش رشته در بهترین رستوران ایرانی در ورمانت، در ظروف زیبای سنتی سرور می‌شود.

کباب بناب، غذای محبوب تبریزی

اصلا مگر کسی وجود دارد که کباب را دوست نداشته باشد؟ به خصوص کباب بناب تبریز که با مهارت خارق‌العاده سرآشپز ایرانی، طبخ می‌شود. این غذای بی‌نظیر را می توانید در رستوران‌های ایرانی ورمانت با کیفیت بالا سفارش دهید و لحظاتی به یادماندگی برای خانواده خود رقم بزنید.

طراحی فضای بهترین رستوران ایرانی در ورمانت

طراحی هر رستورانی از المان‌های حائز اهمیت در آن رستوران است. نقش و نگارهای رستوران ایرانی، با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی همواره باعث جلب توجه مشتریان می‌شود. رستوران‌های ایرانی سنتی و مدرن هر کدام به نوع فرهنگ ایرانی را در طراحی فضای رستوران وارد کرده‌اند.

طوری که هر گردشگری با نگاهی به فضای رستوران به خوبی این سنن را درک خواهد کرد. در فضاسازی بهترین رستوران ایرانی در ورمانت نیر از فرهنگ غنی ایرانی استفاده شده است. ایرانیانی که دور از وطن زندگی می‌کنند، می‌توانند به این رستوران های بروند و علاوه بر صرف غذاهای ایرانی، فرهنگ و رسوم ایرانی را نیز برای کودکان خود یادآوری کنند.

سخن آخر

تنوع غذای ایرانی به قدری زیاد است که در این مقاله نمی گنجد. غذاهای محلی شمالی و جنوبی هر کدام با طعمی متفاوت و فوق‌العاده در رستوران های ایرانی سرو می شود. خوشبختانه به دلیل جمعیت زیاد ایرانیان در آمریکا نیز رستوران‌های ایرانی بسیاری در این کشور تأسیس شده است.

می‌توانید در بهترین رستوران ایرانی در ورمانت غذاهای اصیل ایرانی را در بالاترین کیفیت نوش جان کنید و لحظات خوبی را در کنار خانواده در فضایی دلنشین داشته باشید.

Comments are closed.