رستوران در کارولینای جنوبی

0

رستوران در کارولینای جنوبی • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های کارولینای جنوبی + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

غذاهای ایرانی در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارند. قطعا نمی توانید کشوری را پیدا کنید که حداقل یک رستوران ایرانی نداشته باشد. بنابراین اگر قصد سفر به هر کشوری را دارید، لازم نیست نگران  دور بودن از غذاهای ایرانی باشید.

لیست رستوران کارولینای جنوبی

بسیاری از ایرانیان که به کشورهای خارجی مهاجرت کرده‌اند برای کسب و کار خود، شغل رستوران داری را انتخاب می‌کنند. تاسیس یک رستوران ایرانی در کشور خارجی بهترین انتخابی است که یک ایرانی می‌تواتند برای کسب و کار خود انتخاب کند.

در این مقاله قصد داریم که درباره بهترین رستوران ایرانی در کارولینای جنوبی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. اطلاعات می‌تواند به شما در انتخاب یک رستوران خوب در یک کشور خارجی کمک کند و قدرت تشخیص شما را افزایش دهد.

موقعیت جغرافیایی کارولینای جنوبی و سلیقه غذایی آن‌ها

با کمی جستجو در اینترنت خواهید دید که کارولینای جنوبی یکی از ایالت‌های کشور آمریکا محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید کشور آمریکا مهاجرین بسیاری دارد و دارای مردمی با فرهنگ های‌متفات است که کنار یکدیگر زندگی می کنند. بنابراین سلیقه غذایی آن‌ها نیز بسیار متفاوت خواهد بود.

در این بین تعداد ایرانیان مقیم آمریکا نیز بسیار چشمگیر است. در نتیجه دور از انتظار نیست که رستوران‌های ایرانی زیادی در این کشور و در ایالت کارولینای جنوبی موجود باشد.

البته باید بگوییم که با توجه به متفاوت بودن سلیقه‌های مردم آمریکا و مهاجرین آن تعداد رستوران‌ها و غذاخوری‌های موجود در کشور بسیار زیاد است. با این وجود طرفداران غذاهای ایرانی بسیار زیاد هستند و در رستوران‌های ایرانی جای سوزن انداختن نیست.

دلیل موفقیت بهترین رستوران ایرانی در کارولینای جنوبی

همانطور که گفته شد طرفداران غذا و رستوران‌های ایرانی در کشورهای خارجی بسیار زیاد است. در این قسمت قصد داریم که دلیل موفقیت این رستوران‌ها را برای شما بیان کنیم. بنابراین همراه ما باشید و از این مطالب بهره ببرید.

سبک و سیاق سنتی و ایرانی

با توجه به اینکه رستوران‌های ایرانی در خارج از کشور باید نمادی از فرهنگ و سنت ایران را به دیگران منتقل کند، قطعا دارای فضایی سنتی و متناسب با فرهنگ ایران است. این مسئله به نوعی در نشان دادن فرهنگ ایرانیان به افراد خارجی نقش بسیار مهمی دارد.

تخت‌های سنتی با گلیم یا فرشینه‌های زیبای دستی، نقاشی‌های سنتی از شاهنامه روی دیوار، رنگ‌های به کار رفته در میز و صندلی‌ها، لباس‌های سنتی کارکنان وغیره می‌تواند نظر بسیاری از افراد را به این رستوران‌های ایرانی جذب کند. این هماهنگی بین غذاهای ایرانی و فضای داخلی رستوران در موفق‌ترین رستوران‌های ایرانی دنیا دیده می‌شود.

تنوع غذایی

یک رستوران ایرانی باید بتواند تنوع غذایی خود را بالا ببرد که با تمام سلیقه ها هماهنگ باشد. یعنی در کنار غذاهای خورشتی انواع کباب‌های اصیل ایرانی یا دیزی سنگی را در منو غذایی خود قرار دهد که بتواند به خوبی غذاهای ایرانی را به دیگران معرفی کند.

همچنین انواع نوشیدنی‌های سنتی و دوغ‌های محلی، دسر و پیش غذاهای ایرانی مانند بستنی سنتی، شله‌زرد، مسقطی وغیره می‌تواند باعث معرفی بیشتر غذاهای ایرانی باشد.

در کنار تنوع بالای غذایی که باید داشته باشد بهتر است که از یک آشپز ماهر برای تهیه غذاها استفاده کند. زیرا رنگ و عطر و مزه غذاهای ایرانی به نوع طبخ غذا بستگی دارد. در صورتی که هریک از این موارد به درستی رعایت نشود می‌تواند با سلیقه افراد جور در نیاید.

مدیریت درست و رفتار با احترام کارکنان

اگر به بهترین رستوران ایرانی در کارولینای جنوبی رفته باشید، خواهید دید که رفتار کارکنان رستوران و مدیریت صحیح آن‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد. از این رو یک مدیر رستوران باید در کمال احترام به خواسته‌های مشتریان پاسخ بگوید و بتواند کارکنان خود را کنترل کند.

رفتار پیشخدمتان در رستوران برای افراد غیرایرانی و خارجی اهمیت بالایی دارد و با دیدن کوچک‌ترین خطا ممکن است نظر آن‌ها درباره انتخاب رستوران به کلی عوض شود.

از آنجا که ایرانیان به مهمان نوازی و مهربانی شهرت دارند باید این رفتار را به سراسر دنیا نشان دهند. بهترین مکان برای نشان دادن مهمان نوازی ایرانیان رستوران‌های ایرانی است. بنابراین اگر قصد تاسیس یک رستوران ایرانی در کشور خارجی را دارید، حتما رفتار توام با احترام را سرلوحه کار خود قرار دهید.

مواد غذایی با کیفیت

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث می‌شود غذای یک رستوران بی‌نظیر و عالی به نظر برسد استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت است. استفاده از سبزیجات، گوشت‌ها وغیره به صورت تازه و روزانه باعث می‌شود که رنگ و طعم غذاها محبوبیت بیشتری پیدا کند.

مواد اولیه مانده و کهنه کیفیت غذاهای رستوران را کاهش می‌دهد و نمی‌تواند به درستی معرف غذاهای ایرانی و اصیل باشد.

علت جذابیت رستوران‌های ایرانی در کشورهای خارجی

همانطور که در جریان هستید برای تبدیل رستوران خود به بهترین رستوران در کارولینای جنوبی باید قوانینی را طبق استانداردهای جهانی رعایت کنید. در غیر این صورت امکان تاسیس رستوران را نخواهید داشت. در ادامه تعدادی از این قوانین را به شما بازگو خواهیم کرد.

متراژ مناسب

اولین نکته برای تاسیس یک رستوران انتخاب مکان مناسب است. هنگامی که برای بازدید از مکان مورد نظر می‌روید باید حداقل متراژ مورد تایید توسط استانداردهای جهانی را در نظر داشته باشید. زیرا اگر از این مقدار مورد نظر کوچک تر باشد، اجازه تاسیس داده نخواهد شد.

رعایت بهداشت

بعد از اینکه کسب و کار خود را آغاز کردید هر از چندگاهی ماموران بهداشت به سراغتان می‌آیند و رستوران را از نظر بهداشت و رعایت اصول بهداشتی بررسی می‌کنند. رعایت اصول بهداشتی مهم‌ترین نکته در رستوران داری است.

در صورت تخلف امکان دارد که رستوران شما پلمپ شود و دیگر اجازه کسب و کار نداشته باشید. بنابراین اگر می خواهید به کار خود ادامه دهید و جزو بهترین رستوران های دنیا باشد حتما به قوانید مربوطه احترام بگذارید.

سخن آخر

قطعا بهترین رستوران ایرانی در کارولینای جنوبی جزو پرطرفدارترین غذاخوری‌های آمریکا محسوب می‌شود. شاید عنوان بهترین رستوران بسیار بزرگ باشد، اما رسیدن به آن تنها نیازمند رعایت چند قانون کوچک است که شما را روی سکوی موفقیت قرار خواهد داد.

این قوانین ساده چیزی نیست جز احترام به مشتری، مدیریت صحیح، استفاده از مواد مرغوب، رعایت بهداشت و داشتن تنوع غذایی بالا که بتواند فرهنگ ایران را به خارجی زبانان سراسر دنیا معرفی کند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.