رستوران در سانفرانسیسکو

0

رستوران در سانفرانسیسکو • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های سانفرانسیسکو + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

غذا و خوراک ایرانی نه تنها برای ما ایرانی‌ها بلکه به ذائقه بسیاری از مردم جهان خوش می‌آید. اما تهیه غذای ایرانی به همان شکل و طعم اصیل کار هر کسی نیست. به همین دلیل ایرانیان و مردم سایر کشورها که در کشوری غیر از ایران زندگی می کنند به دنبال بهترین رستوران ایرانی هستند.

لیست رستوران سانفرانسیسکو

یکی از شهرهایی که ایران زیادی را در خود جای داده است سانفرانسیسکو است. همین امر موجب شده است رستوران های زیادی در این شهر دایر شوند. اما برای پیدا کردن بهترین زستوران ایرانی در سانفرانسیسکو چه معیارهایی را باید در نظر گرفت؟

برای رسیدن به پاسخ این سوال در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو

رستوران‌های ایرانی زیادی در سانفرانسیسکو وجود دارند که هر کدام سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارند. با توجه به تعدد این رستوران ها و تنوع بالای غذای ایرانی، لازم است در انتخاب بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو دقت زیادی به خرج دهید.

البته به دلیل قوانین سخت‌گیرانه کشور آمریکا برای رستوران‌ها، می‌توان تا حدود زیادی از کیفیت مواد اولیه مطمئن بود، اما فقط یک ایرانی طعم غذای اصیل را می‌فهمد!

لازم است برای یافتن بهترین طعم، معیارهای غذای ایرانی را در نظر داشته باشید. طعم و عطر غذای ایرانی شاخصه‌های اصلی آن هستند و با توجه به این موارد می‌توانید بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو را پیدا کنید.

نحوه سرو غذای ایرانی

دلیل محبوبیت غذای ایرانی کیفیت بالای طبخ و طعم لذیذ آن است. انتظار مردم این است در کنار سرو غذای سالم، زمانی که مشغول به میل غذا هستند لذت کافی را از آن ببرند.

طبخ و سرو غذای ایرانی می‌تواند در مراجعه مجدد مشتری تاثیر زیادی داشته باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب، چینش درست غذا و استفاده از دورچین‌های مناسب در غذا می‌تواند حس خوبی را به مشتری منتقل کند.

با چند پرس و جوی ساده از آشنایان خود می‌توانید رستوران‌هایی که در سرو غذای ایرانی تبحر دارند را پیدا کنید.

حقیقت امر این است که حس و حال غذای ایرانی را نمی‌توان در هیچ جای دنیا پیدا کرد. به همین دلیل بهتر است دست به کار شوید و به چند رستوران از رستوران‌های معروف سانفرانسیسکو سر بزنید.

رعایت بهداشت در رستوران

مهم‌ترین پارامتری که می‌تواند در انتخاب یا عدم مراجعه مجدد به یک رستوران موثر باشد، تمیزی و رعایت بهداشت در محیط آن رستوران است. مطمئنا تمام مردم به سلامتی خود اهمیت می‌دهند و ترجیح می‌دهند در محیطی سالم و بهداشتی غذای خود را میل کنند.

در انتخاب بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو حتما به پاک کردن و ضدعفونی شدن میزها قبل از مراجعت مشتری، پاکیزه بودن سطوح و عدم وجود آلودگی و غذا روی زمین یا روی میز، پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی و رعایت اصول بهداشتی توسط گارسون توجه کنید.

البته باید توجه داشت قوانین کشوری و ایالتی کشور آمریکا در مورد رعایت بهداشت و سلامت در رستوران‌ها به قدری سخت هستند که خیال شما را از این بابت راحت کنند.

محیط رستوران

یکی از مواردی که باعث می‌شود اوقات خوشی را هنگام خوردن غذا سپری کنید، محیط دلنشین رستوران است. این امر برای غذای ایرانی نیز دوچندان حائز اهمیت است. برای این‌که بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو را بشناسید بهتر است به معماری رستوران، دکوراسیون و چینش میز و صندلی‌ها نیز توجه کنید.

رعایت این موارد موجب می‌شود مردم حس خوبی از محیط رستوران دریافت کنند، برای مراجعت‌های بعدی ترغیب شوند و آن رستوران را به آشنایان خود نیز معرفی کنند.

موراد مهمی که باید بدان توجه کنید عبارتند از:

  • استفاده از رنگ‌ها و معماری اصیل ایرانی
  • استفاده از موسیقی اصیل ایرانی
  • دکوراسیون و المان‌های شاخص ایرانی
  • استفاده از ظروف و پارامترهای اصیل ایرانی

استفاده از این موارد تاثیر زیادی در یاد و خاطره مردم می‌گذارد و حضور در آن محیط را به حضوری به یاد ماندنی و دلنشین تبدیل می‌کند.

کارکنان و پرسنل رستوران

یکی از مواردی که در جذب مردم بسیار موثر است، آراستگی ظاهری و فن بیان بالای پرسنل و کارکنان رستوران است. مسلما هر فردی با مشاهده رفتاری محترمانه و در شان، ترغیب به مراجعه مجدد می‌شود و در نهایت به مشتری ثابت رستوران تبدیل می‌شود.

یکی از پارامترهای بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو که باید بدان توجه کنید، موجه بودن پرسنل رستوران است.

البته باید به این نکته توجه داشت که سلامت پرسنل نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد که این مورد بر اساس قوانین دولتی ایالات متحده آمریکا امری واجب بوده و بر عهده رستوران است.

به بیان کلی، رفتار مودبانه، فن بیان قوی، تسلط به زبان انگلیسی و آشنایی با غذاهای ایرانی جهت راهنمایی برای انتخاب غذا از موارد لازم برای کارکنان رستوران است.

منوی غذای جذاب

تنوع غذاهای ایرانی موجب می‌شود مالکان رستوران‌های ایرانی بتوانند منویی بلندبالا و جذاب را برای ارائه به مشتری آماده کنند. غذاهای ایرانی از انواع کباب، چلو و خورشت را شامل می‌شوند و این موارد در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب می‌تواند غذایی باکیفیت و طعمی لذیذ برای مشتری به ارمغان بیاورد.

از دیگر ویژگی‌های بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو نیز می‌توان به تنوع غذا و وعده‌های جانبی (Side) اشاره کرد.

مطمئنا باز بودن دست مشتری در انتخاب غذا و سفارشات جانبی امری مطلوب و تحسین‌برانگیز خواهد بود.

قیمت مقرون به صرفه

یکی از پارامترهایی که باعث می‌شود مشتریان دوباره به رستوران برگردند و آن را به عنوان بهرین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو به دوستان خود معرفی کنند، قیمت‌ منصفانه منوی آن رستوران است.

توصیه ما این است که نه به دنبال رستوران‌های خیلی ارزان باشید و نه دلخوش به منوهای خیلی گران! زیرا هیچ ارزانی بی‌علت نیست و هیچ گرانی ضامن عالی بودن کیفیت نخواهد بود.

به طور کلی سعی کنید در انتخاب رستوران، چند آیتم کلی را در نظر داشته باشید. محیط رستوران، پرسنل، کیفیت و طعم غذا، تنوع منو و قیمت هر غذا از آیتم‌های مهم هر رستوران هستند.

پیدا کردن رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو

سانفرانسیسکو به دلیل وجود موقعیت‌های شغلی فراوان پذیرای بسیاری از مردم جهام علی‌الخصوص ایرانیان است. ایرانیان زیادی در سانفرانسیسکو حضور دارند که به دلیل دوری از میهن و شرایط شغلی قادر نیستند مانند سابق غذای ایرانی میل کنند.

به همین دلیل رستوران‌های ایرانی زیادی در این شهر وجود دارد. با چند جستجوی ساده می‌توانید رستوران مورد نظر خود را پیدا کنید. به یاد داشته باشید پیدا کردن بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو که تعدد رستوران‌های باکیفیت در آن زبانزد است، کار ساده‌ای نیست.

سخن نهایی

با وجود رستوران‌های فراوان و از ملل مختلف در سانفرانسیسکو، مردم این شهر حق انتخاب بسیار وسیعی در غذای خود دارند. اما بهتر می‌دانید برای یک ایرانی هیچ غذایی جای غذای ایرانی را نمی‌گیرد.

در این مقاله سعی شد با معرفی المان‌های مختلف راه را برای انتخاب بهترین رستوران ایرانی در سانفرانسیسکو هموارتر کنیم.

غذاهای ایرانی با عطر و طعم خاص خود نه تنها مورد تایید مردم ایران بلکه مورد پسند بسیاری از مردم جهان هستند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.