رستوران در اوهایو

0

رستوران در اوهایو • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های اوهایو + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

هر جای جهان که باشیم طعم و حس خوبی که از غذاهای ایرانی می‌گیریم با هیچ غذای دیگری قابل مقایسه نیست. پیدا کردن بهترین رستوران ایرانی در اوهایو یکی از بهترین راه‌ها برای جبران این حس دلتنگی است. رستورانی که بتواند علاوه بر غذای اصیل ایرانی، فضای مناسب با فرهنگ غنی ایرانی را فراهم کند، بهترین انتخاب است.

لیست رستوران اوهایو

در این مقاله ابتدا مروری کوتاه بر ویژگی‌های ایالت اوهایو داشته و با نکات جذاب این ایالت آشنا می‌شویم. در ادامه به بررسی ویژگی‌هایی که بهترین رستوران ایرانی باید داشته باشد، می‌پردازیم و به شما کمک می‌کنیم که مناسب‌ترین رستوران را پیدا کنید.

سفری کوتاه به ایالت اوهایو

اوهایو ایالتی در شرق آمریکا بوده که از نظر فرهنگی به ایالت‌های غرب میانه آمریکا نزدیک است. پایتخت این ایالت، شهر کلمبوس و شهرهای مهم دیگر آن شامل کلیوند، سینسیناتی، تولید و دیتون است.

این ایالت از شمال با دریاچه ایری، از جنوب با ایالت کنتاکی، از غرب با ایالت ایندیانا و از شرق با ایالت پنسیلوانیا مرز مشترک دارد. در واقع اوهایو به «ایالت شاه بلوط» که به طور طبیعی و بومی در این ایالت می‌روید، معروف است.

این ایالت، ایالتی صنعتی بوده و میزان تولید ناخالص داخلی بالایی دارد. دفاتر اصلی صنایعی از جمله فست فود زنجیره‌ای وندیز و تایرسازی گودیر در این ایالت قرار دارد. در عین حال پس از بحران‌های اقتصادی موجود در جهان به دلیل پندمی کرونا، نرخ بیکاری در این ایالت افزایش یافته است. برای درک بهتر اقتصاد این ایالت، تولید ناخالص داخلی اوهایو در سال 2012 برابر با 551,881  میلیارد دلار بوده که تقریبا برابر با همین تولید ناخالص در کشور ایران بود.

اکثر مناطق این ایالت دارای آب و هوای مرطوب است. در واقع تابستان‌های این ایالت هوا بسیار گرم و مرطوب بوده و زمستان‌ها معمولا سرد می‌شود. میانگین بارش سالیانه ایالت اوهایو در مقایسه با دیگر ایالات متوسط است. در مورد زبان ساکنین این ایالت نیز جای نگرانی نیست؛ بیش از 93 درصد ساکنین به زبان انگلیسی و 2 درصد از جمعیت اوهایو به زبان اسپانیایی سخن می‌گویند.

اوهایو ایالتی پهناور و در عین حال مهاجرپذیر است. این موضوع سبب می‌شود که ایرانیان این ایالت را به عنوان مقصد خود انتخاب کنند. در نهایت پیدا کردن رستوران ایرانی در اوهایو سخت و غیرممکن نیست. در ادامه به بررسی ویژگی‌های بهترین رستوران ایرانی در اوهایو می‌پردازیم.

ویژگی‌های بهترین رستوران ایرانی در اوهایو

در این بخش نکاتی که بایستی در انتخاب بهترین رستوران ایرانی در اوهایو باید به آن توجه کنید را برای شما بررسی می‌کنیم.

  • در اولین نگاه فضای رستوران بایستی با فرهنگ ایرانی در تناسب باشد. دکوراسیونی که از فرهنگ و هنر غنی ایرانی برخاسته باشد، احساس غذا خوردن در ایران را برای مشتریان ایجاد خواهد کرد. در این دکوراسیون می‌توان از ظروف مسی، میناکاری شده، سفالی، فرش ایرانی، گلیم ایرانی، تابلو فرش و هنرهای دستی فراوان ایرانی استفاده کرد.
  • علاوه بر دکوراسیون که می‌تواند حاوی هنرهای دستی ایرانی باشد، موسیقی زنده یا از پیش ضبط شده ایرانی، احساس نزدیکی با فرهنگ ایرانی را بیشتر خواهد کرد. استفاده از سنتور و سه‌تار به عنوان آلات موسیقی رایج ایرانی گزینه‌های خوبی است.
  • چیزی که به اندازه دکوراسیون حائز اهمیت است، غذای رستوران است. صاحب و آشپز رستوران بایستی به دستور پخت ایرانی پایبند بوده و از همان مواد اولیه که ایرانیان استفاده می‌کنند، استفاده کنند. مزه اصلی غذا بایستی حفظ شود که بتواند احساس دلتنگی مشتریان را به درستی رفع کند.

راه‌های پیدا کردن بهترین رستوران ایرانی در اوهایو

پیدا کردن بهترین رستوران ایرانی در اوهایو سخت و غیرممکن نیست. تنها کافیست با ویژگی‌هایی که پیش‌تر بررسی کردیم، آشنا بوده و از مسیرهای زیر رستوران مورد نظر خود را پیدا کنید.

  • از دوستان و آشنایان ایرانی خود در مورد رستوران‌هایی که رفته‌اند، سوال کنید. بهترین و مناسب‌ترین راه برای ارزیابی هر رستوران، تجربه دیگران است.
  • شبکات اجتماعی رستورانی که در اینترنت پیدا کرده‌اید را بررسی کنید. در این بخش، هر رستوران سعی می‌کند ویژگی‌های ظاهری خود را به خوبی نشان دهد و مشتریان را با فضای خود آشنا کند.
  • نظر کاربران دیگر را بخوانید. قطعا در شبکات اجتماعی هر رستوران، کاربرانی که تجربه وقت گذراندن در آن مکان را داشته‌اند، نظر خود را نوشته‌اند. این نظرات می‌تواند مفید باشد.
  • منو و ظاهر غذاهای هر رستوران را در اینترنت بررسی کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند که بتوانید طرز تهیه آن را حدس زده و کم و بیش بتوانید غذا را قبل از خوردن تست کنید.

جمع بندی

پس از مهاجرت ممکن است دلتان برای غذاهای مادربزرگ و مادرتان تنگ شود. این دلتنگی به دلیل فاصله فیزیکی است که بین شما و فرهنگی که در آن بزرگ شده‌اید، ایجاد شده است. همچنین شاید سعی کرده باشید که خودتان در خانه این غذاها را پخته که بتوانید از حجم دلتنگی خود بکاهید.

غذا خوردن در بهترین رستوران ایرانی در اوهایو، نه تنها می‌تواند از حجم دلتنگی شما بکاهد و شما را با گذشته‌ خود پیوند دهد، بلکه می‌تواند به شما کمک کند که دوستان جدید ایرانی در آمریکا پیدا کنید و احساس غربت نکنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.