رستوران در لاگونا هیلز

0

رستوران در لاگونا هیلز • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های لاگونا هیلز + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

برای ایرانیان مهاجر خصوصا کسانی که عاشق غذا هستند، چه چیزی بهتر از یافتن بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز است؟ ایرانیان ساکن کشورهای دیگر عاشق دورهمی‌های ایرانی هستند که در کنار صرف غذایی لذیذ و باب سلیقه ایرانی نشان و ردی نیز از خانه برایشان تداعی شود.

لیست رستوران لاگونا هیلز

تعداد زیادی رستوران‌های ایرانی در سبک‌های مختلف در لاگونا هیلز در حال فعالیت و سرویس‌دهی به مشتریان ایرانی و خارجی خود هستند. آن‌ها سعی می‌کنند که غذایی با عطر و طعم اصیل ایرانی را در فضایی آرام و دلنشین به مشتریان خود ارائه دهند. با ما در ادامه همراه باشید و با برخی از برجسته‌ترین ویژگی رستوران‌های ایرانی در این شهر آشنا شوید.

با لاگونا هیلز بیشتر آشنا شوید

لاگونا هیلز شهری واقع در شهرستان اورنج است و جزو ایالت کالیفرنیا به شمار می‌رود. در سرشماری که در سال 2010 میلادی صورت گرفته است، این شهر در حدود 30344 نفر جمعیت داشته است.

مساحت آن نیز در حدود 17.340 کیلومتر مربع است. افراد ساکن در این شهر از نژادها و قومیت‌های گوناگون تشکیل شده است. ترکیب نژادی ساکن در این شهر شامل 72.7 درصد سفیدپوستان، 1.4 درصد آفریقایی تبارها، 0.3 درصد بومیان آمریکا، 12.6 درصد آسیایی‌ها است. همچنین 0.2 درصد از ساکنین آن را افرادی با ملیت جزایر اقیانوس آرام، 4.7 درصد ترکیبی از دو یا چند نژاد و 8.1 درصد را نژادهای دیگر تشکیل می‌دهند.

در این شهر تعداد زیادی مراکز خرید و رستوران‌های مختلف دایر است و مردم تمایل زیادی به صرف غذا در بیرون از منزل و در رستوران‌ها و فست‌فودها دارند.

انواع مختلف رستوران در لاگونا هیلز

در سراسر دنیا از جمله در لاگونا هیلز انواع مختلفی از رستوران وجود دارد. این رستوران‌ها در سبک منو، روش تهیه غذا، قیمت‌گذاری، فضای رستوران و خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهند، با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه برخی از انواع رستوران‌هایی که در لاگونا هیلز فعالیت دارند را معرفی کرده‌ایم.

فست‌فود (Fast Food)

در آمریکا معمولا رستوران‌های فست‌فود به صورت رستوران‌های زنجیره‌ای فعالیت می‌کنند. این رستوران‌ها افراد بسیاری را به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرویس‌دهی سریع به مشتریان به خود جذب می‌کنند. در ضمن فضای این رستوران‌ها راحت است.

به دلیل اینکه افراد زیادی در رستوران‌های فست‌فود غذا می‌خورند، معمولا مواد اولیه از قبل آماده‌سازی می‌شوند. سپس غذا از طریق پیشخوان یا پنجره تعبیه شده تحویل مشتری می‌شود و مشتریان غذایشان را در ماشین‌های خود میل می‌کنند.

رستوران‌های آنلاین (Ghost Restaurant)

رستوران‌های آنلاین خدمات غذایی خود را فقط از طریق سفارشات تلفنی و آنلاین به مشتریان خود ارائه می‌دهند. اینگونه رستوران دارای دکوراسیون، ویترین، تابلوهای تبلیغاتی و سالن غذاخوری مشابه رستوران‌های سنتی و معمول نیست. در عوض این کسب و کار تجاری فقط به آشپزخانه و مسئول تحویل غذا نیاز دارد و کار خود را با یک تلفن هوشمند و کامپیوتر انجام می‌دهد.

خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی را نیز در بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز که با این سبک و سیاق کار می‌کند، نوش‌جان خواهید کرد.

رستوران‌های کامیونی یا غذاهای خیابانی

کامیون‌های غذا، چرخ‌دستی‌ها یا غرفه‌های غذا مشاغل منحصر به فردی هستند که معمولا در یک نوع غذا تخصص دارند. در این مکان‌ها معمولا غذاهایی که آماده‌سازی سریعی دارند، طبخ می‌شود. تاکو، ساندویچ، هات‌داگ، بستنی و اسموتی از جمله مواد خوراکی هستند که به عنوان غذاهای خیابانی شناخته می‌شوند.

منوی این مکان‌های تهیه غذا محدود است و به چند مورد بسنده می‌کنند. این نوع از مراکز طبخ غذا نیز به دلیل سرعت سرویس‌دهیشان از نظر دسته‌بندی جزو رستوران‌های فست‌فود در نظر گرفته می‌شوند.

همچنین در این رستوران‌ها معمولا یا اصلا صندلی وجود ندارد یا تعداد خیلی کمی در محوطه خیابان برای نشستن افراد در نظر گرفته می‌شود.

رستوران‌های خانوادگی

رستوران‌ خانوادگی شبیه غذاخوری‌های معمولی است. تنها تفاوت آن در تحویل غذا در ظروف بزرگتر است. در این صورت مشتریان خودشان غذا را برای خود و خانواده‌شان سرو می‌کنند.

این نوع رستوران معمولا فضای آرام‌تری نسبت به سایر رستوران‌ها دارد و به خانواده‌ها و جمعی از دوستان که دور هم گرد آمده‌اند، خدمات ارائه می‌دهد.

 فضای دلنشین بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز

رستوران‌های ایرانی در هر نوعی که به مردم سرویس‌دهی کنند، برای دکوراسیون فضای خود از المان‌هایی که نشان‌دهنده فرهنگ ایرانی باشد، استفاده می‌کنند. بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز تنها مکانی برای سرو غذا نیست، بلکه مدیران رستوران سعی می‌کنند مکانی را برای آشنایی مشتریان ایرانی و غیرایرانی خود با فرهنگ و سنت ایرانی آماده کنند.

اکثر این رستوران‌ها برای طراحی فضای داخلی خود از معماری سنتی ایرانی بهره می‌برند. هرگوشه از رستوران‌های ایرانی را مشاهده کنید، یکی از هنرهای زیبا و چشم‌نواز و صنایع دستی ایران را مشاهده می‌کنید.

پرسنل رستوران‌های ایرانی با تشکیل گردهمایی‌های ایرانیان در قالب افتتاح گالری، شب شعر، اجرای موسیقی‌های زنده نام و آوازه ایران را زنده نگهدارند.

اجرای موسیقی دلنواز سنتی ایرانی در بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز

موسیقی سنتی ایرانی شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها و آوازهای گوناگونی است که از گذشته تا امروز نسل به نسل در قلب و روح این مردم جریان دارد. اتمسفر و چیدمان، عطر و بوی غذا و موسیقی جزو اولین مواردی هستند که مشتریان به محض ورود به رستوران به آن‌ها توجه می‌کنند. موفقیت رستوران فقط در کیفیت غذایی که ارائه می‌دهد، خلاصه نمی‌شود، بلکه ترکیبی از همه این ویژگی‌ها در جذب مشتری موثر است. شنیدن موسیقی خوب در هنگام صرف غذا باعث لذت بردن بیشتر از آن غذا نیز می‌شود.

در این میان استفاده از موسیقی سنتی ایرانی در بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز محیطی همراه با آرامش را برای دلتنگان دور مانده از وطن فراهم می‌سازد. همچنین پخش این موسیقی گوش نواز در جلب توجه افراد سایر کشورها نیز تاثیر دارد. چه بسیار افراد خارجی که با شنیدن صدای شجریان با ایران و فرهنگ ایرانی آشنا شده‌اند.

 کلام آخر

غذا وسیله‌ای برای باز کردن باب گفتگو ملت‌ها است. رستوران‌های بین‌المللی یکی از بهترین نماینده‌های فرهنگ و تاریخ ایران به شمار می‌روند. این رستوران‌ها علاوه بر اینکه حس دلتنگی ایرانیان مهاجر نسبت به عطر و طعم غذاهای ایرانی را ارضا می‌کنند، بلکه افراد سایر کشورها را نیز با غذا و آداب و رسوم ایران آشنا می‌کنند. بهترین رستوران ایرانی در لاگونا هیلز نیز این وظیفه مهم را به خوبی انجام می‌دهد و نماینده‌ای به حق شایسته محسوب می‌شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.