رستوران در بربنک

0

رستوران در بربنک • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های بربنک + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

زندگی در ایالت‌های آمریکایی همچون بربنک که فاصله زیادی را با ایران دارد، باعث می‌شود بیشتر دلتان برای وطن و خانواده تنگ شود. اما روش‌های مختلفی برای غلبه بر این دلتنگی وجود دارد؛ آن‌هم رفتن به بهترین رستوران ایرانی در بربنک است.

لیست رستوران بربنک

بربنک یکی از شهرهای لس‌آنجلس واقع در کالیفرنیاست که جمعیت بالایی ندارد، اما ایرانیان زیادی در این شهر کوچک زندگی می‌کنند. از این ‌رو بدون شک رستوران‌ها و کافه‌های ایرانی زیادی را می‌توانید در این شهر پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم با معرفی فرهنگ غذایی ایرانیان در برگزاری مراسم‌های مختلف سال کمی شما را به یاد خاطراتتان بیندازیم و با معرفی چند غذای جذاب شما را به سمت رستوران‌های ایرانی بربنک سوق دهیم.

سرو ناهار و شام‌های مفصل در بهترین رستوران ایرانی در بربنک

ایرانیان نیز مانند بسیاری از مردم دنیا خوش اشتها هستند؛ به همین دلیل سعی می‌کنند در سفره‌های غذای خود انواع و اقسام خوراکی‌های لذیذ را فراهم کنند. به ‌عنوان ‌مثال در کشورهای غربی اغلب پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر در فواصل مشخصی سر میز آورده می‌شود؛ اما در ایران تمامی این موارد به‌یک‌باره سر میز قرار می‌گیرد و به ترتیب میل می‌شود.

البته ناگفته نماند پخت غذاها و دسرهای ایرانی زمان‌بر است؛ به همین دلیل تمامی این موارد با هم پخته شده و سرو می‌شوند. اغلب شام‌های ایرانی با نان سرو می‌شوند؛ هرچند غذاهای پلویی نیز در میان غذاهایی که برای شام هستند، دیده می‌شوند.

به‌طورکلی سوپ، حلیم‌بادمجان، سالاد الویه و دیگر موارد مشابه به‌عنوان پیش‌غذا در سر سفره‌های ایرانی قرار می‌گیرند. سپس غذای اصلی که یکی از غذاهای سنتی ایرانی است، مانند زرشک‌پلو با مرغ، انواع خورشت و کباب برای ناهار یا شام سرو می‌شوند. همچنین در کنار غذای اصلی مواردی همچون انواع ژله، سبزیجات تازه، ماست و خیار، انواع ترشی و زیتون قرار می‌گیرد.

جالب است بدانید دو نوع سالاد ایرانی نیز در بهترین رستوران ایرانی در بربنک در لیست غذاها دیده می‌شود که یکی از آن‌ها سالاد شیرازی و دیگری سالاد کاهو یا همان سالاد فصل است.

مناسبت‌های مختلف سال را در رستوران‌های ایرانی جشن بگیرید

ایرانیان نیز مانند سایر مردم دنیا در طول سال مناسبت‌های مختلفی را برگزار می‌کنند که در هر یک از این مناسبت‌ها غذاهای خاصی را می‌پزند. در زیر برخی از مناسبت‌های ایرانی را که می‌توانید با رفتن به رستوران آن‌ها را جشن بگیرید، معرفی می‌کنیم.

برگزاری شب یلدا در رستوران‌های ایرانی

به ‌عنوان‌ مثال شب چله یا شب یلدا یکی از بلندترین شب‌های سال است، ایرانیان این شب را در کنار یکدیگر جمع می‌شوند و با خوردن تنقلات مختلف همچون انار، پشمک، آجیل، لبو، باقالی، هندوانه و البته سبزی‌پلو با ماهی این شب را جشن می‌گیرند. جالب است بدانید که در این شب به‌یادماندنی با خواندن فال حافظ شب را به صبح می‌رسانند.

اکنون‌که در شهر و کشوری غریبه زندگی می‌کنید، احتمالاً خاطره بازی و بازگشت به روزگاران خوشی که در ایران بودید، برای شما جذاب باشد. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم با رفتن به بهترین رستوران ایرانی در بربنک شب یلدا را جشن بگیرید.

اغلب رستوران‌های ایرانی در بربنک در این شب خاص دکوراسیون رستوران را به‌گونه‌ای سنتی می‌چینند و از انواع رومیزی‌های جذاب برای تزئین میزهای رستوران استفاده می‌کنند. سپس با پخت سبزی‌پلو با ماهی لذیذ و خوشمزه خاطره خوبی را در کنار هم‌وطنان خود رقم می‌زنند.

برگزاری مراسم نوروز در رستوران

اگر سال نو نزدیک است و به دلیل تنهایی و دوری از خانواده خود دلتان گرفته است، نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم که با معرفی بهترین رستوران‌های ایرانی شما را به آغوش گرم هموطنانتان بازگردانیم.

اغلب پیش از سال نو ایرانیان با خرید اقلامی همچون ماهی قرمز، سیب، سبزه، سنجد، سرکه، سیر و دیگر موارد موردنیاز برای سفره هفت‌سین، سفره‌ای را می‌چینند و دور آن جمع می‌شوند. سپس با خواندن قرآن و فال حافظ دعا می‌کنند که سال خوبی را پیش رو داشته باشند.

بدون شک جشن سال نو یکی از جشن‌های موردعلاقه تمامی مردم دنیاست، به همین دلیل بیشتر مردم دوست دارند که این شب را در کنار یکدیگر جشن بگیرند. اگر تنها هستید، پیشنهاد می‌دهیم به بهترین رستوران ایرانی در بربنک بروید و با سفارش غذای موردعلاقه خود از تنهایی خلاص شوید.

اغلب در شب سال نو غذاهای مختلفی همچون رشته‌پلو، شیرین‌پلو، سبزی‌پلو با ماهی و خورشت آلواسفناج پخته می‌شود. البته در شهرهای مختلف ایران سنت‌های مختلفی وجود دارد؛ اما بیشتر مردم این شب را با خوردن غذاهای مذکور می‌گذرانند.

ناگفته نماند امروزه کمی این سنت تغییر کرده است؛ یعنی مردم ترجیح می‌دهند با سفارش غذاهای خاص مانند ششلیک، کباب‌برگ، ته‌چین و غیره شامی لذیذ را میل کنند.

چهارشنبه‌سوری را در رستوران جشن بگیرید

یکی دیگر از مراسم به‌یادماندنی ایرانیان برگزاری جشن در شب چهارشنبه آخر سال است. در این شب خاص نیز ایرانیان کنار یکدیگر جمع می‌شوند. با این حساب چه‌بهتر که در شهر بربنک کالیفرنیا کنار دیگر هموطنان خود جمع شوید و این سنت دیرینه را جشن بگیرید.

پیشنهاد می‌دهیم دوستان خارجی خود را در این شب به یکی از رستوران‌های ایرانی بروید و با سفارش غذاهای سنتی ایران شب خوبی را برای خود بسازید. به ‌عنوان ‌مثال غذاهایی همچون انواع کباب، انواع خورشت، انواع پلو مانند لوبیاپلو، ته‌چین، آلبالوپلو، شیرین‌پلو و هویج‌پلو از جمله بهترین غذاها برای این شب به شمار می‌روند.

سخن آخر

مردم ایران نیز مانند سایر مردم دنیا در طول سال مراسم‌ها و جشن‌های گوناگونی را برگزار می‌کنند که اغلب در تمامی این مراسم‌ها اعضای خانواده و دوستان در کنار یکدیگر جمع می‌شوند. اگر دور از وطن هستید و در مهاجرت به سر می‌برید، نگران نباشید؛ زیرا با رفتن به بهترین رستوران ایرانی در بربنک قادر هستید شب به‌یادماندنی را برای خود بسازید.

در بیشتر رستوران‌های ایرانی مراسم‌هایی مانند شب یلدا، شب چهارشنبه‌سوری و شب عید با بهترین شکل برگزار می‌شود. در این شب‌های به‌یادماندنی دوستان خارجی خود را نیز همراه خویش ببرید و با سفارش غذاهای اصیل ایرانی آن‌ها را با فرهنگ کشورتان آشنا کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.