رستوران در بورلی هیلز

0

رستوران دربورلی هیلز • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های بورلی هیلز + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

زندگی در بورلی هیلز کار چندان دشواری نیست! زیرا این شهر دارای شهروندان ایرانی‌تبار زیادی است که باعث می‌شود کمتر احساس غربت کنید. از این ‌رو رستوران‌های ایرانی مختلفی در این شهر تأسیس شده است. با این حساب اگر به دنبال بهترین رستوران ایرانی در بورلی هیلز می‌گردید، به‌سادگی آن را خواهید یافت.

لیست رستوران بورلی هیلز

به‌طورکلی رستوران انواع مختلفی دارد. برخی از رستوران‌ها برای سرو شام مناسب هستند و برخی دیگر برای دورهمی‌های دوستانه پیشنهاد می‌شوند. ایرانیان نیز برای هر یک از این مراسم‌ها رستوران یا کافه‌ای را تأسیس کرده‌اند که کمی از احساس غربت خود کم کنند. در ادامه قصد داریم با معرفی برخی از انواع رستوران‌های ایرانی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم که در تعطیلات آخر هفته به یکی از این رستوران‌ها بروید و ساعاتی را به خوشی بگذرانید.

ویژگی انواع رستوران ایرانی در بورلی هیلز

در بورلی هیلز از کافی‌شاپ‌های ساده ایرانی تا رستوران‌های مجلل و شیک را می‌توانید پیدا کنید. امروزه طیف وسیعی از انواع رستوران در سراسر دنیا پیدا می‌شود؛ زیرا غذا خوردن یکی از انواع سرگرمی‌ها و تفریحات بشر است که ساعت خوشی را برای آن رقم می‌زند.

حال تصور کنید این تفریحات با غذاهای متنوع ایرانی همراه شود! بدون شک حال و هوای خوبی را برای شما رقم خواهد زد. پیشنهاد می‌دهیم به همراه اعضای خانواده، دوستان یا حتی به‌تنهایی به بهترین رستوران ایرانی در بورلی هیلز بروید و دلی از عزا درآورید. در ادامه به معرفی برخی از انواع رستوران‌های ایرانی می‌پردازیم که با خیال راحت بهترین انتخاب را داشته باشید.

رستوران‌های مجلل

یکی از انواع رستوران‌های ایرانی که اغلب برای مناسبت‌های خاص و ویژه مانند سالگرد ازدواج، تولد یا عروسی انتخاب می‌شوند، رستوران‌های مجلل هستند. برخی از ویژگی این رستوران‌ها به شرح زیر است:

  • استفاده از گارسن و نیروهای خدماتی با لباس‌های رسمی و شیک؛
  • دکوراسیون زیبا و درجه یک با فضایی رسمی؛
  • سرو غذاهای مجلسی مانند جوجه کباب، فسنجان، ششلیک و غیره به همراه پیش‌غذا، سالاد و دسر؛
  • سرو انواع نوشیدنی.

در این‌گونه از رستوران‌های ایرانی انواع و اقسام غذاهای ایرانی مجلسی همچون ته‌چین مرغ سرو می‌شود. اغلب نیروهای فعال در این رستوران‌ها مؤدب هستند و توجه زیادی را به مشتریان می‌کنند. همچنین در منوی این رستوران‌ها امکان دارد غذاهای عجیب‌وغریب و حتی جالبی سرو شود که در دیگر رستوران‌ها این‌گونه نیست.

رستوران‌های معمولی

در کنار بهترین رستوران ایرانی در بورلی هیلز، رستوران‌های دیگری نیز وجود دارد که اغلب غذاهای موجود در آن قیمت متوسطی دارند. فضای داخلی این رستوران‌ها بسیار آرام و دلنشین است و دکور آن نیز سبکی ساده و درعین‌حال شیک دارد.

اغلب این رستوران‌ها برای دورهمی‌های دوستانه مناسب هستند.

رستوران‌های خانوادگی

یکی دیگر از انواع رستوران‌های ایرانی در بورلی هیلز، رستوران‌های خانوادگی هستند. درواقع سبک این رستوران‌ها به‌گونه‌ای است که به‌راحتی قادر هستید با خانواده خود به آنجا بروید. اغلب در این رستوران‌ها غذاهای خانگی مانند کباب‌دیگی، ته‌چین و انواع خورشت سرو می‌شود.

رستوران‌های خانگی

اگر هوس غذاهایی مانند کتلت و کوکوسبزی را کرده‌اید، پیشنهاد می‌دهیم به بهترین رستوران ایرانی در بورلی هیلز که غذای خانگی می‌پزد، بروید. در این رستوران‌ها اغلب غذاهای خانگی که مادران و مادربزرگ‌ها می‌پختند با همان طعم دلنشین و سنتی سرو می‌شود. اغلب محیط این رستوران‌ها بسیار شبیه به خانه است و حس آرامش را در انسان القا می‌کند.

رستوران‌های سنتی

از دیگر انواع رستوران‌های ایرانی که طرفداران زیادی نیز دارند، رستوران‌های سنتی هستند. در این رستوران‌ها انواع آبگوشت و دیزی، حلیم، آش، غذاهای سنتی ایرانی مانند قلیه‌ماهی و حتی در برخی از آن‌ها کله‌پاچه نیز سرو می‌شود.

اغلب محیط این رستوران‌ها سبکی سنتی دارد؛ به این صورت که غذا در این رستوران‌ها در سینی‌های مسی سرو می‌شود. همچنین آبگوشت‌ها در دیزی‌های سنگی یا ظروف سفالی به سر میز آورده می‌شوند. از این‌رو این رستوران‌های سنتی احساس بسیار متمایز و جذابی را برای شما به وجود می‌آورند.

در این رستوران‌ها به‌جای میز و صندلی اغلب تخت و پشتی گذاشته می‌شود. همچنین از رومیزی‌های ترمه با سبکی سنتی در این اماکن به کار می‌رود. با این حساب اگر به دنبال مکانی می‌گردید که متفاوت با روزهای دیگر ناهار یا شام میل کنید، بهترین انتخاب رفتن به رستوران‌های سنتی است.

رستوران‌های فست‌فودی

اگر همیشه هنگام غذا خوردن عجله دارید، بهترین رستوران ایرانی در بورلی هیلز برای شما رفتن به فست‌فودی است؛ زیرا در این رستوران‌ها غذا با بالاترین سرعت پخته می‌شود. به‌عنوان‌مثال فلافل و سمبوسه از غذاهای ایرانی به شمار می‌رود که در دسته غذاهای فست‌فودی دسته‌بندی می‌شوند.

جالب است بدانید که فلافلی‌های سلف‌سرویسی در بورلی هیلز وجود دارند که قادر هستید خودتان هر تعداد فلافل را که دوست دارید به همراه مخلفات در ساندویچ خود قرار دهید و از خوردن غذا مطابق با میلتان لذت ببرید.

سخن آخر

مهاجرت از ایران برای هر فردی دشوار است؛ زیرا باید کوله باری از خاطرات خود را در وطن جا بگذارید و به کشوری غریبه سفر کنید. یکی از راه‌هایی که کمی احساس غربت و دوری از خانه و خانواده را کمتر می‌کند، رفتن به رستوران‌های ایرانی در بورلی هیلز است.

اگر به دنبال بهترین رستوران ایرانی در بورلی هیلز می‌گردید، بدون شک راه سختی را در پیش ندارید؛ زیرا در این شهر مشهور آمریکایی ایرانیان زیادی زندگی می‌کنند. برای یافتن یکی از انواع رستوران‌هایی که در این مقاله به معرفی آن‌ها پرداختیم، تنها کافی است از دوستان و همسایه‌های خود پرس‌وجو کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.