روان شناس نیوپورت بیچ

0

روانشناس نیوپورت بیچ • بهترین مشاور خانواده و ازدواج نیوپورت بیچ • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در نیوپورت بیچ

ZSany - Advertise With Us Today!

یک روان شناس می‌تواند به شما در مشکلات کمک کند. از طریق روان درمانی، روان شناسان به افراد در هر سنی کمک می‌کنند زندگی شادتر، سالم‌تر مؤثرتری داشته باشند. یافتن بهترین روان شناس ایرانی در نیوپورت بیچ وظیفه شما خواهد بود.

لیست روان شناس نیوپورت بیچ

در روان درمانی، از روش‌های معتبر علمی استفاده می‌کنند تا به مردم در ایجاد عادات سالم‌تر و مؤثرترکمک مؤثرتر روش‌های متعددی برای روان درمانی وجود دارد. از جمله شناخت درمانی و رفتاری، بین فردی و سایر انواع گفتگوی درمانی که به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند.

روان درمانی یک درمان مشترک مبتنی بر رابطه بین فرد و روان شناس است. مبتنی بر گفتگو، محیط حمایتی را فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد با شخصی عینی، بی طرف و بدون قضاوت صریح صحبت کنید.

شما و روان شناس خود برای شناسایی و تغییر الگوهای فکری و رفتاری که مانع از احساس بهترین شما می‌شوند همکاری خواهید کرد. در پایان کار، نه تنها مشکلی را که برای شما به وجود آمده حل کرده‌اید، بلکه مهارت‌های جدیدی را نیز فرا گرفته‌اید تا بتوانید در آینده با هرگونه چالشی که پیش می‌آید بهتر کنار بیایید.

انواع مختلف روان درمانی چیست؟

رویکردهای مختلفی برای روان درمانی وجود دارد. روان شناسان عموماً از یک یا چند مورد استفاده می کنند. هر دیدگاه نظری به عنوان یک نقشه راه عمل می‌کند تا به روان شناس کمک کند بیماران خود و مشکلات آنها را بشناسد و راه حل‌هایی را ارائه دهد.

نوع درمانی که دریافت می‌کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد: تحقیقات روان شناختی فعلی، جهت گیری نظری روان شناس شما و آنچه برای موقعیت شما بهتر عمل می‌کند.

این فرد ممکن است از شما بخواهد اطلاعات بیشتری جمع آوری کنید، مانند عکس‌العمل‌های خود را در موقعیتی خاص که در آن رخ می‌دهد ثبت کنید. یا روان شناس شما ممکن است از شما بخواهد که بین جلسات مهارت‌های جدیدی را تمرین کنید، مانند درخواست از فردی که دارای فوبیای آسانسور است که فشار دادن دکمه‌های آسانسور را تمرین کند. همچنین ممکن است تکالیف خواندن داشته باشید تا بتوانید در مورد یک موضوع خاص بیشتر بدانید.

اصلی‌ترین چیزی که باید بدانید این است که آیا روان‌ شناس شما در زمینه‌ای که نیاز به کمک دارید تخصص دارد و آیا روان شناس شما احساس می‌کند می‌تواند به شما کمک کند یا خیر.

آیا باید در مورد محرمانگی نگران باشم؟

روان شناسان حفظ حریم خصوصی شما را بسیار مهم می‌دانند. این بخشی از اصول اخلاقی حرفه‌ای آنها است. مهم‌تر از همه، شرط مجوز حرفه‌ای آنها است. روان شناسانی که حریم خصوصی بیماران را نقض می‌کنند، در آینده توانایی خود را برای تمرین روان شناسی از دست می‌دهند.

برای اینکه روان درمانی شما تا حد ممکن مؤثر باشد، باید در مورد خصوصی‌ترین افکار و رفتارهای خود صادق و صادق باشید. این می‌تواند اعصاب خرد کننده باشد، اما لازم نیست نگران باشید که روان شناس شما اسرار خود را با دیگران به جز در شدیدترین شرایط به اشتراک بگذارد.

به عنوان مثال، اگر فاش کردید که قصد آسیب رساندن به خود یا دیگران را دارید، این فرد در قبال شما موظف است آن را برای حفاظت از خود و امنیت دیگران به مقامات گزارش دهد. روان شناسان همچنین باید سوء استفاده، استثمار یا بی توجهی به کودکان، افراد مسن یا افراد دارای معلولیت را گزارش دهند. همچنین ممکن است روان شناس شما مجبور باشد در پرونده‌های دادگاه اطلاعاتی را ارائه دهد.

البته، شما همیشه می‌توانید به روان شناس خود اجازه کتبی بدهید تا در صورت تمایل، تمام یا بخشی از مباحث خود را با پزشک، معلمان یا هر شخص دیگری در میان بگذارد.

روان شناسان محرمانگی را آن‌قدر جدی می‌گیرند که حتی اگر در سوپرمارکت یا هرجای دیگر با شما برخورد کنند، حتی نمی‌دانند که شما را می‌شناسند. برای شما هم خوب نیست که سلام نکنید. روان شناس شما احساس بدی نخواهد داشت. او خواهد فهمید که شما از حریم خصوصی خود محافظت می‌کنید.

روان درمانی چقدر باید طول بکشد؟

مدت زمان روان درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد: نوع مشکل یا اختلال، ویژگی‌ها و سابقه بیمار، اهداف بیمار، آنچه در زندگی بیمار خارج از روان درمانی اتفاق می‌افتد و سرعت پیشرفت بیمار چقدر است.

برخی از افراد تنها پس از یک جلسه روان درمانی احساس آرامش می‌کنند. ملاقات با یک روان شناس می‌تواند دید جدیدی را ارائه دهد، به آنها کمک کند تا موقعیت‌ها را متفاوت ببینند و درد را تسکین دهند. اکثر مردم پس از چند جلسه، از مزایایی برخوردار می‌شوند. به ویژه اگر روی یک مشکل واحد و کاملاً مشخص کار می‌کنند و قبل از درخواست کمک زیاد منتظر نمانده‌اند.

روان درمانی کاری مؤثر است اگر شما از اضطراب شدید رنج می‌برید، به‌عنوان‌مثال، ممکن است احساس بهتری داشته باشید، زیرا این امیدواری است که همه چیز تغییر خواهد کرد. روان شناس شما همچنین ممکن است در ابتدای درمان دیدگاه جدیدی ارائه دهد که به شما درک جدیدی از مشکل شما می‌دهد و حتی اگر مشکل شما پس از چند جلسه برطرف نشود، ممکن است اطمینان داشته باشید که در حال پیشرفت هستید و مهارت‌های مقابله‌ای جدیدی را آموخته‌اید که در آینده برای شما مفید خواهد بود.

افراد و موقعیت‌های دیگر بیشتر طول می‌کشد، شاید یک یا دو سال تا از روان درمانی بهره‌مند شوند. آنها ممکن است آسیب‌های جدی را تجربه کرده باشند، مشکلات متعددی داشته باشند یا فقط در مورد آنچه آنها را ناراضی می‌کند، مبهم باشند. مهم است که به مدت طولانی از روان درمانی استفاده کنید تا به آن فرصت کار دهید.

افراد مبتلا به بیماری‌های روانی جدی یا سایر تغییرات مهم زندگی ممکن است به روان درمانی مداوم نیاز داشته باشند. جلسات منظم می‌تواند حمایت لازم را برای حفظ عملکرد روزانه خود ارائه دهد.

برخی دیگر حتی پس از حل مشکلاتی که در ابتدا آنها را به آنجا رسانده است، روان درمانی را ادامه می‌دهند. این به این دلیل است که آنها همچنان بینش‌های جدید، بهبود رفاه و عملکرد بهتر را تجربه می‌کنند.

چگونه با بهترین روان شناس ایرانی در نیوپورت بیچ پیدا کنم؟

راه‌های زیادی برای یافتن روان شناس وجود دارد. اولین راه پرسش از اعضای خانواده و دوستان مورد اعتماد خواهد بود. از پزشک مراقبت‌های اولیه خود، متخصص زنان و زایمان، متخصص اطفال یا متخصص بهداشت دیگر بپرسید.

اگر در طلاق یا سایر مسائل حقوقی مشارکت دارید، وکیل شما همچنین می‌تواند ارجاعاتی را ارائه دهد. به صورت آنلاین برای وب سایت‌های روان شناسان جستجو کنید. با مرکز بهداشت روانی محل خود تماس بگیرید. با یک دانشکده روان شناسی دانشگاه یا کالج محلی مشورت کنید. انجمن روان‌شناختی محلی یا ایالتی که ممکن است لیستی از روان شناسان بر اساس منطقه یا تخصص جغرافیایی سازماندهی شده باشد.

این خدمات برای شما آسان می‌کند که روان شناسان مجرب را در منطقه خود پیدا کنید.

روان شناسان ممکن است در مطب خصوصی خود یا با گروهی از روان شناسان دیگر یا متخصصان مراقبت‌های بهداشتی کار کنند. روان شناسان حرفه‌ای همچنین در مدارس و دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، سیستم‌های بهداشتی و سازمان‌های مدیریت سلامت، مراکز درمانی جانبازان، کلینیک‌های بهداشت و سلامت روان جامعه، مشاغل و صنعت و مراکز توان‌بخشی و مراقبت‌های طولانی مدت فعالیت می‌کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.