روانشناس ایرانی در مریلند

روانشناس ایرانی در مریلند • بهترین مشاور خانواده و ازدواج مریلند • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در مریلند

ZSany - Advertise With Us Today!

بیشتر افراد تصور می‌کنند که روانشناسی کاری بسیار ساده و راحت است که همه می‌توانند آن را انجام دهند. در حالیکه روانشناسی نیاز به مهارت خاصی دارد که همه افراد از پس آن بر نمی‌آیند. تنها تعدادی از روانشناسان هستند که در کار خود موفق می‌شوند و به مردم کمک می‌کنند.

لیست روانشناس ایرانی در مریلند

اگر شما در مریلند زندگی می‌کنید و به یک روانشناس نیاز دارید، نگران نباشید. زیرا یافتن بهترین روانشناس ایرانی در مریلند تنها نیازمند دقت در چند نکته خواهد بود. بنابراین لازم نیست نگران مشکلات موجود باشید.

زیرا ما در این مقاله قصد داریم که ویژگی‌های یک روانشناس خوب را در اختیار شما قرار دهیم. تا پایان مقاله همراه ما باشید و از این مطالب مفید بهره ببرید.

چرا باید به سراغ بهترین روانشناس ایرانی در مریلند برویم؟

همانطور که می‌دانید گفت و گو با یک روانشناس می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. مهم نیست که شما در چه زمینه‌ای مشکل دارید. زیرا یک روانشناس در تمام زمینه‌های زندگی به شما کمک می‌کند که بهترین تصمیم را بگیرید.

روانشناسان حرفه‌ای و کار بلد این امکان را دارند که در همه زمینه‌های زناشویی، مشکلات روحی، مشکلات خانوادگی، انتخاب رشته، انتخاب شغل، مهاجرت وغیره به شما کمک کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که هنگام مراجعه به روانشناس از حرفه‌ای بودن او مطمئن شوید.

روانشناسان حرفه‌ای چه ویژگی‌های اخلاقی دارند؟

با توجه به اینکه روانشناسی کاری بسیار سخت و دشوار است، خود روانشناس باید ویژگی‌های اخلاقی مشخصی داشته باشد که بتواند به دیگران کمک کند. در این بخش با تعدادی از این ویژگی‌ها آشنا خواهیم شد.

قدرت کنترل خشم

همه افراد در زندگی شخصی خود دارای مشکلاتی هستن که شاید نتوانند خشم خود را کنترل کنند. فرقی ندارد که دکتر باشید یا یک فرد معمولی.  به هر حال مشکلات در زندگی همه یافت می‌شود، اما این مسئله درباره روانشناسان کمی فرق می‌کند.

یک روانشناس خوب و حرفه‌ای باید قدرت کنترل خشم خود را داشته باشد و ناراحتی قبلی او روی کارش تاثیر نگذارد. اگر روانشناس به راحتی از کوره در برود و نتواند خشمش را کنترل کند، هیچ تفاوتی با فرد عادی ندارد و حتی باید از همکارانش برای کنترل عصبانیت خود کمک بگیرد.

آرام و متین

هنگامی که یک روانشناس با بیماران خود ملاقات می‌کند باید آرام و متین باشد و با دقت به حرف‌های بیمارانش گوش دهد. آرامش ذاتی روانشناس باعث می‌شود که بیماران استرس نداشته باشند و مشکلات خود را به راحتی با او در میان بگذارند.

همچنین صحبت کرد با لحنی مودبانه و باوقار می‌تواند اعتماد بیماران را جلب کند. لحن مودبانه نشان دهنده شخصیت بالای روانشناس است و قطعا مورد پسند همه افراد خواهد بود. اصلا زیبا نیست که یک روانشناس مانند مردم عادی در کوچه و خیابان صحبت کند.

ظاهری آراسته

بهترین روانشناس ایرانی در مریلند به خوبی می‌داند که ظاهری آراسته در کار او یکی از مهم‌ترین نکته‌ها محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید عقل مردم به چشمشان است. بنابراین پوشیدن لباس‌های مرتب و آراسته می‌تواند به روانشناسان کمک کند.

هیچکس دوست دارد که به یک فرد شلخته و بد لباس در ارتباط باشد چه برسد به اینکه او را به عنوان یک مشاور در نظر بگیرد. داشتن ظاهری آراسته نشان دهنده اعتماد به نفس بالای روانشناس خواهد بود.

با زیرشاخه‌های روانشناسی بیشتر آشنا شوید

همانطور که در جریان هستید روانشناسی دارای زیرشاخه‌های فراوانی است که باعث می‌شود هر روانشناس تخصص مخصوص به خود را داشته باشد. البته روانشناسان در همه زمینه‌ها اطلاعت دارند، اما در یک مورد بیشترین تخصص را خواهند داشت.

مشاور خانواده

یکی از بهترین  و پر طرفدار‌ترین شاخه‌ها مشاور خانواده است. روانشناسان در این زمینه سعی می‌کنند که به افراد در روابط زناشویی کمک کنند که زندگی بهتری داشته باشند. تمام مشکلات خانوادگی به این شاخه از روانشناسی مربوط خواهد شد.

مشاوره ازدواج

هنگامی که تصمیم می‌گیرید با فردی ازدواج کنید، اما دچار تردید هستید می‌توانید از مشاورین ازدواج کمک بگیرید. این شاخه از روانشناسی به شما کمک می‌کند که بهترین فرد ایده آل را برای زندگی خود انتخاب کنید و شما را از ازدواج با فرد نادرست آگاه خواهد کرد.

روانشناسان در این زمینه با انجام چند تست ساده و صحبت با زوجین تشخیص می‌دهند که آیا می‌توانند با یکدیگر زندگی خوبی داشته باشند یا خیر.

مشاور کودکان

روحیات کودکان با افراد بزرگسال تفاوت بسیار زیادی دارد. از این رو روانشناسی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید دارای اطلاعات نامحدودی درباره رفتار با کودکان باشد. زیرا کودکان روح حساسی دارند و ممکن است با کوچکترین اشتباه آسیب ببینند.

مشاور تحصیلی

بسیاری از افراد در طول دوران تحصیل، کنکور و انتخاب رشته دچار سردرگمی و استرس می‌شوند که این مسئله مشکلاتی مانند افت در تحصیل، افسردگی و حتی ترک تحصیل را به دنبال دارد. اینجاست که مشاورین تحصیلی می‌توانند کمک زیادی به دانش آموزان و دانشجویان کنند.

چرا در زندگی به روانشناس نیاز داریم؟

همانطور که گفته شد و در جریان هستید همه افراد در طول زندگی با مشکلاتی مواجه می‌شوند که کاری از دست خود یا اطرافیانشان بر نمی‌آیند. این مشکلات در هر زمینه‌ای که باشد به کمک روانشناس حل می‌شود و جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.

زیرا روانشناسان در طول دوره تحصیل خود درباره همه زمینه‌ها اطلاعات به دست می‌آورند و یاد می‌گیرند که چگونه به افراد کمک کنند. حال اگر قبل از بروز مشکل با یک روانشناس مشاوره کنید و همیشه به جای صحبت با اطرافیان که ممکن است به ضرر شما باشد با روانشناس خود حرف بزنید، دیگر مشکل جدی نخواهید داشت.

سخن آخر

یافتن بهترین روانشناس ایرانی در مریلند برای مهاجران ایرانی زبان اهمیت بسیاری دارد. زیرا صحبت کردن با یک ایرانی زبان که روانشناس است می‌تواند کمک زیادی به آن‌ها بکند. با کمی جست و جو به راحتی می‌توانید بهترین روانشناس را انتخاب کنید و درباره کارها با او مشورت نمایید.

مطمئن باشید که در کشور بیگانه وجود یک روانشناس ایرانی و حرفه‌ای به دردتان خواهد خورد و شما را از شر مشکلات احتمالی خلاص خواهد کرد. حتی روانشناس می‌تواند به راحتی از بدترین اتفاقات ممکن که شاید به دلیل تنهایی در کشور بیگانه به وجود بیاید مانند افسردگی‌های شدید جلوگیری خواهد کرد.

Comments are closed.