روان‌شناس لانگ بیچ

0

روانشناس لانگ بیچ • بهترین مشاور خانواده و ازدواج لانگ بیچ • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در لانگ بیچ

ZSany - Advertise With Us Today!

یکی از مهم‌ترین افراد که می‌تواند زندگی شما را کاملاً دگرگون سازد، یک روانپزشک خواهد بود. بهترین روان‌شناس ایرانی در لانگ بیچ می‌تواند شما از بسیاری از مشکلات جدا سازد. انتخاب درست یک مورد بسیار مهم خواهد بود. با این حال شما می‌توانید با استفاده از این مشاور یک زندگی سالم‌تر داشته باشید.

لیست روان‌شناس لانگ بیچ

این روان‌شناس خواهد بود که وقتی همه درب‌ها به روی شما بسته شده است، دری از امید و رهایی را برای شما باز می‌کند. با این اتفاق خواهید توانست نسبت به زندگی دیدی مثبت پیدا کند. در ادامه سعی می‌کنیم موارد مختلفی از یک روانپزشک پزشک خوب را برای شما معرفی کنیم.

چرا به بهترین روان‌شناس ایرانی در لانگ بیچ نیاز داریم؟

شما برای آنکه بتوانید از بیماری روحی خود آزاد شوید، باید بتوانید نسبت به آن کاملاً با فردی ماهر صحبت کنید. فردی که می‌توان نسبت به توانایی‌هایش مطمئن بود و از روش درمان خیالی خاطر داشته باشد. شما باید فردی مطلوب را بیابید.

این فرد با توجه به آنکه با روان شما سروکار دارد می‌تواند در صورت عدم مهارت آسیبی غیر قابل بازگشت را برای شما به وجود آورد و شما را کاملاً دچار مشکل سازد.

از طرفی ایرانی بودن، امکان این را به شما خواهد داد که بتوانید احساس همدردی متقابل را از طرف مقابل دریافت کنید. این احساس باعث خواهد شد که شما یک آرامش روانی کامل داشته باشید و به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.

ویژگی‌های ملاقات با بهترین روان‌شناس ایرانی در لانگ بیچ

بی طرف بودن

برخی افراد فکر می‌کنند مراجعه به روان‌شناس ضروری نیست، زیرا آنها دوستان و خانواده‌ای دارند که به مشکلات آنها گوش می‌دهند و توصیه‌هایی ارائه می‌دهند. داشتن این نکته بسیار مهم است، اما آنها تنها افرادی نیستند که می‌توانید به آنها اعتماد کنید و می‌توانند توصیه کنند.

دوستان شما ممکن است توصیه‌های نامحدودی داشته باشند، اما آنها نیز نسبت به وضعیت جانب‌داری دارند. روان‌شناسان نظر بی‌طرفانه‌ای ارائه می‌دهند، زیرا این مسئله را از منظر بیرونی می‌بینند. این می‌تواند با هم مقابله کند، زیرا آنها توصیه‌های حاوی قند را ارائه نمی‌دهند، آنها حقیقت را ارائه می‌دهند که گاهی اوقات می‌تواند آسیب برساند.

به شما دید جدیدی می‌دهد

سلامت روان باید جدی گرفته شود، زیرا هنگامی که ذهنیت ما ثابت می‌شود (اعتقاد به این که نمی‌توانیم به چیزی برسیم، به اندازه کافی خوب نیستیم، به اندازه کافی باهوش نیستیم و غیره) ما روی زندگی و شغل خود به شدت تأثیر می‌گذاریم و هرگز احساس نخواهیم کرد.

مراجعه به یک مشاور یا روان‌شناس می‌تواند چشم‌انداز بیرونی را به شما ارائه دهد که شما اغلب اوقات نمی‌بینید، یک محیط امن، واقعی و حمایتی را برای برطرف کردن موفقیت‌آمیز آن موانع ذهنی که شما را در حرفه زندگی خود باز می‌دارد، فراهم می‌کند.

شما می‌دانید که تنها نیستید

مسئله‌ای که بسیاری از مردم احساس می‌کنند این است که آنها تنها کسانی هستند که احساس خاصی دارند. وقتی به روان‌شناس مراجعه می‌کنید، متوجه می‌شوید که این‌طور نیست. بیشتر اوقات، احساسی که دارید، چه درباره آینده شما باشد، جنسیت شما، هرچه باشد، توسط شخص دیگری احساس شده است این می‌تواند وزن زیادی از دوش شما بکشد.

همچنین دید جدیدی در مورد نحوه مدیریت یک موقعیت به شما می‌دهد. اگر آنها می‌توانند از پس آن بر بیایند، شما نیز می‌توانید.

درست مانند یک مشکل سلامت جسمی، مداخله زودهنگام برای یک مشکل بهداشت روانی می‌تواند از مشکلات شدیدتر در آینده جلوگیری کند. بسیاری از افراد در برهه‌ای از زندگی خود دچار اضطراب یا افسردگی یا مسائل دیگر می‌شوند. این نشانه ضعف نیست، بلکه بخشی از انسان بودن در این جهان پیچیده و در حال تغییر است.

می‌تواند مغز شما را دوباره سیم کشی و بازسازی کند

مراجعه به یک روان‌شناس می‌تواند به معنای واقعی کلمه مغز شما را دوباره سرحال کند. CBT (درمان مغزی شناختی) می‌تواند بیماران مبتلا به افسردگی، اضطراب و اسکیزوفرنی را مورد هدف قرار می‌دهد و به آنها روش‌های جدیدی برای تفکر، روش‌های جدید برای پاسخگویی به موقعیت‌ها می‌آموزد که در نهایت مغز آنها را تازه می‌کند.

می‌تواند از سوختن زمان و شما جلوگیری کند

فرصتی برای ملاقات با روان‌شناس یا متخصص بهداشت روانی یک راه سازنده و توانمند برای مقابله با چالش‌ها و اتخاذ رویکردی متمرکز بر راه حل برای مدیریت سلامت روانی و احساسی است. دیدن یک متخصص به ما اجازه می‌دهد تا نگرانی‌های خود را به صورت محرمانه مورد بحث قرار دهیم، مشکلات را حل کنیم و در مورد آسیب پذیری های خود که ما را مستعد ابتلا به سلامت روانی بد می‌کند، بیشتر بیاموزیم. با این کار می‌توانید از فرسودگی شغلی، بیماری‌های مزمن بهداشتی و مجموعه‌ای از علائم منفی دیگر که با سلامت روانی و بهزیستی همراه است، جلوگیری کنیم. سلامت روان برابر است با سلامت جسمی، عاطفی و اجتماعی.

شما می‌توانید اهداف جدیدی تعیین کنید

اگر به اندازه یک کیسه سیب زمینی احساس انگیزه کرده‌اید، مراجعه به یک روان‌شناس می‌تواند به شما کمک کند از شر خود خارج شوید. فوق‌العاده برای کسانی که یک بلوک خلاق دارند، یا کسانی که در تلاش هستند تا خود را وارد کار خود کنند، روان‌شناسی می‌تواند آنها را مجدداً وارد آن کند.

بنابراین اگر به این فکر می‌کنید که طراح داخلی شوید، اما انگیزه‌ای واقعی برای شروع ندارید، مراجعه به یک روان‌شناس ممکن است ضربه‌ای باشد که شما نیاز دارید! چه کسی می‌داند، پس از چند جلسه، شما فقط می‌توانید کسب‌وکار جدید خود را شروع کنید و طعم فوق‌العاده خود را در دکوراسیون خانه نشان دهید.

می‌تواند به سلامت جسمانی شما نیز کمک کند

سلامت روان ممکن است به اندازه سلامت جسمانی جدی گرفته نشود، اما اغلب این دو در کنار هم قرار می‌گیرند. ما فقط در مورد سطح تناسب اندام شما صحبت نمی‌کنیم، ما در مورد عادات خواب، سلامت قلب و سایر اندام‌های شما صحبت می‌کنیم.

گاهی اوقات مشکلات می‌تواند ناشی از کم خوابی باشد که در واقع می‌تواند بیش از آنچه تصور می‌کنید تأثیر بگذارد. چه به سختی بخوابید و چه با تنش از خواب بیدار شوید. در این صورت، احتمالاً باید بالش جدیدی برای خود تهیه کنید.

مراجعه به یک روان‌شناس می‌تواند به شما در توضیح احساسات شما و چگونگی حل مشکل کمک کند. آنها می‌توانند به شما در کاهش عادات آشامیدنی، تغییر عادات غذایی و درمان بیماری‌هایی مانند بی خوابی کمک کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.