روان‌شناس ایرانی در بربنک

0

روانشناس ایرانی در بربنک • بهترین مشاور خانواده و ازدواج بربنک • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در بربنک

ZSany - Advertise With Us Today!

امروزه از جمله مسائلی که مردم و به‌طور کلی جامعه با آن بسیار مشغول است و کنش و واکنش­های بسیاری پیرامون آن رخ می­دهد، مسئله روان و رفتار مردم در جامعه است. با توجه به پیشرفت فناوری و نفوذ شبکه­های اجتماعی و در عین حال زیاده­خواهی و تقاضای بیشتر مردم از زندگی­شان، چالش­ها و بیماری­های اعصاب و روان نیز به‌شدت افزایش یافته است. با توجه به چنین مشکلات و چالش­هایی، نقش روان­شناس در یک جامعه بسیار پررنگ­تر از قبل شده است و در طرف دیگر وظایف و مسئولیت روان­شناسان در جامعه نیز افزایش یافته است. حال یک فرد ایرانی را تصور کنید که در خارج از ایران زندگی می­کند و دچار چالش رفتار، روان و ذهن شده است. بهترین شخصی که می­تواند به این فرد کمک کند روان­شناسی است که از به­روزترین مسائل روان­شناسی آگاه باشد و به‌طور کامل از جزئیات بیمار اطلاع پیدا کند و نکته بسیار مهم ایرانی بودن آن روان­شناس است که تأثیر بسزایی در روند درمان خواهد داشت. با ما همراه باشید تا در این مقاله بهترین روان­شناس ایرانی در بربنک را بشناسیم و بدانیم که برای یافتن یک روان­شناس خوب از چه نکاتی بایستی اطلاع داشته باشیم.

لیست روان‌شناس ایرانی در بربنک

بربنک و روان­شناس‌­هایش

شهر بربنک که در کلان‌شهر لس­آنجلس و در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، از جمعیت 100 هزار نفری برخوردار است که جز شهر­های کم­جمعیت ایالات­متحده آمریکا به حساب می­آید. در شهر نیز ایرانیانی زندگی می­کنند که با توجه به نسبت جمعیتشان به جمعیت کل شهر، درصدی قابل توجهی از شهر را تشکیل داده­اند. در نتیجه میزان فعالیت در حوزه­های بهداشت و درمان توسط ایرانیان در این شهر نیز قابل توجه است.

مهم­ترین ویژگی‌­های مطب روان­شناس

یکی از مواردی که باید در هنگام مراجعه به روان‌شناس به آن توجه کنید، علاوه بر بررسی میزان صلاحیت و علم روان­شناس که تأثیر بسیار مهمی در روند درمانی شما دارد، بایستی به سایر نکاتی که در پیرامون شما وجود دارد نیز توجه داشته باشید. به‌طور کلی فضا و مطبی که روان­شناس در آن مشغول طبابت است، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می­تواند تأثیر زیادی در نگاه اولیه شما به روان­شناس و حسی که از او دریافت می­کنید داشته باشد. مهم­ترین ویژگی­هایی که یک مطب روان­شناس بایستی دارا باشد در ادامه تشریح شده است.

انتقال حس آرامش

به‌طور کلی مطب یک روان­شناس یا هر شخص دیگری که در حوزه طبابت مشغول است باید محیطی داشته باشد که بیشترین احساس آرامش را به بیمار منتقل کند. این احساس می­تواند در نوع چیدمان، بودن کتاب یا مجلاتی برای مطالعه، پخش یک موسیقی آرامش­بخش و مواردی از این قبیل باشد. با رعایت این نکات بیمار در بدو ورود احساس آرامش بیشتری می­کند و این احساس سبب می­شود تا با خیال آسوده­تری نزد روان­شناس خود برود.

قابلیت دسترسی آسان

از جمله مسائلی که می­تواند برای بیماران آزاردهنده باشد، مسیر و مکان دسترسی به مطب روان­شناس است. وجود مکانی برای پارک خودروهای بیماران، دسترسی آسان به مطب و وجود تابلوی مناسب، تأثیر بسیار زیادی در دسترسی به مطب دارد و از نکات مثبت آن روان­شناس محسوب می­شود. دسترسی آسان به مطب روان­شناس حتما پیش از هماهنگ کردن زمان ملاقات و مراجعه به روان­شناس، مورد بررسی قرار دهید.

نوع برخورد با بیمار

یکی از نکات بسیار مهم که بسیار در میزان مراجعه بیمار به آن روان­شناس اهمیت دارد، نوع برخورد با بیمار توسط کارکنان آن مطب و خود روان­شناس است. تنها در صورتی یک فرد احساس راحتی در مطب یک روان­شناس می­کند که برخورد شایسته و درخور احترامی از کارکنان و روان­شناسش ببیند.

دسترسی به روان­شناس

با توجه به کمبود زمانی که روان­شناس برای بررسی مشکلات و چالش­های بیماران خود دارد، بایستی راه­های دسترسی متنوعی مانند شبکه­های اجتماعی در اینترنت، وب­سایت، تماس­های تلفنی و راه­های دیگری برای دسترسی در نظر داشته باشد که بیمار بتواند در شرایط ضروری به روان­شناس خود دسترسی داشته باشد. بدون شک وجود چنین راه­های ارتباطی سبب می­شود تا بیمار نیازی به مراجعه حضوری در مطب نداشته باشد و برای مسائلی که ساده هستند و نیازی به درمان پیچیده ندارند، زمان و هزینه مازاد برای مراجعه حضوری به مطب هدر نرود.

چرا روان­شناس ایرانی می‌­تواند بهترین گزینه باشد؟

به‌طور کلی ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می­کنند، هنگام دیدار با یک ایرانی یا هم­وطن احساس بهتری پیدا می­کنند و از صداقت بیشتری در هنگام صحبت کردن و بیان مشکلات خود برخوردار می­شوند. درنتیجه هنگام مراجعه به روان­شناس، یک روان­شناس ایرانی از شانس بهتر و بیشتری برای درمان یک ایرانی دیگر نسبت به سایر روان­شناسانی که ایرانی نیستند برخوردار است. برای آنکه بتوانید بهترین روان­شناس ایرانی در بربنک را بیابید، کافی است در جمع­های ایرانی و دوستان ایرانی که در شهر بربنک دارید به دنبال او باشید و سراغ بهترین روان­شناس ایرانی را بگیرید. بدون شک از این طریق بسیار سریع­تر و بهتر به نتیجه می­رسید.

تشخیص پیشرفت درمان

هنگامی که شما به روان­شناس مراجعه می­کنید، در ابتدا صرفا مشکل و چالش خود را بیان می­کنید و روان‌شناس تا حد ممکن به صحبت­های شما گوش می­دهد و سعی می­کند تا راه­حل­های کلی را برای شما بیان کند؛ اما نکته­ای که در هنگام مراجعه به روان­شناس بایستی به آن توجه داشته باشید، میزان پیشرفت در درمان با استفاده از مراجعه مداوم و مرتب به روان­شناس می­باشد؛ زیرا مسائل رفتاری و روانی، از جمله مسائلی هستند که بایستی به‌صورت منظم و مرتب مورد بررسی و نظارت قرار گیرد تا بتوان بهترین نتیجه را برای درمان چالش و مشکل رفتاری و روانی خود به دست آورید. تنها یک بار مراجعه به روان­شناس و شنیدن راه­حل­های کلی برای درمان بیماری، نمی­تواند به حل مشکل و چالش شما کمکی بکند و در طولانی­مدت ممکن است مجدد دوباره چالش شوید. استمرار در مراجعه به روان­شناس کلید حل چالش و مشکلات رفتاری و ذهنی شما است.

کلام آخر

بهترین روان­شناس ایرانی در بربنک را با توجه به جمعیت اندکی که خود شهر بربنک و ایرانیان ساکن در آن دارند، از طریق پرس­وجو از میان سایر ایرانیان می­توان به دست آورد. همچنین امروزه با پیشرفت شبکه­های اجتماعی می­توان انواع روان­شناس ایرانی خوب در بربنک را در شبکه­های اجتماعی و اینترنت یافت. در هنگام مراجعه به روان­شناس نیز بایستی به نکاتی غیر از میزان علم و سطح دانش روان­شناس توجه داشت تا بهترین روان­شناس را برای درمان خود بیابید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.