روانشناس ایرانی در آلاسکا

0

روانشناس ایرانی در آلاسکا • بهترین مشاور خانواده و ازدواج آلاسکا • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در آلاسکا

ZSany - Advertise With Us Today!

مهاجرت مرحله‌ای است که موجب تغییرات بزرگی در زندگی افراد مهاجر می‌شود. زندگی در کشوری غریبه به دور از دوستان و آشنایان باعث دلتنگی و ناراحتی هایی در ابتدا می شود. به نحوی که این تغییرات باعث افسردگی در برخی از تازه‌واردان می شود.

لیست روانشناس ایرانی در آلاسکا

به ویژه از اگر مقصد مهاجرت آلاسکا ایالتی در آمریکا باشد که به طور کلی با آن بیگانه باشید. افسردگی یکی از مشکلات اساسی روانی مهاجران است و متأسفانه اکثر این افراد درباره افسردگی و تغییرات خلقی خود صحبت نمی‌کنند.

تنها زمانی که موضوع افسردگی به مرحله حاد خود می‌رسد، اعضای خانواده و دوستان متوجه می‌شوند و به فرد مراجعه به روانشناس را توصیه می‌کنند. در این مرحله است که به بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا نیازمند می‌شوند.

آلاسکا شبه جزیره ای در شمال غربی آمریکا

آلاسکا ایالتی در غرب آمریکا است که یکی از بزرگترین ایالت‌های این کشور بوده و به واسطه معادن غنی و همچنین نفتی از جمله ثروتمندترین ایالت‌های آمریکا است. برو شمالی‌ترین شهر آلاسکا و کودیاک جنوبی‌ترین شهر این ایالت است.

رشته‌کوه‌های بلند، یخچال‌های طبیعی، رودها، دریاچه‌ها و منطق طبیعی بکر دیگر مانند کرانه‌های اقیانوس اطلس، تنها بخشی از زیبایی‌های آلاسکا است. همین امر موجب شده است هر ساله گردشگران از کشورهای مختلف برای دیدن این مناظر به آمریکا سفر کنند.

با توجه به اقتصاد قوی و امکانات رفاهی فوق‌العاده این ایالت، بسیاری از افراد این ایالت را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. ایرانیان بسیاری نیز این ایالت را برای زندگی انتخاب کرده و در آن ساکن شده‌اند. ایرانیان همواره از لحاظ تحصیلات، موقعیت اجتماعی و شرایط اقتصادی و مالی در سطح بالایی چه در داخل و چه خارج از ایران برخوردارند.

اما به هر حال زندگی در کشوری دیگر، علی رغم تمام مزیت‌هایی که دارد، دلتنگی نیز به همراه می‌آورد. این موضوع ممکن است باعث بروز مشکلات روانی در بین ایرانیان شود که باید توسط روانشناسی مجرب درمان شود.

بنابراین ضرورت وجود بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا بیشتر می‌شود.

روان شناسان ایرانی در آلاسکا

اکثر مهاجران ایرانی ساکن آلاسکا فاقد خانواده، دوستان و در نتیجه حمایت آن‌ها هستند. همین امر گاهی به قدری مسئله ساز می شود که افراد به عنوان مهاجر، برای کمک به روانشناسی ایرانی مراجعه می کنند که بتوانند در مورد مشکل خود با او صحبت کرده و از او در درمان آن کمک بخواهند.

بسیاری از روانشناسان ایرانی در آلاسکا می‌توانند به هموطنان خود در مقابله با افسردگی و مشکلات روانی ناشی از مهاجرت و دور بودن از خانه کمک کنند. در واقع این روانشناسان، برای این کار تحصیل و سالهای زیادی را صرف کسب دانش روانشناسی کرده‌اند.

سطح بالای تجربیات آنها در حل مشکلات سلامت روان می‌تواند به ایرانیان ساکن در آلاسکا در مقابله با این مشکلات روحی و روانی کمک کند.

زندگی در شهر آلاسکا و مشکلاتی که ممکن است هر فردی پس از مهاجرت با آن روبرو شود مسائل دیگری مانند کار سخت و مستمر نیز است. شما به عنوان یک مهاجر باید در کشوری پیشرفته مانند ایالات متحده سخت کار کنید تا زندگی خوبی داشته باشید.

کار مداوم همچنین می تواند به هر کسی فشار وارد کند و مشکلات روحی برای او ایجاد کند. بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا با این مشکلات آشنا بوده و به خوبی می‌داند که چگونه به ایرانیان برای رفع این مشکلات روانی کمک کند.

ویژگی های بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا

با توجه به این که روانشناسی با روح و ذهن انسان سرو کار دارد، در مراحل تحصیل این رشته نیز همواره حساسیت موضوع در نظر گرفته شده و مطابق با آن راهکارها ارائه می‌شوند؛ اما به طور کلی هر روانشناسی به دلیل اینکه راجع به مسائل خصوصی هر فردی نیز صحبت می‌کند باید دارای ویژگی‌هایی باشد که افراد بتوانند به وی اعتماد کنند.

رازنگهدار باشد

در واقع مهم‌ترین ویژگی هر روانشناسی، رازداری وی است. روانشناس نباید گفته‌های بیمار خود را به دیگران منتقل کند. هر حرفی که در اتاق روانشناس زده می‌شود باید همانجا بماند.

شنونده خوبی باشد

روانشناس باید به صحبت‌های مراجعین گوش جان سپرده و نگذارد که مراجعه‌کننده حس کند که در جای اشتباهی قرار گرفته است. در واقع هر روانشناسی برای اینکه بتواند به بیمار خود کند، باید ابتدا از مشکلات وی با خبر شود.

بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا همواره به صحبت‌های مراجعه‌کننده گوش داده و سعی می کند وی را به نحو احسن همراهی کند.

مهارت های ارتباطی قوی

حل مشکلات مراجعین در گرو برقراری ارتباط مؤثر بین روانشناس و مراجعه‌کننده است. بنابراین ضمن اینکه روانشناس باید از مهارت ارتباطی قوی ای برخوردار باشد بیمار نیز باید بتواند با روانشناس خود ارتباط مؤثری برقرار کند.

صبور و دل سوز باشد

در حقیقت یکی از ویژگی‌های مهمی که هر روانشناسی باید داشته باشد صبر و حوصله گوش‌دادن به حرف‌ها و مشکلات مراجعین با نهایت دلسوزی است. چرا که در این صورت است که مراجعین حس خوبی از حضور در این جلسه خواهند داشت.

چگونه می‌توان بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا را پیدا کرد؟

روانشناسان ایرانی به دلیل داشتن دانش عالی در زمینه تحصیلی، بهترین کمک‌کننده برای مشکلات روانی ایرانیان در آلاسکا هستند. ایرانیان به راحتی می‌توانند با وی به زبان مادری خود ارتباط برقرار کنند و سختی صحبت کردن زبان‌های دیگر مانند انگلیسی را نداشته باشند.

صبر و حوصله روانشناسان متخصص ایرانی باعث می‌شود بیمار با او راحت باشد و از مشکلات خود صحبت کند. او به تمام صحبت‌های بیمار خود گوش می‌دهد که راهی برای درمان آن پیدا کن. ایرانیان ساکن در این ایالت می توانند از دوستان و آشنایان خود بخواهند که بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا را به آن ها معرفی کند. همچنین می‌توانند به صورت آنلاین در سایت جستجو کنند.

 سخن آخر

مهاجرت کردن به کشوری پیشرفته و قدرتمند مانند آمریکا بسیار عالی است؛ اما تنهایی و دوری از دوستان و خانواده کمی این مسیر سخت‌تر می‌کند. دلتنگی و مشکلاتی مانند سختی‌های کاری در شرایطی دور از وطن ممکن است باعث فشارهای روانی شود.

به همین جهت وجود بهترین روانشناس ایرانی در آلاسکا برای ساکنین این ایالت بسیار ضروری است. خوشبختانه روانشناسان ایرانی بسیاری در این ایالت آماده خدمت به هموطنان خود هستند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.