دکتر سانفرانسیسکو

0

دکتر سانفرانسیسکو • دکترهای فارسی زبان سانفرانسیسکو • پزشکان سانفرانسیسکو

ZSany - Advertise With Us Today!

سانفرانسیسکو یکی از شهرهای معروف ایالت کالیفرنیا محسوب می‌شود؛ ازاین‌رو مهاجران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. در این شهر بزرگ که بالغ بر 900 هزار نفر جمعیت دارد، ایرانیان زیادی نیز زندگی می‌کنند. به همین دلیل ما در این مقاله به کمک شما آمده‌ایم که هنگام بیماری قادر به انتخاب بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو باشید.

لیست پزشک سانفرانسیسکو

بیماری‌های گوناگونی از بدو تولد با انسان‌ها همراه بوده است. به‌عنوان‌مثال بیماری‌های کلیوی مانند سنگ کلیه و نارسایی کلیه، بیماری‌های پوستی مانند زردی و سایر موارد مشابه ممکن است برخی از کودکان را درگیر کند. با این حساب نباید از بیمار شدن بهراسید؛ بلکه باید پزشکی را انتخاب کنید که هنگام بیماری در کنارتان باشد و بتواند شما را کمک کند.

به‌راحتی آب خوردن بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو را پیدا کنید!

زمانی که به پزشک متخصص نیاز داریم، برای یافتن پزشک یا از دوستان خود پرس‌وجو می‌کنیم یا اینکه از پزشک خانواده ارجاع می‌گیریم. همچنین از طریق برخی از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام با برخی از پزشکان آشنایی پیدا می‌کنیم؛ اما ممکن است راه‌های بهتری نیز برای یافتن پزشک متناسب با بیماری و نیازهای ما وجود داشته باشد.

شاید تصور کنید برای یافتن بهترین پزشکان باید به شهر کالیفرنیا یا پایتخت آن بروید؛ اما این‌گونه نیست، زیرا ما به شما خواهیم گفت که چگونه بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو را پیدا کنید. در این قسمت قصد داریم لیستی را در اختیارتان قرار دهیم که به‌سادگی قادر به یافتن پزشک متخصص باشید.

گام اول؛ به چه نوع متخصصی نیاز دارید؟

اولین گام این است که بدانید به چه متخصص یا پزشکی نیاز دارید؛ البته گام اول کمی زمان بر است؛ زیرا باید متوجه شوید که کدام تخصص با علائم بیماری شما مناسب است. به‌طورکلی زمینه‌های تخصصی شامل بیهوشی، جراحی روده، متخصص پوست، ژنتیک، آسیب‌شناسی، اورولوژی و غیره می‌شوند. با این حساب پزشکان زیادی هستند که می‌توانند شما را کمک کنند؛ اما باید جست‌وجوی خود را محدود به افرادی کنید که با علائم بیماری شما جور درمی‌آیند.

طبق آمار به‌دست‌آمده متخصصان زیادی هستند که به درمان بیماری‌های یکسانی می‌پردازند؛ بنابراین بهتر است پیش از انتخاب پزشک علت اصلی مشکل خود را در نظر بگیرید. به‌عنوان‌مثال علائمی مانند کمردرد توسط پزشکان مختلفی همچون پزشک عمومی، ارتوپد، جراح مغز و اعصاب، روماتولوژیست و چندین متخصص دیگر بسته به علت ایجاد درد درمان می‌شود.

توصیه می‌کنیم اگر منبع درد را نمی‌دانید، ابتدا از پزشک عمومی درخواست کمک کنید؛ زیرا او می‌تواند علت زمینه‌ای بیماری را تعیین کند. پس از اینکه مشخص شد به چه پزشکی نیاز دارید، از دوستان و خانواده خود دررابطه‌با معرفی بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو کمک بگیرید؛ اما اگر به‌تنهایی به این شهر بزرگ مهاجرت کرده‌اید، تحقیقات خود را به صورت آنلاین ادامه دهید.

گام دوم؛ آیا متخصص انتخابی با بیمه درمانی شما قرارداد دارد؟

تعیین نوع بیمه درمانی که دارید، در انتخاب پزشک تأثیر می‌گذارد؛ زیرا بیمه نام افراد محدودی را به شما ارائه می‌دهد که قادر به گرفتن وقت ویزیت توسط آن ها هستید. البته نباید فراموش کنید که سلامتی حرف اول را می‌زند؛ یعنی اگر پزشک انتخابی شما با بیمه درمانی که دارید، قرارداد ندارد، بهتر است آن را انتخاب کنید.

در مقابل برخی از بیمه‌ها هستند که در طول سال هزینه بیشتری را برای ارائه خدمات از بیماران دریافت می‌کنند. اغلب این‌گونه شرکت‌ها دست بیمار را برای انتخاب پزشک باز گذاشته‌اند. درهرصورت توجه داشته باشید که بیمه قادر است هزینه ویزیت، عکس‌برداری، جراحی و داروها را پرداخت کند.

گام سوم؛ لیستی از پزشکان نهایی تهیه کنید

در مرحله سوم برای یافتن بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو باید مطابق با بیمه و نوع بیماری خود لیستی از پزشکانی که موردنظر دارید را تهیه کنید. در این لیست نام افرادی را بنویسید که نوع و روش درمان آن ها را می دایند، جنسیت آن ها مورد قبول شماست، از سابقه تحصیلی، شهرت، گواهینامه‌ها و سطح سواد پزشک اطلاع دارید.

به‌عنوان‌مثال برخی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند که به متخصص زنان و زایمان خانم مراجعه کنند و برخی دیگر جنسیت پزشک برای آن ها اولویت نیست. همچنین افرادی هستند که ارتوپدهای مرد را می‌پسندند و از پزشکان خانم در این زمینه تجربه خوبی ندارند؛ بنابراین به‌دقت خواسته‌های خود را بررسی کرده و لیستی را مطابق با آن تهیه کنید.

گام چهارم؛ از پزشک انتخابی وقت ویزیت بگیرید

پس از آنکه لیست خود را محدود به پزشکان موردنظر کردید، وقت آن رسیده است که با شماره‌های مطب تماس گرفته و وقت ویزیت بگیرید. زمانی که به مطب مراجعه کردید، نحوه برخورد کارکنان و مدت‌زمان انتظار برای ملاقات با پزشک را بررسی کنید. همچنین امکان دارد هفته‌ها یا حتی ماه‌ها برای تعیین وقت ویزیت در نوبت بمانید.

پس از ملاقات با پزشک بهتر است هرگونه سؤالی که دارید را از او جویا شوید. همچنین سابقه بیماری خود و داروهایی که مصرف می‌کنید را در اختیار پزشک قرار دهید. اگر متوجه شدید که پزشک به حرف‌های شما گوش نمی‌دهد یا نگرانی‌های شما را جدی نمی‌گیرد، بهتر است پزشک دیگری را انتخاب کنید.

البته بسیار کم پیش می‌آید که پزشکان ایرانی مورد قبول بیماران قرار نگیرند؛ اما اگر پزشکی که انتخاب کردید، مناسب شما نبودید، بهتر است به پزشک دیگری مراجعه کنید. توجه داشته باشید که پزشکان مشغله کاری فراوانی دارند و شاید قادر نباشند تمامی حواس خود را به شما دهند. در نهایت باید بدانید که برای یافتن بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو باید وقت بگذارید؛ اما هر زمان که پزشک موردنظر خود را یافتید، به‌سادگی آن را از دست ندهید.

سخن آخر

تلاش و زمان زیادی برای یافتن بهترین پزشکان در دنیا نیاز است؛ اما با کمی صبر، حوصله و تحقیق قادر به پیداکردن بهترین پزشک هستید. ما در این مقاله به شما آموزش دادیم که چگونه بهترین پزشک ایرانی در سانفرانسیسکو را پیدا کنید. ابتدا باید مشخص کنید که به چه پزشکی نیاز دارید؟ آیا بیماری شما با ویزیت پزشک عمومی درمان می‌شود یا به پزشک متخصص نیاز دارید؟ نوع بیمه درمانی که استفاده کرده را مشخص کنید و سپس لیستی از پزشکان تحت پوشش بیمه خود را بنویسید. در نهایت با تعیین وقت ویزیت و ملاقات پزشک قادر خواهید بود که بهترین پزشک را انتخاب کنید و نگرانی‌های خود را دور بریزید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.