دکتر نیویورک

دکتر نیویورک • دکترهای فارسی زبان نیویورک • پزشکان نیویورک

ZSany - Advertise With Us Today!

وجود یک پزشک ماهر در زندگی هر فرد یکی از مهم‌ترین مسائل به حساب می‌آید. از آنجا که در هر دوره زندگی ممکن است بیماری بر شما غالب شود، وجود یک پزشک ضروری خواهد بود. حتی یک سرماخوردگی ساده نیز در صورتیکه درمان نشود ممکن است خطرات جدی را پیش رو داشته باشد.

لیست پزشک نیویورک

حال هنگامی که به یک کشور خارجی مهاجرت می‌کنید این مسئله مهم‌تر نیز می‌شود. در هر صورت پیدا کردن یک پزشک ایرانی کمک بیشتری به شما خواهد کرد. بهترین پزشک ایرانی در نیویورک را به راحتی با رعایت چند نکته ساده می‌توانید پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم که اطلاعات کاملی را درباره یافتن بهترین پزشک، ویژگی‌ها و زمینه فعالیتشان در اختیارتان قرار دهیم. بنابراین تا پایاین مقاله همراه ما باشید و از این مطالب مفید استفاده کنید.

وضعیت پزشکی و درمانی نیویورک چگونه است؟

با توجه به اینکه نیویورک یکی از بهترین ایالت‌های آمریکا محسوب می‌شود، وضعیت درمانی بیماران و رسیدگی به آن‌ها در مرحله خوبی به سر می‌برد. دولت آمریکا برای شهروندان خود ارزش زیادی قائل می‌شود و برای هر فرد یک پزشک در نظر می‌گیرد.

افراد ایرانی که به این کشور مهاجرت می‌کنند دوست دارند که تحت نظر یک پزشک ایرانی و همزبان خود باشند. زیرا برقراری ارتباط با یک پزشک همزبان و در میان قرار دادن مشکلات خود با آن‌ها بسیار راحت‌تر از یک پزشک خارجی خواهد بود.

بهترین پزشک ایرانی در نیویورک چه ویژگی‌هایی دارد؟

همه پزشکانی که در کار خود حرفه‌ای هستند و مهارت دارند، ویژگی‌های خاصی خواهند داشت که به راحتی قابل تشخیص است.

همدردی با بیمار و صداقت

پزشکان با تجربه این مسئله را می‌دانند که اگر با بیمار خود صادق باشند، اعتماد بین آن‌ها شکل می‌گیرد و بیمار دچار تردید نخواهد شد. همچنین احساس همدردی با بیمار باعث می‌شود که آرامش خاطر در او ایجاد شود.

زیرا او مطمئن است که پزشک به فکر سلامتیش خواهد بود و هر کاری برای درمان بیماری انجام می‌دهد. بنابراین پزشکان باید بیمار را از روند بیماری و پروسه درمانی باخبر کنند و با او احساس همدردی یا صمیمیت داشته باشند.

صمیمیت بین پزشک و بیمار بسیار اهمیت دارد. زیرا بیمار با این احساس سعی می‌کند که تمام مشکلات خود را با پزشک در میان بگذارد و به خاطر خجالت آن‌ها را پنهان نمی‌کند. که این مورد شاید به درمان بیماری توسط پزشک نیز کمک کند.

قدرت تشخیص بیماری

مهم‌ترین ویژگی یک پزشک این است که بتواند بیماری افراد را به درستی تشخیص دهد. این مسئله باعث خواهد شد که روند درمانی بیمار سریع‌تر طی شود و نتیجه مطلوب‌تری در انتظار خواهد بود. علاوه بر این تشخیص درست از هزینه‌های اضافی و آزمایشات بی‌دلیل جلوگیری می‌کند و موجب آرامش خاطر بیمار خواهد شد.

برخی از پزشکان ناوارد به دلیل تشخیص نادرست و روش درمانی غلط بارها باعث به خطر افتادن جان بیمار، آسیب‌های جدی، اتلاف وقت و هزینه‌های نجومی شده اند. این مسئله نارضایتی‌هایی را برای بیمار به دنبال دارد و یک پرونده پزشکی ناموفق برای پزشک خواهد بود که در سوابق او تاثیرات منفی خواهد داشت.

صبر و شکیبایی

کار پزشکی یکی از سخت‌ترین مشاغل محسوب می‌شود به خصوص روانپزشکی که به طور مستقیم با روح و روان افراد سر و کار دارد. روانپزشکان باید کنترل کافی روی احساسات درونی خود داشته باشد و در مقابل مشکلات دیگران صبر و شکیبایی نشان دهند.

به طور کلی صبوری در کار پزشکی بسیار مهم است. زیرا قطعا در طول روز مراجعه کنندگان و بیماران زیادی خواهند داشت که باید برای ویزیت هر کدام وقت کافی بگذارند و به مشکلات یا دردهای آن‌ها به دقت گوش کنند.

گوش دادن با دقت کافی می‌تواند به درمان بهتر بیماران کمک کند و قدرت تشخیص بیماری را در پزشکان افزایش دهد.

مهارت در معاینه

یک پزشک ماهر باید به تمامی اعضای بدن تسلط کامل داشته باشد و بیمار خود را به درستی معاینه کند. علاوه بر این هیچگاه قبل از معاینه دارویی برای بیمار تجویز نخواهد کرد و در صورت لزوم ابتدا آزمایشاتی را برای بیمار انجام می‌دهد.

تمام این مراحل به تشخیص درست بیماری کمک می‌کند و از تجویز دارو یا درمان اشتباه جلوگیری خواهد کرد.

شوق به یادگیری

هنگامی که دوران تحصیل پزشکان به اتمام می‌رسد آن‌ها اجازه شروع به کار را دارند. حال درست است که دوران تحصیل آن‌ها به پایان رسیده است، اما دوران یادگیری او به پایان نرسیده است. بهترین پزشک ایرانی در نیویورک همواره تلاش می‌کند که دانش خود را افزایش دهد و به دانش قبلی خود اکتفا نمی‌کند.

علم و دانش هیچگاه پایان ندارد. به خصوص علم پزشکی که هر روزه درحال پیشرفت است. بنابراین حتی پزشکان قدیمی با تجربه کاری بالا نیز نباید از یادگیری و افزایش اطلاعات خود سر باز زنند و مدام در حال مطالعه باشند.

معاینه دقیق

پزشکان در طول دوران تحصیل خود درباره بدن انسان و معاینه آن کامل می‌آموزند. معاینات دقیق و کامل بیمار از مهارت‌های پزشکی محسوب می‌شود. پزشک باید به تمام اعضای بدن بیمار توجه کند و کوچکترین علائم هنگام معاینه را جدی بگیرد.

در بسیاری از مواقع معاینه داخلی بدن امکان‌پذیر نیست و پزشک برای مشاهده وضعیت داخلی نیاز به سونوگرافی، عکسبرداری، آندوسکوپی و غیره نیاز دارد. زیرا معاینه وضعیت داخلی بیمار به همین راحتی‌ها نخواهد بود. بنابراین پزشکان نباید از هیچگونه کمکی که به درمان و تشخیص بیماری مربوط است چشم پوشی کنند و جان بیمار را با تشخیص‌های اشتباه به خطر نیاندازند.

تجربه کاری درخشان

معمولا پزشکانی که ماهر هستند تجربه کاری بسیار درخشانی دارند و شما با بررسی پرونده کاری آن‌ها می‌توانید به این مسئله پی ببرید. از طرفی دیگر این تجربه کاری درخشان نیازمند مهارت بالایی است که هر پزشکی نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد.

علاوه بر این پزشکان زبردست به دلیل تجربه کاری درخشانی که دارند معمولا در بهترین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کار می‌کنند. بنابراین با مراجعه به این مراکز به راحتی می‌توانید پزشکی ماهر را انتخاب کنید.

سخن آخر

برای اینکه بتوانید بهترین پزشک ایرانی در نیویورک را برای خود و مشکلاتتان داشته باشید، تنها کافی است که به او اعتماد داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود درمان بیماری‌ها به سرعت اتفاق بیفتد اعتماد بین شما و پزشک خواهد بود.

همچنین برای یافتن یک پزشک حرفه‌ای کافی است کمی جست و جو کنید یا از دیگران درباره آن‌ها سوال نمایید.

Comments are closed.