دکتر نیومکزیکو

دکتر نیومکزیکو • دکترهای فارسی زبان نیومکزیکو • پزشکان نیومکزیکو

ZSany - Advertise With Us Today!

چقدر پزشک مراقبت‌های اولیه شما را می‌شناسد؟ آیا آنها حداقل سالی یکبار شما را ملاقات می‌کنند؟ شاید در طول یک سال گذشته، زمانی که سلامتی در خط مقدم بوده است. بهترین پزشک ایرانی در نیومکزیکو اینجا نقش‌آفرینی خواهد کرد. اگر پزشک مراقبت‌های اولیه ندارید، ممکن است یکی از مهم‌ترین روابط را در مورد سلامتی و رفاه خود از دست بدهید.

لیست پزشک نیومکزیکو

بهترین پزشک ایرانی در نیومکزیکو

یک پزشک با توجه به مراقبت‌های اولیه بیش از یک پزشک است. با گذشت زمان، او تفاوت‌های ظریف سابقه پزشکی، واکنش شما نسبت به داروها، اهداف سلامتی، شیوه زندگی، ترجیحات درمانی و اینکه آیا یک مراقب در مدیریت سلامت شما از شما حمایت می‌کند یا نه را می‌آموزد.

این دانش صمیمی می‌تواند تأثیر زیادی در سلامتی شما ایجاد کند. مطالعات نشان می‌دهد افرادی که دارای پزشکان مراقبت‌های اولیه هستند بیشتر به خدمات پیشگیرانه از جمله غربالگری سرطان دسترسی دارند و دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی را به میزان قابل توجهی گزارش می‌دهند.

بیماران در ایالت‌هایی که هزینه‌های بیشتری را برای مراقبت‌های اولیه هزینه می‌کنند، کمتر در بیمارستان بستری می‌شوند و به اورژانس مراجعه می‌کنند.

نکات مهم در انتخاب بهترین پزشک ایرانی در نیو مکزیکو

پزشک مناسب برای خود را با توجه به موارد مختلف می‌توانید پیدا کنید. در ادامه به بررسی این نقاط می‌پردازیم.

از اطراف بپرسید

اولین قدم برای یافتن یک پزشک این خواهد بود که با خانواده و دوستان خود در مورد پزشکان آنها صحبت کنید. توصیه شخص مورد اعتماد شما راه خوبی برای شناسایی یک پزشک بسیار ماهر و مفید است. اما به یاد داشته باشید: هر فردی متفاوت است. اینکه پزشک برای همسایه یا بهترین دوست شما عالی بوده به این معنا نیست که آنها برای شما مناسب هستند.

مطمئن شوید که تحت پوشش هستید

پس از مشخص کردن برخی از نامزدهای احتمالی، بررسی کنید که آیا آنها با برنامه سلامتی شما کار می‌کنند یا خیر. اگر برنامه Medicare Advantage دارید، با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید یا وب سایت برنامه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا پزشک در شبکه بیمه‌ای شما است یا خیر. اگر به پزشک خارج از شبکه مراجعه می‌کنید، بیشتر برنامه‌ها هزینه بیشتری دریافت می‌کنند، بنابراین مهم است که این مرحله را قبل از تعیین وقت ملاقات انجام دهید.

یک بررسی کیفی انجام دهید

به احتمال زیاد شما فردی را برای تعمیر در خانه خود استخدام نمی‌کنید بدون اینکه کمی در مورد کیفیت کار وی تحقیق کنید. بنابراین چرا بدون انجام همین کار پزشک را انتخاب می‌کنید؟

اگر برنامه Medicare Advantage دارید، با شرکت بیمه خود مشورت کنید تا ببینید آیا آنها اطلاعاتی در مورد رتبه بندی کیفیت پزشکان خاص مراقبت‌های اولیه در شبکه شما دارند. همچنین می‌توانید از ابزار مقایسه پزشکان در Medicare.gov استفاده کنید تا ببینید آیا پزشک شما در فعالیت‌هایی شرکت کرده است که نشان می‌دهد مراقبت‌های با کیفیتی ارائه می‌دهند.

در نهایت، بررسی کنید که آیا پزشک شما از طریق سایت Certification Matters که انجمن تخصصی پزشکی آمریکا است، دارای گواهینامه هیئت مدیره است یا خیر. پزشکان همچنین باید از آخرین پیشرفت‌ها در زمینه‌های خود برای حفظ گواهینامه خود مطلع شوند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که آنها به شما توصیه‌های به روز می‌کنند.

پرسیدن سؤالات در آن تماس اولیه می‌تواند حسی از نحوه عملکرد دفتر را ارائه دهد. دفتر چگونه پر کردن نسخه را اداره می‌کند؟ چگونه آنها شما را از نتایج آزمایش مطلع می‌کنند؟ آیا می‌توانید به پزشک خود ایمیل بزنید یا قرارهای آنلاین را تعیین کنید؟ آیا در صورت تأخیر در غربالگری سالانه یا واکسن آنفولانزا، مطب به شما یادآوری می‌کند؟

همچنین ممکن است بپرسید که آیا امکان ملاقات دکتر در همان روز هست یا باید وقت قبلی رزرو شود. بیماران معمولاً چه مدت در اتاق انتظار برای ملاقات منتظر خواهند ماند.

نیازهای خود را در نظر داشته باشید

هر فردی دارای نیازهای بهداشتی منحصر به فردی است و این نیازها با افزایش سن تغییر می‌کند. از پزشک خود در مورد تخصص یا زمینه‌های مورد نیاز خود سؤال کنید.

به‌عنوان‌مثال، اگر یک پزشک متخصص در زمینه ورزش است، اگر شما یک ورزشکار جدی نیستید، ممکن است بهترین انتخاب نباشد. اما اگر شما مبتلا به بیماری مزمن مانند دیابت هستید، ممکن است بخواهید در عمل به دنبال یک پزشک با تخصص ویژه در مراقبت از دیابت یا تعداد زیادی از بیماران مبتلا به دیابت را ویزیت کرده باشد، باشید. اینها چیزهایی هستند که باید در اولین تماس با آنها بپرسید.

اگر چندین مشکل پیچیده پزشکی دارید، ممکن است از مراجعه به متخصص سالمندان سود ببرید. متخصصان سالمند در مراقبت از بیماران مسن تخصص دارند.

به تصویر بزرگ‌تر نگاه کنید

در اولین ملاقات، مهم است که مطمئن شوید فلسفه مراقبت پزشک شما مطابق با نظر شما است. این سؤالات را در ذهن مطرح کنید و در طول روند درمانی به دنبال پاسخ گیری برای آن ها باشید: چرا پزشک تصمیم گرفت به مراقبت‌های اولیه بپردازد؟ پزشک مورد علاقه شما چیست و معیارها را دارد؟

اگر دیدگاه پزشک شما در مورد مراقبت از بیمار با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد، احتمالاً در بین ملاقات‌ها توصیه‌های او را دنبال خواهید کرد. بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا در اولین ملاقات با پزشک مشورت کنید یا خیر، این اطلاعات را در نظر بگیرید.

از شوک فرهنگی اجتناب کنید

هر گروه فرهنگی آداب و رسوم، ایده‌ها و تابوهای خاص خود را در مورد مراقبت‌های پزشکی دارد، بنابراین پزشکی را بیابید که نه تنها به زبان شما صحبت می‌کند، بلکه به اعتقادات فرهنگی، مذهبی یا سایر اعتقادات شخصی شما نیز حساس است.

به عنوان مثال، اگر شما عضو جامعه LGBTQ هستید، باید مطمئن شوید که پزشک شما نسبت به نگرانی‌های شما حساس است و درباره مسائل بهداشتی LGBTQ آگاه است. این مهم است که پزشک شما از نظر فرهنگی آگاه باشد و به ایده‌ها و سنت‌های شما احترام بگذارد.

به غریزه خود اعتماد کنید

پزشک شما یک حل کننده برای مشکل شما و یک حامی مهم برای سلامتی شما خواهد بود. بسیار مهم است که به آنها اعتماد کنید و از پرسیدن سؤالات راحت باشید.

اگر چیزی به نظر می‌رسد، به غریزه خود اعتماد کنید و به دنبال یک پزشک جدید باشید که مناسب‌تر است. شما باید با هر کسی که انتخاب می‌کنید راحت باشید. به یاد داشته باشید، این فرد در سال‌های آینده مدافع مهمی برای سلامتی و رفاه شما خواهد بود.

سخن آخر

شما می‌توانید با انتخاب بهترین پزشک ایرانی در نیو مکزیکو به راحتی یک سلامت ایمن و بی دغدغه را برای خود تضمین کنید. درز این مسیر شما می‌بایست اقدامات مختلفی را انجام دهید تا به یک نتیجه مطمئن برسید. در این اقدام شتاب زده عمل نکنید و از الان برای انتخاب یک فرد مناسب اقدام کنید.

Comments are closed.