دکتر نیوجرسی

دکتر نیوجرسی • دکترهای فارسی زبان نیوجرسی • پزشکان نیوجرسی

ZSany - Advertise With Us Today!

هفت نوع مختلف پزشک وجود دارد که توانایی ارائه روش‌های مراقبت اولیه مانند متخصصان داخلی، متخصصان سالمند، پزشکان پرستار و موارد دیگر را دارند. یافتن بهترین پزشک ایرانی در نیوجرسی بسیار مهم خواهد بود.

لیست پزشک نیوجرسی

ارائه دهندگان بیمه درمانی اغلب لیستی از PCPها و شیوه‌های واجد شرایط را که در برنامه‌های اعضای آنها گنجانده شده است، تهیه می‌کنند. این مهم است که باید در نظر گرفته شود، زیرا انتخاب پزشک مراقبت‌های اولیه که خارج از شبکه است می‌تواند گران و ناراحت کننده باشد. در ادامه به روشی برای تعیین فردی لایق می‌پردازیم.

انتخاب بهترین پزشک ایرانی در نیوجرسی

هنگام جستجوی پزشک مراقبت‌های اولیه، عوامل مختلفی مانند مکان، شایستگی، نیازهای مراقبت شخصی و موارد دیگر را باید در نظر گرفت.

برای بیماران، انتخاب پزشک جدید مراقبت‌های اولیه گزینه‌های مختلفی را برای انتخاب ارائه می‌دهد که منجر به گام‌های مختلفی می‌شود که بیمار می‌تواند بفهمد کدام پزشک و مراقبت‌های اولیه برای آنها بهترین است.

در این راستا شما نیازمند چندین مرحله در قالب آماده سازی خواهید بود که برایتان بیان خواهیم کرد.

لیستی از ویژگی‌هایی را که به دنبال پزشک هستید تهیه کنید

قبل از پیدا کردن یک پزشک مراقبت‌های اولیه، خوب است که بیمار استانداردهایی را در مورد نوع مراقبت و برنامه سلامت مورد انتظار خود تعیین کند. به سوالات ایده‌هایی مانند موارد زیر فکر کنید:

  • آیا ترجیح می‌دهید به پزشک مرد یا زن مراجعه کنید؟
  • محل تمرین و مدت زمان رانندگی.
  • آیا شرایط خاصی وجود دارد که پزشک باید تجربه کند؟
  • بیمار به دنبال چه نوع کیفیت مراقبتی است؟

همچنین برای بیمار ضروری است که محدوده سنی، جنسیت و اینکه آیا خانواده ای دارند که می‌خواهند در مراقبت‌های خود قرار گیرند یا خیر. برخی از پزشکان در مراقبت از گروه‌های سنی خاص یا جنسیت تخصص دارند، بنابراین توجه به آن مفید است.

بدانید چه کسی مراقبت‌های اولیه را ارائه می‌دهد

ارائه دهندگان گوناگونی هستند که مراقبت‌های اولیه را انجام می‌دهند، هر کدام در انواع مختلف مراقبت تخصص دارند، اما همه آنها تنها هدفشان تسهیل رابطه با بیمار است. احساس این است که هرچه PCP و تیم مراقبت از آنها با یک بیمار و سابقه پزشکی آنها آشنا می‌شوند، مراقبت دقیق‌تر می‌شود.

پزشک خانواده: دارای مجوز مراقبت از افراد در همه سنین است، به همین دلیل آنها معمولاً برای خانواده‌ها توصیه می‌شوند. قبل از دریافت گواهینامه، مراحل لازم را برای واجد شرایط بودن در هیئت مدیره طی می‌کند.

متخصص داخلی: یکی از رایج‌ترین پزشکان مراقبت‌های اولیه، پزشکی است که متخصص بیماری‌های داخلی خواهد بود و به عنوان پزشک داخلی شناخته می‌شود. پزشک متخصص داخلی دارای مجوز مراقبت از بزرگسالان در هر سنی است.

متخصص سالمندان: متخصص سالمندان در ارائه کمک به بیماران مسن که ممکن است مشکلات پزشکی مربوط به افزایش سن را تجربه کنند، تخصص دارد. افراد بالای 65 سال نیاز به مراقبت‌های سالمندی دارند. معمولاً برای یک بیمار علاوه بر PCP به پزشک سالمندان نیز مراجعه می‌شود. پزشکان سالمند پس از اتمام اقامت در طب خانوادگی یا داخلی و دریافت مجوز هیئت مدیره، مجوز می‌گیرند.

متخصص اطفال: پزشک اطفال دارای مجوز ارائه خدمات مراقبت‌های اولیه به کودکان از بدو تولد تا بزرگسالی است. با این حال، هنگامی که یک کودک در سن 18 سالگی قانونی می‌شود، دیگر نمی‌تواند تحت مراقبت اطفال قرار گیرد. پزشکان اطفال پس از اتمام اقامت کودکان و واجد شرایط بودن در هیئت مدیره، مجوز می‌گیرند.

متخصص زنان و زایمان: متخصص زنان فردی است که پس از اتمام اقامت زنان و واجد شرایط بودن در هیئت مدیره، مراقبت‌های تخصصی را در زمینه پزشکی زنان انجام می‌دهد.

از خانواده و دوستان توصیه بگیرید

هیچ توصیه‌ای بهتر از توصیه دهان به دهان وجود ندارد. هنگام جستجو برای بهترین پزشک، از خانواده و دوستان خود بپرسید که آیا آنها کسی را در آن منطقه توصیه می‌کنند یا چگونه برای یافتن پزشک خود اقدام کرده‌اند. از آنها در مورد تجربیات مثبت و منفی آنها، با پزشکان خاصی که در طول تحقیقات پیدا شده‌اند، بخواهید تا اطلاعات شخصی را در مورد سابقه پزشک قبل از قرار ملاقات جمع آوری کنند.

محل درمان را در نظر بگیرید

ازآنجاکه مراقبت‌های اولیه از نیازهای روزمره سلامتی است، مهم است که پزشک مراقبت‌های اولیه شما در مکانی مناسب برای شما قرار گیرد. وقتی احساس خوبی ندارید، نمی‌خواهید خیلی دور سفر کنید و اگر مطب پزشک شما در موقعیت مناسبی قرار دارد، امیدوارم در زمان سلامت بیشتر تمایل به ملاقات برای جلسات فیزیکی و سایر مراقبت‌های پیشگیرانه داشته باشید.

در ارتباطات، تفاوت‌ها رقم می‌خورد

بیماران برای اولین بار از این عمل با مطب پزشک بالقوه تماس بگیرند. شما می‌توانید با آداب معاشرت کارکنان مطب چیزهای زیادی بگویید. سؤال کنید که آیا آنها بیماران جدید قبول می‌کنند یا خیر و ببینید چگونه آنها پاسخ می‌دهند. اگر آنها می‌گویند: قرار بعدی 90 روز دیگر است، روز خوبی داشته باشید. این تفاوت زیادی با گفتن دارد، او واقعاً مشغول است و ما همیشه برای بیماران موجود وقت می‌گذاریم.

اما و اگرها در انتخاب بهترین پزشک ایرانی در نیوجرسی

شاید برای بسیاری از شما سؤال شده باشد که چرا باید یک پزشک خوب را شما بیابید. واقعیت این است که شما برای یک درمان نیاز به بهترین دارید تا با خیال راحت بتوانید نسبت به بهبود اقدام کنید. از طرفی دیگر شما در این اقدام خواهید توانست به با یک فرد ایرانی که خلق و خویی تقریباً یکسان دارد، در تعامل باشید.

شما با این انتخاب آرامشی به صورت کاملاً ناخودآگاه به سراغتان خواهد آمد.

نکات مثبت در ارتباط با بهترین پزشک ایرانی در نیوجرسی

شما با ملاقات بهترین پزشک از نکات بسیاری بهره‌مند خواهید شد که می‌تواند شما را در اقدامات مختلف به نتایج مدنظر برساند.

از مهم‌ترین نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

آرامش

شما در برخورد اول احساس آرامش کرده و برای شما بسیاری از معضلات قابل حل خواهد بود. در این اقدام شما همواره یک پالس مثبت دریافت می‌کنید که بسیار امیدوار خواهید شد. در عین حال این انگیزه برای شما باعث به وجود آمدن یک انگیزه دو برابر خواهد شد که شما را در بهبود سریع‌تر یاری می‌رساند.

درمان سریع

شما با یافتن یک دکتر خوب، بهتر و راحت‌تر درمان خواهید شد. در این اقدام شما تنها یک گام تا مرزهای بهبودی فاصله دارید و آن نیز گوش کردن خواهد بود. این پزشک می‌تواند راه درست را به خوبی به شما نشان دهد و در مسیر موفقیت گام بردارید.

شفافیت

اقدام مؤثر پزشک، باعث ایجاد یک شفافیت در مورد بیماری برای شما خواهد شد و شما را در این حوزه بسیار آگاه می‌سازد. در این شفافیت، مراحل درمان را در می‌یابید و با یک اطلاع نسبی نسبت به موارد مختلف می‌توانید نسبت به خود یک تصمیم منطقی بگیرید.

Comments are closed.