دکتر نیوهمشایر

دکتر نیو همشایر • دکترهای فارسی زبان نیو همشایر • پزشکان نیو همشایر

ZSany - Advertise With Us Today!

انتخاب پزشک جدید می‌تواند یک چالش باشد، به ویژه اگر به یک جامعه جدید نقل مکان کرده اید. درخواست توصیه از همکاران، همسایه‌ها و دوستان راه خوبی برای شروع است، اما شما باید تصمیم بگیرید که بهترین پزشک ایرانی در نیو همشایر با توجه به با نیازها و موقعیت شما چه کسی است.

لیست پزشک نیو همشایر

طرح بیمه شما ممکن است انتخاب‌های شما را محدود به گروهی از پزشکان مورد تأیید طرح کند یا مشوق‌های مالی برای استفاده از پزشکان وابسته به برنامه ارائه دهد. همیشه شرایط پوشش بیمه خود را بررسی کنید تا بدانید آیا این برنامه شامل ویزیت پزشک شما می‌شود یا خیر.

اگر آنها در برنامه سلامتی شما شرکت نکنند، چقدر از جیب شما برای ملاقات با آنها پرداخت خواهید کرد؟ آیا برنامه سلامت قبل از مراجعه به متخصص نیاز به ارجاع از پزشک مراقبت‌های اولیه دارد؟ اگر شغل خود را تغییر داده‌اید و باید بین برنامه‌های مختلف بهداشتی ارائه شده توسط کارفرمای خود تصمیم بگیرید، ممکن است بخواهید ابتدا پزشک خود را انتخاب کنید و سپس برنامه بهداشتی را انتخاب کنید که ویزیت این پزشک را پوشش می‌دهد.

بهترین پزشک ایرانی و زمینه‌های فعالیت

باید تصمیم بگیرید که به دنبال چه نوع پزشکی هستید. اکثر برنامه‌ها از شما می‌خواهند که یک پزشک مراقبت اولیه را انتخاب کنید. پزشکی که مراقبت کلی شما را مدیریت می‌کند و در صورت نیاز شما را به متخصصان ارجاع می‌دهد. علاوه بر این، اگر شما یک بیماری مزمن یا ناتوان کننده دارید، احتمالاً به یک متخصص نیاز دارید که نیازهای سلامتی خاص شما را درک کند.

اکثر پزشکان در نیو همشایر دارای مجوز هستند. پزشکان مراقبت‌های اولیه، پزشکانی هستند که برای بیماری‌های معمول مانند سرماخوردگی، آنفولانزا و معاینات منظم به آنها مراجعه می‌کنید. ممکن است دارای مجوز پزشکی در خانواده یا طب داخلی باشند.

متخصصان، پزشکانی که برای انجام اقدامات خاصی مانند کولونوسکوپی یا بیماری مزمن به آنها مراجعه می‌کنید. در زمینه خاصی آموزش‌های اضافی را گذرانده‌اند و امتحان شایستگی را در آن زمینه گذرانده‌اند.

انتخاب بهترین پزشک ایرانی دغدغه‌ای بسیار جدی

ممکن است هنگام انتخاب پزشک نگرانی‌های بیشتری داشته باشید. این نگرانی‌ها باید نشان دهنده نیازها و اولویت‌های شما باشد. این سؤالات می‌توانند به شما در تصمیم گیری در مورد آنچه برای شما مهم است کمک کنند.

دکتر کجاست؟ آیا رسیدن به آنجا برای شما آسان خواهد بود؟ آیا می‌توانید با وسایل نقلیه عمومی به آنجا برسید؟ آیا پارکینگ کافی وجود دارد؟

پزشک از کدام بیمارستان‌ها استفاده می‌کند؟ آیا در صورت نیاز در درمان یکی از آنها راحت هستید؟ آیا بیمه شما مراقبت‌های ارائه شده در این بیمارستان‌ها را پوشش می‌دهد؟

اشعه ایکس معمول و آزمایشات آزمایشگاهی کجا انجام می‌شود؟ آیا می‌توان این کارها را در دفتر انجام داد یا باید به آزمایشگاه خارجی بروید؟

بعد از تماس چقدر باید منتظر ملاقات باشید؟ آیا در صورت نیاز فوری می‌توانید در همان روز ویزیت شوید؟

آیا کارکنان دفتر دوستانه و مؤدب هستند؟

اگر با سؤالی در مورد مراقبت خود تماس می‌گیرید، آیا پزشک یا پرستار تماس را فوراً برمی گرداند؟

چه کسی برای پزشک هنگام غیبت تحت پوشش قرار می‌گیرد؟ در صورت بروز مشکل بعد از ساعت با چه کسی تماس بگیرید؟ اگر پزشک به صورت گروهی کار می‌کند، آیا از دیدن یکی از شرکای تمرین راحت هستید؟

آیا پزشک اغلب بیماران را به متخصصان ارجاع می‌دهد یا ترجیح می‌دهند بیشتر مراقبت‌های شما را خود مدیریت کنند؟

آیا اداره ادعاهای بیمه‌ای را انجام می‌دهد یا باید قبلاً هزینه خدمات را پرداخت کرده و خودتان مطالبات را تنظیم کنید؟

همه این سؤالات نکات مهمی را برای شما بیان می‌کند که می‌توانید نسبت به نتایجی بسیار مهم اقدام کنید.

یافتن بهترین پزشک ایرانی در نیو همشایر

برخی از سایت‌ها را برای شما بیان خواهیم کرد که در آن ها می‌توانید به صورت کمی دقیق‌تر و قانون مند تر اقدام به شناخت بهترین پزشک ایرانی کنید.

AMA DoctorFinder

اطلاعات اولیه در مورد بیش از 814،000 پزشک در ایالات متحده و به خصوص نیو همشایر برای شما اطلاعاتی در مورد آموزش تخصصی، صدور گواهینامه هیئت مدیره و موارد دیگر دریافت می‌کنید. اما اطلاعاتی در مورد پیامدهای بیمار، اقدامات انضباطی یا مهارت‌های ارتباطی در دست نیست.

AngiesList.com

نظرات کاربران در مقیاس A تا F ، گاهی بر اساس تعداد محدودی از پاسخ‌ها، برای دسته‌هایی مانند در دسترس بودن، وقت شناسی، خوش برخورد بودن کارکنان و اثربخشی درمان. بسته به خدماتی که انتخاب می‌کنید، هزینه عضویت سالانه بین 3.50 تا 10 دلار نیاز دارد.

Castle Connolly

رتبه بندی “پزشکان برتر” بر اساس نامزدی همسالان، تحقیق، غربالگری و سایر عوامل. جستجو بر اساس نام، مکان، بیمارستان، تخصص یا بیمه.

Healthgrades.com

یک سایت جامع و آسان برای استفاده که امکان جستجو بر اساس نام، روش، تخصص یا شرایط را فراهم می‌آورد. شامل اطلاعاتی درباره تحصیل، بیمارستان‌های وابسته و رتبه بندی خود بیمارستان، تحریم‌ها، ادعاهای سوء رفتار و اقدامات هیئت مدیره، مکان‌های اداری و طرح‌های بیمه است. رتبه بندی موضوعاتی مانند رضایت بیمار و زمان انتظار بر اساس بازخورد بیمار است که می‌تواند محدود باشد.

کمیته ملی

تضمین کیفیت اطلاعات قابل اعتماد در مورد پزشکانی که استانداردهای مهمی را در زمینه اقدامات مانند خانه پزشکی بیمار، مراقبت از بیماری‌های قلبی، دیابت و کمردرد رعایت می‌کنند. NCQA مجوز پزشک را تأیید می‌کند، اما سایر داده‌ها خود گزارش می‌شوند.

RateMDs.com

پزشکان را بر اساس نام، جنس، کد پستی، ایالت و تخصص جستجو کنید. شامل اطلاعات در مورد آموزش و همچنین رتبه بندی بیماران در مورد کارکنان، وقت شناسی، مفید بودن و دانش است. پیوندهایی به سوابق هیئت پزشکی دارد که در آن می‌توانید اطلاعاتی در مورد اقدامات انضباطی دریافت کنید. بیماران می‌توانند سوالات و پاسخ‌های مربوط به پزشکان را ارسال کنند. رتبه بندی بر اساس نظرات بیماران است.

Vitals.com

پزشکان را بر اساس تخصص، شرایط، بیمه، نام و موارد دیگر پیدا کنید. شما از جوایز پزشک، تخصص، وابستگی به بیمارستان و بیمه و همچنین رتبه بندی بیماران در مورد اقدامات مانند پیگیری به موقع، دقت تشخیص و متوسط ​​زمان انتظار مطلع خواهید شد. همچنین بخش نظرات بیمار وجود دارد.

Yelp.com

نظرات کاربران که به پزشکان یک تا پنج ستاره می‌دهد. پزشکان نمی‌توانند برای تغییر یا حذف نظرات خود هزینه بپردازند، اگرچه مشخص نیست که رابطه ناظر با پزشک چیست و پزشکان تنها با چند پاسخ می‌توانند رتبه‌های بالایی کسب کنند.

سخن آخر

سعی کردیم در این مقاله بسیاری از مشکلات را برای شما رفع کنیم. سعی کنید از هر روشی که می‌توانید نیاز خود را نسبت به پزشک مدنظر برطرف کنید. شما با این اقدامات دیگر در راه پیداکردن بهترین پزشک ایرانی در نیو همشایر نخواهید داشت.

Comments are closed.