دکتر کانزاس

0

دکتر کانزاس • دکترهای فارسی زبان کانزاس • پزشکان کانزاس

ZSany - Advertise With Us Today!

انتخاب پزشک از جمله انتخاب‌هایی است که باید بر اساس فکر و تحقیقات لازم صورت گیرد. زیرا به طور مستقیم با سلامتی و مسائل حیاتی شما در ارتباط است.

لیست پزشک کانزاس

انتخاب پزشک در کشورهایی غیر از ایران مانند ایالت متحده آمریکا و در ایالت کانزاس به مراتب مشکل‌تر از یافتن پزشک در ایران است.

اما باید توجه داشت که این مشکل صرفا در صورت نداشتن اطلاعات جامع و کافی از وضعیت و شرایط پزشک در کانزاس به وجود می‌آید.

بهترین پزشک ایرانی در کانزاس را باید بر اساس اطلاعات کافی از این مقوله یافت. با همراه باشید تا در این مقاله مهم‌ترین نکاتی که برای یافتن بهترین پزشک ایرانی باید بدانید را مرور کنیم.

بررسی دلیل مراجعه به پزشک

دلیل مراجعه به پزشک مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین بخش یافتن بهترین پزشک ایرانی است. زیرا فقط در صورت شناسایی درد است که شما می‌توانید پزشک‌های مربوط به خود را بیابید.

درد شما می‌تواند مرتبط با دست و پا و کمر باشد که متخصص مرتبط به خود را می‌طلبد. همچنین می‌تواند مرتبط با سر، اعصاب سرتان و به طور کلی گردن به بالا باشد که مجدد پزشک متخصص خود را نیاز دارد.

درنتیجه برای مراجعه به پزشک در ابتدا باید مشخص کنید که در کدام ناحیه از بدن خود دچار درد شده‌ای. سپس پزشک مورد نظر و متخصص آن ناحیه را جست‌وجو کنید.

در این صورت که نیمی از مسیر یافتن پزشک را طی کرده‌اید و می‌توانید تقریبا از انتخاب درست خود مطمئن باشید. اما صبر کنید، این تمام مسیر نیست!

استراتژی‌ها و منابعی بسیاری وجود دارد که می‌تواند به شما در یافتن یک پزشک جدید یا بررسی پزشک‌های موجود در منطقه زندگی‌تان کمک کند.

در کانزاس به این دلیل که پیدا کردن یک پزشک خوب بسیار مهم است و می‌تواند تا مدت‌ها پزشک شما باشد، باید در جستجوی خود روی موارد مهم تمرکز کرده و برای کسب اطلاعات مورد نیاز به معتبرترین‌ها مراجعه کنید.

بهترین پزشک ایرانی در کانزاس را به سادگی بیابید

داشتن برنامه‌های بیمه‌ای مستلزم این است که شما پزشکی را به عنوان پزشک معتمد و اصلی خود انتخاب کنید. این نوع پزشک نه تنها می‌تواند در مشکلات سلامتی روزمره مانند آنفولانزا یا پیچ خوردگی مچ پا به شما کمک کند، بلکه در صورت لزوم شما را به دیگر متخصصانی که شاید به آن‌ها نیاز پیدا کنید ارجاع می‌دهد. نکته مهم این است که بر تمام مراقبت‌هایی که دریافت می‌کنید نظارت دارد.

تحقیقات بسیاری نشان می‌دهد افرادی که رابطه قوی با پزشک دارند نه تنها رضایت بیشتری از مراقبت‌های خود دارند بلکه ممکن است از سلامت بیشتری نیز برخوردار شوند.

این عبارت منطقی است زیرا برقراری ارتباط و همکاری خوب با پزشک ناظر بر مراقبت شما می‌تواند به شما اطمینان دهد که آزمایش‌ها و درمان‌های مورد نیاز خود را دریافت کرده‌اید و از مشکلات رایجی مانند دریافت درمان‌های تکراری یا متناقض از گروه متخصصان جلوگیری می‌کند.

بگذارید جستجو آغاز شود

اگر پزشک، پرستار یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی را می‌شناسید‌، بیش از نیمی از راه را رفته‌اید. در غیر این صورت نام پزشکان موجود در منطقه خود را از دیگران بپرسید که آیا آن‌ها به پزشکی در منطقه مراجعه کرده‌اند یا خیر؟

در صورت مراجعه به چه میزان از آن پزشک رضایت دارند. چنین امری می‌تواند بسیار دقیق‌تر از توصیه‌های دوستان یا خانواده باشد. همچنین باید در نظر بگیرید که به چه نوع پزشکی را می‌خواهید مراجعه کنید.

در این صورت باید سراغ فردی بروید که مشکل شما را دارد زیرا آن فرد قطعا به پزشک مربوط به بیماری خود مراجعه کرده است.

همچنین می‌توانید بررسی کنید که آیا پزشکی در منطقه زندگی شما وجود دارد که به عنوان پزشک خانواده عمل کند؟ مهم‌ترین نکاتی که در مراجعه به پزشک باید به آن توجه کنید عبارت است از:

  1. بیمه خود را بررسی کنید: از اداره بیمه استفاده کنید یا در وب سایت آن پزشکانی را که در منطقه شما فعالیت دارند را بیابید.

از آنجا که پزشکان اغلب برنامه‌هایی را در خصوص بیمه اضافه یا حذف می‌کنند، با مطب آن‌ها باید تماس بگیرید تا مطمئن شوید که پزشک هنوز بیمه شما را قبول می‌کند یا خیر.

  1. وابستگی به بیمارستان را در نظر بگیرید: انتخاب پزشک شما می‌تواند تعیین کند که در صورت نیاز به کدام بیمارستان مراجعه می‌کنید؛

بنابراین باید بیابید که پزشک شما دارای امتیازات پذیرش در بیمارستان مد نظر شما است یا خیر. سپس از رتبه‌بندی بیمارستان‌ها استفاده کنید تا ببینید این مرکز با بیمارستان‌های دیگر منطقه شما چگونه مقایسه می‌شود.

  1. به دنبال گواهینامه هیئت مدیره باشید: گواهینامه از طریق هیئت تخصصی پزشکی آمریکا به این معنی است که پزشک مدرک پزشکی را از یک دانشکده پزشکی واجد شرایط دریافت کرده است و سه تا هفت سال آموزش معتبر را گذرانده است و در نهایت دارای مجوز از هیئت پزشکی دولتی است. برای حفظ گواهینامه پزشکی، انتظار می‌رود که پزشک در ادامه تحصیل شرکت کند. برای مشاهده اینکه آیا پزشک دارای مجوز است یا خیر می‌توانید به وب‌سایت‌های مرتبط با این موضوع مراجعه کنید.
  2. مراقب گزارش‌هایی که از برخی از پزشکان می‌شود باشید: این گزارش‌ها شامل ادعاهای سوء رفتار و اقدامات انضباطی می‌شوند.

حتی پزشکان خوب می‌توانند یک یا دو بار مورد شکایت قرار گیرند، اما مطمئناً کسی را که ادعای سوء رفتار زیادی داشته است مورد انتخاب شما نیست.

دلایل متداول نظم و انضباط عبارتند از سوء مصرف مواد و رفتارهای جنسی نامناسب. هرچند نمی‌توان به طور دقیق یافت که چرا پزشک مجازات شده است. اکثر ایالت ها به پزشکان اجازه می‌دهند در حین درمان تحت تمرین و نظارت قرار گیرند.

  1. سازگاری را در نظر بگیرید: طبق نظرسنجی سال 2014 آسوشیتدپرس و مرکز تحقیقات روابط عمومی NORC، بیش از نیمی از آمریکایی‌ها هنگام انتخاب پزشک بر شخصیت و روابط تمرکز می‌کنند.

فقط 29 درصد می گویند که ارائه مراقبت یا نتیجه سلامت بیمار بسیار مهم است. از اولین ویزیت خود به عنوان یک آزمایش برای پزشک استفاده کنید.

چند فاکتور باید در نظر گرفته شود: آیا پزشک بدون وقفه به حرف شما گوش می دهد؟ آیا او به طور کامل به سوالات شما پاسخ می دهد؟ آیا او تشخیص و درمان شما را توضیح می دهد و تاریخ مراجعه مجدد را مشخص می‌کند؟

  1. در مورد تجویز دارو بپرسید: بسیاری از پزشکان نمایندگان شرکت های دارویی را به مطب خود اجازه می‌دهند تا داروهای خود را تهیه کنند.

این امر نه تنها زمان زیادی را از پزشک می‌گیرد بلکه ممکن است بر انتخاب داروهای او نیز بطور نامناسب تأثیر بگذارد.

چنین امری همچنین می‌تواند بیماران را با دارویی مواجه کند که ممکن است گرانتر باشد یا بهترین دارو برای آن‌ها نباشد. علاوه بر این نگرش پزشک نسبت به نمایندگان داروها می‌تواند نشان دهد که وی چقدر متعهد به تجویز با توجه به بهترین شواهد است، نه فشارهای صنعتی و مالی.

  1. فاکتور فناوری: پرونده‌های الکترونیکی سلامت به پزشک اجازه می‌دهد سابقه پزشکی شما را ردیابی کند، اطلاعات را با دیگر متخصصان به اشتراک بگذارد و بر تمام داروهای شما نظارت کند.

بسیاری از پزشکان همچنین دارای پورتال بیماران هستند، وب سایتی امن که به شما دسترسی 24 ساعته به اطلاعات سلامتی خود را می دهد.

همچنین به شما این امکان را می‌دهد که قرارهای ملاقات با پزشک را رزرو و پیگیری کنید، نتایج آزمایشگاه را دریافت کنید، درخواست تجدید نظر نسخه و سوالات را از پزشک خود دریافت کنید.

نتیجه‌گیری

انتخاب پزشک در ایالتی مانند کانزاس این موضوع را می‌طلبد که از قبل اطلاعات لازم و کافی در خصوص نوع بیماری خود داشته باشید. سپس بر اساس نوع بیماری به جست‌وجوی پزشک بپردازید.

این جست‌وجو را می‌توان با پرسش از دوستان و آشنایی که در منطقه زندگی شما به دکتر مراجعه کرده‌اند، آغاز کرد. سپس با استفاده از اطلاعات به دست آمده بهترین پزشک ایرانی در کانزاس را انتخاب کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.