دکتر بورلی هیلز

0

دکتر بورلی هیلز • دکترهای فارسی زبان بورلی هیلز • پزشکان بورلی هیلز

ZSany - Advertise With Us Today!

“پیشگیری بهتر است درمان است” همه ما با این جمله آشنایی داریم و می‌دانیم که این جمله یکی از جملات پررمزوراز است؛ زیرا تنها برای بیماری به کار نمی‌رود؛ بلکه کاربردهای مختلفی نیز دارد. اگر بیمار شده‌اید و نمی‌دانید چگونه بهترین پزشک ایرانی در بورلی هیلز را پیدا کنید، یا اینکه به دنبال یافتن پزشکی خانوادگی یا پزشکی ماهر برای دوران بیماری خود هستید، در ادامه همراه ما باشید.

لیست پزشک بورلی هیلز

بورلی هیلز یکی از شهرهای معروف ایالت کالیفرنیاست که اغلب افراد مشهور ایرانی و خارجی در این شهر زندگی می‌کنند. بورلی هیلز بالای 35 هزار نفر جمعیت دارد که بیشتر این افراد تحصیلات دانشگاهی دارد؛ بنابراین یافتن پزشک در این شهر چندان کار دشواری نیست، اما برای آنکه بتوانید متناسب با بیماری خود بهترین دکتر را انتخاب کنید، در ادامه شرح مختصری را از رایج‌ترین تخصص‌های پزشکی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

رایج‌ترین تخصص‌های پزشکی در بورلی هیلز کدام‌اند؟

بسیاری از افراد ایرانی که از کشور مهاجرت کرده‌اند، ترجیح می‌دهند برای درمان بیماری خود از پزشکان ایرانی کمک بگیرند؛ زیرا زبان مادری هر دو نفر آن ها زبان فارسی است؛ بنابراین بیمار به‌راحتی با پزشک خود ارتباط برقرار می‌کند و بیماری خود را شرح می‌دهد؛ اما از کجا بدانیم چه پزشکی برای بیماری ما مناسب است؟ درواقع برای درمان باید به سراغ کدام متخصص بریم؟ در این قسمت قصد داریم به معرفی برخی از انواع پزشکی بپردازیم که به‌راحتی قادر به انتخاب بهترین پزشک ایرانی در بورلی هیلز باشید.

پزشک خانواده

پزشکان متخصص خانواده از آن دسته افرادی به شمار می‌روند که تقریباً همه بیماران در هر سنی به آن ها مراجعه می‌کنند. این دسته از پزشکان از مراقبت‌های اولیه برای انواع بیماری شایع به‌خوبی آگاه هستند و به بیمار آن ها را ارائه می‌دهند.

باتوجه‌به آمار به‌دست‌آمده معمولاً اولین افرادی که مشکلات سلامتی مراجعان خود را تشخیص می‌دهند، این پزشکان هستند. پس از تشخیص بیماری توسط پزشک خانواده، آن ها دستور آزمایش‌های تشخیصی را صادر می‌کنند و در صورت نیاز بیمار را به متخصص مربوطه ارجاع می‌دهند.

به‌طورکلی پزشکان خانواده دررابطه‌با مراقبت از کودکان، خدمات اورژانس و سایر زمینه‌های پزشکی آموزش دیده‌اند. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم حتماً یکی از این پزشکان را در بورلی هیلز شناسایی کنید.

متخصص داخلی

این دسته از پزشکان به ارائه مراقبت‌های اولیه پزشکی به بزرگسالان می‌پردازند. این افراد نسبت به پزشکان خانواده دوره‌ها و آموزش‌های پزشکی بیشتری را در بیمارستان دیده‌اند. همچنین هر یک از پزشکان متخصص داخلی مطبی را در سطح شهر برای خود راه‌اندازی کرده‌اند؛ البته ممکن است برخی از آن ها در بیمارستان نیز فعالیت کنند.

به‌طورکلی اگر این دسته از پزشکان ادامه تحصیل بدهند، می‌توانند در زمینه‌های مختلفی همچون فوق‌تخصص غدد یا فوق‌تخصص قلب و غیره فعالیت کنند. توجه داشته باشید که با انتخاب متخصص داخلی به‌عنوان بهترین پزشک ایرانی در بورلی هیلز قادر هستید بسیاری از بیماری‌های خود را درمان کنید؛ زیرا این افراد اطلاعات کاملی در زمینه انواع بیماری‌ها دارند.

متخصص اطفال

پزشک اطفال از نوزادی تا 18 سالگی در کنار کودکان شماست. برخی از این پزشکان تا 21 سالگی نیز بیمار را معاینه می‌کنند. اغلب پزشکان اطفال مراقبت‌های اولیه پزشکی همچون واکسیناسیون، معاینات عمومی، مشکلات فیزیکی کودک و همچنین آنفولانزا و سرماخوردگی را نیز درمان می‌کنند.

لازم به ذکر است اگر کودک بیماری جدی‌تری داشته باشید، پزشک متخصص اطفال بیمار را به فوق‌تخصص اطفال ارجاع می‌دهد. اغلب فوق‌تخصصان این حوزه در زمینه‌های ارتوپدی کودکان، مشکلات استخوانی و عضلانی آن ها فعالیت می‌کنند. ناگفته نماند انتخاب پزشک اطفال تأثیر زیادی در روند رشد کودک شما در کشوری غریب دارد.

متخصص زنان و زایمان

یکی از پزشکانی که بیشتر خانم‌ها به آن نیاز پیدا می‌کنند، متخصص زنان و زایمان است؛ درواقع برای انتخاب بهترین پزشک ایرانی در بورلی هیلز که در این حوزه فعالیت می‌کند، باید وقت بیشتری را صرف کرده که بهترین پزشک را انتخاب کنید.

این دسته از پزشکان در زمینه سلامت زنان همچون باروری، یائسگی و مشکلات هورمونی به ارائه خدمات می‌پردازند. درواقع باید بگوییم که اگر از مادر خود به دلیل مهاجرت به بورلی هیلز دور شده‌اید، با انتخاب این متخصص از حمایت او در طول دوران بارداری بهره‌مند خواهید بود. همچنین این پزشکان در حوزه انواع بیماری‌های خطرناک همچون سرطان نیز یاری‌رسان بیماران هستند.

متخصص قلب و عروق

متخصصان قلب و عروق در درمان بیماری‌های قلب و عروق خونی بدن تبحر دارند. به‌عنوان‌مثال بیماری‌هایی همچون نارسایی قلبی، بیماری‌های قلبی و عروقی و مراقبت‌های پس از جراحی خدمات خوبی را به بیماران ارائه می‌دهند. این دسته از پزشکان نسبت به سایر آن ها دوره‌های آموزشی سخت‌تر و پیچیده‌تری دیده‌اند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که اگر مشکلات قلبی دارید، به‌جای مراجعه با پزشک عمومی حتماً یکی از متخصصان قلب و عروق را انتخاب کنید.

انکولوژیست

یکی دیگر از انواع پزشکی‌های رایج در بورلی هیلز، انکولوژیست‌ها هستند. این دسته از پزشکان فوق‌تخصص پزشکی داخلی دارند و در سه حوزه اصلی همچون پزشکی، جراحی و رادیوتراپی سرطان فعالیت می‌کنند. انکولوژیست‌ها به جنگ و مبارزه با بیماری‌های خطرناکی همچون سرطان می‌روند و مراقبت‌های بعدی را به بیمار آموزش می‌دهند.

به‌طورکلی از این پزشکان برای سرطان‌های سخت و غیرقابل‌درمان در آزمایشات بالینی استفاده می‌کنند. اگر در حال مبارزه با بیماری سرسخت سرطان هستید، از بهترین پزشک ایرانی در بورلی هیلز کمک بگیرید.

سخن آخر

تصور کنید در کشوری غریبه تنها هستید و به بیماری دچار شده‌اید! آیا این موضوع شما را نمی‌ترساند؟ پیشنهاد می‌دهیم پیشگیری کنید و پیش از آنکه بیمار شوید، بهترین پزشک ایرانی در بورلی هیلز را متناسب با هر یک از انواع بیماری‌ها انتخاب کنید. مهاجرت بدون خانواده کار دشواری است؛ اما انتخاب پزشکان ایرانی تأثیر زیادی در سریع‌تر طی شدن روند درمان بیماری‌ها دارد.

در این مقاله به معرفی رایج‌ترین پزشکان در بورلی هیلز پرداختیم و بیان کردیم که برای هر یک از بیماری‌های خود چه نوع پزشکی را انتخاب کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.