دکتر آریزونا

0

دکتر آریزونا • دکترهای فارسی زبان آریزونا • پزشکان آریزونا

ZSany - Advertise With Us Today!

یکی از اولین اقدامات ایرانیان بعد از ورود به آریزونا، یافتن پزشک مناسب است. بهترین پزشک ایرانی در آریزونا موضوعی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است.

لیست پزشک آریزونا

هر فردی که به سلامتی خود اهمیت می‌دهد این موضوع را می‌داند که انتخاب پزشک چقدر در روند بهبود مشکلات و بیماری‌های احتمالی موثر خواهد بود.

شاید بسیاری از ایرانیان این کار را بسیار سخت بدانند، اما یافتن بهترین پزشک برای شما، آنقدر‌ هم سخت نخواهد بود. پزشکان چند سری ویژگی‌های مشترک دارند، اما چند ویژگی مهم آن‌ها را از هم متفاوت خواهد کرد. اگر بتوانید این چند مورد را به دقت بررسی کنید، می توانید به راحت پزشک خود را انتخاب کنید.

با ما در ادامه همراه باشید که با چند نکته مهم در انتخاب پزشک، آشنا شوید.

بهترین پزشک ایرانی در آریزونا را چگونه پیدا کنیم؟

آریزونا ایالتی در آمریکا است که در بخش جنوب غربی این کشور قرار گرفته است. این ایالت از نظر مساحت، در رده ششم بزرگ‌ترین ایالت‌های آمریکا قرار دارد. آب هوای این ایالت معمولا گرم و خشک است.

یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های آمریکا نیز در این ایالت تاسیس شده است. مانند دیگر ایالات آمریکا، این ایالت هم ایرانیان زیادی را در خود جای داده است. همان‌طور که گفتیم یکی از اولین چالش‌های ورود به هر منطقه جدیدی، یافتن پزشک با‌دانش و موفق است.

می‌توان گفت از نظر بار علمی تمامی پزشکانی که در تمام ایالات آن در حال فعالیت هستند، دارای حد مناسبی هستند و از این جهت نگرانی وجود ندارد.

پزشکان ایرانی هم همواره از موفق‌ترین پزشکان در عرصه‌های مختلف جهانی بوده‌اند و می‌توان گفت شما خوش‌شانس خواهید بود اگر پزشک ایرانی خوبی در آریزونا پیدا کنید.

اما اینکه این پزشک را بر چه اساسی انتخاب کنیم، نکته‌ای است که در ادامه مطلب بیشتر به آن می پردازیم، همراه ما باشید.

پزشک کیست و پزشک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

پزشک در واقع مسئول یافتن مشکلات و عارضه‌های انسان و درمان‌گر آن‌ها است. پزشکان علاوه بر قدرت تشخیص مناسب و تجویز درمان صحیح متناسب با فرد، باید ویژگی‌های بسیاری داشته باشند.

برخی این ویژگی‌ها را دارند و برخی هم از آن بی‌بهره هستند. تفاوت‌ها دقیقا همین‌جا رقم خواهد خورد! در ادامه به ویژگی‌های پزشک خوب ایرانی برای یافتن بهترین پزشک ایرانی در آریزونا می‌پردازیم.

مهارت و قدرت ارتباط‌گیری

از نحوه تماس و ارتباط با بیمار گرفته تا کار گروهی با کارکنان و صحبت با همراهان بیمار، داشتن مهارت ارتباطی عالی برای تمام پزشکان، امری ضروری است.

پزشک باید قادر باشد آنچه را که برای بیمار رخ داده است، به طور واضح و قابل‌فهم توضیح دهد و از درک مسئله توسط بیمار خود، کاملا مطمئن شود؛ این در حالی است که شخصیت و پرستیژ خود را حفظ کرده است.

پزشک هم‌چنین در تیمی با حضور افراد متخصص در حوزه‌های مختلف مشغول کار است، بنابراین انتقال مفاهیم به دیگر همکاران خود هم مسئله‌ای حائز اهمیت خواهد بود.

اخلاق کاری مناسب

پزشک بودن مستلزم تلاش کردن بسیار زیاد است. این تلاش از همان دوران دانشجویی آغاز می‌شود و باید تا همیشه ادامه داشته باشد. پزشک همواره در سعی و تلاش برای بهتر شدن است.

چنین پزشکی بهترین‌ها را هم برای شما می‌خواهد. پزشک این را می‌داند که ممکن است بسیاری از تعطیلات خود را از دست بدهد و این فقط و فقط به دلیل وجدان کاری او است. بسیار مهم است که پزشک، وضعیت بیمار و سلامتی او را در اولویت خود قرار دهد.

هم‌دردی و دل‌سوزی برای بیمار

شاید بار علمی و دانش پزشک بتواند تا حدی او را متمایز کند، اما بدون حس هم‌دردی پزشک جایی در انتخاب‌های بیمار نخواهد داشت.

پزشک باید تمام توان خود را برای کمک به بیمار به کار گیرد. در حقیقت پزشک کسی است که به افراد دیگر کمک می‌کند و در این راه ممکن است از تمام وقت خود استفاده کند. پزشک مردم را در آسیب پذیرترین لحظات زندگی خواهد دید و بیمار باید مطمئن شود که پزشک شرایط او را درک می‌کند و می‌خواهد به او کمک کند.

درخشان از نظر علمی

یکی دیگر از نکات برای یافتن بهترین پزشک ایرانی در آریزونا، تحقیق در مورد دانش و علم او است.

همان‌طور که گفته شد معمولا تمامی پزشکان از نظر علمی در سطح بسیار خوبی هستند و رسیدن به این سطح اولین شرط برای صدور مجوز آن‌ها برای پزشکی در آمریکا است.

اما بد نیست که قبل از انتخاب خود، مدارک و مراحل تحصیلی پزشک مد نظر خود را بررسی کنید که بتوانید بیشتر به او اطمینان کنید.

توانایی مدیریت استرس

استرس بخش طبیعی از زندگی هر پزشک است. ساعت های طولانی کار کردن، برخورد با مرگ بیماران، بیماری‌های دشوار که درمان پیچیده‌ای دارند، مسائل درونی بیمارستان مثل بودجه و امکانات، زمان کم و بسیاری از عوامل دیگر دست به دست هم می‌دهند که پزشک تحت شدید‌ترین فشار‌ها قرار گیرد.

هر فردی قابلیت تسلیم شدن در برابر چنین فشار هایی را دارد، اما پزشک خوب کسی است که زیر فشار این استرس قرار نگیرد و نگذارد استرس کاری، بر عملکرد او تاثیر بگذارد.

این بسیار مهم است که پزشک قدرت مدیریت استرس را داشته باشه، وگرنه نه این استرس هم به بیمار منتقل خواهد شد و هم روند درمان به خوبی جلو نخواهد رفت.

نتیجه‌گیری

پیدا کردن بهترین پزشک ایرانی در آریزونا، چالش بر‌انگیز است، اما با رعایت نکات و در نظر داشتن شرایط خود، می‌توانید پزشکی عالی و مناسب روحیات و شرایط خود پیدا کنید.

خوشبختانه پزشکان ایرانی آوازه بسیار خوبی در تمام جهان دارند و اکثر آن‌ها در کنار پزشکی با‌دانش و موفق بودن، انسان‌های بسیار دلسوز و پاکی هم هستند. بنابراین یافتن چنین پزشکی کار غیر‌ممکنی نخواهد بود.

گرچه این امر طبیعی است که با قرارگیری در محل جدید برای سکونت، در ابتدا نگرانی‌هایی وجود داشته باشد.

می‌توانید از اهالی نزدیک خود تحقیقات را آغاز کنید و پزشکان ایرانی منطقه خود را بیابید و شروع به تحقیق کردن کنید. هرکس بر حسب شرایط و معیار‌های خود به دنبال بهترین پزشک برای خود می‌گردد، پس لزوما اگر کسی از پزشکی راضی نبود، دلیل بر عدم توانایی و موفق بودن پزشک نیست.

Source medlink
Leave A Reply

Your email address will not be published.