دندان‌پزشک هاوایی

دندانپزشک هاوایی • دندانپزشک های ایرانی • دندان پزشکان فارسی زبان هاوایی

ZSany - Advertise With Us Today!

گاهی در جمع دوستان و آشنایان می‌شنویم که شخصی بهترین پزشک منطقه است و یا شخصی بهترین پزشک ایالت است. آیا تا به حال پیش خود فکر کرده‌اید که آیا واقعا آن شخص بهترین است؟ بهترین پزشک یا دندان‌پزشک در ایالتی که در آن زندگی می‌کنید کیست؟

لیست دندان‌پزشک هاوایی

دانستن این پاسخ این پرسش زمانی برای شما بسیار اهمیت پیدا می‌کند که نیازمند درمان درد شدید دندان خود شده‌اید یا به هر طریقی می‌خواهید از شر درد دندان خود خلاص شوید و آن درد زندگی شما را مختل کرده است. در چنین مواقعی لازم است که پزشکان و دندان‌پزشکان خوب شهر یا ایالت خود را بشناسیم تا در زمان‌های حساس بهترین تصمیم را بگیریم.

هنگامی این تصمیم دشوار می‌شود که در ایالتی مانند مجمع‌الجزایر هاوایی زندگی کنید. شاید در ابتدای امر یافتن بهترین دندان‌پزشک ایرانی در هاوایی کمی سخت باشد؛ اما مطمئن باشید که با خواندن این مقاله و آشنایی با مهم‌ترین معیارهای یک دندان‌پزشک خوب، دیگر انتخاب دندان‌پزشک برای شما سخت نخواهد بود و در زمان حساس درد دندان، این شما هستید که به‌سرعت با مراجعه به دندان‌پزشک مورد اعتماد خود، خود را از شر بدترین درد دنیا راحت می‌کنید. با ما باشید با بهترین دندان‌پزشک ایرانی در هاوایی.

بهترین دندان‌پزشکان جهان

شاید انتخاب یک کشور دیگر برای درمان مشکلات دهان و دندان، موضوعی جدیدی به نظر برسد؛ اما امروزه گردشگری دندان‌پزشکی از جمله مسائلی است رواج یافته و کشورهای زیادی در این زمینه فعالیت جدی دارند. در این خصوص کشورهایی هستند که با توجه به داشتن دندان‌پزشکان متبحر، خدماتی که به بیمار ارائه می‌دهند ارزان‌تر و با کیفیت‌تر از خدماتی است که در کشور خود دریافت می‌کنند.

در این حالت بایستی میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای دندان خود هزینه کنید را در ابتدا بسنجید و ارزیابی کنید. قطعا اگر مسائل مالی برای شما چالش به‌حساب نمی‌آید، آمریکا و ایالتی مانند هاوایی، مقصد خوبی برای حل مشکلات شما در خصوص دهان و دندان است. جالب است بدانید کشورهایی که به ترتیب بیشترین مراجعات گردشگری دندان‌پزشکی به دلیل هزینه پایین درمان را دارند، عبارت‌اند از:

 • مکزیک
 • تایلند
 • پاناما
 • فیلیپین
 • اسپانیا
 • مجارستان
 • رومانی
 • هند

کدام کشورها بهترین را دندان‌پزشک‌ دارند؟

سیستم دندان‌پزشکی و پیچیدگی‌هایی که دارد سبب شده است عوامل مختلفی کشورها را از نظر نوع و کیفیت خدماتی که در این زمینه می‌دهند، از یکدیگر متمایز کند. بهترین کشورها از نظر میزان هزینه و دستمزد پایین در دندان‌پزشکی را شناختیم؛ اما در این بخش نگاهی داریم به بهترین کشورها از نظر کیفیت سیستم دندان‌پزشکی. این کشورها به ترتیب عبارت‌اند از:

 • ایالات متحده آمریکا: بهترین دندان‌پزشک‌ها را می‌توانید در آمریکا پیدا کنید. این کشور با داشتن بیشترین میزان جمعیت ایرانی از بهترین کشورهایی است که در زمینه دهان و دندان، بهترین و جدیدترین سرویس را در اختیار بیماران می‌گذارد. در آمریکا آنچه که تجربه می‌کند کیفیت درجه یک دندان‌پزشکی در کل دنیا است.
 • دانمارک: دانمارک کشوری است که سرانه مصرف قند، شکر، الکل و سیگار در آن تقریبا عدد بالایی است؛ اما آنچه این کشور را در لیست بهترین‌ کشورها در زمینه دندان‌پزشکی قرار داده، میزان رسیدگی بالای مردم آن به دهان و دندان است. در این کشور که عدد قابل توجهی دندان‌پزشک وجود دارد، اهمیت دادن به سلامتی دهان و دندان از اولویت‌های هر شهروند دانمارکی است. جالب است بدانید که کودکان در دانمارک از شرایط بیمه ویژه‌ای در زمینه دندان‌پزشکی برخوردار هستند و دهان و دندان آن‌ها از کودکی تحت مراقبت و درمان قرار می‌گیرد.
 • انگلستان: انگلستان از جمله کشورهایی است که تعداد بی‌شماری مهاجر در خود جای داده است. از جمله مهاجرانی که در کشور انگلستان و در زمینه دندان‌پزشکی بسیار مشهور شده‌اند و حتی در گذشته در ایران نیز فعالیت بسیار داشته‌اند، هندی‌ها هستند. کشور انگلستان با توجه به داشتن تعداد قابل توجه مهاجر از دیگر کشورها که در این کشور به حرفه دندان‌پزشکی مشغول هستند، کشور مهمی در زمینه دندان‌پزشکی و خدماتی که در این خصوص ارائه می‌دهد به شمار می‌ِآید.
 • آلمان: به‌طور کلی آلمانی‌ها با توجه به مصرف کمتر قند و شکر، نسبت به دیگر کشورها، از جمله کشورهایی به‌حساب می‌آید خدمات دندان‌پزشکی بسیار خوبی را برای بیمار فراهم می‌کند و تعداد قابل توجهی دندان‌پزشکی و دندان‌پزشک در این کشور وجود دارد.

دندان‌پزشکان ایرانی در هاوایی

هاوایی که مجموعه‌ای از جزیره‌ها در جوار اقیانوس آرام است و پنجاهمین ایالت آمریکا به شمار می‌رود، به دندان‌پزشک ماهر، آن هم از نوع ایرانی‌اش بسیار نیاز دارد. شاید پیش خود فکر کنید چرا باید هاوایی به دندان‌پزشک ایرانی نیاز داشته باشد. دلیل این حرف نوع آب و هوایی است که این ایالت دارد. آب و هوایی مرطوب و شرجی که بیشترین تأثیر را نه‌تنها بر روی دندان بلکه بر دیگر اعضای بدن نیز دارد.

بر اساس تحقیق محققان رطوبت از عواملی است که می‌تواند بر دندان‌ها تأثیر منفی داشته باشد. حال چرا دندان‌پزشک ایرانی؛ زیرا قطعا بهترین انتخاب برای یک ایرانی که درد دندان گرفتارش کرده و در آن حالت درد به تنها چیزی که فکر می‌کند رهایی از این درد است؛ دندان‌پزشک ایرانی است که با دادن حس اعتماد به او، به کمک او می‌شتابد.

دندان‌پزشک خوب Vs دندان‌پزشک بد

زمانی که شما درگیر دندان‌درد می‌شوید و تمام تلاش خود را می‌کنید تا بهترین دندان‌پزشک را بیابید، اطلاعات قبلی بسیار به کمک شما می‌ِآید. این اطلاعات شامل شناخت یک دندان‌پزشک خوب در اطراف محل زندگی شما است که تمامی معیارهای مهم را داشته باشد. شما بایستی این دندان‌پزشک را از جهات مختلف بررسی کنید.

کیفیت کار، میزان دستمزد و هزینه، داشتن زمان برای ویزیت، سهولت دسترسی از نظر مکانی و داشتن بیماران قبلی از دوستان و آشنایان، از مهم‌ترین معیارهای سنجش یک دندان‌پزشک خوب است. مطمئن باشید اگر چنین معیارهایی را بررسی کنید و آن وقت به دندان‌پزشکی بروید دیگر تنها نکته‌ای که فکر شما را درگیر می‌کند، زمان بهبودی است؛ اما اگر عکس چنین چیزی باشد، نه تنها درمان بلکه هزاران مسائل دیگر به مشکلات شما افزوده می‌شود.

یک دندان‌پزشک ایرانی خوب در هاوایی می‌تواند در عین حال بدترین دندان‌پزشک ایرانی در هاوایی باشد، اگر این معیارها را نداشته باشد یا به‌خوبی به آن‌ها عمل نکند. از دیگر نکات مهمی که سبب می‌شود یک دندان‌پزشک ایرانی به بهترین دندان‌پزشک در ایالت هاوایی تبدیل شود، ارتباطی است که با بیمار برقرار می‌کند. اگر ارتباط شما با دندان‌پزشک، ارتباطی خوب و بر مبنای اعتماد است و دندان‌پزشک شما هم صادقانه مشکلات شما را می‌سنجد و به شما در درمان بیماری‌ دهان و دندانتان کمک می‌کند، باید به شما تبریک بگوییم زیرا بهترین دندان‌پزشک ایرانی در هاوایی را پیدا کرده‌اید.

نوبت آخر وقت

برای انتخاب یک دندان‌پزشک خوب، نه در زمان به وجود آمدن درد دندان، بلکه از ماه‌ها قبل بایستی به دنبال آن باشید. یافتن دندان‌پزشکی که تمامی معیارهای لازم را داشته باشد و بتواند بهترین خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد، در ابتدای امر شاید کمی با چالش همراه باشد؛ اما درنهایت این شما هستید که پیروز این میدان خواهید شد؛ زیرا درد دندان دردی نیست که به‌سادگی از بین برود و مطمئن باشید در هنگامی‌که به آن دچار می‌شوید، به هر روشی تلاش می‌کنید تا از آن خلاص شوید. در این مقاله بهترین‌ها برای انتخاب بهترین دندان‌پزشک ایرانی در هاوایی به شما گفته شد.

Comments are closed.