دندان پزشک کنتیکت

0

دندانپزشک کنتیکت • دندانپزشک های ایرانی • دندان پزشکان فارسی زبان کنتیکت

ZSany - Advertise With Us Today!

دندان‌ها از مهم‌ترین اعضای بدن هستند؛ بنابراین باید به سلامت آن‌ها به‌اندازه کافی توجه شود. برای اینکه از دندان‌های خود بخوبی مراقبت کنید نیاز به خدمات دندان‌پزشکی باکیفیت دارید.

لیست دندان پزشک کنتیکت

هر کسی که مدرک دندان‌پزشکی دارد لزوماً دندان‌پزشک خوبی نیست. پیدا کردن دندان‌پزشک خوب نیاز به تحقیق و پرس و جو دارد. پیدا کردن دندان‌پزشک خوب در ایران کار سختی نیست، زیرا براحتی می‌توان از آشناها پرسید یا اینکه در اینترنت جستجو کرد.

ایرانیان خارج از کشور ممکن است برای پیدا کردن دندان‌پزشک خوب دچار مشکل شوند، مخصوصاً اگر زبان انگلیسی بلد نباشند. خوشبختانه تعداد زیادی دندان‌پزشک ایرانی در کشورهای مثل آمریکا وجود دارند که به هموطنان خود خدمات می‌دهند.

خبر خوب برای ایرانیان ساکن ایالت کنتیکت این است که در این مقاله می‌خواهیم درباره بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت به شما اطلاعات دهم.

بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت چگونه باید باشد؟

برای انتخاب بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت به چند مورد مهم باید توجه کنید. ابتدا دقت داشته باشید که مطب‌های شیک و زیبا نباید شما را گول بزنند. دندان‌پزشکی تخصصی است که هر کسی از عهده آن بر نمی‌آید. یک دندانپزشک خوب ایرانی باید این ویژگی‌ها را داشته باشد.

شنونده خوبی باشد

هدف دندان‌پزشک و پزشک کمک به بیمار است. هر دندان‌پزشکی علاوه بر داشتن علم و تخصص لازم برای درمان بیمار، باید مهارت‌های شنیداری قوی هم داشته باشد.

یک دندان‌پزشک خوب به مشکلات و نگرانی‌های شما گوش می‌دهد، هرگز در روند درمان عجله به خرج نمی‌دهد و در آخر هر مشکلی که سلامت دهان و دندان‌های شما را به خطر می‌اندازد را حل خواهد کرد. او باید با آرامش با بیمار برخورد کند و به خواسته‌های او گوش دهد.

بیمار را در جریان بگذارد

تا وقتی که کسی در رشته دندان‌پزشکی تحصیل نکند، تخصصی در این رشته پیدا نمی‌کند. تنها راهی که بیمار می‌تواند مشکلش را بداند، دندان‌پزشک است. او باید بعد از معاینه دقیق و بررسی نشانه‌ها به بیمار درباره بیماری و روش درمان آن صحبت کند.

بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت با اشتیاق به بیمار خود مشاوره می‌دهد و سوال‌های او را بی جواب نخواهد گذاشت.

برای وقت و پول بیمار ارزش قائل باشد

از آنجا که خدمات دندان‌پزشکی معمولاً گران قیمت هستند، پزشک وظیفه دارد قبل از انتخاب روش درمانی مناسب هزینه‌های مربوط به آن را با بیمار در میان بگذارد. او همچنین باید بهترین روش درمانی را با توجه به بودجه شما انتخاب کند.

دندان‌پزشکان بافکر سیستمی را برای مطب خود طراحی می‌کنند که وقت بیمار را هدر ندهد. در چنین مطب‌هایی منشی یک روز قبل از جلسه ویزیت به شما زنگ می‌زند یا پیام می‌دهد و زمان ویزیت را یاداوری می‌کند. منشی همجنین موقع وقت دادن هم به برنامه‌ریزی شما توجه خواهد کرد و جلسه ویزیت را طبق آن تنظیم می‌کند.

از بیمار سو استفاده نکند

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید پزشک یا دندان‌پزشکی آزمایش‌های غیرضروری برای شما نوشته است و اصرار می‌کند شما از خدماتی استفاده کنید که به درمان شما کمکی نمی‌کنند.

بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت باید فردی باوجدان باشد و هرگز از بیمار خود سو استفاده مالی نکند. دندان‌پزشک باید دقیقاً همان کاری را برای بیمار انجام دهد که در آن زمان به آن نیاز دارد؛ نه بیشتر و نه کمتر. البته او می‌تواند گزینه‌های فرعی را هم به او پیشنهاد دهد، اما نباید به استفاده از آن‌ها اصرار کند.

با بیمار همراهی کند

برخی از فرآیندهای درمانی دندان‌پزشکی بسیار طولانی و سخت هستند. بیمار ممکن است مجبور شود ساعت‌ها در مطب صبر کند که روند درمانش نتیجه دهد یا اینکه جلسات زیادی را به دندان‌پزشک مراجعه کند.

در طول تمام جلسات درمان دندان پزشک باید دلسوزانه با بیمار همراهی و همکاری کند. علاوه بر این بعد از اتمام دوره درمانی هم او باید چک آپ‌های لازم را انجام دهد که مطمئن شود سلامت بیمار در وضعیت خوبی است.

به کارکنان خود اهمیت می‌دهد

برای اینکه بدانید آیا دندان پزشک مورد نظر شما ویژگی‌های اخلاقی لازم را دارد یا خیر، به رفتار او با کارکنانش نگاه کنید. با این کار متوجه می‌شوید توانایی‌های مدیریتی و کار گروهی او چگونه است.

اگر کارکنان دندان پزشک همگی افراد متخصص، با اخلاق و باسوادی هستند، مطمئن باشید دندان پزشک خوبی را انتخاب کرده اید؛ زیرا جکع کردن یک کادر قوی از عهده هر کسی بر نمی‌آید.

امکانات دندان‌پزشکی رایگان در کنتیکت

اگر به‌تازگی به آمریکا مهاجرت کرده اید و از پس هزینه‌های سنگین دندان‌پزشکی بر نمی‌آیید، هیچ نگران نباشید. در کنتیکت تعدادی مراکز درمانی دندان‌پزشکی وجود دارد که این مشکل شما را حل خواند کرد.

مراکز دندان‌پزشکی کنتیکت به افراد کم درآمد، بیمه نشده و بیکار خدمات درمانی رایگان ارائه می‌دهد. در نتیجه هیچ‌کس از درمان محروم نخواهد شد.

افراد زیادی در کنتیکت هستند که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند. علاوه بر بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت، بسیاری از افراد کادر درمانی هم به‌صورت داوطلبانه در این مراکز به درمان رایگان بیماران می‌پردازند.

سخن آخر

برای انتخاب بهترین دندان پزشک ایرانی در کنتیکت نباید عجولانه تصمیم گرفت. دندان‌پزشک خوب کسی است که به مشکلات بیمار اهمیت می‌دهد، زمان و پول او را هدر نمی‌دهد و تا کامل شدن دوره درمانی همراه بیمار می‌ماند. همه این موارد نشان می‌دهند شما انتخاب درستی کرده‌اید.

پزشکان ایرانی زیادی در مراکز درمانی رایگان بیمارانی که مشکلات مالی دارند را درمان می‌کنند، بنابراین همه اقشار جمعه می‌توانند مشکلات خود را نزد این دندان‌پزشکان حل کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.