وکیل مهاجرت در ویرجینیای غربی

وکیل مهاجرت در ویرجینیای غربی • بهترین وکلای مهاجرت ویرجینیای غربی • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

تقریباً جمعیت کثیری بالغ بر ده‏ها میلیون نفر از مهاجرین در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کنند که بسیاری از آن‌ها پس از مهاجرت به کشور آمریکا و دریافت اقامت دائم قانونی، مشغول به کار می‏شوند، در حالی که برخی دیگر مانند دانشجویان و کارگران درخواست ویزاهای موقت را دارند.

لیست وکیل مهاجرت در ویرجینیای غربی

در علم حقوق بین الملل که به دو بخش  حقوق بین المللی عمومی و حقوق بین المللی تقسیم می شود، فردی که قصد مهاجرت به کشوری دارد باید اطلاعات کافی از حقوق بین الملل خصوصی که روابط بین اشخاص در گستره بین المللی است، داشته باشد و این ممکن نیست جز با کمک گرفتن از یک وکیل حرفه‌ای در امور بین المللی و مهاجرتی.

به همین منظور در این مقاله به بحث پیرامون ایالت ویرجینیای غربی به عنوان یکی از مقاصد مهاجرتی در ایالات متحده و همچنین بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی می‌پردازیم.

بررسی اجمالی ایالت ویرجینیای غربی

ایالت ویرجینیای غربی جزء ایالتهای شرقی کشور آمریکا محسوب می‏شود. این ایالت از سمت شرق و شمال شرقی با ایالت مریلند، از سمت شمال غربی با ایالت اوهایو، از سمت شمال با ایالت پنسیلوانیا، از سمت جنوب غربی با ایالت کنتاکی و از سمت جنوب شرقی با ایالت ویرجینیا مرز مشترک دارد.

مساحت تقریبی ایالت ویرجینیای غربی در حدود شصت و سه هزار کیلومترمربع و جمعیتی بالغ بر یک میلیون و هشتصد و نه هزار نفر دارد. پایتخت و بزرگترین شهر این ایالت چارلستون نام دارد و پل نیو ریور گرج به عنوان دومین پل بلند جهان از لحاظ ارتفاع در این ایالت قرار دارد.

آب و هوای این ایالت از نوع نیمه گرمسیری مرطوب است. اقتصاد ایالت ویرجینیای غربی بیشتر بر پایه صنعت توریسم، کشاورزی، معادن ذغال سنگ و صادرات برق سنگ است. تولید ناخالص داخلی آن برابر با 65765 میلیارد دلار بوده که با نرخ تولید ناخالص داخلی کشور آذربایجان برابری می‏کند.

ویرجینیای غربی در سطح ایالتی به طور کامل تحت سلطه حزب دموکرات است، اما ویرجینیایی‌های غربی از سال ۲۰۰۰، در همه انتخابات‌های ریاست جمهوری از نامزدهای جمهوری‏خواه پشتیبانی کرده‌اند. در سال ۲۰۱۲ میت رامنی با کسب ۶۲٪ آرا باراک اوباما را که ۳۵٪ آرا را کسب کرد در این ایالت شکست داد. پیش از ۲۰۰۰، ویرجینیای غربی در سطح ملی دژ مستحکمی برای دمکرات‌ها شناخته می‌شد.

بیشترین هزینه در ایالت ویرجینیای غربی صرف خرید روزانه شده و کم‏ترین هزینه صرف پوشاک و کفش می‏شود.

مراکز علمی مهم در این ایالت عبارتند از: دانشگاه ویرجینیای غربی و رادیو تلسکوپ گرین بنک بزرگ‌ترین رادیو تلسکوپ قابل هدایت از نظر جهت زاویه دید در جهان است.

سایرس رابرت ونس وزیر امورخارجه دولت کارتر و هفتمین وزیر جنگ ایالات متحده از افراد مشهور این ایالت محسوب می‏شود.

وکیل مهاجرت بین المللی

نخستین موضوعی که باید مورد بررسی قرار گیرد ، معنی و مفهوم وکیل بین المللی است. بسیاری از مردم تصور می کنند وکیل بین المللی به یک حقوقدانی گفته می شود که اجازه وکالت در چند کشورجهان را دارد و یا به اصطلاح دیگر تصور دارای یک پروانه ی معتبر در سراسر کشور های جهان است. ولی این تصور اشتباه است، چرا که معمولا امکان ندارد که یک فرد بتواند شرایط کانون وکلای تمام کشورها را داشته باشد و دارای پروانه وکالت در این کشور ها باشد.

وکلا قادرند تخصص های گوناگونی داشته باشند، نظیر اینکه وکیلی موضوعات بین المللی را پیگیری نماید، نظیر امور تجاری بین المللی، تنظیم قراردادهای بین المللی و… به این معنا که موضوعاتی که وکیل آن ها را دنبال می‏کند امور بین المللی می باشد.

 

با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه شد می‏توان گفت که بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی یک حقوقدان متخصص به شمار می‏رود که قادر است روش حل و فصل اختلاف های بین المللی را کنترل نماید و مسئولیت آن تهیه و تنظیم متون حقوقی بین المللی است.

ارائه خدمات حقوقی بین المللی بسیار الزامی بوده، چرا که هم اکنون بسیاری از مردم به علل گوناگون نظیر پناهندگی، اقامت موقت، مهاجرت و… نیاز به اخذ خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری در کشور مقصد دارند.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی

در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیای غربی اطلاعات کافی در رابطه با شاخصه‏های یک وکیل مهاجرت حرفه‏ای در این زمینه اهمیت خاصی دارد. یک وکیل حرفه ای با تسلط کامل به قوانین حقوقی، به خوبی ادله مورد نیاز برای دفاع از موکل خود را جمع آوری می‌کند.

او علاوه بر دانش و توانایی علمی باید دارای مهارت مذاکره، تجربه، و رعایت ادب باشد. او باتوجه به شرایط فردی موکل خود او را در این مسیر همراهی و راهنمایی کند.

جوان یا پیر بودن و همچنین خانم یا آقا بودن برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی امر مهمی نیست بلکه مهم‌‌‌ترین ملاک و معیار، تجربه‏های موفق،تسلط علمی و مسئولیت‌پذیری است..

همچنین باید به چندین زبان و روابط بین المللی مسلط باشد و با ارائه‌ی راهکارهای مناسب امور مهاجرتی موکل خود را به نحوی شایسته به پیش ببرد.

فواید استفاده از وکیل در امور مهاجرتی

استفاده از بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی جهت مهاجرت ضروری نیست و امکان دارد متقاضی به صورت انفرادی مراحل کار را انجام دهد، اما به علت پیچیدگی شرایط اخذ ویزای ایالات متحده، بسیاری از متقاضیان از خدمات یک وکیل  استفاده می کنند.

استفاده از افرادی که وکیل مهاجرت نیستند و آموزش صحیح در این راستا ندیده اند ممکن است منجر به نقص در پرونده مهاجرتی و کاهش شانس دستیابی به اقامت در آمریکا شود.

تنها افراد واجد شرایط و دارای مجوز قانونی به عنوان وکیل مهاجرت شناخته می‏شوند و وکلای مهاجرت ثبت شده دانش بالایی از امور مهاجرت داشته که اطلاعات و مشاوره دقیقی به افراد ارائه می‏دهند.

این وکلا به موکلین در راستای تنظیم و مهیا نمودن تمامی مدارک و فرمهای اداره مهاجرت و نیز انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت بسته به پرونده موکلین کمک شایان توجهی ارائه نمایند.

همچنین با مشاوره گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی در این زمینه که خود نیز در ایالت ویرجینیای غربی فعالیت دارد موفقیت و تسریع در روند پرونده مهاجرتی دیده می‏شود.

از آن‌جایی که در زمینه امور مهاجرتی افراد سودجو و فرصت طلب که اندیشه شوم کلاهبرداری را در سر دارند، زیاد دیده می‏شود، برخورداری از بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی باعث کاهش هزینه ها شده و از وقوع سوء استفاده و کلاهبرداری‏های احتمالی جلوگیری به عمل می‌آید.

نحوه دسترسی به وکیل مهاجرت خوب در ویرجینیای غربی

اگر شما به دنبال پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی هستید و این مسئله شما را سردرگم کرده، با موکلین قبلی آن‏ها ارتباط برقرار کنید و موفقیت‌های آنها را در پرونده‌های مهاجرتی مختلف ملاحظه کنید.

عموما ملاحظه تجربه‏های موفق وکیل در زمینه‏ مهاجرت و حسن سابقه او در بین مردم آن ایالت باعث جلب اعتماد و دلگرمی موکل نسبت به وکیل خود می‏شود، بنابراین انتخاب شایسته‏ای انجام دهید؛ زیرا همه اهداف و آینده شما تحت تاثیر این انتخاب قرار دارد.

انتخاب وکیل مهاجرت ایرانی در ویرجینیای غربی چه فایده‏ای دارد؟

انجام امور بین المللی ایرانیان در خارج از کشور از قبیل مهاجرت، تابعیت،دعاوی بین المللی وحتی امور قراردهای بین المللی با تماس با بهترین وکیل مهاجرت ویرجینیای غربی که ایرانی باشد بسیار الزامی بوده، چرا که هم اکنون بسیاری از ایرانیان به علل گوناگون نظیر پناهندگی، اقامت موقت، مهاجرت و… در خارج از ایران ساکن هستند و نیاز به اخذ خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری دارند.

از طرفی یک وکیل مهاجرت ایرانی با توجه به اشتراکاتی که با هموطن خود دارد نسبت به سایر وکلا از کشورهای مختلف بهتر می‏تواند به موکل خود کمک کند.

Comments are closed.